Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsibeebid 2021

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 221 )

Teema: MĂ€rtsibeebid 2021

Postitas:
Triibukas27

Tere!

Kas oleks huvilisi FB salajasele beebigrupile, mis oleks vÀiksem, ainult vÀikesele ringile?

Ma pole veel ÄE juures kĂ€inud, aga kui kĂ”ik on hĂ€sti, siis liituks salajase grupiga kĂŒll 🙂

Kas oleks huvi?

Mina liituks ka 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
m6ngel

Liituks kaa.. Tahaks juba rasedahala halada kellegiga 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Ma ka ei kannatanud ja kĂ€isin tĂ€na HCG-d mÔÔtmas. Mul peaks arvutuse pĂ”hjal 5+0 olema ja nĂ€it oli 1623. Oluliselt madalam kui Sul, Triibukas27, aga vĂ€hemalt midagigi. Ma ĂŒritan nĂŒĂŒd kannatlik olla ja oma arstiaja Ă€ra oodata. 🙂

NĂ€it tĂ€itsa ilus😊
Kui vaadata referentsvÀÀrtuseid siis igal nÀdalal on see vahe ikka pÀris suur.
PÔhiline,et kahekordistuks vms(kuskilt lugesin,et ei pea isegi kahekordistuma vaid hoopis 1.6 korda)
Ma kĂ€isin tĂ€na ka. TĂ€oselt 48 möödas. NĂ€is kuna siis vastus tuleb. Eelmine vastus tuli öösel kell kaks😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

NĂ€it tĂ€itsa ilus😊
Kui vaadata referentsvÀÀrtuseid siis igal nÀdalal on see vahe ikka pÀris suur.
PÔhiline,et kahekordistuks vms(kuskilt lugesin,et ei pea isegi kahekordistuma vaid hoopis 1.6 korda)
Ma kĂ€isin tĂ€na ka. TĂ€oselt 48 möödas. NĂ€is kuna siis vastus tuleb. Eelmine vastus tuli öösel kell kaks😀

Ma ise ka ĂŒritan ikka positiivselt suhtuda ja ilmselt tegelikkuses rasedus lihtsalt veidi vĂ€iksem kui ise kalkuleerides saan. Anna siis oma tĂ€nastest tulemustest ka teada

M4rta

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
sisi

Mina olen ka sellist asja lugenud, et see hcg nĂ€it igal rasedal juba selle pĂ€rast erinev, et algusnĂ€it erinev. Mƍnel alguses 1, mĂ”nel 4 ja seega see kellel vĂ€iksem lĂ€heb kauem aega, et nĂ€it suuremaks kasvaks. Segane jutt, aga loodan, et saite aru. 😊 Nagu siin ka eelnevalt mainiti, siis pĂ”hiline on see, et nĂ€it suureneks.
KĂ€isin ise ka tĂ€na uuesti mÔÔtmas ja ootan pingsalt vastust. JĂ€tsin igaks juhuks 4 pĂ€eva mÔÔtmiste vahele, sest kuskilt lugesin, et kui juba ĂŒle 6000 hcg, siis vĂ”ib isegi 4 pĂ€eva aega minna, et kahekordistuks. Loodan, et siis seekord ka ilus tulemus ja saab arstiajani natuke kergemalt hingata. 😊

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain triibud tĂ€na:) Ă€pp nĂ€itab 4+2 ja tĂ€htaeg 17.03. Arsti aega pole veel pannud,toibun ƛokist:) mingeid tunnuseid peale pideva wc kĂŒlastuse ei ole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Mina olen ka sellist asja lugenud, et see hcg nĂ€it igal rasedal juba selle pĂ€rast erinev, et algusnĂ€it erinev. Mƍnel alguses 1, mĂ”nel 4 ja seega see kellel vĂ€iksem lĂ€heb kauem aega, et nĂ€it suuremaks kasvaks. Segane jutt, aga loodan, et saite aru. 😊 Nagu siin ka eelnevalt mainiti, siis pĂ”hiline on see, et nĂ€it suureneks.

KĂ€isin ise ka tĂ€na uuesti mÔÔtmas ja ootan pingsalt vastust. JĂ€tsin igaks juhuks 4 pĂ€eva mÔÔtmiste vahele, sest kuskilt lugesin, et kui juba ĂŒle 6000 hcg, siis vĂ”ib isegi 4 pĂ€eva aega minna, et kahekordistuks. Loodan, et siis seekord ka ilus tulemus ja saab arstiajani natuke kergemalt hingata. 😊

Oijah. Mina ei jĂ€tnud kĂŒll 4 pĂ€eva vahele. TĂ€pselt 2 pĂ€eva ja tĂ€na öösel kell 2 sain jĂ€lle vastuse… 19975
Eelmise nĂ€idu 13950 korrutasin 1.6 sain 22 320 seega usun,et kĂ”ik hĂ€sti 😊

+1
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Triibukas27, ilus tulemus, ma usun ka, et sul kĂ”ik hĂ€sti. 😊
Ma sain ka eile oma vastuse teada. 5+2 oli 7779 ja 5+6 21249. Seega vist ilmaasjata jĂ€tsin nii pika vahe vahele, tĂ”useb ikka kiiremini see tase. NĂŒĂŒd proovin mitte enam mÔÔtma minna, arstiajani pole ĂŒldse palju jÀÀnud. 😃

+1
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Ma sain ka eile oma vastuse teada. 5+2 oli 7779 ja 5+6 21249. Seega vist ilmaasjata jĂ€tsin nii pika vahe vahele, tĂ”useb ikka kiiremini see tase. NĂŒĂŒd proovin mitte enam mÔÔtma minna, arstiajani pole ĂŒldse palju jÀÀnud. 😃

Kuna arsti aeg on?
Mul tÀna 5+2 ja arstile kui juba 6+6

0
0
Please wait...

Postitas:
Moonstone

Ma liituks ka pisikese grupiga 🙂 seltsis ikka segasem

0
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Mul tĂ€na 6+0 ja arstile ka siis kui 6+6 on. 😊

Kuna arsti aeg on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Triibukas27

Ohh siis on tĂ”esti vĂ€he oodata😊

Mul tĂ€na 6+0 ja arstile ka siis kui 6+6 on. 😊

Kuna arsti aeg on?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga fb on juba mÀrtsi beebid2021 grupp olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
nelineli

Mul 6+1 ja arstile siis kui 6+4 ehk 15 juuli. Loodan, et sĂŒdametöö ka ilusti nĂ€ha juba!
Kas kellegil on ka plaan Loote Ultraheliskriinigus tuvastada ja Ơoisi juures arvele vÔtta? Millised testi Teie plaanite teha?
KÔike pakutavat ja paljumaksvat ei ole vist mÔtet.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Hapuk00r

Minu eelmine postitus lĂ€ks KĂ€o alt. App nĂ€itab hetkel 4+4,mĂ”tlesin et panen aja juuli lĂ”ppu,siis peaks olema 6+4. Mis teised arvavad kas see norm aeg vĂ”i lĂŒkkaks veel edasi? SĂŒdametöö peaks Ă€kki,siis juba nĂ€ha olema?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Muidugi vĂ”ib olla, kuid ma isiklikult osaleks mĂ”nes vĂ€iksemas grupis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hapuk00rele:
Ma usun, et see on vĂ€ga hea aeg. Mul 24.07 aeg, kuna soovisin kindlat Ă€mmaemandat ja siis mul 7+3,kuid samas kripeldab, et oleks soovinud varem ikka arstile saada 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere. Mina sain ka lĂ”puks oodatud triibud. Äpi jĂ€rgi peaks olema 5+1. Olen juba jĂ”udnud ka 3 korda synlabis verd andmas kĂ€ia. MĂ€rtsis oli 11 nĂ€dalal peetumine ja mais keemiline rasedus siis enda rahustuseks kĂ€isin 3+5 siis oli hcg 245, 4+3 oli hcgg 1520 ja siis arvasin et tĂ”us on ilus rohkem pole vaja. Aga ei suutnud vastu panna ja kĂ€isin reedeluuesti 4+6 ja hcg 7949. sellega ma jĂ€in nĂŒĂŒd rahule. Enesetunne on nii ja naa. kui muidu oli öine pissil kĂ€imine ja veidike unisem olemine , siis tĂ€na sain juba iiveldust tunda. Arstile panin aja alles 12 augustiks.

MaarjaSidrun 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu rasedus on ilmselt peetunud kahjuks 🙁 Testide jĂ€rgi oli OV 11-12.juuni. Esimesed Ă”hkĂ”rnad triibud sain 21.juuni. TĂ€na peaks selle arvutuse jĂ€rgi olema 6+5 aga kĂ€isin Ă€mmaeanda juures jabta leidis ainult tĂŒhja lootepĂ”ie 🙁 Tegime hcg analĂŒĂŒsi ja see on 66000. 2.juuli oli hch 2000. TĂ”us oleks juskui normaalse raseduse oma, aga loodet polnudki 🙁 NĂŒĂŒd lĂ€hen esmaspĂ€eval arsti juurde ja vaatab uuesti, aga mul usku pole, sest 6+ nĂ€dalal peab juba 100% midagi nĂ€ha olema. Eriti veel kui OV aeg teada.

KL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minu rasedus on ilmselt peetunud kahjuks 🙁 Testide jĂ€rgi oli OV 11-12.juuni. Esimesed Ă”hkĂ”rnad triibud sain 21.juuni. TĂ€na peaks selle arvutuse jĂ€rgi olema 6+5 aga kĂ€isin Ă€mmaeanda juures jabta leidis ainult tĂŒhja lootepĂ”ie 🙁 Tegime hcg analĂŒĂŒsi ja see on 66000. 2.juuli oli hch 2000. TĂ”us oleks juskui normaalse raseduse oma, aga loodet polnudki 🙁 NĂŒĂŒd lĂ€hen esmaspĂ€eval arsti juurde ja vaatab uuesti, aga mul usku pole, sest 6+ nĂ€dalal peab juba 100% midagi nĂ€ha olema. Eriti veel kui OV aeg teada.

KL

Kullake, Àra heida meelt!
Äkki oli pĂ”is tĂ€is? Vb Ă€mmakas pole vĂ€ga pĂ€dev UH tegija?

Ma kĂ€isin tĂ€na 6+0 ikkagi Ă€mmaka juures, kuna nĂŒĂŒd on sĂŒda vĂ€ga paha ja kontrollisime, kas kĂ”ik on ok, aga sĂŒda veel ei löönud. Olin selleks muidugi valmis ja ei muretse. Õnneks on rasedus emakasisene.

Vereproov HCG oli mul ĂŒle 20 000, Sul kordi rohkem!

Millal Sul viimane menstruatsioon oli? Mul algas 2. juunil, OV oli 15. juunil.

Su HCG nĂ€it on ikka nii ilus, et kui soovid veel kontrollida, tee uus vereproov nt ĂŒlehomme.

0
0
Please wait...

Postitas:
sisi

KL

VĂ€ga hirmus, ei kujuta ettegi mis tunne sul praegu olla vĂ”ib! Ma vĂ€ga vĂ€ga loodan, et eelmisel kirjutajal on ƍigus ja sul veel lootust. Igastahes hoian sulle pöialt, et kƍik lĂ€heks hĂ€sti.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!
VĂ”in vist vaikselt siia ĂŒmber kolida 🙂
TÀna kÀisin UH-s, kus rasedust 6+4 ja pisikesi 2. Tegemist on vÀga oodatud ivf rasedusega.

Sain tĂ€na Ă€mmaemanda aja ka jub – Jaana Innos – kas kellelgi kogemusi?

L28

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mis tĂ€hendab vĂ€ike grupp? 😊

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul peaks olema Flo jÀrgi 5+5 aga arstil samuti kÀinud ei ole, sest PÔlvas on selle asjaga keeruline ning vast polegi nii oluline ekstra vara minna ka. Plaanin arstile minekut kuskil 8 nÀdalal.
SĂŒmptomid on tavapĂ€rased – rinnad, karambitamine, tihe urineerimine ja jube nĂ€lg 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ma mĂ”tlesin sellist, kuhu igaĂŒks liituda ei saa ehk kui siin mĂ”ned emad soovivad oma raseduse ja beebieluga seoses muljetada, siis vĂ”iks olla selline kohake 😊

Ma ootan veel oma arsti aja Àra, mis on 24. juulil ja kui kÔik on hÀsti, siis liituksin sellise grupiga vÔi teeksin ise, kui pole veel tehtud.

Suure FB grupiga ma isiklikult ei liituks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Gippi

Ma isegi pole grupi peale mĂ”elnud 😁 juhuslikult siit leidsin. Mingi suur grupp on ka juba? 😂 palju neid mĂ€rtsis sĂŒnnitajaid on siis.
Noh igatahes hea mĂ”te, saabki tuge, eriti esmasĂŒnnitajad (nagu ma ise), kes ei tea millegist midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka vaikselt teiega. KĂ€isin rasedust tuvastamas kui tĂŒskli jĂ€rgi oli 4+3, arst mÔÔtis raseduse suuruseks 5+2, sĂŒdametööd veel siis ei olnud. JĂ€rgmine nĂ€dal lĂ€hen uuesti. Hetkel on ĂŒsna raske olla, emotsioonid on ÀÀrmiselt piiripealsed, iial ei tea kuhu suunduvad. KĂŒlmiku ust avada ei saa, lindi tĂ”mbab tohutult kĂ€ima ja selline alaline iiveldus saadab pidevalt, eriti Ă”htuti ja öösiti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
m6ngel

Minul arstil kÀidud ja tÀpike nÀhtud. 7+1 tÀnaseks ja TA 2.03

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VĂ”tan ritta 🙂 TA 19.mĂ€rts. Pos testi sain juba 7p enne pĂ€evi.
Pisikesse FB gruppi liituks kĂŒll!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ma mĂ”tlesin sellist, kuhu igaĂŒks liituda ei saa ehk kui siin mĂ”ned emad soovivad oma raseduse ja beebieluga seoses muljetada, siis vĂ”iks olla selline kohake 😊

Ma ootan veel oma arsti aja Àra, mis on 24. juulil ja kui kÔik on hÀsti, siis liituksin sellise grupiga vÔi teeksin ise, kui pole veel tehtud.

Suure FB grupiga ma isiklikult ei liituks.

Mingit grupp on aga ma sinna ei taha minna. Selle grupi eestvedajaga on mul ĂŒhiseid tuttavaid FB nagu mĂ€rkasin ja ta pole mu silmis just kĂ”ige … toredam inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 221 )

Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsibeebid 2021