Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 328 )

Teema: Märtsibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Hei,

Liitun ka Teiega.
M33 N30

Hetkel 5+1 ning tähtaeg kalendri järgi 16.03.2023

Jätsin rasestumisvastased vahendid ära kaks aastat tagasi, siis aga tuli välja et mehel mõned probleemid viljatusega.
Mees sai ravimid peale ning iga kuu testid paranesid.
Olime ka IVF järjekorras ehk augustis pidin alustama süstimisega ning oktoobris pidi olema esimene siirdamine.

Elu aga muutus 10. juuli kui sain positiivse testi tulemuse.

Käisin eile arstil kuna olid meeletud kõhuvalud mis ei lasknud enam elada. Sain kinnitust, et kõik korras. Lihtsalt emakas n.ö suureneb.
Hetkel muid ilminguid ei ole peale kõhuvalu ning väsimuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan ka selle et meeletud gaasid on.

Espumisan on hetkel parim sõber.

J.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun ka märtsikatega 🙂 täpsem tähtaeg selgub esmaspäeval. Kas fb gruppi veel loodud pole? 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Tere kõigile uutele!! 🙂

Mul on ka mõnikord torkiv alakõhuvalu, aga õnneks midagi hullu ja midagi enamat ei ole olnud.
Samuti on peaagu iga päev olnud korralik väsimus, jään õhtuti päris vara magama.

Aga ühe lennureisi lükkasime küll edasi igaks juhuks. Teisel trimestril pidi lendamine olema juba ohutum ja parem.

Tunne huvi, kas te endale mingit varjunime vmt ei tahaks lisada postituste alla, kui veel kasutajanime alt kirjutada ei taha? Varsti ei oska enam üldse vahet teha kes siia kirjutavad ja kellele kaasa elan.

Täna 4+5.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas iiveldusega teil lood on? Mul iiveldas umbes nädalakene hooti ning kohati isegi täitsa hullusti, aga siis vaikselt hakkas kaduma ja nüüdseks enam väga ei iiveldagi. Kohati hetkeks tõmbab iivelduse sisse, aga samas selline konkreetne iiveldus on kadunud. Täna on rasedust 6+4.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See on hea mõte et panna hüüdnimed alla siis on asi natukene selgem. ???? 

Täna mul 5+2

Erilisi märke ei ole, ei iivelda veel. Ma tahaks väga loota et seda ka ei teki kuid vara veel öelda. 

Mis segab on see hommikune väsimus, ei saa ennast kuidagi käima. Öösel magan korralikult aga pidevalt on uimane olla. 

Ja siis see õhupalli tunne, paistes tunne on. Nagu terve keha oleks paistes ja pinges. 

Kas Teil kõigil oli rasedusest teada saamine kohe suure õnnetundega? 

Kui aus olla siis ma suht paanikas, et mis nüüd saab. Kogu elu on keeratud peapeale. 

Ärge saage valesti aru, ma tõesti ootan seda last aga ka kartus on. 

Meil küll oli IVF aeg kirja pandud aga siiski sinna oli veel aega ning sa teadsime ajaliselt millal mingi protseduur on. Et teadsin millal valmis olla. Hetkel aga sain triibud enne protseduure. 

Ma olen õnnelik et saame lapse ikka ise, ilma IVF-ta aga siiski on kerge paanika. 

Meil on mehega kõik elus olemas et millestki puudu ei jää. 

Aga olen terve elu olnud spontaane inimene kellele rutiin on vastukarva.
Natukene hirmutav on see kõik. 

J.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina siis see, kes homme täpsemalt teada saab, kui kaugel rasedus on.
Meil oli planeeritud teine beebi aga teada saades oli ikka natukene kahetisi tundeid ma ütleks. Kahe väikesega tundub päris keeruline aga noh, kõik hakkama saanud 🙂 Iiveldus, väsimus ja pearinglus mul juba üle nädala väga suur. Loodan, et läheb üle peagi????

K.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!
minul kolmas rasedus. Hetkel 6+1 ja neljap arsti juurde.

jubedalt iiveldab ja söögiisu ka õieti pole, sunnin söòma. Aga eks eelneva kahe rasedusega oli sama lugu.

palju õnne kõigile. Mul näitas 11.03.2023 tähtaega ♥️

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu küsimus! Kuidas ma lugema peaksin päevade algust? 1.juuni hakkas määrima aga 3-ndal siis nö korralikult. Kas loen 1-st v 3-ndast? Kui esimesest siis nö viljastumine pidi olema 15.06 aga mees tuli koju 17.06. Siis peaks ikka lugema alates 3-ndast? V see viljastumine on individuaalne ja loen ikka 1-st?
tänud

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu küsimus! Kuidas ma lugema peaksin päevade algust? 1.juuni hakkas määrima aga 3-ndal siis nö korralikult. Kas loen 1-st v 3-ndast? Kui esimesest siis nö viljastumine pidi olema 15.06 aga mees tuli koju 17.06. Siis peaks ikka lugema alates 3-ndast? V see viljastumine on individuaalne ja loen ikka 1-st?

tänud

Ikka menstruatsiooni esimesest päevast. Täpsem TA selgub muidugi Oscaris.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Minu lugu siis selline: 5.juunil käisin spiraali välja võtmas. 10.juunil hakkasid päevad ja juba see kuu sain siin kaks triipu. Olime mõlemad üllatunud, et seekord nii kiiresti (esimesega läks 4 kuud). Õde/venda on ootamas hetkel 1.5a tüdruk.

Hetkel  5+2. Arst on alles kolme nädala pärast. Homme helistan ja proovin ühe teise juurde jaole saada.  Iiveldust ega muid kõrvalnähte veel ei ole, aga söögiisu on üsna kehv. Magusaisu on täiesti kadunud.

Pidin sügisest tagasi õpetama minema, aga paistab, et mulle tuleb taaskord poolik õppeaasta 😀

miska

0
0
Please wait...
Postitas:

Kas Teil kõigil oli rasedusest teada saamine kohe suure õnnetundega?

Kui aus olla siis ma suht paanikas, et mis nüüd saab. Kogu elu on keeratud peapeale.

Ärge saage valesti aru, ma tõesti ootan seda last aga ka kartus on.

J.

Ma arvan, et praegu on normaalne tunda väga palju erinevaid tundeid, sh on normaalne olla ka veidi hirmul hakkamasaamise pärast. Rasedusest teada saades tundsin suurt rõõmu küll,  aga selle rõõmustamise vahel korraks ka ehmatasin kogu selle suure vastutuse peale, kuid seejärel tundsin jälle suurt rõõmu.

Pigem…. kuna tundub et oled iseenda tööandja, siis on sellel ka plusse. Saad olla päris paindlik. Ma olen kindel, et saate väga kenasti hakkama!

Mõned praktilised küsimused töö ja kooliga seoses valmistavad veidi muret mulle ka, aga ei tahagi neile liigselt mõelda. See kõik tundub nii teisejärguline täna, sest see rasedus ja laps on kahtlemata olulisem.

Täna 5+0 nädalat.

Keegi uuris kas iiveldust on. Minul veel ei ole, aga ma olen siin osadest paar nädalat maas ka.
Võib-olla lisaks väsimusele oli üks päev tunda ka veidi kuidas silme ees uduseks läks ühel hommikul mitu korda (ilmselt madal vererõhk). Ja kui käisin tennist mängimas ja korraga pikemalt jalutamas, siis kõht oli pärast veidi imelik, aga istudes läks mööda see tunne. Seega väga suuri pingutusi ei julge teha ja püüan end hoida.

Muidu on kõik väga hästi ning eriti aru ei saa, et midagi oleks teistmoodi kui muidu.????

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Heii, liitun ka teiega. Rasedust hetkel 5+2 ja äpi järgi peaks olema 14.03.23. Oleme triipe püüdnud nüüdseks 3aastat. Enne seda üks rasedus on peetunud. Nüüd selle rasedusega hetkel nii et jäin haigeks, köha ja palavik(37,5), veidi pabistan et nii alguses juba haige, et äkki ka selle rasedusega midagi juhtub…

Selgus, et mul siis koroona, kuna rasedus nii alguses siis no ma ei tea kas see tegi midagi kurja ka. Arsti aeg on 27.07, olen positiivne et kõik ikka hästi. Tunnuseid väga pole, rinnad on katsudes valusad, nagu hakkaks päevad tulema hoopis ja puusanukkide juures venitus tunne aeg-ajalt, öösel oli paremal pool kõhus mega tugev kramp, mis kestis küll paar sekundit aga ikkagi tõmbas korra kringliks. Kuna olen suht väikse valulävega ka siis ehk ongi minu jaoks iga kramp mega valus.

Õnnitlen teisi ja hoiame pöialt et kõik sujub hästi 🙂

Lillekerohus

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt sul emakas venib ja suureneb :). Usun, et kõik hästi sinu ja beebsuga.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/14339718/20220719_112650.jpg.html
TÄna hommikul siis nii 🙂
TA peaks olema 19.03
Äpi järgi 5+1
Arstile alles saab 11.08 kuna puhkavad.
Tunnuseid 0
Hirm ja ülemõtlemine pigem juba käivad sest seljataga üks peetumine. Proovin mitte mõelda aga paraku ikka tulevad need mõtted.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Julgen täna pärast esimest UH nüüd ka teiega liituda. ????

Päevade järgi rasedust 7+5, UH järgi 7+1. Südameke ilusti lõi ja günekoloogi sõnul paistis kõik selline, nagu peab.

Veebruaris oli raseduse peetumine 4+5 nädalal ja selgus see 6+5 esimeses UHs. Seepärast seekord enne esimest UH ei julgenud midagi siin isegi kommenteerida. Ausalt öeldes on hirm ja ärevus siiani sees. Loodan väga, et sel korral läheb kõik hästi.

Esimese suure ehmatuse sain juba ka: eelmisel esmaspäeval, kui oli 6+4, tekkis helepruun määrimine ja pöördusin erakorralisse. Valvegünekoloog tahtis mind küll ilma läbivaatuseta ära saata, öeldes, et beežikas määrimine sellises rasedusjärgus, on tavaline, kuid kui mainisin, et on olnud varasem peetumine, siis tehti ikkagi ultraheli ning suur oli mu kergendus, kui UH näitas, et emakakael on pikk ja suletud ning emakas asub 6+0 suurusele vastav loode, kellel juba ka süda lõi.

Rohkem polegi nüüd määrinud, ptüi-ptüi-ptüi. Täna günekoloog ei leidnud emakast küll mingit põhjust, miks määrida võis, kuid diagnoosis seene ja ütles, et mõnikord rasedana võib seen anda määrimist. Et vagiina limaskestad raseduse pärast nii kui nii kohevad ja siis tupepõletik seene tõttu teeb tupeseinad veelgi kohevamaks ja kergesti veritsevaks.

Vanust mul 39, nii et kindlasti plaanin ka Niptify uuringu teha. Täna günekoloog ütles, et Niptify teeme pärast Oscarit. Et kui Oscaris midagi paigast ära veidi, saan selle tasuta, kui ei, aga ikka tahan teha, on see 265 eurot. OSCAR testi vereproovi ja UH aja sain ka juba täna. OSCARI UH tuleb 22. august. 2. augustil on ämmaemand, kelle juures siis ka rasedusega arvele võtan. Kuna määrimise põhjust günekoloog täna ei leidnud ja kõik oli UH järgi korras, siis edaspidi käin ämmaemanda juures jälgimisel.

Ilusat ootuseaega kõigile!

Mul TA peaks päevade järgi olema 1.märts, aga kuna mõlemad UHd on näidanud 4 päeva väiksemat loodet ja mul tsükkel veidi kõigub, siis võibki nii olla, et tähtaeg pigem vast 5.märtsi paiku.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hüüdnimi jäi mul lisamata eelneva pika jutu lõppu.

Täpid

0
0
Please wait...
Postitas:

Tere uutele!

Lillekerohus, loodame et covid Sulle ja lapsele midagi halba ei tee! Ei ole asjatundja ise. Aga veidi mure endal ka, et seda on praegu endiselt igalt poolt väga kerge saada.

Kägu, väga ilusad triibud, palju õnne! Meil on sama esialgne tähtaeg.

Täpid, kindlasti oli nii hea ja südant rahustav ära näha see tuksuv süda!

Mul on ämmaemanda aeg järgmise nädala teises pooles. Tahaks ka nii veenduda juba, et süda siis lööb ja kõik on hästi!

Täna 5+2. Kõhuvalusid on igasuguseid (vahepeal oli selline torkiv valu, siis kohati õrn pinge ja mõni õhtu selline tuikav päevademoodi valu), aga õnneks kõik õrnad ja talutavad. Ja enamasti ei ole midagi.????

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Triinu olen.

Eelnevalt kirjutasin, et triibud sain juba 3+1 ja hcg test 22. päeval oli 37,88.

Võtsin oma arstiga ühendust 25. päeval, et hcg on üle 25 ja, et millal arvele saab võtma tulla. Siis arst ikka ütles, et see 37 on üsna madal näit ja ootame nädala veel.

Käisin nüüd nädal hiljem hcg tegemas ja nüüd on juba 1406. Äpi järgi peaks olema täna 4+4. Arstile veel helistanud pole, aga numbrite järgi tundub kõik hea 🙂

Kusjuures paar nädalat enne rasestumist saime just mehele saatekirja viljatuse uuringutele, seega suht hea ajastus 🙂

Meil läks rasestumisega 10 kuud ja mul diagnoositi ka pcos, aga enne kui minu raviga alustada, soovitas arst ka mehele uuringud ära teha. Sügisest oli plaan ka mingi raviplaan koostada. Kuid õnneks jäime enne loomulikul teel rasedaks 🙂 Nii tore, tahaks juba kõigile rääkida, aga enne kui arstil pole käinud teistele ei räägi.

Triinu N33, M34, esimene laps 11a

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul sai eile arstil käidud, süda lõi ja kõik tundus hästi, kohe kergem olla ????  iiveldus on mõni päev hullem, mõni päev vähem. Vetsupotti siiski kallistama veel pole pidanud, paar lonksu vett ja läheb mõneks ajaks paremaks. Nüüd siis tuleb oodata Oscari aega????

vinku

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore lugeda teist kõigist! 🙂

Vinku, meil siis üsna sarnane seis. Mul oli ka üleeile UH ning tõesti oli ekraanil vilkuvat südamekest nii ilus ja armas näha. Ja sümptomitega mul samamoodi, et kõiguvad. Huvitav muster on tekkinud: ülepäeviti on meeletu iiveldus, mis sunnib suisa oksendama, kuid siis ülepäeviti on vaid kerge iiveldus, mis aegajalt tuleb ja läheb, kuid vetsupotti kallistama ei sunni. Päris hea – nii seab nendele vähema iiveldusega päevadele asjalikemaid tegevusi planeerida. 🙂

Mis sümptomid teil veel on? Mul on ka valu alaseljas, täitsa nagu all sabakondi juures. Lisaks meeletu väsimus. Lõunauinak kuulub iga päeva juurde. Ja siis see kõikuv iiveldus. Ning söögiisuga on kehvasti. Nii paljusid asju ei taha isegi näha ega nuusutada. Üldiselt sobivad hetkel vaid näkileivad, kreemjuust, keedetud ja praetud kartulid, tomatid ja sai. Ma pole mitte kunagi viimasel kahekümnel aastal nii ebatervislikult toitunud! 🙁 Liha ajab konkreetselt oksele. Eile praadisin 16-aastasele pojale kana ja muudkui jooksin vetsu vahet öökima. Piimatooteid ka üldse ei taha. Ning isegi puuvilju söön väga pika hambaga. Loodan, et sellega läheb varsti paremaks, sest ega see mingi täisväärtuslik dieet kaugeltki pole ju! Lihtsalt iiveldus on mõnel päeval nii hull, et isegi mõte jogurtist või banaanidest sunnib vetsu jooksma. Mahlajäätised sobivad aga hästi ning minu puhul aitavad veidi ka iiveldust leevendada! 🙂

Triinu, 4+4 seisuga hcg 1600 on väga kõva tulemus! Mul oli 4+4 täpselt 506.

Täpid

Täna 8+0

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore lugeda teist kõigist! ????

Vinku, meil siis üsna sarnane seis. Mul oli ka üleeile UH ning tõesti oli ekraanil vilkuvat südamekest nii ilus ja armas näha. Ja sümptomitega mul samamoodi, et kõiguvad. Huvitav muster on tekkinud: ülepäeviti on meeletu iiveldus, mis sunnib suisa oksendama, kuid siis ülepäeviti on vaid kerge iiveldus, mis aegajalt tuleb ja läheb, kuid vetsupotti kallistama ei sunni. Päris hea – nii seab nendele vähema iiveldusega päevadele asjalikemaid tegevusi planeerida. ????

Mis sümptomid teil veel on? Mul on ka valu alaseljas, täitsa nagu all sabakondi juures. Lisaks meeletu väsimus. Lõunauinak kuulub iga päeva juurde. Ja siis see kõikuv iiveldus. Ning söögiisuga on kehvasti. Nii paljusid asju ei taha isegi näha ega nuusutada. Üldiselt sobivad hetkel vaid näkileivad, kreemjuust, keedetud ja praetud kartulid, tomatid ja sai. Ma pole mitte kunagi viimasel kahekümnel aastal nii ebatervislikult toitunud! ???? Liha ajab konkreetselt oksele. Eile praadisin 16-aastasele pojale kana ja muudkui jooksin vetsu vahet öökima. Piimatooteid ka üldse ei taha. Ning isegi puuvilju söön väga pika hambaga. Loodan, et sellega läheb varsti paremaks, sest ega see mingi täisväärtuslik dieet kaugeltki pole ju! Lihtsalt iiveldus on mõnel päeval nii hull, et isegi mõte jogurtist või banaanidest sunnib vetsu jooksma. Mahlajäätised sobivad aga hästi ning minu puhul aitavad veidi ka iiveldust leevendada! ????

Täpid

Täna 8+0

Kusjuures ise googeldades vaatasin ka, et 4ndl tavaliselt selline number pole. Samas mul on praegu arvestus päevade järgi ja tean, et ov oli 11. päeval, tavaliselt on 14-16. Suur hcg võib tulla sellest, et loen nädalaid valesti või äkki on kaksikud ????????????

Mina ka viimased 2 nädalat olen iga päev vähemalt ühe lõunauinaku teinud ????????

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vinku, meil siis üsna sarnane seis. Mul oli ka üleeile UH ning tõesti oli ekraanil vilkuvat südamekest nii ilus ja armas näha. Ja sümptomitega mul samamoodi, et kõiguvad. Huvitav muster on tekkinud: ülepäeviti on meeletu iiveldus, mis sunnib suisa oksendama, kuid siis ülepäeviti on vaid kerge iiveldus, mis aegajalt tuleb ja läheb, kuid vetsupotti kallistama ei sunni. Päris hea – nii seab nendele vähema iiveldusega päevadele asjalikemaid tegevusi planeerida. ????

Mis sümptomid teil veel on? Mul on ka valu alaseljas, täitsa nagu all sabakondi juures. Lisaks meeletu väsimus. Lõunauinak kuulub iga päeva juurde. Ja siis see kõikuv iiveldus. Ning söögiisuga on kehvasti. Nii paljusid asju ei taha isegi näha ega nuusutada. Üldiselt sobivad hetkel vaid näkileivad, kreemjuust, keedetud ja praetud kartulid, tomatid ja sai. Ma pole mitte kunagi viimasel kahekümnel aastal nii ebatervislikult toitunud! ???? Liha ajab konkreetselt oksele. Eile praadisin 16-aastasele pojale kana ja muudkui jooksin vetsu vahet öökima. Piimatooteid ka üldse ei taha. Ning isegi puuvilju söön väga pika hambaga. Loodan, et sellega läheb varsti paremaks, sest ega see mingi täisväärtuslik dieet kaugeltki pole ju! Lihtsalt iiveldus on mõnel päeval nii hull, et isegi mõte jogurtist või banaanidest sunnib vetsu jooksma. Mahlajäätised sobivad aga hästi ning minu puhul aitavad veidi ka iiveldust leevendada! ????

Täpid

Täna 8+0

Kusjuures ise googeldades vaatasin ka, et 4ndl tavaliselt selline number pole. Samas mul on praegu arvestus päevade järgi ja tean, et ov oli 11. päeval, tavaliselt on 14-16. Suur hcg võib tulla sellest, et loen nädalaid valesti või äkki on kaksikud ????????????

Mina ka viimased 2 nädalat olen iga päev vähemalt ühe lõunauinaku teinud ????????

Vabandust! Triinu olin 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpid

Täna 8+0

Suur HCG ei tähenda kaksikuid ega ka kolmikuid kohe nüüd.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpid

Täna 8+0

Suur HCG ei tähenda kaksikuid ega ka kolmikuid kohe nüüd.

Tänan! See pigem oligi nali, eeldasin et emojid on arusaadavad 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul iiveldas siis 5-6 nädala paiku ja siis vaikselt hakkas kaduma. Loodan, et see midagi halba ei tähenda. Sellest ajast jäi järele vaid see, et pesupulbri, deodorandi, lõhnaõli ja lemmiku kätepesuseebi lõhn ei lähe üldse peale ja ajab seest õrnalt iiveldama (enne rasedust jumaldasin neid lõhnasid). Kui kõht on tühi siis aegajalt õrnalt iiveldab seest. Tänaseks 7+3 nädalat.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei julge veel end teie sekka lugeda.. seljataga 3 katkemist, arst alles järgmine nädal ja hetkel olen teinud hcg teste.. tundub, et tõus ei ole piisav..

12.07  4w    53.9

18.07 4w+6   600

21.07   5w +2  1167

25.07 5w + 6 2492 

0
0
Please wait...
Postitas:

Eks see shokk oli alguses et kuidas küll see elukorraldus peaks edasi minema. Hetkel juba on olnud aega seedida ning suurem shokk on möödas 😀

5+1 oli HCG 9488

Käisin eile uuesti arstil ning hetkel siis kalendri järgi 6+5 kuid UH järgi 7+1. HCG hetkel uuesti ei mõõtnud.

Südametöö oli ilusti UH näha ning kasvab suurel kiirusel. Sain ka Oscari aja septembri algusesse. Plaan NIPTIFY teha igaljuhul,  et kas siis haigekassa või enda arvelt – eks see oscaris selgub.

Hetkeks on läbi gaaside ja kõhuvalude probleem. Tundub et probiootikumid mõjuvad. Lisaks oli siin eelmise nädala lõpuks kadunud ka väsimuse probleem. Toimetasin tööasju ning energiat oli nii palju. Isegi imestasin, et mis nüüd juhtus, ning samas ka kartsin et kas midagi on juhtunud.  Hetkel on energia sama mis enne rasedust. Kui ei peaks iga 10 minut pärast pissil käima, ei saaks arugi et rase oleks.

Söökidega ei ole mingit probleemi, erilisi isusid ei ole ning lõhnadega ei ole ka muret. Vahepeal öösel korra iiveldas esimest korda aga see oli sellest et olin liiga palju vett joonud enne magaminekut. Keerasin kõhuli magama ning ka iiveldus kadus.

Ma südamest loodan, et see esimene rasedus tõesti läheb kergelt.

Janne.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki helistad ämmaemandate tasulisele numbrile ja küsid arvamust? Või kliinik.ee. Jube piin ju terve nädal oodata seda järgmist arsti visiiti.

Vast on ikka kõik hästi. Tõus on ju siiski olemas.

Loodan parimat teile!

Täpid

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See kommentaar oli siis mõeldud üle-eelmisele kommenteerijale. 🙂

Täpid

0
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 328 )

Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023