Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2024

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 380 )

Teema: Märtsibeebid 2024

Postitas:
Kägu

A ja arstile võib minna juba 6+ nädalal ka minul kahe lapsega siis ilusti sûdametöö olnud näha aga see ei kehti kõikide puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna on see tähtis kuupäev, kus paljud meist lähevad arsti juurde!????

Imelisi uudiseid meile kõigile!????

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere märtsibeebide ootajad!

Võtan ka ritta end. Olen teinud 2 testi 3 päevase vahega. Mõlemal juhul on õrn jooneke ainult. Ei ole tumedamaks läinud kuigi päris alguses peaks.. loodan, et rasedus ikka areneb kenasti. Tähtaeg peaks tulema kuu lõpus.

Kevadebeebi

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul sai täna arstil käidud, emakasisene ja südametöö olemas. Vastab hetkel 6+0 ultraheliga ja päevadega 6+5, tähtaeg 11.märts ja päevadega 7.märts.
Järgmine visiit 1.august, kus ultaheli uuesti. Sain ka raseduskriisi nõustaja juurde saatekirja kui ja aja ära.

Seni positiivseks jääda ja üks päev korraga.

Eile oli ka esimene oksendamine, kaks päeva öökinud muidu ka????

A23

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii positiivne lugeda, et kes UH-s käinud ja kõik hästi ning südametöö olemas, ja kurb ka kuulda kuidas kellegil peetunud on… see süvendab ka enda hirme, sest see võib juhtuda igaühega meist. Samas tekib endal ka kohe hull võrdlusmoment stiilis, et kui endal ka enam-vähem sealmaal rasedus, siis võiks ka ju südametegevus juba olla/sama seis olla jne, Kuid inimesed erinevad ja mingid väikesed erinevused raseduse kulgemises on normaalne. Mul homme arstiaeg ja selleks ajaks 6+2 (Flo “appi” järgi). Ma see kes 2. lehel pikema romaani kirjutas, 28-a, lapsi pole, minevikus üks peetumine olnud u 6 nädalal ja mees käsiks testi teha :D. Kusjuures see homne arstiaeg sai mul pandud maikuus, plaan oli regulaarsesse kontrolli minna, aga õnneks arst on ÄE ka.

L&M.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma julgen ka end ridadesse võtta. Samuti täna arstil käidud, nägin südametöö ära ja UH järgi 6+3 ???? ÄE aja arvele võtmiseks panin järgmiseks teisipäevaks. Olen ITKs, kuna IVF toimus seal. Varem ainult Pelgus käinud, nii et väike ärevus sees – kõik võõras ja uus, aga usun, et igal pool personal tore ja tasemel.

Ei suuda siiani õnne uskuda, et õnnestus. Tegu siis siirdamise teise katsega. Olen 37a ning kodus kasvamas kaks last 11 ja 13a. Mul samuti kohati tunne, et vahepeal nii palju muutunud ja nii palju aega mööda läinud, nagu esimest korda saaks beebi.

Sümptomid on juba täitsa korralikud, tohutu väsimus ja iiveldab päris tihti ning isud ja söömine on, nagu on. Väike rasvapunu ka ette tekkinud. Pole ime, kui hetkel trenni ei tee ja söömine selline kahtlane.

jolie

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka arstil käidud, tsüklijärgi 7+0,uh-s mõõdeti täna 6+5 ehk igati õiges mõõdus, südametöö olemas ja kõik õiges kohas. Nüüd jälle 4nädalat ootamist 14.08 pandi ÄE aeg – arvele võtmine, vereproovid jm.

PK

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Sul oli tookord IVF rasedus või tavaline kui oli tühi lootemuna?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hello, viimane

Ära sellele looda või liiga tõsiselt võta, et teisipäeval südamelööke näha. Ma läksin eelmisega samuti 6+ arstile ja selgus, et ainult lootemuma oli näha. Rasedus oli 5 päeva maas ajast. Ning sain uue aja mitu nädalat hiljem.

Kuna tekkisid veritsused, käisin vahepeal emos ja siis nägin südamelöögid ka ära. Aga paraku sai veritsemine ikkagi võitu ja sellel hilisemal visiidil südamelööke enam polnud.

Põen nüüd ka, et kas saan aja 6+3 nädala peale ja kas rasedus vastab sellele või jälle muna ning pikk ootus veel. Seepärast siis ka hcg-proove andsin, et olla kindel, et vähemalt seni asi areneb.

Sümptomid ka just näitajad pole, sest kaovad-tekivad-muutuvad pidevalt.

Sellest hoolimata, mõnusat ärevust ja ootust kõigile ????

Abigail

Küsin uuesti, eelmine oli mõeldud Sulle! Kas Sul oli IVF rasedus või tavaline?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen see tüüp, et mees lööb noksiga põlle pihta ja kohe rase ????

Ehk siis kõik olnud tavapärased või isegi ootamatud rasedused. Esimene oli 22selt, nüüd siis 35selt. Eelmine peetumine oli seetõttu ka üllatus. Aga ju oli vaja läbi teha, et mõista neid, kes sama kogenud.

Tõstsin ka Šoisi visiidi neljapäevaks, et kindel olla, et seekord kõik okeilt kulgeb. Ja kui nii, siis augustis Elitesse tagasi.

Abigail

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise arvan, et peetumine oli ureaplasma parvum bakteri pärast, sest embrüo arenes kogu aeg edukalt, aga verejooksud olid pmst algusest peale ehk keha ise ei pidanud vastu. Ureaplasma osas lähevad arstide arvamused lahku. Ühed ütlevad, et ei oma mingit tähendust. Samas mu arst ütles pärast mu enda kahtlusi, et keha vedas alt, et ta palju naisi näinud, kel ureaplasmaga ei jää rasedus püsima ja pärast ravi õnnestub.

Abigail

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus neile, kes juba arsti juures käinud ja UH teinud jne. Kas te läksite alguses naistearsti juurde või otse ämmaemanda juurde? Ämmaemandate aegu vaatasin digiregistratuuris Pelgusse ja no pea olematu valik 🙁 kas registratuuri helistades on rohkem aegu?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus neile, kes juba arsti juures käinud ja UH teinud jne. Kas te läksite alguses naistearsti juurde või otse ämmaemanda juurde? Ämmaemandate aegu vaatasin digiregistratuuris Pelgusse ja no pea olematu valik ???? kas registratuuri helistades on rohkem aegu?

Pelgus ongi raske aega saada. Helistada pigem, öelda et soovid tulla tuvastama. Ehk leiavad aja kiiremini. Ma sain ämmaka juurde aja, aga praadisin pikalt, alles 7+ sain aja. Esimene visiit vist pole vahet kas arst v ämmakas tuvastab. Kelle juurde aeg leitakse. Aga ma sain lôpuks ikka sama aja, mis oli esimene vaba digiregistratuuris. Seega tuuga aegadega.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii positiivne lugeda, et kes UH-s käinud ja kõik hästi ning südametöö olemas, ja kurb ka kuulda kuidas kellegil peetunud on… see süvendab ka enda hirme, sest see võib juhtuda igaühega meist. Samas tekib endal ka kohe hull võrdlusmoment stiilis, et kui endal ka enam-vähem sealmaal rasedus, siis võiks ka ju südametegevus juba olla/sama seis olla jne, Kuid inimesed erinevad ja mingid väikesed erinevused raseduse kulgemises on normaalne. Mul homme arstiaeg ja selleks ajaks 6+2 (Flo “appi” järgi). Ma see kes 2. lehel pikema romaani kirjutas, 28-a, lapsi pole, minevikus üks peetumine olnud u 6 nädalal ja mees käsiks testi teha :D. Kusjuures see homne arstiaeg sai mul pandud maikuus, plaan oli regulaarsesse kontrolli minna, aga õnneks arst on ÄE ka.

L&M.

Edu sulle tänaseks!????

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka eile Elites arstil käidud. Minu jaoks ikka nii palju uut ja tundub hetkel kõike liiga palju.

Kõik oli õnneks korras! ????

Arst tegi UH ja pidin aja panema UH arstile. Kahjuks tema graafik pole veel avatud, seega sinna aega veel ei saanud. Uus arsti aeg on augusti alguses. Siis ta rääkis ämmaemanda vastuvõtust, aga see jäigi segaseks. Et siis arst ikka suunab ämmaka juurde jälgimise.

Arst uuris, et kui suur pabistaja ma olen ja rääkis erinevatest tasulistest uuringutest. Eelmise lapsega ei mõelnud ja nendele üldse, aga nüüd võiks? Mis teie mõelnud olete? Kui usaldusväärsed need testid on?

Jube palju asju, suurt rõõmu ja samas ka hirmu ei taha enda sisse lasta, kuna nii vara on veel. Arst muidugi ütles, et ega ainult algus pole suure riskiga, tegelikult ju terve rasedus võib midagi juhtuda.

Oh, ma ikka suur halaja……esimese lapsega oli kõik hästi ja ma vist olin ikka noorele, et ei osanud üldse hirmu tunda.

Aga pea püsti ja rõõmsalt edasi!

Kes veel Elites käisid, kuidas sealne süsteem ikka on?

Aitäh, et siin olemas olete ????

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina esimese lapsega ei mõelnud ka nii palju üle kui teisega ehk siis 14a tagasi. Teise lapsega muretsesin mega palju 😀 kuna mul oli IVF ja hullult veristes alguses ja katkemis oht siis ma enda rahustuseks tegin selle kõige uuema Niptify (vist kirjutati nii) too aeg see oli nii uus test ja alles oli vàlja tulnud. Aga no olgem ausad elites nad vist peavadki pakkuma ka neid teste rohkem. Ja nüüd kolmandaga teen ka sellesama testi ikkagi, mees tahab ka, et teeks. Muidu on nagu see raseda jàlgmise kava sama ma eeldan aga suhtumine on kuidagi parem mu meelest ja kuidagi üldse hubane ja mugav olla seal.

KTS 5+0

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina esimese lapsega ei mõelnud ka nii palju üle kui teisega ehk siis 14a tagasi. Teise lapsega muretsesin mega palju ???? kuna mul oli IVF ja hullult veristes alguses ja katkemis oht siis ma enda rahustuseks tegin selle kõige uuema Niptify (vist kirjutati nii) too aeg see oli nii uus test ja alles oli vàlja tulnud. Aga no olgem ausad elites nad vist peavadki pakkuma ka neid teste rohkem. Ja nüüd kolmandaga teen ka sellesama testi ikkagi, mees tahab ka, et teeks. Muidu on nagu see raseda jàlgmise kava sama ma eeldan aga suhtumine on kuidagi parem mu meelest ja kuidagi üldse hubane ja mugav olla seal.

KTS 5+0

Nii tore, et jagad oma kogemust. ????

Ma saan selle testi mõttest täiesti aru, siis olen jälle kahtlev.

Kas olen valmis raseduse katkestama, kui seal % ikka näitavad midagi? ???? Samas tahan oma lapsele ju täosväärtuslikku elu. Nii, et saan igat pidi aru. Hetkel mõtlen, et peaks ikka tegema. Augusti alguseni saan mõelda, siis lähen uuesti vastuvõtule.

Ma mõtlesin, et ainult minul vanusega suurem muretsemine tekkinud ???? Tore, et ma pole ainuke.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pühapäeval hakkas iiveldama ja öökimine pihta, läks nii hulluks et oksendasin ka korra. Nüüd hommikust saadik iiveldanud ja söögile ei suuda mõelda ka, tahaks süüa aga vesi läheb ainult alla????

A23

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina esimese lapsega ei mõelnud ka nii palju üle kui teisega ehk siis 14a tagasi. Teise lapsega muretsesin mega palju ???? kuna mul oli IVF ja hullult veristes alguses ja katkemis oht siis ma enda rahustuseks tegin selle kõige uuema Niptify (vist kirjutati nii) too aeg see oli nii uus test ja alles oli vàlja tulnud. Aga no olgem ausad elites nad vist peavadki pakkuma ka neid teste rohkem. Ja nüüd kolmandaga teen ka sellesama testi ikkagi, mees tahab ka, et teeks. Muidu on nagu see raseda jàlgmise kava sama ma eeldan aga suhtumine on kuidagi parem mu meelest ja kuidagi üldse hubane ja mugav olla seal.

KTS 5+0

Nii tore, et jagad oma kogemust. ????

Ma saan selle testi mõttest täiesti aru, siis olen jälle kahtlev.

Kas olen valmis raseduse katkestama, kui seal % ikka näitavad midagi? ???? Samas tahan oma lapsele ju täosväärtuslikku elu. Nii, et saan igat pidi aru. Hetkel mõtlen, et peaks ikka tegema. Augusti alguseni saan mõelda, siis lähen uuesti vastuvõtule.

Ma mõtlesin, et ainult minul vanusega suurem muretsemine tekkinud ???? Tore, et ma pole ainuke.

Hüppan siin vahele (veel ritta võtta ei saa, sest triibud pole käes, loodan omale siiski märtsi lõpu beebit veel ja olen siin salalugenud), aga mõtlen nii, et kui nt tulebki riskiks 1:10, siis see on ju 90% tn, et laps on terve 🙂 ja enne katkestamist tehakse veel lootevee uuring ka.

Ise olen mõelnud hoopis ultrahelid Šoisi juures teha, raseduse jälgimise osas ei teagi – ausalt öeldes niisama ämmaka visiitide ja analüüside eest maksta väga ei tahaks 🙂 Aga ultrahelid teine asi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Toredat kasvamist, kes vahepeal uh-s ära käinud 🙂 Tere uutele liitujatele.

Puhkus kulus ära, magan vähemalt ajutiselt tunni kauem 😀 Iiveldust suuremat veel pole, see-eest on lootusetu öise sööja maraton hakanud. Päeval saab küll midagi sisse, kuid külmkapi uks kulub korralikult, et midagi nii 22+ õhtul hamba alla saada.

Kõhuli magamine on muutunud ebamugavaks, eile tekkis juba soov eelmisest alles olev nuudlipadi välja otsida, aga öösel päris suvetuppa kolistama ei tahtnud minna. Täna otsin välja, eelmisega oli tõeline päästja lõpuks.

Vanusega tõesti kasvavad nö hirmud. Suurematega ei osanud nii muretseda, eelmisega kulges kuidagi ka lihtsalt, aga samas ärevalt ikka. Nüüd võib juba kergelt paanika-jaanikaks nimetada 😀 Algus läks kohati keeruliselt, see on pannud nüüd toimetustele ikka korraliku “piiri” peale. St küsimusi rohkem peas, kui midagi “ette tahaks” võtta.

P19

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kirjutasin viimati veebruaris ootajate teemas, siis kahjuks triibud püsima ei jäänud. Nüüd ootamatult uued heledad triibud, mida uskuda ei suuda (aga vaikselt ikka loodan).

Jälgin teemat ja loodetavasti saab varsti koos teiega juba suuremalt rõõmustada!

pliksx

(TA 23.03?)

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei.
Käisin eile arstil. Ajaline arvestus klapib mölemat pidi. 1. Millal viimane menstruatsioon hakkas, 2. Loote vms suurus sellel UH-l. Mölemad 6+1 (täna siis 6+2). Tähtaeg 11.03.24.

Südametöö olemas. Hästi pisikeselt oli näha kuidas tuksub… zuumis sisse ja ekraanil punased ning sinised plussmärgid ja miskit väreles seal. Uus aeg 07.08, siis lähen viin proovid. Uus ÄE aeg, et UH-ga vaadata saaks, on 14.08- ehk suht kuu aja pärast alles. Arst oli meeldiv. Rääkis nii positiivselt ette ära, et mis saama hakkab jne. Ise samal ajal olin ikka umbusklik, sest eelmine rasedus katkes enne kui südametöö alata sai. Aga samas sisimas oli eile väga hea tunne, loodan, et löpuni välja peab vastu. Soovitati foolhapet ja raseda kompleksvitamiine. Arst küsis, et kas juba mingeid sümptomeid on, et kas iiveldab juba? Minu raseduse staadiumi juures pidi vähe sümptomeid olema (loodan, et ära ei sönu :D), aga see pidigi väga individuaalne olema. Kästi nüüd rahulikumalt vötta elus, üle ei pea pingutama ka kui keha vajab puhkust, siis tuleb vöimalusel anda seda.

L&M

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna peaks rasedust olema 5+2 ja no nii kohutav palli tunne on. Õhtul eriti on nii punnis olla. Ma nagu teiste rasedustega ei mäletaks, et alguses nii puhvis tunne oli. Nagu tõesti raske olla.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi suudab Kliinikumis leida, millise arstiga ja milline ämmaemand töötab??

no otsin ja otsin, ei midagi.

pliksx

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi suudab Kliinikumis leida, millise arstiga ja milline ämmaemand töötab??

no otsin ja otsin, ei midagi.

pliksx

Sellist asja ei olegi kirjas.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegil sellist sümptomit ka on, et paremas munasarjas vahel nagu pistaks, valutab. Ja ka siis kui istumisest liiga järsult üles tõusta, siis lööb meeletu valu paremasse munasarja, nii et ei saa end sirgugi ajada, pean kõveras rahulikult ootama kuni vaikselt järgi annab ja siis saan alles seista.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegil sellist sümptomit ka on, et paremas munasarjas vahel nagu pistaks, valutab. Ja ka siis kui istumisest liiga järsult üles tõusta, siis lööb meeletu valu paremasse munasarja, nii et ei saa end sirgugi ajada, pean kõveras rahulikult ootama kuni vaikselt järgi annab ja siis saan alles seista.

Jep, juhtub päris tihti ja nii on mul olnud kõigi kolme eduka rasedusega.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei, minul täpselt sama, et pistab “all paremas nurgas” kohati täitsa tugevalt. Lisaks õnnestus mul vist hemorroid hankida 🙁 Aga muidu on jätkuvalt tavaline enesetunne ja ootan ÄE visiiti.

A4

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mäletasin, et mul on 17 arst… on hoopis 24????ilgelt tüütu veel üks nädal oodata. Täna peaks olema 6+5.

Kuna see on mu esimene rasedus, alustasin seda vist veidi naiivselt, arvates, et ma säravalt hõljun ringi. Reaalsus on ikka ränk. Süüa enam praktiliselt ei saagi, eile mõtlesin, et proovin kasvõi lahjat suppi, see tuli ilma ühegi hoiatuseta mulle otse sülle tagasi. Hambaid pesta ei saa, öögin. Autoga sõita ei saa, öögin. Söön, on halb, ei söö, on halb. Tahaks lihtsalt voodis vegeteerida ja ägiseda. Selline tunne, nagu oleks ühe jalaga juba hauas.

M26

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mäletasin, et mul on 17 arst… on hoopis 24????ilgelt tüütu veel üks nädal oodata. Täna peaks olema 6+5.

Kuna see on mu esimene rasedus, alustasin seda vist veidi naiivselt, arvates, et ma säravalt hõljun ringi. Reaalsus on ikka ränk. Süüa enam praktiliselt ei saagi, eile mõtlesin, et proovin kasvõi lahjat suppi, see tuli ilma ühegi hoiatuseta mulle otse sülle tagasi. Hambaid pesta ei saa, öögin. Autoga sõita ei saa, öögin. Söön, on halb, ei söö, on halb. Tahaks lihtsalt voodis vegeteerida ja ägiseda. Selline tunne, nagu oleks ühe jalaga juba hauas.

M26

Mul sama asi, aga mul lihtsalt iiveldab, mõnipäev väga hullusti, siis jällegi vähem. Süüa ei taha aga samas silmadega sööks:(

0
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 380 )

Esileht Lapse ootamine Märtsibeebid 2024