Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )

Teema: Märtsi triibupüüdjad 2020

Postitas:

Mina ka siin teid ikka lugemas. Kuna lugemas käin tihedamini kui kirjutamas, siis meeldetuletuseks, et letrozoliga läks mul veebruaris kolmas kuu ja duphaga neljas kuu. Enne letrozoli ja dupha ravi oli 3 ebaõnnestunud IVF-i. Täna dpo 10, ovulatsiooni tegin kindlaks testidega. Päevad EI peaks algama 11 märts. ???? Täna hommikul tegin OneStep riba, millele ilmus 4 – 5 minuti jooksul ka teine triibuke, küll õrn ja vastu valget rohkem nähtav aga siiski on ta olemas. Rõõmustada veel ei julge väga. Enesetundest niipalju, et pidevalt tunnen munasarjades väikseid torkeid, eriti tundsin neid eile õhtul. OneStepiga olen ennegi saanud triibuvarjusid, aga seda mingi 15 – 20 minuti pärast, seega tahaks loota, et seekord on asi õige. Veretestile jooksma ei hakka, kuna ühekordsel testimisel ei ole nagunii mõtet ja tööga seoses ei ole võimalik ka ülepäeva minna, lisaks muidugi nädalavahetus tulemas ka veel. Üritan vaikselt ise triibu kosumist testida ja kui peaks asi olema õige, ütlen mehele siis, kui ilus triip on juba testil. ????

Soovin siia märtsi gruppi palju triibulisi teste ja õnnestumisi!

Myy

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.03 10:15; 08.03 11:06; 08.03 16:02; 08.03 16:20; 09.03 00:05; 09.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Myy, ma olen väga poolt, et Sul õnnestuks rasestuda loomulikul teel (mäletan Sind IVF grupist). Õrnad triibud ju annavad lootust ????

Ise loodan sel kuul sama, kuna enne järgmist külmaringi peab jääma üks loomulik tsükkel vahele. Hetkel on CD15 ja mul on selline asi, et esimest korda oma loomuliku tsükli vältel kogen munavalgevoolust. Kuidas selle ära tunnen? Nimelt wc paberiga pühkides on tunda, et paber libiseb erakordselt hästi ???? ning voolus on läbipaistev, lõhnatu (tavaliselt on mul kollane, rohke ja tugevalt lõhnav).

Kui olin IVF täisringil, siis terve süstimise aja tuli mul samasugust libedat voolust (see on ka arusaadav, sest munarakke arenes väga palju). Ehk siis loodan, et IVF on mu kehas midagi väga paika loksutanud.

Vaatamata sellele, et olen uue vooluse üle rõõmus, suuri panuseid ei pane, sest mees on olnud minust eemal nendel tähtsatel päevadel. Aga panustasime enne ja nüüd peagi uuesti – kunagi ei tea… Ovulatsioonitesti ei viitsi teha, täna kõht valutab tugevalt vasakult, eile valutas alaselg – on selge, et on ovulatsioon…

Soovin kõigile unistuste täitumist. Meil kaks vaprat ka külmas ootel ????.

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 12:21; 09.03 11:05; 25.03 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibud olemas, tulekul kolmas laps. Tänaseks 5+0 nädalat. Õnnestus teisel kuul. Kuna esimesel kuul ei õnnestunud ja tsükli pikkus mul kõigub, siis teisel kuul ei hakanud ov aega välja arvutama ega testima vaid tegelesime asjaga igapäevaselt. Toimis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, tean seda tunnet, kui just täpselt õigel ajal ei õnnestu panustada 🙂 Aga mis seal ikka, järgmine kuu uuesti (kellel niisama, kellel IVF).

Viimane kägu, palju õnne!

Ma nii hoian pöidlaid pihus, et mul see kuu ikka OV toimuks varem kui enne, eelmised tsüklid 42 ja 39 päeva, aga nüüd see duphaston CD15-25 lühendab ilmselt tunduvalt tsüklit ja ei tea, mis saada üldse võib. Ei teagi, mitmes CD üldse testima hakata 😀 Eelmine tsükkel oli munavalgevoolus juba nädal aega enne positiivset OV testi, mis oli alles CD24. Hetkel CD12 ja ei midagi. Võib-olla peaks üldse mitte mõtlema see tsükkel, oeh…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka varem siia kirjutanud, aga harva. Mina püüdnud juba poolteist aastat. Väga tore on see, et nii minul kui mehel on kõik korras, aga last ikka ei tule. Seega kõik nagu korras pole, aga jah, nii ta on. Sai ka tehtud LAP, kus mõlemad munajuhad läbitavad ilusti, endo. koldeid pole. On küll polütsüstilise struktuuriga munasarjad, aga LAP käigus vaatas günekoloog ka need üle ja ütles, et kõik väga ilus. Läheb neljas kuu Inofolicu joomist. Muud mul teha pole kui oodata ja panustada. Ov teste ma ei tee, aga paar korda kui olen ov aeg arsti juures käinud, siis öeldud, et kas kohe toimub või on just toimunud. Seega tsükkel regulaarne, ov toimub, munaj. läbitavad, endo. koldeid pole, hormoonod korras. Ainuke asi on see, et vahekord on valulik ja päevad on hullult valusad. Vanus ka juba 31. Pole lapsi mul ega mehel, ning kahte teiipu pole ka kunagi näinud. Ma ei tea, mul veidi vasardab selline lause peas, et kui tahad saada muud tulemust, siis tuleb kasutada muid viise. Kes on samas olukorras, et kõik on nagu “korras” ja pole midagi muud teha kui panustada?

Murel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 21:09; 06.03 10:18; 18.03 00:08; 19.03 13:28; 26.03 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Murel.
Kas mehel ka testid/proovid tehtud?
Liiga tihti arvatakse, et probleem naisel, tegelikkuses aga on asi mehe analüüsitulemustes kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka varem siia kirjutanud, aga harva. Mina püüdnud juba poolteist aastat. Väga tore on see, et nii minul kui mehel on kõik korras, aga last ikka ei tule. Seega kõik nagu korras pole, aga jah, nii ta on. Sai ka tehtud LAP, kus mõlemad munajuhad läbitavad ilusti, endo. koldeid pole. On küll polütsüstilise struktuuriga munasarjad, aga LAP käigus vaatas günekoloog ka need üle ja ütles, et kõik väga ilus. Läheb neljas kuu Inofolicu joomist. Muud mul teha pole kui oodata ja panustada. Ov teste ma ei tee, aga paar korda kui olen ov aeg arsti juures käinud, siis öeldud, et kas kohe toimub või on just toimunud. Seega tsükkel regulaarne, ov toimub, munaj. läbitavad, endo. koldeid pole, hormoonod korras. Ainuke asi on see, et vahekord on valulik ja päevad on hullult valusad. Vanus ka juba 31. Pole lapsi mul ega mehel, ning kahte teiipu pole ka kunagi näinud. Ma ei tea, mul veidi vasardab selline lause peas, et kui tahad saada muud tulemust, siis tuleb kasutada muid viise. Kes on samas olukorras, et kõik on nagu “korras” ja pole midagi muud teha kui panustada?

Murel

Olen Sinu olukorras – kõik justkui korras aga mida ei tule >>> triibud. Pole tsüste, tsükkel regulaarne, ov toimub iga kuu, munajuh. läbitavad, kõik näidud ja proovid alati väga heas korras. Mehel tehti ka kõikvõimalikud proovid ja kõik korras.
Ainus miinus on viimase 2-3kuu jooksul tekkinud vaginoos (PH tase paigast millegipärast) aga see polevat otseselt takistus. Kes tegelikult teab?

Ka minul päevad väga valulikud – just veebruari triibupüüdjates kurtsin, et eelmine menses oli nii hull, et 2 päeva oli haigusleht, sest ei saanud voodist püsti. Selliseid kordi esineb mul 2-3x aastas.
Vahekord aga mul valulik ei ole – kas arst midagi selle peale ei öelnud Sulle, kui vahekord on valulik? See justkui viitab millelegi aga ei pruugi.

Ahjaa… Arsti sõnul olevat juba see triipude püüdmise mõtteviis takistuseks. Nö mõistus takistab. Mingil määral ehk on õigus aga samas teisiti ka ei saa olla, et ei mõtlegi sellele. Pärast OV’d ja panustamist hakkan ikka ju mõtlema, et seekord äkki päevad enam ei tule … lootused ju on. 🙂 Ja kui siis taaskord need päevade eelsed krambid, torked, alaseljavalu ilmuvad, siis saan aru, et no tore … kohe päevad platsis. Eks see frustreerib natuke küll. Lihtsamaks ei tee ka see, kui abikaasa aina silitab kõhtu “millal Sa juba meie juurde tuled”…

T.H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:58; 03.03 14:37; 06.03 09:55; 06.03 16:04; 07.03 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kittike, mehel tehtud spermogramm, nimetati vist nii, igatahes see %, mis nad taga ajavad ja peaks olema 4%, oli 6%. Kirjutati, et loomulikul teel rasestumine võimalik. Lisaks tehti ka vereproov, hormoonide kontrolliks, mis olid ka korras.

T.H. LAP tegemise üheks põhjuseks oli ka see, et vahekord valulik, et kahtlustati endometrioosi. Mida kohe veidi kurb isegi öelda, et kahjuks polnud. Siis oleks nagu midagi, mida ravida. Mul tegelikult pärast ov on kuni päevadeni koguaeg valud nii seljas kui ka siis kõhus, nagu päevad hakkaks, tööl päris raske istuda terve päeva, et lähen teine kord poole päeva pealt koju ära, sest nii pikka perioodi valuvaigisteid süüa on ka kohutav, niigi päevade aeg ainult võtan nii kaua kui natukenegi kergem hakkab. Kirurg ütles pärast LAPi, et teinekord aitabki nendest valudest lahti saada kui rasedaks jääda…oeh.

T.H. Eks see on mingil määral tõesti ka peas kinni, aga me räägime siiski ju lapse saamisest, mis ongi suur asi. Saan sinust täitsa aru. Kui kaua oled panustanud ja mis arsti sõnul järgmiseks sammuks on?

Ainult kahte triipu soovides 🙂
Murel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 21:09; 06.03 10:18; 18.03 00:08; 19.03 13:28; 26.03 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna CD13 ja kuna eelmised tsüklid nii pikad olid, siis ei tulnud selle pealegi, et juba testima hakata, aga kuna eile kahtlaselt valutas parem pool ja täna natuke munavalgevoolust, siis ikkagi täna alustasin ja juba on selline pooltume joon one stepi OV testiga. Jeii! Muidugi need one stepi omad on tundlikumad kui kaigerti omad ja alles esimese testi tegin, aga loodetavasti ikka midagi juba hakkab toimuma. Loodan, et juba maha ei maganud vähemalt! Nii äge, kuidas väike asi teeb tuju heaks, ei venigi vist tsükkel pikaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kittike, mehel tehtud spermogramm, nimetati vist nii, igatahes see %, mis nad taga ajavad ja peaks olema 4%, oli 6%. Kirjutati, et loomulikul teel rasestumine võimalik. Lisaks tehti ka vereproov, hormoonide kontrolliks, mis olid ka korras.

T.H. LAP tegemise üheks põhjuseks oli ka see, et vahekord valulik, et kahtlustati endometrioosi. Mida kohe veidi kurb isegi öelda, et kahjuks polnud. Siis oleks nagu midagi, mida ravida. Mul tegelikult pärast ov on kuni päevadeni koguaeg valud nii seljas kui ka siis kõhus, nagu päevad hakkaks, tööl päris raske istuda terve päeva, et lähen teine kord poole päeva pealt koju ära, sest nii pikka perioodi valuvaigisteid süüa on ka kohutav, niigi päevade aeg ainult võtan nii kaua kui natukenegi kergem hakkab. Kirurg ütles pärast LAPi, et teinekord aitabki nendest valudest lahti saada kui rasedaks jääda…oeh.

T.H. Eks see on mingil määral tõesti ka peas kinni, aga me räägime siiski ju lapse saamisest, mis ongi suur asi. Saan sinust täitsa aru. Kui kaua oled panustanud ja mis arsti sõnul järgmiseks sammuks on?

Ainult kahte triipu soovides ????

Murel

Me oleme triipe jahtinud alles 8+kuud nüüdseks. Samas olen 31 – mitte vana aga paras aeg veel teha perelisa. ???? Esimene ja seniks ainus laps on 10a ehk siis unustasin 10a tagasi pilli võtta ja nii lihtsalt ta tuligi. Planeerimata. Kahtlustan, et seekord lähebki üle kivide ja kändude – ei tea, miks.

Kuna arst ei näe midagi valesti, siis enne ka ei tule täiendavaid uuringuid, kui pole üle aasta õnnestunud … muudkui siis panustame ja ootame iga kuu.

Ahjaa .. see jutt, et pärast sünnitust/rasedust mensesevalud kaovad. Minul ei toiminud. Valud endiselt samasugused ja mõni menses veelgi hullem, kui 20ndates. Mõni ongi erandlik.

T.H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:58; 03.03 14:37; 06.03 09:55; 06.03 16:04; 07.03 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei!

Meie siis nüüdseks juba triipe taga ajanud 1aasta ja 11kuud. Ei oleks arvanud, et sellega nii kaua nüüd siis läheb.
Täna CD11 ja alustasin testimist CB advanced testidega, hetkel siis täiesti tühi ring.
Tsükkel püsinud siin nüüd 33-34 päevasena. Seega OV-ni tegelt ca nädal aega.
Rohtudest endiselt peal siis Metformiin, L-Thyroxin ja Duphaston.
Aasta algusest jälgin ka natuke tõsisemalt toitumist. Vähendasin suhkru tarbimist totaalselt (panen ainult hommikukohvi sisse pool teelusikat, muul ajal täielik 0), ei tarbi nisujahu ega alkoholi (seda viimast pole kunagi palju joonud), väldin poolfabrikaate, söön rohkem värsket ja rohelist. Enesetunne on kohe kuidagi paremaks läinud ja no 7 kg kehakaalu ka justkui iseenesest kadunud.

Soovin meile kõigile palju, palju tärkavaid triipe 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pp vist ikkagi kohal…. aga ülivähese määrimisega. Hoian nüüd sõrmed-varbad risti.
Tegin hommik testi – tekkis väike triibuvari ka.
Eks näis, kuidas kulgeb. Kõht ka valutab – urrr. Ju ei suuda keha otsustada, mida nüüd edasi teha – kas lasta korralik pp valla või siis mitte 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustan endast. Triipe sai püütut üle 17a. Selle käigus sai tehtud 7ivf katset, millest 2 õnnestusid, kuid sama ruttu ka lõppesid. 2korda sai ise rasedaks jäädud, kuid ka see katkes. Lõpuks eemaldati kilpnääre ja arst arvas, et see oligi katkemiste põhjus. Igaljuhul 2018a lõpus ma ootamatult rasedaks jäin ning juunis sündis üks vahva preili. Eile otsustasin, et teen testi kuna enesetunne oli kahtlane. Ohooo kohe oli positiivne. Ärevus ja hirm, aga samas õnnelik. Kunagi ei tohi alla anda.

Kogemata läks kägu. KerdaLiina olen.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi päevad platsis … kohutavate valudega. Nii “mõnus” ärgata kell 5 hommikul tohutu tuumepeavalu, iivelduse ja mensese peale. Terve päev magatud rohtude mõjus …
Ja see kuu ka mees OV ajal komandeeringus….. ????

Kõikidele teistele ägedat märtsikuist triipudepüüdmist!

T.H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:58; 03.03 14:37; 06.03 09:55; 06.03 16:04; 07.03 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen end ka siia jälle kirja. Peale OV-d määrimine kestis nädal aega – siuke, piisav et määriks riided ära, aga muidu ei midagi, läks sama äkki üle kui tekkis. Päevad pidid hakkama jälle 4 päeva tagasi, ma juba puht huumoriga teen iga hommik testi, et NOH?! Ei teagi, mis keha teeb, harjumatult sassis on ta alates detsembrist. Mul on alati olnud väga regulaarne tsükkel (20 aastat juba), tundub et jaanuaris läks midagi sassi või midagi juhtus, peale seda järgmine tsükkel oli väga pika hilinemise, väga valusate päevadega. OV peale seda oli korras (testid näitasid ilusti ning oli ka tunda kõhus), 4-5 päeva peale OVd tekkis määrimine (arvasin ka et ehk pesastumine?), ja päevi siiani pole aga testid ka mitte midagi ei näita, kuigi DPO on juba 19p. Muid sümptomeid pole ka. Kuna ma hetkel ka nohune jne, siis passingi kodus ja ootan-vaatan mis pikaks see tsükkel nüüd venib siis. Muidu alati olnud nagu kellavärk 26-28 päeva. Jaanuari hilinemisega venis Jan-Veb nüüd 32 päeva peale, praegu on tsükli 32.päev samuti. Väga ebaharilik. Ei valusid, ei määrimisi, mitte midagi. 0, abosluutne 0.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin neljapäeva päeval oma õhkõrna triibukese OneStepiga ära, reede hommikul kordasin testi, (biocardi plaat) millele ilmus 2 – 3 minutiga silmnähtav ilus aga ikka veel hele triibuke. Olin nii üliõnnelik, kuni reede päeval ja õhtul tundsin lõuna paiku tugevaid teravaid valusid alakõhus.. Tänaseks on see terav valu lõppenud sellega, et tänane test oli negatiivne. Vähemalt õige aja sees ei ilmunud enam mingit triipu. Jätsin eilsest duphastoni ära ja eks jään päevade ootele..

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.03 10:15; 08.03 11:06; 08.03 16:02; 08.03 16:20; 09.03 00:05; 09.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis võtsin täna raske südamega ikka duphastoni esimese tableti ära… CD15 ja OV test pole veel tumedaks läinud, hommikul ka veidi munavalgevoolust.

Aga vb oli OV üldse ära. Panustatud sai suvaliselt CD11 ratsapoosis, libestuseks argaaniaõli, voodis pärast panustamist ei lamanud ja sai korralikult pingutatud pesemisel ka veel. CD12 siis üllatuslikult paremal pool valud ja väga vähe hilisõhtul munavalgevoolust, aga arvasin, et äkki see tsüsti koht teeb valu veel vms, ei seostanud üldse nii vara OV-ga midagi viimaste pikkade tsüklite pärast, seega jäi panustamata. Kui CD13 hommikul ka munavalgevoolust avastasin, siis tegin ka esimese OV testi, mis selline pooltume. Teine panus sai antud alles CD13 õhtul ja väga eeskujulikult, aga kui OV CD12 oli, siis ilmselt kummastki panustamisest kasu ei olnud, esimese puhul sai kõik risti vastupidi soovitustele tehtud ja teine jäi hiljaks ilmselt. Vaatan, et väga detailselt kirjeldan, aga ma olen avastanud, et see on päris terapeutiline tegevus, endast kõik välja kirjutada. Vabandust, kui kedagi häirib 🙂 Niimoodi oma mõtetele reaalselt otsa vaadates hakkab kuidagi kergem… Ja saan aru, et vist mõtlen üle siiski ja hakkab juba kinnisideeks muutuma 😀

Niiet minu sõjaplaan ikka veel OV teste teha kuni päris tumedaks või heledaks lähevad ja duphastoni edasi võtta veel 9 päeva, Inofolic 2 pakki ja D-vitamiin niikuinii pidevalt peal. Sisimas loodan, et oli ära ikka OV ja nendest kahest panustamisest piisas, aga eks näis. Munavalgevoolus täna jällegi nagu annaks märku, et pole veel ära toimunud…

Ma endiselt ei saa aru, miks mulle see duphaston määrati, mul pole kordagi progesterooni mõõdetudki. Mida see kunstlik tsükli lühendamine peaks andma? Pikk on ju tsükli esimene pool, teine pool 2 nädalat olnud nendel kahel korral kui olen OV selgelt ära tundnud või testinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin neljapäeva päeval oma õhkõrna triibukese OneStepiga ära, reede hommikul kordasin testi, (biocardi plaat) millele ilmus 2 – 3 minutiga silmnähtav ilus aga ikka veel hele triibuke. Olin nii üliõnnelik, kuni reede päeval ja õhtul tundsin lõuna paiku tugevaid teravaid valusid alakõhus.. Tänaseks on see terav valu lõppenud sellega, et tänane test oli negatiivne. Vähemalt õige aja sees ei ilmunud enam mingit triipu. Jätsin eilsest duphastoni ära ja eks jään päevade ootele..

Myy

Myy, kas see mingi praaktest ei võinud olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et mitte. Sest nii OneStep kui ka biocard mõlemad näitasid positiivset alguses.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.03 10:15; 08.03 11:06; 08.03 16:02; 08.03 16:20; 09.03 00:05; 09.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et mitte. Sest nii OneStep kui ka biocard mõlemad näitasid positiivset alguses.

Myy

Ma mõtlen, et see test on praak, mis negatiivset näitas? Ma testiks veel homme näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et mitte. Sest nii OneStep kui ka biocard mõlemad näitasid positiivset alguses.

Myy

Ma mõtlen, et see test on praak, mis negatiivset näitas? Ma testiks veel homme näiteks.

Võimalik, kuigi millegipärast ei usu.. Homme oli plaanis veel testida jah.

Myy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.03 10:15; 08.03 11:06; 08.03 16:02; 08.03 16:20; 09.03 00:05; 09.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD1 ja lâhen siis see kuu uuele ringile triipe püüdma. Korraks oli ikka väga kurb ja pettunud tunne, aga nüüd juba üle saanud sellest.
Esimene laps tuli väga lihtsalt, ei pidanud üldse triipe püüdma, sest selleks hetkeks kui otsustasime mehega, et vōiks lapse saada olin ma juba enda teadmata rase. Seega minu jaoks on see tsükli päevade lugemine ja ov testimine kõik suht uus asi. Ja appii kui raske see 2 nädalat peale ovulatsiooni ootamine veel on????.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab nüüd otsast peale hormoonide kontrollimine, ovulatsiooni kontrollimine, munajuhade läbitavuse kontroll jm mis vajalikuks võib osutada, seekord teeme siis kõik protseduurid mis vaja ja läheme võiduka lõpuni välja, kui see ka IVF’iga saab olema. Muidugi kaasneb selle kõigega veel ootamist, aga tunnen ennast hästi, et lõpuks sai algust ja arst on toetav ja mõistlik, eks 4+ aastat rasestuda püüdnud inimesele ei oleks mõtet seda ootame ja vaatame juttu ajada ka. Meil juba isegi 3 tüdrukunime aastatega tulnud ja äsja suutsime isegi 1 poisinime leida, mis mõlemale meeldib, seega nüüd küll sajaga valmis, et pisike tuleks, isegi kui poiss peaks tulema, siis ei jääkski nimetuks 😀

Sain igatahes siis vereproovidele saatekirja tsükli 2-3 päevaks, kui see mammuttsükkel ükskord läbi otsustab saada, praegu CD47.

Myy hoian sulle pöidlaid, et triip ikka alles oleks ja kosuks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa – aitäh kaasaelamast!

Tundub, et mul vist ei ole mõtet hommikul rasedustesti teha. Eile võtsin viimase duphastoni ja pidevalt olen tundnud eile natuke ja täna selliseid lõikavaid teravaid valusid, vahepeal lausa võpatasin selle valusööstu peale.. Nüüd õhtul vaatasin, et on hakand määrima sellise pruuni ja värske vere seguga. Kui muidu on hakanud päevad peale duphastoni alati 4dal päeval, siis nüüd juba hakkas määrima esimesel dupha vabal päeval. Ovulatsioon oli testiga kindlaks tehtud 24 veebr. Millest selline päevade alguse vahe tulla võis? (kui nüüd algavadki päriselt päevad). Kas võis olla katkemine? On kellelgi veel nii olnud?

Eks vaatan, kuidas hommikul on ja kas on mõtet testi tegemisel.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.03 10:15; 08.03 11:06; 08.03 16:02; 08.03 16:20; 09.03 00:05; 09.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks kindlasti testi.
Minul ka nö pp justkui alanud aga test hetkel veel positiivne. Arst kirjutas dupha, mida just nüüd pean tarbima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 11:25; 09.03 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikune OneStep test negatiivne. Hakkasin eelmine kuu peale päevi esimest kuud basaali ka mõõtma, see oli täna 37.0. Otseselt sidemele ei määri praegu aga kui wc paberiga tõmmata, siis on helepruun määrimine värske verekiududega.

Nüüd juba natuke kahetsen, et veretestile ei läinud, kui õrnalt positiivse testi neljapäeval sain, oleks vähemalt mingitki aimu saanud, mis toimub. Samas mõtlen aga, et kui nii OneStep kui ka Biocardi plaat andis õrnalt positiivse tulemuse õige aja sees, ju siis midagi ikkagi toimus. Lisaks muidugi ka see, et esimesel dupha vabal päeval hakkas määrima juba, mida eelnevad kuud pole olnud.

Kuna seljataga on 3IVF katset ja alates novembrist tahtsime vahepeal ise proovida (ka arst oli sellepoolt, diagnoosiks pco – ovulatsioonipuudusest tingitud naise viljatus), siis kuni juulini saame seda teha. Seega iga selline olukord tekitab ärevust ja annab väga lootust.

Myy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.03 10:15; 08.03 11:06; 08.03 16:02; 08.03 16:20; 09.03 00:05; 09.03 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul täna CD19 (tsükkel keskm 27 päeva). Munavalgevoolus oli CD12-CD15, kõhuvalu järgi toimus ovulatsioon CD14. Panustatud saime vaid CD11 ja CD16, kuna mees oli viljaka vooluse ajal eemal, aga loodan ju ikka… Kui ei tule loomulikul teel, siis uuest tsüklist juba järgmisele külmaringile edasi.

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 12:21; 09.03 11:05; 25.03 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka imetav triibupüüdja. Esimene laps juba pea 1,5a, ööpäevas 2-3 x saab veel rinda.. Rasestuda pole üle 0,5a praeguseks õnnestunud, pole tegelikult päevadki vist taastunud. Ühe korra on määrimine olnud, praegu teist korda määrimine. Eks ma peaaegu olen valmis imetamist lõpetama, samas viiruste hooaeg ja võiks natuke veel jätkata..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul täna 9dpo ja olen siiani suhteliselt rahulik olnud ja pole väga mõelnud, kas võin nüüd rase olla. See kuu on mul mõlemal pool vaagnas olnud selline rõhuv pinge tunne nagu enamasti enne päevi pmt kõik päevad peale ov-d. ????‍♀️????‍♀️????‍♀️
AGA
Täna käisin esimest korda Ivika Kokkeri vastuvõtul. Mul mitu tuttavat, kes tema abiga lapse saanud ja noh, tahan ka!
Olime seal 2h40min. Juttu tal jätkus. Soovitas koju toiduvarusid osta, sest ta arvab, et varsti poodidest kaup otsas. Hoidis pikalt kätt mu kõhul ja ytles mulle, et kuna ma olen sõnakas siis olen oma eluenergiat liiga palju ära andnud. Et iga halb sõna tuleb mulle tagasi. Et pean vähem närvitsema. Muumi tunnistas täiesti terveks. Aga hoiatas Muumit diabeedi eest. See on tal peres olemas ka. Puhastas meie karmat ja andis meile nõelad, mis peaks alles hoidma ja munad, mille pidime maha matma. Ytles, et meie saame lapsi kyll ja et ma praegu yhtegi tabletti ei võtaks, olin rõõmuga nõus, sest ma olen juba 2 aastat igapäevaselt tablette söönud ja ausalt – paus on teretulnud ???? Soovitas leesika teed juua ja ühte segu veel, mille õpetus on kirjas ajakirjas: mida arstid sulle ei räägi märtsi kuu numbris, kus on temaga intervjuu tehtud. 17.03 lähen jälle. Kokku pean käima 7x. Muumi rohkem tulema ei pea.

Piripiiga

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 04.03 00:25; 10.03 01:25; 10.03 15:16; 10.03 15:23; 10.03 17:28; 10.03 17:33; 10.03 20:06; 14.03 13:12; 25.03 02:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piripiiga, tundub jama jutt olevat, ma küll ei usuks. 😀 Rääkis midagi konkreetset ka teist või ajas lihtsalt suva juttu suust välja?

Toidu koju varumist räägitakse pea iga päev telekas, tablettide juttu räägitakse palju last üritavale paarile (sõbranna jättis tähtsad tabletid ära ja tervis oli lõpuks päris kriitiline) jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 14:07; 10.03 07:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi triibupüüdjad 2020