Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi lõpu ja apr.alguse beebidele, mida varute?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Märtsi lõpu ja apr.alguse beebidele, mida varute?

Postitas:

Kas ostate kevad-sügiskombe ja mis mütsi, kas talve või juba kevad mütsi.Ja mis numbrit peaks poes vaatama,mütse ei oska üldse osta.Ja mitu mütsi üldse läheb vaja,kas õhemaid ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 23:48; 02.02 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, endal ka muud riided varutud aga kombeka ostmisega viivitan veel, ei kujuta ette, milline kevad tuleb. Mul tähtaeg 09.04. Mütse olen ostnud õhukesi 5tk ja ise kudusin villaseid mütse, mis saab õhukeste peale tõmmata. Muidu vist talvemütsi ei ostaks, pigem mingi vahepealse, tavaliselt kombekal ju kapuuts ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul TA märtsi keskel, aga olemas on K/s kombe, sinna alla panen paksema fliiskombe. Mütse veel ei ole, aga kavatsen osta ühe talvemütsi ja ühe kevadmütsi. Neid õhukesi toamütse juba on paar tükki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin paksu fliiskombeka (tähtaeg aprilli esimesel poolel). Sinna alla saab kihtidena ju igasugu õhemaid kombekaid ja bodysid panna, lisaks on meil vankris soe villane tekk. Ma arvan, et peaks olema ok. Mütsidest olen ostnud ühe paksu ja sooja ning kaks tükki päris õhukesi suve omi. Kombekal on kapuuts ka, nii et eks esialgu saab õues kasutatud nii mütsi kui ka veel lisaks kapuuts pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mütsidest soovitan väikest õhukest tuukrimütsi, nii hästi seisab peas võrreldes tavalisega. Mina sain selle Rocca Cipollino poest, selle vastas poes oli vist ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas beebile sobib müts ilma paelteta, kas püsib peas ilusti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 23:48; 02.02 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul k/s kombe. Õhemaid mütse(suve omasid) on aga paksemat pole veel ostnud, ei tea ka mis number võiks olla.
Tuukrimüts on küll hea panna teisele alla. esimese lapsega oli mul ka see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama teema, õhemad mütsid ja k/s kombe olemas, ja ei tea, kas on mõtet osta paksem kombe ja müts. Hetkel koon kombe alla üht sooja kombelaadset asja..selle saaks k/s kombe alla panna -siis vast polegi talvist kombet vaja (olemas eraldi vankritekk ju ka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi lõpu ja apr.alguse beebidele, mida varute?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.