Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 328 )

Teema: Märtsibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb? Kas mõned sümptomid ka juba ilmutavad end? Minul hakkab vaikselt iiveldus hiilima ligi, aga õnneks veel õrnalt. Teatud hetkedel tunnen kerget iiveldust, aga kaob päris kiirelt. Juba kardan, mis nädala või kahe pärast saama hakkab. Loodan, et jääbki nii.

K.U.
5+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 4+4.tähtaeg peax olema 6märts, kui kulgeb kõik hästi. Vanust 42. Kõige eakam märtsibeebi ootaja hetkel vist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil esineb ka määrimist ?

Hetkel 5+1

arsti sõnul määrimine ok, aga mind panel juba muretseme, et õrn määrimine on kestnud 4 päeva.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka eakas rase 43a sünnitades juba 44

Triipe püüdsime ligi 5a, samal kuul, kui lõplikult käega lõin, need meieni jõudsid. Loodan, et püsivalt. Hetkel 4+6

Hommikuti päris raseda paha olla, tiss valus ja meeletu toore peekoni ja vetikate isu. Käin sushi letist  karbiga vetikaid hankimas, sushit ennast ei isuta.

Viimane kägu, kas lisaks veritsusele valud ka? Sel juhul soovitaks ikka lasta üle vaadata..

 

Dhelia

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka eakas rase 43a sünnitades juba 44

Triipe püüdsime ligi 5a, samal kuul, kui lõplikult käega lõin, need meieni jõudsid. Loodan, et püsivalt. Hetkel 4+6

Hommikuti päris raseda paha olla, tiss valus ja meeletu toore peekoni ja vetikate isu. Käin sushi letist karbiga vetikaid hankimas, sushit ennast ei isuta.

Viimane kägu, kas lisaks veritsusele valud ka? Sel juhul soovitaks ikka lasta üle vaadata..

Dhelia

Otsest valu ei ole, vahepeal õrnad päevade laadsed krambid aga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 42kägu püüdsin 3a kuskil triipe. Juba olin aega panemas kunstlikule, aga raha tõttu jäi see ootele. Kuidas te aga suudate mõtetest eemale hoida, et äkki katkeb või peetub jne. Ise arstile 13.07 aga selles eas väike paanika sees. Häid mõtteid on kellegil, mida teha et ei mõtleks sellele nii plju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 5+0 ja pole veel mingeid tunnuseid õnneks, esimesega (hetkel ootan teist last) hakkas ka alles kuskil 6,7 nädalast hommikuti iiveldama.
Mina arvestan ovulatsioonist, kuna sai kindlaks tehtud testidega toimumise aeg ja toimus see alles CD16,. Päevade järgi arvestades oleks 5+5

vinku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oih, eelmisega panin metsa. Ov toimus CD20 mitte 16 ????

vinku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Minul täna ka 6+0. Ühtegi tunnust pole aga määrib juba nädal, lähen teen täna veel igaksjuhuks veretesti.

Nädalaid arvestan IVF kalkulaatori järgi.

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Ämmaemand arvestab menstruatsiooni järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Minul täna ka 6+0. Ühtegi tunnust pole aga määrib juba nädal, lähen teen täna veel igaksjuhuks veretesti.

Nädalaid arvestan IVF kalkulaatori järgi.

Chrizzu

Mis seni sinu veretesti näidud olnud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen ka huvi, kellel on määrinud, kuidas siiani on teil. Endal päeval natu määris, ei teagi mida arvata. Tunnused ka kadunud. Kas ongi kõik nüüd, peab minema arstile enne kui on arstiaeg käes. Või lihtsalt oodata edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Minul täna ka 6+0. Ühtegi tunnust pole aga määrib juba nädal, lähen teen täna veel igaksjuhuks veretesti.

Nädalaid arvestan IVF kalkulaatori järgi.

Chrizzu

Mis seni sinu veretesti näidud olnud on?

Tänast testi tulemust veel ei tea, kuna olin reisil siis ei saanud vahepeal testida, määrimine õnneks on vähemaks jäänud. 27.06 oli 390 ja 29.06 856 ehk oli ilusti tuubeldanud.

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen ka huvi, kellel on määrinud, kuidas siiani on teil. Endal päeval natu määris, ei teagi mida arvata. Tunnused ka kadunud. Kas ongi kõik nüüd, peab minema arstile enne kui on arstiaeg käes. Või lihtsalt oodata edasi.

Minul määrib, ämmaemand ütles, et see raseduse alguses okei, et kui lausa veri tuleb siis valvetuppa pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Minul täna ka 6+0. Ühtegi tunnust pole aga määrib juba nädal, lähen teen täna veel igaksjuhuks veretesti.

Nädalaid arvestan IVF kalkulaatori järgi.

Chrizzu

Mis seni sinu veretesti näidud olnud on?

Tänast testi tulemust veel ei tea, kuna olin reisil siis ei saanud vahepeal testida, määrimine õnneks on vähemaks jäänud. 27.06 oli 390 ja 29.06 856 ehk oli ilusti tuubeldanud.

Chrizzu

07.07 hcg 5818. Tundub veidi madal 6+0 kohta ?

nädala pärast UH, tuleb vist väga närvesööv nädal, endiselt määrib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Minul täna ka 6+0. Ühtegi tunnust pole aga määrib juba nädal, lähen teen täna veel igaksjuhuks veretesti.

Nädalaid arvestan IVF kalkulaatori järgi.

Chrizzu

Mis seni sinu veretesti näidud olnud on?

Tänast testi tulemust veel ei tea, kuna olin reisil siis ei saanud vahepeal testida, määrimine õnneks on vähemaks jäänud. 27.06 oli 390 ja 29.06 856 ehk oli ilusti tuubeldanud.

Chrizzu

07.07 hcg 5818. Tundub veidi madal 6+0 kohta ?

nädala pärast UH, tuleb vist väga närvesööv nädal, endiselt määrib.

HCG väärtused on erinevad inimestel, isegi kui rasedus on sama kaugele arenenud. Tähtis on väärtuse tõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii vaikseks jäänud, kuidas teil läheb?

Minul täna 6+0 ja õrnalt iiveldab hooti. Õnneks veel täielikuks iivelduseks pole läinud üle. Kuidas te arvestate nädalaid, kas ovulatsiooni või menstruatsiooni järgi?

Minul täna ka 6+0. Ühtegi tunnust pole aga määrib juba nädal, lähen teen täna veel igaksjuhuks veretesti.

Nädalaid arvestan IVF kalkulaatori järgi.

Chrizzu

Mis seni sinu veretesti näidud olnud on?

Tänast testi tulemust veel ei tea, kuna olin reisil siis ei saanud vahepeal testida, määrimine õnneks on vähemaks jäänud. 27.06 oli 390 ja 29.06 856 ehk oli ilusti tuubeldanud.

Chrizzu

07.07 hcg 5818. Tundub veidi madal 6+0 kohta ?

nädala pärast UH, tuleb vist väga närvesööv nädal, endiselt määrib.

HCG väärtused on erinevad inimestel, isegi kui rasedus on sama kaugele arenenud. Tähtis on väärtuse tõus.

Minul täna rasedus katkes .

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Palju õnne kõigile ootajatele ja ilusat ootusaega! Kolin ka Teie sekka. Eile sain esimese juba päris selge ja tugeva triibuga rasedustesti. Täna käisin endale kinnituse saamiseks ka vereproovi andmas hcg näidu teadasaamiseks ja see andis tulemuseks 262, mistõttu kolin märtsi teemasse. Tähtaeg peaks olema seega 19.märtsi kanti.

Püüan peagi arstiaja ka broneerida.

Vanus on 33 ning tulemas on esimene ja väga oodatud laps. Rasedust tänase seisuga siis 4+1.

Millist rakendust raseduse jälgimiseks kasutate, kui üldse kasutate? Tsükli jälgimisel kasutasin Flod, aga võib-olla võiks nüüd kasutada juba mõnda paremat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna rasedus katkes .

Chrizzu

Ma ei tea Chrizzu, kas Sa seda teemat veel vaatad, aga kui vaatad, siis minu kaastunne Chrizzu! Need on nii valusad uudised! Ole aga tugev ja ma soovin Sulle, et peagi saaksid juba triibud, mis jäävad ja täidavad selle olulise koha Sinu südames!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endil pole rasedust ollagi ja juba tehakse mingeid salajasi gruppe. Mis siis ette võtate kui rasedus katkeb või Oscari uuringu käigus ilmneb geenirike? Lahkute sama targalt oma gruppidest?

Tead. Mõned lapsed sünnivad surnult ja kelle rikked ilmevad alles sünnitusel. See ei tähenda et 9 kuud peaks kapis varjus hirmul oma kõhtu peitma.  Maailmas on nii palju õelust. Sõjad ja sinusugused. Selleks et veidigi inimesena tunda ja need rasedused püsima jääks tulebki iga triibu üle rõõmustsda. Isegi kui need katkevad. On naisi kes ei näe iial seda teist triipu.

Olge ometi sallivamad ja tundke rõõmu kui on põhjust. Kurvastada jõuab alati.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul täna rasedus katkes .

Chrizzu

Ma ei tea Chrizzu, kas Sa seda teemat veel vaatad, aga kui vaatad, siis minu kaastunne Chrizzu! Need on nii valusad uudised! Ole aga tugev ja ma soovin Sulle, et peagi saaksid juba triibud, mis jäävad ja täidavad selle olulise koha Sinu südames!

Aitäh !

Nutud on nutetud ja kurbus on hinges, kuid lootust annab see, et septembris uus katse.

Teistele kõigile aga muretut ja ilusat ootust ! 🙂

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Mina saan ka teiega liituda 🙂

Olen 33a, mees 34a. Esimene laps on 11a. Rasestuda soovisime alates oktoobrist ja nüüd siis esimesed triibud käes 🙂

TA peaks olema 26.03. Esimesed õrnad triibud sain juba 22. tsükkli päeval, eile käisin tegemas veretesti, kus hcg oli 38,77 seega peaks mul olema 3+3. Väga varajane alles tõesti, kuid olen viimased pool aastat iga kuu teinud ca 10-15 rasedustesti ja selle üle ikka üli õnnelik 🙂

Triinu

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Triinu ja palju õnne! Sa oled ikka tõesti erakordselt palju testinud. 😀

App näitab 4+3, aga see vist näitab millegipärast valesti. Õige peaks olema 4+2.

Sain ämmaemanda vastuvõtuks aja 28. juuliks ning selleks ajaks peaks olema rasedust 6+3. Ma olen vist aastaid ühe naistearsti juures käinud, keda usaldan ning veidi veider on nüüd kellegi teise juurde minna. Ja ma ei tea selle haigla ämmaemandatest ka midagi. Kuidas ämmaemanda valisite, kas soovisite aega kellegi konkreetse juurde?

Siin on ääretult vaikne. Mulle tundub, et ma ise vist just jutustaks meeletult, aga üksi seda ei tee ja seega väga loodan, et rahvast hakkab peagi juurde tulema.

Andke endast märku!

Facebooki grupiga liituks ka kunagi, kuid ootaks sellega ära 12+ nädalat.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 5+6, järgmine nädal on arsti aeg, siis juba 7 nädalat täis???? ise käin ka vaatamas, et kas keegi juba jutustab, kuid vaikne on siin tõesti. Eelmine kord kirjutasin, et mingeid tunnuseid veel pole siis nüüdseks on iiveldus ja rindade hellus kohale jõudnud. Näeks juba südametöö ära, nii ootan.

vinku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Hetkel 5+6 ja tulemas kolmas laps. Arstile panin täna aja ja sain aja 2.08, nüüd see aeg tundub eriti pikk selleks ajaks siis juba 8+5n

Tunnuseid pole ????

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen ka huvi, kellel on määrinud, kuidas siiani on teil. Endal päeval natu määris, ei teagi mida arvata. Tunnused ka kadunud. Kas ongi kõik nüüd, peab minema arstile enne kui on arstiaeg käes. Või lihtsalt oodata edasi.

Mul olnud viis rasedust. Kolmel juhul ei maarinud kordagi ja need rasedused päädisid ajalise lapse sünniga. Kahel juhul hakkas määrima ja need rasedused varem v hiljem katkesid, hilisem lausa 15+ nädalal.

Aga on siin ka lugusid minu meelest olnud, kus määrib kogu aeg ja rasedus püsib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen ka huvi, kellel on määrinud, kuidas siiani on teil. Endal päeval natu määris, ei teagi mida arvata. Tunnused ka kadunud. Kas ongi kõik nüüd, peab minema arstile enne kui on arstiaeg käes. Või lihtsalt oodata edasi.

Ma küll pole märtsibeebi ootaja, mul beebi käes, kuid tahtsin määrimise kohta veidi kirjutada.

Minul näiteks määris ning vahel tuli ka verd terve raseduse jooksul, sai väga palju emos käidud, aga arstid ei leidnud põhjust, sellest tingituna oli terve raseduse ajal väga palju stressi. Õnneks kõik läks hästi ja sündis terve laps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen ka huvi, kellel on määrinud, kuidas siiani on teil. Endal päeval natu määris, ei teagi mida arvata. Tunnused ka kadunud. Kas ongi kõik nüüd, peab minema arstile enne kui on arstiaeg käes. Või lihtsalt oodata edasi.

Ma küll pole märtsibeebi ootaja, mul beebi käes, kuid tahtsin määrimise kohta veidi kirjutada.

Minul näiteks määris ning vahel tuli ka verd terve raseduse jooksul, sai väga palju emos käidud, aga arstid ei leidnud põhjust, sellest tingituna oli terve raseduse ajal väga palju stressi. Õnneks kõik läks hästi ja sündis terve laps

Eks see määrimine on see millel kindlat “diagnoosi” ei ole. Minul näiteks määris ja selgus, et rasedus paraku peetus. 🙁
Mõnel toimub pesastumine määrimisega, mõnel hoopis muu põhjus.
Minu isiklik arvamus on, et enda rahustuseks võiks ennast kontrollida lasta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heii, liitun ka teiega. Rasedust hetkel 5+2 ja äpi järgi peaks olema 14.03.23. Oleme triipe püüdnud nüüdseks 3aastat. Enne seda üks rasedus on peetunud. Nüüd selle rasedusega hetkel nii et jäin haigeks, köha ja palavik(37,5), veidi pabistan et nii alguses juba haige, et äkki ka selle rasedusega midagi juhtub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 328 )


Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023