Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 328 )

Teema: Märtsibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Palju õnne kõikidele triibuomanikele! Millal on tähtaeg ning kuidas läheb?

Loodan, et meid hakkab siia kogunema! ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Teen otsa lahti. Sain triibud kätte 18.06.22. Hetke seisuga flo järgi 6+2. Seega TA kuskile sinna märtsikuusse peaks nagu jääma.

Homme lähen arstile näitama end, eks siis saab kindlamalt teada, mis ja kuidas. 🙂

Õnnesoovid kõigile teistele triibulistele. ????

M. M

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigun vaikselt IVF teemast siia üle. Sain oma esimese positiivse rasedustesti 19.06, tänane ametlik veretest hcg oli 390.

Esimene UH on 15.07, ivf kalkulaatorite järgi peaks tähtaeg olema 02.03.2023.

 

Chrizzu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Teen otsa lahti. Sain triibud kätte 18.06.22. Hetke seisuga flo järgi 6+2. Seega TA kuskile sinna märtsikuusse peaks nagu jääma.

Homme lähen arstile näitama end, eks siis saab kindlamalt teada, mis ja kuidas. ????

Õnnesoovid kõigile teistele triibulistele. ????

M. M

6+2n seisuga peaks ikka veebruarikuusse TA jääma ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Teen otsa lahti. Sain triibud kätte 18.06.22. Hetke seisuga flo järgi 6+2. Seega TA kuskile sinna märtsikuusse peaks nagu jääma.

Homme lähen arstile näitama end, eks siis saab kindlamalt teada, mis ja kuidas. ????

Õnnesoovid kõigile teistele triibulistele. ????

M. M

Sa kuulud pigem ikka veebruaribeebide gruppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Teen otsa lahti. Sain triibud kätte 18.06.22. Hetke seisuga flo järgi 6+2. Seega TA kuskile sinna märtsikuusse peaks nagu jääma.

Homme lähen arstile näitama end, eks siis saab kindlamalt teada, mis ja kuidas. ????

Õnnesoovid kõigile teistele triibulistele. ????

M. M

Mul hetkel 6+5 isegi ja jääb TA veebruari, sa vist miskit valesti arvutanud. Su TA jääb ikka veebruarisse.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain jaanipäeval 23juuni oma uduõrna triibu. Nüüd on  juba tunduvalt tugevam ja konkreetsem. TA peaks jääma sinna 9 märtsi kanti.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain jaanipäeval 23juuni oma uduõrna triibu. Nüüd on juba tunduvalt tugevam ja konkreetsem. TA peaks jääma sinna 9 märtsi kanti.

Ka sinu TA jààb ikka veebruari???? kuidas te inimesed arvutate seda?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub ju tsükli pikkusest ja OV.  Täna on tsükli 29 päev alles ja DPO13 ja esimene pos test oli 8 DPO. Ikka satub see kuupäev sinna 8-9 märtsisse.

Perre on sündimas neljas laps.

Ilusat ootsuaega kõigile ☺️

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sõltu siiski. Tähtaja arvutamise aluseks võetakse kuupäev, mil viimati menstruatsioon algas. Muidugi pole see kõige täpsem, aga ovulatsiooni järgi oleks võimatu seda teha, sest enamik ei tea enda ovulatsiooni aega. Paljud ju proovivad “niisama”, ei jälgi mingeid aegu. Seega ämmakas ikka küsib, millal viimati oli menstruatsiooni algus ja selle järgi pannakse tähtaeg ja arvutatakse nädalaid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just ja kui täna on 29 tsükli päev siis see tähendabki, et viimane menstruatsioon oli algusega 31 mai. Ov aeg on ka täpselt teada ja üldse ma ei mõista miks sa teiste asjadesse süvened- las igal olla oma ikka eks? 🙂

 

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liigun Chrizzuga samas rütmis. Vaevumärgatava teise triibuga testi sain 20. juuni, mis on nüüd siis tänaseks eeskujult ikka vägagi positiivne. Tähtaeg samuti 02. märts ja sai ka käidud HCG mõõtmas ja tulemuseks oli 360. Tulemas on teine väga oodatud laps.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa! Issand minu paha. Mõtlesin ise mööda. Lugesin nagu juunist tagasi 3kuud, et peaks ju Märtsi tulema. ????

Tänud tähelepanu juhtimise eest! ????

M. M

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ju tsükli pikkusest ja OV. Täna on tsükli 29 päev alles ja DPO13 ja esimene pos test oli 8 DPO. Ikka satub see kuupäev sinna 8-9 märtsisse.

Perre on sündimas neljas laps.

Ilusat ootsuaega kõigile ☺️

Jummel. Neljas laps tulemas aga ikkagi ei tea kuidas arvestatakse tähtaega.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda arvutavad ju erinevate äppide kalkulaatorid ise. What to expect, ITK oma jne. Ma ei saa hetkel aru milles probleem on? Kui sisestada sinna viimase mens algus 31 mai  siis tuleb igalpool sama kp min minu puhul on 7-9 märts sõltuvalt ov ajast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda arvutavad ju erinevate äppide kalkulaatorid ise. What to expect, ITK oma jne. Ma ei saa hetkel aru milles probleem on? Kui sisestada sinna viimase mens algus 31 mai  siis tuleb igalpool sama kp min minu puhul on 7-9 märts sõltuvalt ov ajast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain jaanipäeval 23juuni oma uduõrna triibu. Nüüd on juba tunduvalt tugevam ja konkreetsem. TA peaks jääma sinna 9 märtsi kanti.

Ka sinu TA jààb ikka veebruari???? kuidas te inimesed arvutate seda?

Ei jää ju veebruari, õpi arvutama enne kui sôna vôtad !

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes aruvutada ei oska siis…

https://www.yourduedate.com/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänu jumalale on siin veel inimesi kes neid kalkulaatoreid kasutada oskavad  ????

hetkeks juba hakkasin endas kahtlema- aga tuleb ikka ennast usaldada 😉

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teeks fb märtsibeebide salajase grupi, kus saaks paremini suhelda ja arutleda. Mis arvate?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endil pole rasedust ollagi ja juba tehakse mingeid salajasi gruppe. Mis siis ette võtate kui rasedus katkeb või Oscari uuringu käigus ilmneb geenirike? Lahkute sama targalt oma gruppidest?

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Endil pole rasedust ollagi ja juba tehakse mingeid salajasi gruppe. Mis siis ette võtate kui rasedus katkeb või Oscari uuringu käigus ilmneb geenirike? Lahkute sama targalt oma gruppidest?

Mis see sinu asi siis on ? Ega sina sinna  gruppi ôelutsema pole nkn oodatud ????

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Just selle ühe õeluteseja pärast võiks selle grupi ära teha, sest siin pole meeldiv oma asju jagada ja jutustada kui selline mutt siin sõna võtab!

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Just selle ühe õeluteseja pärast võiks selle grupi ära teha, sest siin pole meeldiv oma asju jagada ja jutustada kui selline mutt siin sõna võtab!

Milline eeskuju tulevasele lapsele. Emme käib kuskil Perekooli foorumis anonüümselt teisi muttideks sõimamas. ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal igas beebiootajate teemas mõni hull sõna võtmas. Olen huvi pärast lugenud nt veebruaribeebide teemat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal igas beebiootajate teemas mõni hull sõna võtmas. Olen huvi pärast lugenud nt veebruaribeebide teemat.

Hormoonid möllavad ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojasiis, kui ilmneb geenirike. Kas raske lahkuda mul on või. Teised ikka jäävad, aga tõesti sinna gruppi olex oodatud kõik normaalsed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte teisi vaid ühte konkreetset tüütut kommentaatorit siin, kes pidevalt närib teste kallal ja torgib ilmaasjata. Mida muud sellise naise kohta öelda saaks. Keegi pole selle inimese arvamust palunud ja ajudega inimene ei suud lahti kui seda pole tal palutud teha.

Varasemalt ei ole jah FB gruppi läinud enne kui esimene trimester on läbi aga siinne suhtlus muutus võimatuks tänu sellele mutile.

Hankigu endale elu tõepoolest!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte teisi vaid ühte konkreetset tüütut kommentaatorit siin, kes pidevalt närib teste kallal ja torgib ilmaasjata. Mida muud sellise naise kohta öelda saaks. Keegi pole selle inimese arvamust palunud ja ajudega inimene ei suud lahti kui seda pole tal palutud teha.

Varasemalt ei ole jah FB gruppi läinud enne kui esimene trimester on läbi aga siinne suhtlus muutus võimatuks tänu sellele mutile.

Hankigu endale elu tõepoolest!

Ah, ära tee välja. Need hullud ilmuvad aeg-ajalt välja, siis on jälle tükk aega vaikus.

Loodetavasti saame nüüd siin nüüd edasi kenasti suhelda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 328 )


Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023