Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsibeebid 2021

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 221 )

Teema: MĂ€rtsibeebid 2021

Postitas:
Triibukas27

On siin kedagi?😁
Mul esmane tÀhtaeg 11.03.2021

+1
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Minul tĂ€htaeg 6.03.2021. Arstile esimest korda 17. juuli. Niiii vĂąga ootan juba seda aega. Enamus rasedussĂŒmptomeid ka juba mĂ”nda aega platsis (iiveldus, mega suur vĂ€simus, tundlikud rinnad). Eelmise rasedusega ei mĂ€leta, et need juba nii vara oleksid kohal olnud. 😃

+1
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Mina ei ole veel arstile aega pannud.😁 Alles eile hommikul sain kaks triipu.
Flo nÀitab 4+7n aga Pregnancy+ 3+6n
KĂŒll aga pidi mul augusti alguses olema opp(adenomĂŒoosi eemaldamine).
Minu arst kes opi ka lĂ€bi pidi viima puhkab 27-ndani. Ja ĂŒtles,et tööle tulles saab vaadata kuna vastu vĂ”tab. Äkki 06.08 alles😁 kuid arvan,et kĂ€in mingi hetk Meditas tuvastamas ja siis hiljem enda arstile.
Mul hetkel sĂŒmptomeid ei ole. Vahepeal kĂ”hus torgib aga hetkel ka kĂ”ik😀
Ahjaa pissihĂ€da on kĂŒllđŸ€”
Minu eelmine rasedus oli 12 aasta eest😄 ka ei mĂ€leta midagi..
Mitu nĂ€dalat arstile minnes on? 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ühinen ka. TĂ€htaeg 3.mĂ€rts. TĂ€na 4+6 ja esimesele visiidile lĂ€hen 14.juuli. Ootame kuuendat last ja hetkel mingeid tunnuseid pole, peale vĂ€simuse ja suurenenud lĂ”hnataju.

KL

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mina ka, loodan À/e-lt 24.07 hÀid uudiseid kuulda.
Esialgne tĂ€htaeg on 9.03 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
nelineli

TÀhtaeg 5 mÀrts!
Esimene visiit 15 juuli.
Ei ole ĂŒldse tunnuseid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina!

Mina ka!
Äpp nĂ€itab 2. mĂ€rts ja hetkel 6+2. Arstile saan 9.07!
Esimene beebi ja no mehega no elevil!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Triibukas27

Minul on aeg 22.07 siis peaks olema 6+6

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav, kas niptify test tehakse praegu kĂ”ikidele soovijatele tasuta? đŸ€”

KL

0
0
Please wait...

Postitas:
m6ngel

Mul tÀhtaeg 2.mÀrts, hetkel 5+2 siis. Arstile 15.07
Jube vÀsimus on, pissihÀda ja selja valu.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KL

Minu arust mitte. Olen siin rasedate teemasid jÀlginud ja see lÔpetati minu mÀletamistmööda kohe, kui eriolukord lÔppes.
Soovin ka selle testi teha, kui aus olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain kaks triipu eile, tĂ€htaeg peaks esimestel andmetel 11. mĂ€rts olema ehk 4+4 nĂ€dalat hetkel. Ühtegi sĂŒmptomit veel ei ole. Arsti juurde lĂ€hen 20.07. ja tegemist kolmanda lapsega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

KL

Miks? Arvad, et on parem kui oscar (kus vaadatakse lapse organid, suurus ja kĂ”ik muu tĂ€htis ĂŒle)?

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Mina sain kaks triipu eile, tĂ€htaeg peaks esimestel andmetel 11. mĂ€rts olema ehk 4+4 nĂ€dalat hetkel. Ühtegi sĂŒmptomit veel ei ole. Arsti juurde lĂ€hen 20.07. ja tegemist kolmanda lapsega.

Minul sama tĂ€htaeg 🙂
Teine laps tulekul, esimene on 11.
Mul sĂŒmptomid on nĂŒĂŒdseks platsis. PĂ”is oleks nagu kahanenud…muidugi vĂ€rska vett joon ka ĂŒsna palju..siis ei ole halb olla 😀
Magusat enam ĂŒldse ei taha..

0
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Mul tĂ€na 5+2 ja kĂ€isin hommikul synlabis hcg taset mÔÔtmas. Oli 7779. Internetist leitud tabelite jĂ€rgi eeldan, et see normaalne. Vƍibolla lĂ€hen nĂ€dala lĂ”pus uuesti mĂ”Ćtma, siis kindlasti selgem pilt juba kui ilusti tĂ”usnud on. Ma lootsin, et saan mingi sĂŒdamerahu sealt synlabist, aga see vist tuleb alles siis kui beebi sĂŒdant löömas nĂ€en esimesel arstivisiidil. 😃 Arstile lĂ€hen siis, kui 6+6 nĂ€dalat rase olen, ehk siis ainult 11 pĂ€eva veel oodata vaja!

SĂŒmptomitest rÀÀkides, siis mul juba oksendamine ka kohal. Lootsin, et Ă€kki see rasedus pÀÀsen sellest, aga vist mitte. 😃

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul tĂ€na 5+2 ja kĂ€isin hommikul synlabis hcg taset mÔÔtmas. Oli 7779. Internetist leitud tabelite jĂ€rgi eeldan, et see normaalne. Vƍibolla lĂ€hen nĂ€dala lĂ”pus uuesti mĂ”Ćtma, siis kindlasti selgem pilt juba kui ilusti tĂ”usnud on. Ma lootsin, et saan mingi sĂŒdamerahu sealt synlabist, aga see vist tuleb alles siis kui beebi sĂŒdant löömas nĂ€en esimesel arstivisiidil. 😃 Arstile lĂ€hen siis, kui 6+6 nĂ€dalat rase olen, ehk siis ainult 11 pĂ€eva veel oodata vaja!

SĂŒmptomitest rÀÀkides, siis mul juba oksendamine ka kohal. Lootsin, et Ă€kki see rasedus pÀÀsen sellest, aga vist mitte. 😃

Su nÀit on vÀga ilus! Mul eelmise rasedusega oli 5+3 hcg 2039. Selle rasedusega 5+0 2173.

+1
0
Please wait...

Postitas:
M4rta

@Triibukas27

Meil suhteliselt sarnane olukord siis – mul ka eelmine laps 11aastane. 🙂 Kohati nagu esmaraseda tunne, nii pikk vahe on jÀÀnud, et ei mĂ€leta enam midagi. Ise juba ootan, et mĂ”nigi sĂŒmptom tekiks, muidu selline rahutu olek, et kas on ikka tĂ”si.. Arstivisiiti ei jĂ”ua ka Ă€ra oodata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

@Triibukas27

Meil suhteliselt sarnane olukord siis – mul ka eelmine laps 11aastane. 🙂 Kohati nagu esmaraseda tunne, nii pikk vahe on jÀÀnud, et ei mĂ€leta enam midagi. Ise juba ootan, et mĂ”nigi sĂŒmptom tekiks, muidu selline rahutu olek, et kas on ikka tĂ”si.. Arstivisiiti ei jĂ”ua ka Ă€ra oodata.

Ohh lahe🙂 ega isegi midagi ei mĂ€leta..veel enam,et olin vĂ€ga noor(16)
Ära parem oota sĂŒmptomeid.😅 Niii tĂŒĂŒtu kui halb olla…

0
0
Please wait...

Postitas:
nelineli

Mul tÀna 5+3 ja kÀisin Synlabis mÔÔtmas
Hcg 3557,39
Hakkasin juba muretsema, et vĂ€he aga vist ikka ok. Arstile 15 juuli siis on 6+5 ja saab selgust….
Vahepeal enam vereproovi ei tee vist.

Su nÀit on vÀga ilus! Mul eelmise rasedusega oli 5+3 hcg 2039. Selle rasedusega 5+0 2173.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas teil kÔhu kasvamisega on?
Ma ise olen eluaeg olnud lameda kĂ”huga ning nĂŒĂŒd tundub, et juba oleks kĂ”htu nĂ€ha. Samas ei saa vĂ€ga loogiline olla, sest rasedust alles 6+ nĂ€dalat.

Kui nii jĂ€tkub, siis saavad kĂŒll sĂ”brad kiirelt aru. Eriti kui ujumas/rannas koos kĂ€ime.

Kuidas teil?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma olen niisama ka veits ĂŒmar aga teksanööp justkui hĂ€iriks ja kĂ”htu enam naljalt sisse tĂ”mmata ei jaksa, punnis on olla 6+2 hetkel 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Moonstone

Hei!
Äpi jĂ€rgi tĂ€htaeg 06.03. Tuleb teine laps. Pealevalusate rindade rohkem sĂŒmptomeid pole. Pea kaks aastat valmistamisega vaeva nĂ€htud, aga valmis ta sai ja loodame, et jÀÀb pĂŒsima 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

KĂ€isin eile huvipĂ€rast HCG analĂŒĂŒsi andmas. Sain vastuse tĂ€na 13950 ja minu arvutuste alusel on nĂ€dalaid 5+1
😀 lĂ€hen reedel uuesti eks nĂ€is palju siis..

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Salajane FB beebigrupp?

Tere!

Kas oleks huvilisi FB salajasele beebigrupile, mis oleks vÀiksem, ainult vÀikesele ringile?

Ma pole veel ÄE juures kĂ€inud, aga kui kĂ”ik on hĂ€sti, siis liituks salajase grupiga kĂŒll 🙂

Kas oleks huvi?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka teiega, minul tĂ€na tĂ€pselt alles 4+0. Meie lugu siis jĂ€rgmine: jĂ€in selle aasta alguses esimest korda vĂ€ga oodatult rasedaks, 9+0 tuvastas arst ilusa sĂŒdametöö ja kĂ”ik oli korras. MĂ€rtsi lĂ”pus oli mul Ć oisi juures Oscari aeg, kus avastati, et rasedus oli peetunud 8+5 (ilmselt kohe pĂ€rast enda arstil kĂ€iku). See oli minu jaoks kĂ”ige kohutavam kogemus ĂŒldse. Olime ju nii ootusĂ€revad ja pĂ”nevil, et vĂ€ike tegelane veel sel aastal meie perega liitub. Kuna lĂ”puks pidin ikkagi haiglasse minema, sest verejooks oli nii hull ning tehti kirurgiline puhastus, siis oli lisaks muule ka hirm tĂŒsistuste ees. Maikuus andsime pĂ€rast 1. tsĂŒklit rohelise tule ning nĂŒĂŒd ma siis siin olen. Esimese heleda triibu sain tavalise testiga juba 5p enne mitte-oodatavaid pĂ€evi, igatahes olen nĂŒĂŒd kokku teinud 4 testi ning kĂ”ik on positiivsed ja triip on tumenenud. Õnneks sain 22. juuliks arstiaja, seega vĂ€ga pikalt enam oodata pole. Enesetunde osas on nii, et kĂ€in tihti pissil (ka öösiti, mida varem ĂŒldse polnud), samuti on kuskil nĂ€dala kergelt iiveldanud, mis on tĂ€itsa uskumatu, et nii vara juba sellised nĂ€hud esile kerkinud. Paremal pool on kerge munasarjavalu ka, loodan, et see on normaalne. Nii hoian meile kĂ”igile pöialt!

+1
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Tere!

Kas oleks huvilisi FB salajasele beebigrupile, mis oleks vÀiksem, ainult vÀikesele ringile?

Ma pole veel ÄE juures kĂ€inud, aga kui kĂ”ik on hĂ€sti, siis liituks salajase grupiga kĂŒll 🙂

Kas oleks huvi?

Minul oleks kĂŒll huvi, siis kui arsti juures Ă€ra kĂ€inud olen! 😊 ja miinuse panin ka kogemata mina, tahtsin tegelt plussi panna, aga kogemata vajutasin valesti ja enam muuta ei oska 😃 palun vabandust selle pĂ€rast.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Kas oleks huvi?

Mina liituks kĂŒll. Pisikesed grupid on toredad 🙂

KL

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on mingi eriti vastik tupeseen. Esimest korda elus ĂŒldse. Kasutan klotrimasooli, aga kasu pole. Ämmakale alles teisipĂ€eval. Äkki saab midagi tĂ”husamat.

KL

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on mingi eriti vastik tupeseen. Esimest korda elus ĂŒldse. Kasutan klotrimasooli, aga kasu pole. Ämmakale alles teisipĂ€eval. Äkki saab midagi tĂ”husamat.

KL

ÄE kirjutab sulle tĂ”enĂ€oliselt kĂŒĂŒnalde retsepti, aga ise vĂ”iksid juurde vĂ”tta nt Ecocillin piimhappebakteritega kapsleid (ÄE soovitas mulle neid koos kĂŒĂŒnaldega vĂ”tta, neid saab kĂ€simĂŒĂŒgist). Mina sain kapslite+kĂŒĂŒnalde komboga rasedusaegsest seenest lahti 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
M4rta

Ma ka ei kannatanud ja kĂ€isin tĂ€na HCG-d mÔÔtmas. Mul peaks arvutuse pĂ”hjal 5+0 olema ja nĂ€it oli 1623. Oluliselt madalam kui Sul, Triibukas27, aga vĂ€hemalt midagigi. Ma ĂŒritan nĂŒĂŒd kannatlik olla ja oma arstiaja Ă€ra oodata. 🙂

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 221 )

Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsibeebid 2021