Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 213 )

Teema: Märtsibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Julgen nüüd ka siia liituda (peaaegu 12 ndl). Ei ole ammu lapseootel olnud, vanim 18, noorem 14. Kõik tundub nii teistmoodi praegu.

Alates nendest isetäituvatest uriinianalüüsianumatest ja OSCAR’it ei ole ma vist ka enne teinud. Vanus juba 37, ongi ilmselt hea, et selline uuring tuleb. Ma nüüd oscari puhul ei saanud hästi aru – vereanalüüs vähemalt 4h enne samal päeval või max eelmisel päeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks vereanalüüsid sõltuvad vist palju arstist. Minul nädal veel Oscarini, aga arst vereproovidest eraldi midagi ei rääkinud. Samas kui arvele käisin eelmine nädal võtmas, siis andsin küll mega portsu ära, sh pole enda puhul ammu sellist “paksu” verd täheldanud.

Testidega jõudsin selleni, et enne ikkagi teen oscari ära ja siis vastavalt vajadusele teen. Ilmaasjata ei hakka end praadima ja sugu pole ka nii oluline, et varakult teada saada, kuigi no pere noorempõlvkond ootab poissi, hetkel meil ikka täiesti naiste võim majas (neli ühe mehe vastu ????).

Aliisja- vabandust kui nimi nüüd valesti kirjutatud, aga mainitud juukseprobleem… Endal küll väljalangemisega probleeme pole, aga no mõni päev selline tunne, et juba jälle pese, mega kiiresti muutuvad rasuseks, samas vb rahulikult 4-5 päeva olla. Kasv in küll meeletuks läinud.

Kuna IVF ajal arst soovitas pigem sauna vältida, siis nüüd kui ravimid maas (jäänud ainult vitamiinid), siis see esimene lühike tiir üle pika aja tundus nagu spasse oleks saanud ????

Koduloomad on ka sassi keeranud. Tea, kas tõesti juba tajuvad, et midagi muutumas. Kassid jubedalt poevad ja sõda käib, kes küljealla kerra saab kerida (korraga ju ometi ei mahu).

Pu. 12+2

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tänasega 12+2,eelmise nädala teisipäeval andsin Niptifi  jaoks vereproovi testi ja eile arst tegi vajalikud mõõtmised lapsel uh,ütles,et kõik mõõdud vastavad ilusti,tähtaeg siis 4.märts.Arvas et esmaspäevaks peaks vereproovi vastused ka ära tulema.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil unega lood? Ma juba arvan, et ma vist ei magagi varsti enam. Kell “kukub” ja plaks silmad lahti, olenemata millisek ajal magama lähen ????????‍♀️

Vastu hommikut tekitab see paraja uimase oleku, aga lõunaks olen valmis tööl juba uuele uneringile minemast… Samas töölt tulles olen hakanud jälle tunnikese “iluund” tegema stiilis “pea patja puutub ja mina magan”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ka minul on unevajadus väiksemaks läinud. Hetkel on puhkus ja silmad on juba kella 7-8 paiku lahti. Arvestades seda, et olen kogu aeg olnud unekott, on see veider küll ???? Samas väsinud olen ikkagi terve päeva.</p>
 

mai

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Oi, pole ammu siia piilunud, väga palju polegi siin juttu vahepeal olnud. Ma nüüd vaikselt tunnen, et hakkab inimese tunne tagasi tulema, loomulikult ikka iiveldab, aga nüüd pigem hooti ja tühja kõhu peale. Enne ikka päev läbi iiveldus ja ainult oksendasin, sain täitsa cerucal ravi peale. Eks see ka ilmselt aitab mu inimesetundele kaasa praegu :). Ma pole praeguseks hetkeks isegi väga väsinud olnudki (õhtuti olen lihtsalt 23ks kutu ja magan kasvõi istukil), hommikuti ei saa kaua magada, sest pissile ajab ja siis hakkab juba iiveldama ja tuleb see hommikuokse nagu kiuste. Rohkem magama ei saa hommikuti. Ja kui pissihäda hommikul ei ärata, siis mehe äratuskell küll ????. Tegin endal kapis siis suurpuhastust, et mis pükse ma kanda saan ja alles jäid ainult dressipüksid – no kus ma nendega siis lähen, kleiti ka praeguse ilmaga selga panema ei kisu, häda iga asjaga ????????????. Vahepeal käisin ämmaka juures ka ja sain esimese UH pildikese kätte, süda lõi ja vastas mense järgi raseduse suurusele ❤️❤️.</p>
Aga mul hoopis uus asi, mis minu jaoks tundub ikka väga veider ???? Täna tundsin, et rinnad ikka megavalusad ja siis vaatasin, et rinnanibus mingi sodi (mul sissetõmbunud nibud ja aegajalt ikka jääb riidekiud jms sinna külge) hakkasin siis puhastama ja pigistasin veidi rinda, et nibu väljapoole lükata ja ohhoo, minu üllatuseks sain ilusad piimjad tilgad nibust välja voolama ???????????? Imelik, et juba… kellelgi veel nii??

emku 9+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emku lohutan, mul õhtuti nii ???? rinnad kohe päris paistes kõvad ja aitab kergest muljumisest “et nö piim lahti saada” ???? pärast jääb nagu “koorik” peale. ????

Pu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heii!

Mina käisin eile kuklavoldi uuringul ning sain positiivse tagasiside, riskid on väga madalad. Kiidan dr Konstantin Ridnõid! Uskumatult hea professionaal! 🙂

Arst ütles, et suure tõenäosusega on tulemas plika.
E. 12+5

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan ka esmaspäevast Oscari ???? Eks me järjest kõik sinna poole ajaliselt jõuame.

Proovisin ka täna selle AngelSoundi ära ???? Toimis❤️ isegi salvestus. Uskumatu leiutis kodus kasutamiseks!

Pu 13+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscar uh korras, riskid väikesed ❤️ vereproovid arvas arst, et saan homseks.  Järgmiseks sep. keskel 4D-sse, siis näeb kaasa ka lõpuks ära ????

Pu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panorama test tehtud ja vastus korras, sugu ka teada, nüüd ootan Vistara vastust. Täna 10+6.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna algas mul 2. trimester ????????. Kõhtu on viimase paari nädalaga korralikult ette löönud ja ÄE juurde 17-ndal.

 

S 14+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka täna 14+0. Oscar ka tehtud ja kõik korras???? tähtaeg nihkus  3. Märtsilt 27. Veebruariks????

Mõtisklesin ka FB grupi üle. Oleks tore teha mõnus väike grupp siinsete naistega. Need 200 liikmelised grupid kohe ei tõmba. Eelmise lapsega oli selline mõnus 20-30 emmega grupp. Saime nii rasedatena kui ka pärast koos lastega kokku.

K2pake

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K2pakesega nõus 🙂 Pigem väike ja mõnus grupp, kui suur. Piilusin küll neid FB omasid peale Oscari Uh-d, aga ei ahvatlenud “liitu” vajutama.

Tänasest ka teises trimestris. Mõnipäev saab täitsa normaalselt magada, samas teine öö nii katkendlik. Olen see, kellele meeldib kõhuli magada ja kui öösel ärkan ebamugava asendi peale, siis tekib küll tunne “et mõni annab märku, et ära laiuta või pressi mind kinni” ????

Pu. 14+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka kõhuli magaja. Nii raske on muus asendis und saada. Tegelikult on üldse raske magada, peaaegu iga öö vahin paar tundi lage ???? kõik ütlevad mulle, et proovi rohkem puhata, aga see pole üldse nii lihtne.

13+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka magamisega mingi kiiks sees. Lähen täiesti normaalsel ajal  magama aga kui pissihäda üles ajab, siis enam magama jääda ei suuda. Nii mu hommikud algavadki neljast ja viiest. See on nagu nii kurnav ja väsitav. Õnneks olen kodune, haiguslehel, ja saan seega ka päeval natuke magada.

Hirmuga mõtlen sellele, et mingi aeg saab ju beebi unegraafikut selle järgi ennustada ????

P.K 14+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jaksa enam oksendada ja miski ei aita.

 

Muud polegi öelda ????

-SandraSu, 11+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul isegi ei ole öösiti pissihäda, lihtsalt ärkan iga öö kell 5 üles ja vähkren tund aega, siis saan äratuskellani veel tunnike magada. Päris väsitav on nii. Tänaseks mul 13+1.

Pisem fb grupp on hea mõte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka magamisega mingi kiiks sees. Lähen täiesti normaalsel ajal magama aga kui pissihäda üles ajab, siis enam magama jääda ei suuda. Nii mu hommikud algavadki neljast ja viiest. See on nagu nii kurnav ja väsitav. Õnneks olen kodune, haiguslehel, ja saan seega ka päeval natuke magada.

Hirmuga mõtlen sellele, et mingi aeg saab ju beebi unegraafikut selle järgi ennustada ????

P.K 14+2

Ma ei tea, kas ikka saab. Mul olid eelmise raseduse ajal ka unehäired, aga beebi magas sünnist saati pikka ööund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka pisema fb grupi poolt.

Mul täna 12+0. On paremaid ja halvemaid päevi, täna jälle vist kehvem. Muidu juba täitsa kannatab olla. Oscar alles 13.09

 

KR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin FB grupi teha nii telos kui arvutis, aga ei lase mul kedagi meiliga kutsuda. Ainult oma sõpru saan kutsuda. Käisin kõik settingud ja õpetused läbi ja ei ole mul invite all sellist võimalust, et invite by email.

Äkki mõni osavam teeb grupi ja siis saaks meiliga liituda või kuidagi????

K2pake

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin FB grupi teha nii telos kui arvutis, aga ei lase mul kedagi meiliga kutsuda. Ainult oma sõpru saan kutsuda. Käisin kõik settingud ja õpetused läbi ja ei ole mul invite all sellist võimalust, et invite by email.

Äkki mõni osavam teeb grupi ja siis saaks meiliga liituda või kuidagi????

K2pake

Nii palju kui ma eelmiste kuude teemasid siin perekoolis lugenud olen, siis grupi tegija vist ongi palunud ühele emailile saata kõigil oma fb nimed, nad sõbraks lisanud ja siis hiljem gruppi lisanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tuleks kaa gruppi, kui see tehakse 🙂

LG 14+1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Kui nüüd õigesti hakkama sain, siis väikse grupi (kuni 25 sobilik?) kirjad palun siia teele:

m2rts2022@gmail.com 🙂 Sealt saadan vastu nn privaatse grupi lingi 🙂

Pu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esmane kogemus, eks õppida tuleb ju ????

Lingist liituda ei lase, seega palun mailile FB nimi, lisan selle kaudu sõbraks ja saan gruppi lisada. Õhtupoole proovin veel korra seadistada 🙂

Pu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas pean sellest ÄE-ga rääkima või mitte, aga olen esmapäevast olen peale puhkust tagasi tööl ja kui enne mul juba tekkisid mõtted lahkumisavaldust kirjutada siis nüüd on töö minu jaoks täiesti võimatu.. Ei saa hakkama lihtsamate ülesannetega, olen närviline, absoluutselt puudub mingi motivatsioon ja tahe tööd teha. Selline tunne nagu depressioonis olen, lihtsalt ei näe põhjust tööl olla peale raha. Samas on dekreedini jäänud mõned kuud ja ei taha peale seda haigekassa jm ilma jääma.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas pean sellest ÄE-ga rääkima või mitte, aga olen esmapäevast olen peale puhkust tagasi tööl ja kui enne mul juba tekkisid mõtted lahkumisavaldust kirjutada siis nüüd on töö minu jaoks täiesti võimatu.. Ei saa hakkama lihtsamate ülesannetega, olen närviline, absoluutselt puudub mingi motivatsioon ja tahe tööd teha. Selline tunne nagu depressioonis olen, lihtsalt ei näe põhjust tööl olla peale raha. Samas on dekreedini jäänud mõned kuud ja ei taha peale seda haigekassa jm ilma jääma.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin oma nime teele FB gruppi liitumiseks. Jään ootama????

 

K2pake

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul esmaspäeval oscar, ei jaksa enam oodata ???? siis juba 13+2 ka ja loodan, et saab ilusti tehtud. Teise raseduse ajal läksin umbes samal ajal aga beebi pani kasvust ette ja osade mõõtude järgi oli 14. Ehk siis tõesti viimane piir, et seda uuringut teha.

 

KR

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Haigekassast ei jää rasedad meil siin riigis ilma. Kui haiguslehe arsti käest saad siis makstakse palka ka :)</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 213 )


Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2022