Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 328 )

Teema: Märtsibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Lootedoppler näitas mul al 6ndast nädalast..

Vaevalt küll. 6ndal nädalal on see titt nii vaagnas, kui vaagnas saab olla ja ta on nii väike, et see tundub väga ebaloogiline kuulda seda väikest südant.

Oma pulssi oskab igaüks kuulata.

Sellist asja ei saa soovitada nii vara. Ei leia ja siis muretsed hulluks ennast….

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootedoppler näitas mul al 6ndast nädalast..

Vaevalt küll. 6ndal nädalal on see titt nii vaagnas, kui vaagnas saab olla ja ta on nii väike, et see tundub väga ebaloogiline kuulda seda väikest südant.

Oma pulssi oskab igaüks kuulata.

Sellist asja ei saa soovitada nii vara. Ei leia ja siis muretsed hulluks ennast….

Kallis inimene, oma pulsil ja beebi südamelöökidel teen vahet 🙂 hull teadja siin endaarust

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuuendal nädalal on tõesti suht võimatu läbi kõhuseina loote südant kuulda. Isegi arstidel on see raske.

Aga vb sul mingi kallis tehnoloogiaime kodus ????‍♀️

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6-ndal nädala ei pruugi isegi ultraheli leida südamelööke, natukene vara veel.

Ma saan aru et juhul kui näiteks ei kuuleks südamelööke ning midagi oleks juhtunud – et saaks seda asja parandada.  Aga mitte midagi ei saa teha isegi kui juhtub midagi. Tuleb positiivselt mõelda ning mitte üle mõelda. 🙂

Mina olin see kes giner ale soovitas. Vahest kui peale pidu pohmell on siis olen seda ise joonud ning iivelduse võtab ära. Seega peaks ta ka raseduse aeg aitama äkki. Siis hea kui mõjus! 🙂

Mul täna 8+4 ning hommikune õõnes tunne on siiani. Üsna vastik olukord

 

Janne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jookseb 10-nes nädal ja iiveldus nüüd kadunud. Isud pigem kehvad. Alguses ainult woltisin ja kui kohale saabus, paar ampsu ja kõik :D.

hetkel algkaalust alla läinud 3 kg iivelduse tõttu aga ehk saab nüüd inimese moodi end tunda????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 7+3 ja hcg on 90426.

Tundub, et ikka täitsa rase ja võin julgelt tööpakkumisest loobuda 😀

Triinu

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 7+3 ja hcg on 90426.

Tundub, et ikka täitsa rase ja võin julgelt tööpakkumisest loobuda ????

Triinu

Minul peaks 8+3 olema.. tulin arstil nutt peal sest pole mitte kedagi ega midagi.. tajab järgmine nädal tagasi et äkki nädalaga tekib miskit..

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 7+3 ja hcg on 90426.

Tundub, et ikka täitsa rase ja võin julgelt tööpakkumisest loobuda ????

Triinu

Minul peaks 8+3 olema.. tulin arstil nutt peal sest pole mitte kedagi ega midagi.. tajab järgmine nädal tagasi et äkki nädalaga tekib miskit..

K.

Loodame, et oli ebapädev ämmakas ja ei leidnudki.

Mul on selline kogemus olnud, et oli tühjus, aga hiljem leiti ilusti südamepõksumisega armsake üles ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju lugeda, et 8. nädalal ultrahelis veel midagi näha polnud. 🙁

Olen sellise asja läbi teinud alles veebruaris ja mäletan seda hingevalu ja ärevust.

Mulle tol korral günekoloog ütles, et võib ka hästi minna, kuid valmis tuleb olla ka halvimaks. Paluti 2 nädalat oodata ja siis tagasi tulla, kuid ca nädal hiljem tekkis meeletu verejooks, millega sattusin suisa haiglasse. Ja kadunud see rasedus oligi.

🙁

Siiamaani mõtlen sellele rasedusele. Ka nüüd, mil hetkel olen uuesti rase 10+5.

Palju jõudu! Ja äkki ikka läheb kõik hästi siiski! Tol korral lugesin palju ka välismaiseid foorumeid sarnaste situatsioonide kohta ja oli tõesti ka õnneliku lõpuga lugusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dr Kalinin oli.

Nüüd mul nagu kiuste kõik valutab koguaeg tunne et alt lekib jooksen wc vahet vaatamas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju lugeda, et 8. nädalal ultrahelis veel midagi näha polnud. ????

Olen sellise asja läbi teinud alles veebruaris ja mäletan seda hingevalu ja ärevust.

Mulle tol korral günekoloog ütles, et võib ka hästi minna, kuid valmis tuleb olla ka halvimaks. Paluti 2 nädalat oodata ja siis tagasi tulla, kuid ca nädal hiljem tekkis meeletu verejooks, millega sattusin suisa haiglasse. Ja kadunud see rasedus oligi.

????

Siiamaani mõtlen sellele rasedusele. Ka nüüd, mil hetkel olen uuesti rase 10+5.

Palju jõudu! Ja äkki ikka läheb kõik hästi siiski! Tol korral lugesin palju ka välismaiseid foorumeid sarnaste situatsioonide kohta ja oli tõesti ka õnneliku lõpuga lugusid.

Kõige pealt vaatas tupe kaudu siis tegi kõhu pealt uh algul miskit rääkis et tagaseinas aga justkui jah tühi lootekott. Nüüd siis nädal ulgumist ja järgmine nädal taas tagasi…

Muidi nagu täitsa raseda tunne.. iiveldab ja rinnad valusad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka tunnused on alles, siis on rohkem lootust! Mul oma peetunud rasedusega oli veebruaris ikkagi nii, et iiveldus vähenes ja rinnad läksid tagasi pehmemaks. Ise veel mõtlesin, et äkki keha on juba jõudnud ära harjuda rasedushormoonidega ja seepärast suuremad sümptomid annavad järele juba.

Äkki küsida teise arsti arvamust? Minna näiteks dr Šoisi juurde?

Täpid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnused võivad olla veel tükk aega peale raseduse katkemist.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka tunnused on alles, siis on rohkem lootust! Mul oma peetunud rasedusega oli veebruaris ikkagi nii, et iiveldus vähenes ja rinnad läksid tagasi pehmemaks. Ise veel mõtlesin, et äkki keha on juba jõudnud ära harjuda rasedushormoonidega ja seepärast suuremad sümptomid annavad järele juba.

Äkki küsida teise arsti arvamust? Minna näiteks dr Šoisi juurde?

Täpid

Ise Valgamaalt pärit.

Ootan selle järgmise nädala ka ära,eks näis mis siin vahepeal saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/14406778/Screenshot_20220811-180817_Chrome.jpg.html

Täna võeti ka verepoov. Hemogramm.

 

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitas: Kägu11.08.2022 14:14 #

Ja hcg test ka tehti mille tulemus on 97450.73<5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka siin! Mul täpselt 10 nädalat ja tähtaeg märtsi alguses.

Üldse veel ei ole nö raseduse lainel ja selleks ka foorumis pole väga surfanud raseduse teemadel, aga eile sai antud vereproov ning täna nende google abil tõlgendamisel on kõik ülejäänud näidud korras, ent platsentaarne kasvufaktor ikka väga madal. Oscarini (ehk siis ka järgmise visiidini) veel aega ja selleks olengi nüüd päris mures. Arst lubas ise helistada, kui miskit näitudes väga valesti on. Nüüd ma siis täna ootan kõne ja praen siin ja selleks tulin seniks ennast siia foorumisse tuulutama.

Kui keegi on juba teinud ka vereproovid, siis mis teil oli platsentaarse kasvufaktori (S-PIGF) väärtus?

 

JB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitas: Kägu11.08.2022 14:14 #

Ja hcg test ka tehti mille tulemus on 97450.73<5

Ka HCG võib peale katkemist tükk aega veres olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin just täna Oscari jaoks vereproove andmas. Oscari ultraheli tuleb 22.08. Ma otsustasin, et enne ultraheli ise Digiloost vereproovi tulemusi ei vaata. Olen suur paanik ja ei taha ette muretseda näitude pärast, mida ma muuta nii kui nii ei saa. Lähen ultrahelisse 22. august ja siis kuulen juba kõige kohta.

Ma siin juba olen vereproovide pärast paanikat teinud. Mõõtsin päris mitu korda oma raha eest hcg-d ja viimane kord siis 6.nädalal ei duubeldunudki näit kahe päevaga. Nutsin mitu päeca ja siis paar päeva hiljem oli günekoloog, kes tegi UH, mis oli korras, süda tuksus ja puha, ja kes ütles, et nii suure hcg näiduga ei duubeldu enam kahe päevaga,  vaid kulub 4-5 päeva.

Seepärast ma rohkem nüüd ise neid vastuseid ei vaata.

Täpid

Täna 10+6

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mingeid valuvaigisteid, mis on lubatud peavalu vastu võtta raseduse ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin just täna Oscari jaoks vereproove andmas. Oscari ultraheli tuleb 22.08. Ma otsustasin, et enne ultraheli ise Digiloost vereproovi tulemusi ei vaata. Olen suur paanik ja ei taha ette muretseda näitude pärast, mida ma muuta nii kui nii ei saa. Lähen ultrahelisse 22. august ja siis kuulen juba kõige kohta.

Ma siin juba olen vereproovide pärast paanikat teinud. Mõõtsin päris mitu korda oma raha eest hcg-d ja viimane kord siis 6.nädalal ei duubeldunudki näit kahe päevaga. Nutsin mitu päeca ja siis paar päeva hiljem oli günekoloog, kes tegi UH, mis oli korras, süda tuksus ja puha, ja kes ütles, et nii suure hcg näiduga ei duubeldu enam kahe päevaga, vaid kulub 4-5 päeva.

Seepärast ma rohkem nüüd ise neid vastuseid ei vaata.

Täpid

Täna 10+6

Ma käisin just 11.08 verd andmas ja huvi oli ikka suur, nii et piilusin oma vastuseid. Ma muidugi õnneks väga suur paanik pole, pigem uudishimulik ???? ja Oscar on samuti 22.08, õnneks juba kohe kohe ????

vinku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mingeid valuvaigisteid, mis on lubatud peavalu vastu võtta raseduse ajal?

Paratsetamooli võib võtta kõigi kolme trimestri ajal. Ibuprofeeni ainult teisel trimestril, esimesel ja kolmandal trimestril võib ibuprofeen põhjustada veritsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vinku, siis me sinuga üsna sama kaugel selle rasedusega. 🙂

Jah, varsti saame rohkem infot, kuidas beebi ja rasedusega on. Tahaks, et see Oscari etapp oleks juba möödas. 🙂 Natuke ikka muretsen, kuna vanust on 39. Aga vast on ikka kõik korras. Mul hiljuti päris mitmed 40+ sõbrannad saanud ilusaid terveid lapsi. 🙂

Lisaks Oscari tulemustele ootan siis ka Panorama XP testi tulemusi, mis peaksid tulema hiljemalt 25.08.

Täpid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul veel üks küsimus.

Andsin esimese vereproovi 11. august ning selleks hetkeks oli rasedust täpselt 10 nädalat. Oscari testi pani ämmaemand aga mulle alles 30. augustiks (ehk peaaegu 3 nädalat pärast vereproovi). Kas tõesti võib olla vereproov antud pea 3 nädalat varem?

Niptify testi teen järgmine nädal ehk siis ca nädal pärast esimest vereproovi. Sellega okei. Aga ma alles praegu hiljem hakkasin mõtlema, et kas see on okei anda veri (mida ju ka Oscari jaoks vaja) pea 3 nädalat enne uuringut ennast?

 

JB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JB, ma vaatasin oma saatekirja Oscari vereproovile ja seal oli kirjas, et veri tuleb anda vahemikus 09.08-18.08 ehk siis 10+2 ja 11+5 raseduse vahemikus minu puhul. Kui käisid verd andmas 10.nädalal, siis peaks ju olema ok. Aga natukene pikk vahe on jah vereproovi ja ultraheli vahel sul. Äkki lihtsalt polnud anda varasemaid ultraheli aegu? Mul on Oscar 22.08 ja siis rasedust 12+2.

Täpid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore lugeda, et kõigil juba Oscar tulemas või muud järgvisiidid.

Ma olen vist ainuke, kes pole veel üldse arstile saanud ???? samas TA mul märtsi lõpus ka seega vist arusaadav. Õnneks juba ülehomme saan arstile ????

Mul on jätkuvalt väga halb olla, iiveldab hommikust õhtuni ja oksendan igapäevaselt…

Siin tundub, et suht vaikseks jääb. Kas fb grupis on aktiivsem arutelu?

Triinu 8+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore lugeda, et kõigil juba Oscar tulemas või muud järgvisiidid.

Ma olen vist ainuke, kes pole veel üldse arstile saanud ???? samas TA mul märtsi lõpus ka seega vist arusaadav. Õnneks juba ülehomme saan arstile ????

Mul on jätkuvalt väga halb olla, iiveldab hommikust õhtuni ja oksendan igapäevaselt…

Siin tundub, et suht vaikseks jääb. Kas fb grupis on aktiivsem arutelu?

Triinu 8+2

Ma olen fb mingeid gruppe otsinud, aga peale jaanuari2023 ja veebruari2023 pole ma midagi leidnud. Isegi see grupp ei avane mul, mille link siia pandi ????????‍♀️

vinku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore lugeda, et kõigil juba Oscar tulemas või muud järgvisiidid.

Ma olen vist ainuke, kes pole veel üldse arstile saanud ???? samas TA mul märtsi lõpus ka seega vist arusaadav. Õnneks juba ülehomme saan arstile ????

Mul on jätkuvalt väga halb olla, iiveldab hommikust õhtuni ja oksendan igapäevaselt…

Siin tundub, et suht vaikseks jääb. Kas fb grupis on aktiivsem arutelu?

Triinu 8+2

 

Mina ka pole veel arstil käinud, lähen alles 30.08 esimest korda, selleks ajaks  9+5, TA on äpi järgi 31.03 niiet ei teagi nüüd kas olla aprillikate grupis või siin, hoian mõlemal ikka pilku peal praegu aga eks kui arstil käidud saab selgust mis tema TA ks paneb. Fb grupiga liituks alles siis kui lähedastele teatatud aga seda ei taha veel teha kuna eelmine rasedus peetus 9ndal nädalal. Hetkel iiveldab ikka igapäevaselt, oksendanud siiani õnneks veel pole ja nüüd viimased päevad ikka meeletu väsimus, tööl olles kohe selline tunne et vajaks lõunauinakut????

N. 7+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänane hommik oli üks raskematest.
Olin vannitoa põrandal maas ning lihtsalt nutsin, sest nii paha oli olla.
Meeletu iiveldus, kõik lōhnad ajasid iiveldama.
täna 9+4 ning olen just väga õnnelik olnud, et pole ennem kordagi iiveldanud. On sellist õõnest tunnet olnud hommikul aga otsest iiveldust pole olnud.
Googlesin siin ka ning see on täiesti okei et iiveldus vōib ka hiljem tekkida. Ma tahaks siiski südamest loota et see siiski on ainult ûhe-kahe korra asi.
Nüüd aga tunnen tõesti kõigile kaasa kellel on siin pidevalt iiveldanud. ????
Hetkel läks olukord natukene paremaks, proovin süüa midagi. Kuigi tean et alla midagi ei lähe.

Mul Oscari aeg septembri alguses, kui kõik korras siis saame mehega titeuudised mu sünnipäeva paiku edastada

Kas keegi rasedana spaas on käinud? Meil plaanis minna kuu aja pärast spaasse. Olen tohutu protseduuride armastaja (massaažid, vannid, saunad jne)

Nagu ma aru saan siis kõike võib teha ja normaases koguses, aga massaažidega – neid pole soovitatav vōtta.
Aga kuidas on näiteks šokolaadi, mee või laavakivi massaažiga? Otsest masseerimist ei ole ju vaid suht ainult silitamine.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Tänane hommik oli üks raskematest.

    Olin vannitoa põrandal maas ning lihtsalt nutsin, sest nii paha oli olla.

    Meeletu iiveldus, kõik lōhnad ajasid iiveldama.

    täna 9+4 ning olen just väga õnnelik olnud, et pole ennem kordagi iiveldanud. On sellist õõnest tunnet olnud hommikul aga otsest iiveldust pole olnud.

    Googlesin siin ka ning see on täiesti okei et iiveldus vōib ka hiljem tekkida. Ma tahaks siiski südamest loota et see siiski on ainult ûhe-kahe korra asi.

    Nüüd aga tunnen tõesti kõigile kaasa kellel on siin pidevalt iiveldanud. ????

    Hetkel läks olukord natukene paremaks, proovin süüa midagi. Kuigi tean et alla midagi ei lähe.

    Mul Oscari aeg septembri alguses, kui kõik korras siis saame mehega titeuudised mu sünnipäeva paiku edastada

    Kas keegi rasedana spaas on käinud? Meil plaanis minna kuu aja pärast spaasse. Olen tohutu protseduuride armastaja (massaažid, vannid, saunad jne)

    Nagu ma aru saan siis kõike võib teha ja normaases koguses, aga massaažidega – neid pole soovitatav vōtta.

    Aga kuidas on näiteks šokolaadi, mee või laavakivi massaažiga? Otsest masseerimist ei ole ju vaid suht ainult silitamine.

    Unustasin nime lisada – Janne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 328 )


Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2023