Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 223 )

Teema: Märtsibeebid 2021

Postitas:

Ivf rasedus ja peaks olema 6+6
Loote ultrahelikeskuses aga selgus, et neli päeva väiksem 6+2
Südametöö olemas, see hea aga ikkagi muretsen nüüd. Kas kellegil kogemusi, et ikka kõik hästi läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk on tsykkel?

Edit: Oih. Nyyd alles vaatasin, et ivf rasedus. Seal veidi teised reeglid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene rasedus, hetkel 6+4. Iiveldab juba viies päev, kuid nüüd tuleb pmst kogu toit välja. Öösel käisin ligi 10 korda WCs, ka vesi tuli üles. Nüüd jälle õhtu käes ja just alustasin WC külastust uuesti. Probleem on selles, et ma ei saa üldse öösel magada nii.
Esimene ämmaka visiit alles teisipäeval. Ei tea kas perearst annaks praegu haiguslehe? Ja kas peaks siis tööl ka teavitama rasedusest? Ei tahaks üldse nii vara rääkida kui pole veel rasedust tuvastamaski käinud. Äkki targemad ja kogenenumad oskavad rääkida.

-K

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 20:36; 21.07 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ivf rasedus ja peaks olema 6+6

Loote ultrahelikeskuses aga selgus, et neli päeva väiksem 6+2

Südametöö olemas, see hea aga ikkagi muretsen nüüd. Kas kellegil kogemusi, et ikka kõik hästi läheb?

Mina käisin esimest rasedust tuvastamas 7+5 enda arvutuste järgi ja arst mõõtis raseduse suuruseks 6+6 hoopis. Südametöö oli olemas. Ma arvan, et see erinevus tulenes sellest, oli lihtsalt mōõtmisviga vms, sest arsti ultraheli aparaat ei olnud kõige parem. Järgmises ultrahelis juba spetsiaalses kabinetis ja masinaga mõōdeti mu rasedus 4 päeva vâiksemaks sellest, mis ma tsükli järgi arvutasin. Lōpuks vist jōudis kasvus järgi ja tähtaeg määrati sama, mis ma ise tsükli pikkuse järgi alguses arvutasin. Rasedus kulges probleemideta ja sündis terve laps. Hetkel ta 1a2k vana ja mitte mingeid probleeme ei ole, väga arukas ja tubli tüdruk on. Ma arvan, et sul pole muretsemiseks pōhjust! ????
Mis arst muidu selle kohta ütles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene rasedus, hetkel 6+4. Iiveldab juba viies päev, kuid nüüd tuleb pmst kogu toit välja. Öösel käisin ligi 10 korda WCs, ka vesi tuli üles. Nüüd jälle õhtu käes ja just alustasin WC külastust uuesti. Probleem on selles, et ma ei saa üldse öösel magada nii.

Esimene ämmaka visiit alles teisipäeval. Ei tea kas perearst annaks praegu haiguslehe? Ja kas peaks siis tööl ka teavitama rasedusest? Ei tahaks üldse nii vara rääkida kui pole veel rasedust tuvastamaski käinud. Äkki targemad ja kogenenumad oskavad rääkida.

-K

Pole mõtet tööl teavitada enne kui tuvastatud. Kui just pole tervist kahjustav töö siis üldiselt 12 ndl öeldakse.
Vajadusel ämmakas kirjutab lehe kuid nii vara naljalt ei anta.
Trap

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 16.07 13:42; 16.07 13:44; 16.07 21:30; 20.07 17:42; 20.07 21:43; 23.07 09:45; 23.07 13:19; 24.07 17:30; 25.07 08:31; 25.07 08:35; 09.08 09:31; 07.09 10:20; 07.11 08:20; 07.11 08:21; 09.11 08:53; 17.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ütles, et peamine on see, et südametöö olemas, oli 127 bpm. Ja 2 ndl pärast kontroll UH
Ma arvan Dr.Šoisi juures ei saanud kuidagi mõõtmisviga olla.

Ivf rasedus ja peaks olema 6+6

Loote ultrahelikeskuses aga selgus, et neli päeva väiksem 6+2

Südametöö olemas, see hea aga ikkagi muretsen nüüd. Kas kellegil kogemusi, et ikka kõik hästi läheb?

Mina käisin esimest rasedust tuvastamas 7+5 enda arvutuste järgi ja arst mõõtis raseduse suuruseks 6+6 hoopis. Südametöö oli olemas. Ma arvan, et see erinevus tulenes sellest, oli lihtsalt mōõtmisviga vms, sest arsti ultraheli aparaat ei olnud kõige parem. Järgmises ultrahelis juba spetsiaalses kabinetis ja masinaga mõōdeti mu rasedus 4 päeva vâiksemaks sellest, mis ma tsükli järgi arvutasin. Lōpuks vist jōudis kasvus järgi ja tähtaeg määrati sama, mis ma ise tsükli pikkuse järgi alguses arvutasin. Rasedus kulges probleemideta ja sündis terve laps. Hetkel ta 1a2k vana ja mitte mingeid probleeme ei ole, väga arukas ja tubli tüdruk on. Ma arvan, et sul pole muretsemiseks pōhjust! ????

Mis arst muidu selle kohta ütles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 04:40; 08.11 22:45; 05.01 00:27; 05.01 12:52; 14.02 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tulin just arstilt ja kuigi menstruatsiooni järgi peaks olema 9+1, on hetkel vaid 6+4, aga süda tuksus ja kõik tundus ok. TA 8. märts ja tulemas suht väikese vahega teine laps. Pisikesest grupist olen mina ka huvitatud, eelmise beebigrupiga toimib niii hästi see 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 09:12; 23.07 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene rasedus, hetkel 6+4. Iiveldab juba viies päev, kuid nüüd tuleb pmst kogu toit välja. Öösel käisin ligi 10 korda WCs, ka vesi tuli üles. Nüüd jälle õhtu käes ja just alustasin WC külastust uuesti. Probleem on selles, et ma ei saa üldse öösel magada nii.

Esimene ämmaka visiit alles teisipäeval. Ei tea kas perearst annaks praegu haiguslehe? Ja kas peaks siis tööl ka teavitama rasedusest? Ei tahaks üldse nii vara rääkida kui pole veel rasedust tuvastamaski käinud. Äkki targemad ja kogenenumad oskavad rääkida.

-K

Helista perearstile ja küsi. Normaalne perearst annab ka lehe. Ma tean mida sa tunned. Mina olin haiguslehel varemalt kui 12 nädalat. Ma täpselt nädalaid ei mäleta, aga arvan, et umbes alates 7-8 nädal. Ma iiveldasin ja oksendasin reaalselt nii palju, et pidin tööl mitu korda pildi tasku panema. Kui ikka ei suuda olla, siis ei olegi muud võimalust. Rasedus pole haigus nad ütlevad – ütlevad need kes pole nonstop iiveldanud esimesed kolm kuni neli kuud ????. Hiljem üldiselt läheb normaalseks olek ja teine trimester kannatab ka tööl olla. Jõudu soovides. Ps! Mul aitab öösel üks banaan või lihtsalt lutsukommid, ära lase magu päris tühjaks, siis on natukene kergem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 12:02; 17.07 11:12; 19.07 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin ka just arstilt, pisike süda tuksus ja kōik oli hästi. ???? Hakkab vaikselt kohale jōudma, et mu sees kasvab väike inimene.
Arst sai raseduse suuruseks 6+5 ja ütles, et päevade järgi ōige suurus. Ma ise olin raseduse ühe päeva võrra suuremaks arvutanud, aga ju siis arvutasin valesti. ???? Ja mul tuleb ka suhteliselt väikse vanusevahega teine laps, umbes 1a ja 10k jääb vahet. ???? Aga see oligi taotluslik.

Järgmine arstiaeg alles 1. september. Kuidas ma nii kaua oodata jaksan, ma ei tea. Arvatavasti lähen kuskile tasulisse ultrahelisse augustis lihtsalt enda südamerahustuseks. Kas keegi oskab soovitada, kuhu vōiks minna seda tegema Tartus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain ka täna oma esimesed triibud 🙂 clearblue näitas 2-3, aga mu arvutuste järgi peaks olema väiksem (3+5).
Arst alles 11.08 😀 tahaksin ka fb märtsigruppi tulla, aga enne arsti kinnitust ei julge.
Kui võimalik, siis liituksin 12.08 🙂

J.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 13:00; 11.08 17:31; 08.11 20:18; 09.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin ka just arstilt, pisike süda tuksus ja kōik oli hästi. ???? Hakkab vaikselt kohale jōudma, et mu sees kasvab väike inimene.

Arst sai raseduse suuruseks 6+5 ja ütles, et päevade järgi ōige suurus. Ma ise olin raseduse ühe päeva võrra suuremaks arvutanud, aga ju siis arvutasin valesti. ???? Ja mul tuleb ka suhteliselt väikse vanusevahega teine laps, umbes 1a ja 10k jääb vahet. ???? Aga see oligi taotluslik.

Järgmine arstiaeg alles 1. september. Kuidas ma nii kaua oodata jaksan, ma ei tea. Arvatavasti lähen kuskile tasulisse ultrahelisse augustis lihtsalt enda südamerahustuseks. Kas keegi oskab soovitada, kuhu vōiks minna seda tegema Tartus?

Mina sain oma triibud üleeile. Arstile saan alles augustis. Mul tuleb ka väikse vanusevahega – 1 aasta ja 9 kuud. Hetkel imetan ka veel 🙂
Sümptomitest on ainult valusad rinnad ja tihe wc külastamine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 15:04; 04.11 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka siis ennast siia ritta ???? eile käisin ämmaka juures ja rasedus on tuvastatud. Ilusti 7+1 oli nagu arvutustele kohane ja süda tuksus ???? Kuidas teie tulete toime iiveldusega, siiamaani nädal-2 on olnud ainult hommikuti ja peale seda kui mehe tööle saadan ja tagasi magama keeran siis kaob ära aga tänasest oleks see nagu juba igapäevane asi ja üldse ei taha minna wc potti kallistama. Siiamaani on alla läinud ainult puuviljad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka siis ennast siia ritta ???? eile käisin ämmaka juures ja rasedus on tuvastatud. Ilusti 7+1 oli nagu arvutustele kohane ja süda tuksus ???? Kuidas teie tulete toime iiveldusega, siiamaani nädal-2 on olnud ainult hommikuti ja peale seda kui mehe tööle saadan ja tagasi magama keeran siis kaob ära aga tänasest oleks see nagu juba igapäevane asi ja üldse ei taha minna wc potti kallistama. Siiamaani on alla läinud ainult puuviljad ????

Ega hästi ei tulegi toime, mul iiveldab kohe hommikust kuni kuskil 19-ni õhtul. Hetkel puhkus ja mitte midagi ei saa teha, voodis pikutades veidi taandub, aga väga-väga halb on olla. Ootan kolmandat last ja esimest korda iiveldan 🙁

Aga mis siis aitab. See kindlasti erinev, aga mulle aitab ja on soovitatud:
1. Kohe hommikul voodis näksimine, hetkel on näkileivad, sobivad ka kõrsikud vm magedad küpsise moodi kuivikud;
2. Terve päeva vältel peab tihedalt sööma. Iga päev kahjuks ei õnnestu, nii halb on ikka. Hommikul alustan tomati võisaiadega, millele on soola peale raputatud;
3. Jooksvalt söön puu- ja juurvilju, eriti lähevad peale hapukad maitsed;
4. Kui tekib korra tunne, et võiks liha süüa, siis teen seda kohe, sest see tunne võib vaid korraks olla (liha on siiski oluline meile, samas sinki ja suitsutatud asju ei suuda süüa);
5. Sõbranna soovitas jääd lutsutada, tal olevat aidanud, ma pole veel proovinud;
6. Poes käies ostan asju, mida vaadates tunnen, et ehk suudaksin mingi päev süüa. Kõiki poes valitud toite olen varem või hiljem suutnud süüa, nt hapukapsaborš üks päev (samas suppi ise keeta ei suudaks);
7. Tegin sisse värsket hapukurki ja see küll ei toida, kuid vahepalaks sobib;
8. Kiirelt liigutada ei tasu, ma mõni päev ei tohiks isegi külge liigutada/muuta, samuti ei tohi lapsed minu voodisse karata, kohe keerab seest halvaks;
9. Imelikul kombel maitseb alkovaba siider Fizz. Teised hapukad joogid sobivad ka. Ka gaseeritud maitsevad. Joon neid teadlikult, kuna sisaldavad palju suhkrut. Aga teades, kui halvas olukorras ma olen seoses kalorite saamisega, siis hetkel kaalu peale ei mõtle.
10. Üldiselt kokata ei suuda, nii et kõik on praegu “pausil”. Tuleb end hellitada, sest muidu seda aega üle ei elaks.

Ahjaa, kange suur tass hommikukohvi asendus hapuka taimetee vastu. Selle peale laps lausa helistas issile, et tead, mis just juhtus, et emme ei joo täna kohvi 😀

Lapsed veel ei tea, kuna südametööd 6+0 ei nähtud. Peangi kodus vegeteerima ja püüdma head nägu teha. Täitsa õudne on see iiveldamine. Hambapesu ajal unustan keskenduda ja allapoole pead hoida ja vahtu läheb kurku. Vot siis on tunne, et kõik tuleb kohe üles.

Uuesti arstile, kui on 7+3, siis peaks kõik näha olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 21:56; 02.07 19:50; 09.07 12:27; 12.07 13:17; 12.07 13:19; 14.07 16:54; 14.07 22:17; 17.07 20:07; 20.07 19:12; 23.07 13:51; 24.07 17:15; 24.07 17:38; 24.07 22:34; 27.07 11:00; 27.07 14:46; 21.09 14:21; 26.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma suudan hetkel päevas ühekorra normilt süüa aga selleks on mingi külmtoit kuna soojatoidu lõhna ei taha tunda ka, päevas muidu söön puuvilju palju ja see on mind aidanud siiamaani. Mul iiveldabki terve päev kuniks kõht tühjaks läheb ja see väike kodanik lubab mul midagi muud ka süüa ja siis on kiired jalad poodi v tanklasse et salatit või midagi sealt leida ????
Mul ei isuta enam kohvi ka mitte. Kuna magan nii palju siis pole vaja olnud. Vahepeal on öhtuti see et tuleb suur uni ja kui voodisse pikali saad siis on läinud????
Ma ei suuda köögiski olla rääkimata siis midagi vaaritamisest, aga eks ma proovin kas võikud lähevad alla. Eile pigistasin 3 vorstiga vöikut alla et natukenegi parem hakkaks.
Supp isegi läheks alla aga mulle täiega meeldib kanasupp koos köögiviljadega aga ise sellega hakkama ei saaks. Ema mul mingiaeg katsetas ja sellest ajast on lemmik supp olnud. Mees sööb mul suurem osa ainult punaseid suppe aga ma ei taha nendest midgai teada ????
Kuskilt lugesin et kui iivedab siis on beebiga ka kõik hästi, et see pidi olema kõige suurem sümptom. Niiet kui mul igakord iiveldab siis vähemalt tean et tal on kõik hästi ( ja no põiega meeldib ka talle mängida nagu stressipalliga)????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka iiveldus kohal. Pole vahet, kas on on hommik, päev või õhtu. Enamus ajast on lihtsalt paha, aga samas on see minu meelest leebem, kui migreeniga kaasnev, siis ma pmst kallistangi vetsupotti koguaeg. Eelmise raseduse ja imetamise ajal kadus migreen ära, loodan, et nüüd ka veab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina iiveldan enamjaolt õhtuti ja öösiti. Päeval on enam-vähem. Lisaks õhtuti umbes seitsmest kuni kaheksast saabub nii tohutu väsimus, et jalga ei suuda ka tõsta. Seega ma püüan süüa võimalikult palju hommikuti ja lõuna ajal, õhtusse jäävad banaanid, lutsukad ja marjad. Kahjuks see hommikupoolne söök on kõike muud kui tervislik, supid vbl ainukesed asjad mis normaalsest söögist peale lähevad. Soovitan iiveldajatele ka puljongit. Puljong võisaiaga on hetkel lemmik söök.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 12:02; 17.07 11:12; 19.07 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Tulen ka teie sekka, reedel käisin arstil ja rasedust hetkel 7+3. Tähtaeg 03.03.2021 Südametöö oli olemas 🙂
Tunnustest hetkel tihe pissihäda ja hommikuti iiveldus, mille vastu aitab külm coca-cola 😀

Millal kavatsete tööandjale rääkida? Mul hetkel puhkust veel üks nädal, aga pelgan veidi tööle minekut, kuna töötan toitlustuses ja hetkel kodus ajavad vahepeal toidulõhnad öökima, et mis siis veel tööl saab, kardan, et töökaaslased võivad üsna ruttu aru saada.

S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ivf rasedus ja peaks olema 6+6

Loote ultrahelikeskuses aga selgus, et neli päeva väiksem 6+2

Südametöö olemas, see hea aga ikkagi muretsen nüüd. Kas kellegil kogemusi, et ikka kõik hästi läheb?

Ole mureta, minul nt oligi ov 3p hiljem kui tavaliselt sellise pikkusega tsüklil olla võiks.
Kui süda ka juba lõi siis ju väga hästi kõik!
Mul eelmise rasedusega oli kuni 20ndl 4p väiksem mõõtes aga siis ühtlustus.
Jaya

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 18:02; 19.07 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin ka just arstilt, pisike süda tuksus ja kōik oli hästi. ???? Hakkab vaikselt kohale jōudma, et mu sees kasvab väike inimene.

Arst sai raseduse suuruseks 6+5 ja ütles, et päevade järgi ōige suurus. Ma ise olin raseduse ühe päeva võrra suuremaks arvutanud, aga ju siis arvutasin valesti. ???? Ja mul tuleb ka suhteliselt väikse vanusevahega teine laps, umbes 1a ja 10k jääb vahet. ???? Aga see oligi taotluslik.

Järgmine arstiaeg alles 1. september. Kuidas ma nii kaua oodata jaksan, ma ei tea. Arvatavasti lähen kuskile tasulisse ultrahelisse augustis lihtsalt enda südamerahustuseks. Kas keegi oskab soovitada, kuhu vōiks minna seda tegema Tartus?

Mul sama vanusevahe lastel 🙂
Jaya

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 18:02; 19.07 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siit keegi Võrust või Põlvast on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu päeva päästab õunamahl+sidruni mullivesi. Mõnus hapukas mullikas mis tekitab aga paraku omakorda kõrvetisi 😀
Köök on välja surnud, mees otsib ise kapist süüa ja lastele olen kiirelt midagi kuumaõhu fritüüris teinud või poest valmistoitu haaranud. Pole küll max tervislik aga elame üle, varsti kokkan taas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka arsti juures käidud. Päevade järgi peaks 6+4 olema, ultraheli järgi tuli 5+5. Süda juba tuksus. ???? Sümptomeid endiselt väga ei ole, väsimus ainult veidi suurem kui tavaliselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin kordus UHs täna. Eelmine teisipäev tuvastati ainult tühi emakas. Täna pusiti tükk aega mu emaka kallal ja lõpuks leiti mu tuksuva südamega täpp üles ???? Vastas 7+1 nädalale. Eelmine nädal ei osanud 2 ämmakat lihtsalt otsida.

KL

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.07 21:10; 02.07 13:57; 06.07 17:34; 10.07 11:59; 10.07 12:00; 14.07 16:40; 20.07 17:33; 23.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks olema 5+0 aga tunnuseid pole. Polnud ka eelmise rasedusega midagi, väga lebolt kulges
Arstiaja plaanin homme panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 16.07 13:42; 16.07 13:44; 16.07 21:30; 20.07 17:42; 20.07 21:43; 23.07 09:45; 23.07 13:19; 24.07 17:30; 25.07 08:31; 25.07 08:35; 09.08 09:31; 07.09 10:20; 07.11 08:20; 07.11 08:21; 09.11 08:53; 17.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin kordus UHs täna. Eelmine teisipäev tuvastati ainult tühi emakas. Täna pusiti tükk aega mu emaka kallal ja lõpuks leiti mu tuksuva südamega täpp üles ???? Vastas 7+1 nädalale. Eelmine nädal ei osanud 2 ämmakat lihtsalt otsida.

KL

Jumal tänatud, kallis KL!
Mul on nii hea meel!

🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 21:56; 02.07 19:50; 09.07 12:27; 12.07 13:17; 12.07 13:19; 14.07 16:54; 14.07 22:17; 17.07 20:07; 20.07 19:12; 23.07 13:51; 24.07 17:15; 24.07 17:38; 24.07 22:34; 27.07 11:00; 27.07 14:46; 21.09 14:21; 26.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 6+1 ja arstile siis kui 6+4 ehk 15 juuli. Loodan, et südametöö ka ilusti näha juba!

Kas kellegil on ka plaan Loote Ultraheliskriinigus tuvastada ja Šoisi juures arvele võtta? Millised testi Teie plaanite teha?

Kõike pakutavat ja paljumaksvat ei ole vist mõtet.

Mina plaanin peale 19ndl käia lihtsalt tema juures UH. Vaatab strateegilised asjad üle. Mingeid spets teste ei tee.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 16.07 13:42; 16.07 13:44; 16.07 21:30; 20.07 17:42; 20.07 21:43; 23.07 09:45; 23.07 13:19; 24.07 17:30; 25.07 08:31; 25.07 08:35; 09.08 09:31; 07.09 10:20; 07.11 08:20; 07.11 08:21; 09.11 08:53; 17.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ämmaka juures käidud lõpuks, süda lõi ilusti ja raseduse suurus 6+6 (päevade järgi 7+2). Järgmine visiit on kv ultraheli augusti lõpus. Iiveldus on ikka väga hull ja kaal nädalaga langenud 2kg.
Vahepeal plaanin Panorama testi ka teha.

K

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 20:36; 21.07 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Võtan ennast värisedes siia ritta. Loodan, et sel korral läheb kõik kenasti. Eelmine rasedus katkes 5 nädalal. Tahtsime küll, et vähemalt üks normaalme tsükkel oleks vahel peale katkemist… aga elul olid muud plaanid. Tuleb KOHE uuele ringile minna. Loodame parimat!

Kri

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 22.07 08:08; 24.07 10:02; 24.07 10:51; 24.07 11:35; 24.07 12:44; 24.07 16:56; 24.07 17:37; 24.07 22:13; 24.07 23:09; 25.07 08:40; 25.07 09:20; 25.07 11:24; 26.07 13:18; 27.07 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ilmselt peetumine. Öösel oli mingit laadi veritsus. Täna peaks 6+6 olema äpi järgi. Arstile saanud pole, sest järjekorrad meeletud. Lähen täna erakorralisse. Loodan sealt tedada saada kas loode on üldse nii vana kui ma arvan ja kas ta üldse elab. Süda peaks iseenesest juba ju lööma. See oleks mul juba teine peetumine aastase vahega. Eelnevad lapsed mul puuduvad ja vanust ka omajagu. Niigi väga raske rasestuda ja siis ka peab ära peetuma ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks sain ka arstile!
Rasedus mõõdeti paar päeva suuremaks ehk täna siis 7+1.
????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 223 )


Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2021