Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsibeebid 2021

NĂ€itan 11 postitust - vahemik 211 kuni 221 (kokku 221 )

Teema: MĂ€rtsibeebid 2021

Postitas:
KĂ€gu

Hei, mul sĂŒgelevad rinnad, kĂ”ht mitte ĂŒldse. Rinnahoidjat kannatan kanda nii kaua kui tööl, siis kohe seljast Ă€ra. MĂ”tlen sellebandaazi peale ka ikka, peaks selle vist ka Ă€ra ostma.

Murel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tere,

Relaxmom-il on oma esinduspoed ITK ja Pelgu sĂŒnnitusmaja juures. Seal ei pea mööda kaubanduskeskuseid kolama ning lisaks oskavad mĂŒĂŒjad sulle ka nĂ”u anda. Vbla leiad muudki vajalikku sealt poest.

https://relaxmom.ee/ee/aboutus

Hei, mul sĂŒgelevad rinnad, kĂ”ht mitte ĂŒldse. Rinnahoidjat kannatan kanda nii kaua kui tööl, siis kohe seljast Ă€ra. MĂ”tlen sellebandaazi peale ka ikka, peaks selle vist ka Ă€ra ostma.

Murel

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No nii mĂ€rtsikad. Tundub, et see kuu on siis kuidagi vĂ€lja surnud. 😀

Minul algas siis nĂŒĂŒd 25 nĂ€dal ja olen suutnud selle aja jooksul jĂ”udnud 3 koda EMO sse .

Viimane siis eile jĂ€lle mÀÀrimisega…. Lapsega kĂ”ik korras lihtsalt seletamatu mÀÀrimine taaskord. Iga kord wc minnes on juba paaniline hirm paberiga pĂŒhkida. Veel enam ei taha ma ĂŒldse wc minnagi. Ainult 3 kuud minna veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu
  • AitĂ€h, kes Relaxmom kohta kirjutas, ostsin juba kohalikust apteegist mingisuguse. Tundub, et oli emakasidemetw venitus, nii julm, kĂ€ia sain max 500m siis istusin kuskil. Tööle kĂ”ndisin kolme peatusega. NĂŒĂŒd kĂ€isin Ă€mmaka vastuvĂ”tul ka, oeh, kĂ”hu pealne on mul 5cm suurem kui tohiks olla, seega saan lisa UH minna reedel ning teisipĂ€eval lĂ€hen seda toredat glĂŒkoositesti tegema. Kaalu pole iseenesest palju juurde vĂ”tnud ja Ă€mmakas sellega rahul. Eks siis reedel paistab, miks kĂ”ht nii suur.

Loodan, et Su mÀÀrimised ka lĂ”ppevad, et mingi ajutine hirmutamine, mis pole ilmselgelt ĂŒldse tore. Kas EMO on vĂ€hemalt mĂ”istlik, mitte ei tujutse sinuga, et jĂ€lle tulid?

Murel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Siin jah vĂ€lja surnud teema, FB kĂ€ib elu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

No kahjuks mina sinna FB gruppi ei kuulu ja eks siis kirjutan siia ehk keegi kunagi ikka kirjutab siin ka.

Need korrad kui EMO s kĂ€isin olen sattunud tĂ”esti vĂ€ga normaalsete arstide vastuvĂ”tule. Kuigi ainus mis on hĂ€iriv seal on see, et vastuvĂ”tule saada peab nii kaua ootama. Seal ĂŒhes sabas kĂ”ik kes ootavad haiglasse sisse kirjutamist ja siis erakorralist ootavad patsiendid. Aga eks see ootaja aeg olegi pikk 😀

Ma tĂ”esti loodan, et jĂ€rgmine kord kĂŒlastan seda asutust kui sĂŒnnitama lĂ€hen 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
M4rta

Tore, et keegi ikka siin ka viitsib muljetada, ise kĂ€in rohkem lugemas ja FB grupiga liituda ei soovinud. 🙂

Mul on tunne, et kÔht kasvab iga pÀevaga, pikka aega ei olnud midagi paista ja siis jÀrsku viskas kÔhu ette. Viimasel ajal on seljavalud hakanud segama, loodetavasti oluliselt hullemaks ei lÀhe. Ei mÀleta, et eelmise rasedusega oleks seljavalu nii varakult juba alanud..

Beebi liigutab pÀris aktiivselt, eriti just Ôhtuti. Viimasel ajal olen ka luksumist tundma hakanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!
Kas me julgeme loota, et isad vÔivad màrtsi alguses ka  juba perepalatisse jÀÀda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Oh mis rÔÔm on siin taas uut postitust lugeda. 😀

Ma sĂŒdamest loodan, et selleks ajaks juba ehk lubatakse taas palatisse. Kuigi vahest tundub kĂŒll, et ehk nii lihtsalt see vist ikka ei lĂ€he. Naljatlesime siin vahepeal abikaasaga, et vaat et haiglaid ĂŒldse kinni ei panda ja kodus ise hakkama peab saama.

Kuidas Teil mĂ€rtsikatel lĂ€inud on? Tulge vahepeal ikka siia ka uudiseid jagama. KĂ”ik me ei ole FB grupis…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu Pelgu Ă€mmakas ei olnud nii optimistlik. Ütles lausa, et loodame ei lĂ€he hullemaks.
Me ise loodame ikka, et ehk saab. TÀhtaeg on muidugi mÀrtsi alguses juba. Mis Teie arstid , Àmmakad prognoosivad?
Muidu on kÔik hÀsti ja korras. Kilod tulevad aga sellepÀrast ei muretse. Beebi on aktiivne kÔhus. Ootame juba!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Triibukas27

Ma vĂ€ga kahtlen,et saab mehega palatisse. Hea,et sĂŒnnituse juurdegi pÀÀseb..

Muidu aeg lendab kiirelt. TĂ€na tĂ€itus juba 32 nĂ€dalat. Nii vĂ€he veel minna ja nii palju veel teha 😊

Rasedus lĂ€inud hĂ€sti. Unetus on kimbutama hakanud ja kĂ”ht on raske. Jalad lĂ€hevad kiirelt paiste. Üldjuhul on hĂ€sti, laps kasvab ja kĂ”ht kasvab 😊

+2
0
Please wait...

NĂ€itan 11 postitust - vahemik 211 kuni 221 (kokku 221 )

Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsibeebid 2021