Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 770 )

Teema: Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Postitas:

Ma ei ole triibupüüdja, aga vahest loen teie teemat. Aktiivne olin siis foorumis 10 a tagasi 😀 Tahtsin lihtsalt lootust süstida teisse. Mina olin 18,kui arvasime mehega, et võiksime lapse saada, aga vot see ei läinudki nii lihtsalt. Kui 10 kuud proovitud, läksin arstile, aga ei tehtud midagi, sest nii noor jne jama aeti. Siis kolisime Saaremaale mehe töö pärast ja läksin teise arsti juurde, aeg oli ka juba tükk aega edasi läinud. Mees tegi analüüsid, kõik korras. Miul tehti analüüsid ja käisin LAP-il, korras. Aga rasedust mitte kuskil. Olime juba 4 a koos olnud, mina olin 22,mees 7 a vanem. Tegime pulmad ära ja nautisime kahekesiolemist. Eks oli pisaraid ja raskeid hetki. Siis kolisime mehe töö pärast mandrile tagasi ja võtsin Pärnusse eraarsti. Jälle analüüsid, aga ikka kõik korras. Ega midagi, arst käskis viljatusarstile minna, sest 6 aastat juba proovisime. Ootasime oma aega, korra pidin edasi lükkama, sest ei saanud minna. Ja hopsti, ühel ilusal maialguse päeval tulid testile rasvased triibud. 6,5 aastat läks aega ja sealt ta tuli. Nüüd vanem poiss 9 a juba. Edasi juba tuli 10 aasta jooksul 4 rasedust ja mitte ühtegi pole me püüdnud, loodus on otsustanud. Praegu saan 35 ja 8 nädalat rase, väiksem laps 5. Kahjuks üks lapsuke on ingel, aga ta tuleb nüüd tagasi meie juurde. Pikk jutt, aga äkki keegi saab lootust 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu hoolimata, et olen triibud kätte saanud käin siin ikka piilumas 🙂 olin pikaaegne triipude ootaja 🙂 alates 2015 august, jäin lõpuks nov 2018
ALL sulle hoian pöialt, oled juba eelmisest korrast meelde jäänud 🙂
Kägu, kes nõu andis ei andnud ju vale nõu 🙂 Soovitatakse ikka arstile, kui ikka mõistliku aja jooksul ei õnnestu rasestuda 🙂
Soovin teile kõigile ilusat kevadet ja kiireid triipe ????❤️

Aa 17+2

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 09:09; 02.04 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkan üha rohkem alkoholi poole tagasi pöörduma. Algul samuti oli nulltolerants, aga aasta-aastalt ei viitsi niimoodi. Pole mõtet. Joon vahel punast veini või peol šampust. Peale ov-i üldiselt ei joo, siis on see ärev ootamisaeg – aga mulle tundub, et peaksin kuni triipudeni ikkagi tavalist elu elama, ei mõtle, et ei tohi tilkagi juua, ei tohi rasket tööd ega trenni teha. Sest see tekitabki just stressi ja ülemõtlemist. Aga ma vist hakkan alla andma, sest lootused ei ole enam kõrged – võib-olla see ongi hea, sest ilmselt mul ainus võimalus ongi rasedaks jääda nii, et peale aastaid tuleb lihtsalt üllatusena see laps.

Viimati viljatusravi arst ütles, et rasedus ei pea tulema nii, et arvestatakse ov aega ja siis ollakse vahekorras – rasedus peab tulema lihtsalt suguelu elades. Ja kui ei tule, siis on mingi probleem. Ja kuna minul probleemi tuvastatud ei ole, siis on eriti sant tunne, sest pole midagi lahendada ega parandada.

Natuke nördimust tekitab see, et äkki on põhjus harvades vahekordades – oleks kogu aeg iga päev või ülepäeviti, siis oleks tõenäosus rasestuda iga kuu palju kõrgem. Aga looduse vastu ei saa ja vägisi mehelt midagi välja ei pigista. Lihtsalt meil mõlemal on libiido natuke madalam (kirge on küll, aga pigem niisama kaisutamiseks ja naljatlemiseks).

Kuigi olen praeguseks kõvasti tagasi tõmmanud ja teadvustan, et ilmselt lähikuudel midagi ei muutu, sest aastaid ei ole ju midagi muutunud, siis siiski päris ei loobu – käin korra ka Nova Vitas arsti vastuvõtul, lihtsalt konsulteerin, kas meditsiiniliselt rohkem teha ei saakski kui IVF (mida ma ei soovi, nagu varem olen kirjutanud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi olen praeguseks kõvasti tagasi tõmmanud ja teadvustan, et ilmselt lähikuudel midagi ei muutu, sest aastaid ei ole ju midagi muutunud, siis siiski päris ei loobu – käin korra ka Nova Vitas arsti vastuvõtul, lihtsalt konsulteerin, kas meditsiiniliselt rohkem teha ei saakski kui IVF (mida ma ei soovi, nagu varem olen kirjutanud).

Vabanda, kui küsin rumalalt, sest ma pole kõiki postitusi lugenud, aga kas IUI-d olete kaalunud/proovinud? Kui iseenesest mingeid terviseprobleeme pole, nii et mehel ja naisel mõlemal kõik korras, siis võiks ju seda protseduuri kaaluda? Pole invasiivne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly loodame , et tunnused/olemised ikka triibud tooks????
Minul samad tundmused sinuga. Eks näis mis test pühap näitab ????????
Täna dpo5.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, proovisime IUI-d korra, just eelmine tsükkel. Ei andnud tulemust. Arst arvab, et tõenäosus on väga madal, aga korra võib veel proovida. Ilmselt jätan ühe tsükli vahele ja siis uuesti. Aga see on ka üsna kallis “lõbu”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist sain ühest postitusest veidi valesti aru ja sain ka seetõttu tigedust kaela 😀 Mulle paistis see postitus tüüpilise asjana, mida mulle on ka lähedased öelnud 100 korda: laps tuleb siis, kui enam ei proovi ja stressa.. Ja mind isiklikult on see lihtsalt niiiii vihaseks teinud 😀 Ütlejad on alati need, kellel endal on laps või lapsed olemas.. Et kui oled juba pea 10 aastat mehega ilma kaitsevahenditeta toimetanud ja last pole ja siis öeldakse, et küll ta lõpuks ikka tuleb – siis kui õige aeg 😀 Ja siis mõtledki, et kas ma tõesti peaks siis unustama ära selle, et last tulnud ei ole ja käega lööma – et no kui ei tule, siis ei tule..? Eriti veel kui mehe vanus juba 40-le läheneb ja viljakus aastatega aina väheneb..
Ei, me ikka läksime arstide juurde ja saime igasuguseid variante, millega võib parandada viljakust: mehele vitamiinid + ravim peale (algul olid tal näidud sellised, et 3 mg sperma peale oli 4 spermatosoidi ja need olid ka surnud/liikumatud), minule L-türoksiin ja D-vitamiin peale, plaanis oli veel hüsteroskoopia (see arst leidis polüübi, mida teised arstid ei otsinud/ei olnud leidnud), munajuhade puhtaks puhumine (kui pole eelnevalt lapsi, siis võib mõnest ise lapsena põetud haigusest see ummistunud olla) jne.. Minu point oligi see, et niisama öelda, et “ära stressa, küll siis laps tuleb” ei ole vaja.. See ei aita mitte kuidagi 😀 Ikka tuleb minna arsti juurde ja kui üks arst on arvamusega, et küll ta ikka ise lõpuks tuleb, siis tuleb arsti vahetada.. Mina jõudsin päris mitme arsti juures käia ja nüüd sattusin õige juurde, kelle abil sain ühe visiidi tulemusena oma esimesed triibud kätte 😀 Ootame arstiaega, kes kinnitaks embrüo olemasolu ja südametöö.. Loodame-loodame-loodame!
Spermatoisoidide kohapealt on jah see, et 1 mg sperma kohta peaks olema vähemalt 20 miljonit spermi (siis on viljatuse piiri peal, aga võib spontaanse raseduse tekitada, kui kõik muu ideaalne). Muidugi oleks hea, kui on üle 100 miljoni ja muud näitajad ka olulised: liikuvusprotsent, morfoloogia jne.. Seda selgitab mehe viljakusarst 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eelnevad paar kuud (kasutasin Duphat) alanud päevad palju varem, kui arvasin. Võimalik, et kalkuleerisin OV aega valesti, aga minu arvestuste järgi algas määrimine DPO7 ja päevad siis DPO9. Täna on umbes DPO 5-7, pigem kaldun selle viimase variandi poole ja enne olidki juba päevadesarnased tuiked. Iseenesest täna CD19, et päevade jaoks on ikka väga vara ja kogu tsüklipikkust arvestades, et äkki-äkki see tähendab hoopiski midagi head… Määrimist pole rohkem täheldanud. Küll aga väsimust, aga nagu öeldud, siis seda võib põhjustada ka pragune töö-kiire.

Teste ostsin täna 2tk juurde. Nüüd 3tk olemas katsetamiseks. Mõtlen siin, et äkki proovida juba homme esimene test teha, pühapaeval ju ei saa 😀 Samas homme vist ikka liiga-liiga vara. Eriti kui täna ongi alles DPO 5. Apppiiiii 😀 Ma püüan siiski esmaspäevani välja kannatada – annan endast parima 😀

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist, olen see, kelle peale eile mõned pahased olid. Loodetavasti on tujud nyyd paremad, sest kinnitan, et minu eesmärk ei olnud kedagi solvata ega pisendada. Kokkuvõttes tore, et sellest tekkis mõnus arutelu inimeste erinevatest kogemustest, sest nn kõlakoja-efektil, kus yks ytleb ja teised sama kordavad, ei ole ka pointi ja ei vii arusaamu asjadest edasi.

See on suurepärane, et inimesed on käinud ka erinevate arstide juures, sest ka arstide arvamused ja kogemused lähevad lahku. Minul näiteks nii endokrinoloog kui ka ämmakas olid veidi imestunud, et peale d-vitamiini paikasaamist loksus TSH ise paika. Loen palju ingliskeelseid artikleid ja sealt saab palju targemaks kui kohaliku perearsti käest. Toon näite- oli plaanis korraline perearsti juurde minek nagunii, et vaadata, kas veri on korras. Kuna olin eelnevalt triibud saanud ja esimesele ämmaka visiidile oli ka aega, siis palusin vōtta verest ka HCG näit. Perearst kysis- a mis see on? ????????‍♀️ For real!!!

Ja näiteks vanasti ma ei teadnud yldse midagi TSHst. Suht suvaliselt tuli mõned a tagasi välja, et see oli mul normist veidi kõrgem. Oleksin ma siis triipe pyydnud ja lugenud foorumitest, et aasta aega niisama pyyda on okei, siis oleksid need kuud vbla läinud luhta. Närvirakkudest rääkimata.

Tegelikult vist rasestumiseks ei soovitata yleliia palju ka seksida, aga me möllasime sel ajal lausa mitu korda päevas. Mitte selleks, et siht oli silme ees. Vaid oli isu ja lõbus. Nendel päevadel olime kyll kained, aga muidu nädalavahetustel sai ikka veini tarbida. Lõpetasin alles triipude saamisel, mitte väiksel kahtlusel.

Ehk siis kordan- ei soovinud kedagi solvata. Vastupidi, hoian ju teile pöialt, isegi kui see targutamisena kõlab (kirjapildis hääletooni ju ei tea).

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 18:09; 21.03 14:46; 21.03 17:50; 21.03 19:33; 22.03 14:50; 23.03 16:03; 30.03 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel, niisama loba 🙂

kuna mul mees ärkab enamasti enne mind, aga läheb tööle peale minu ärkamist, siis minu esimene vetsuskäik jääb aega, mil ta on kodus ja märkamatult on mul üsna keeruline testi teha, sest vets ja vannituba on eraldi ning ühest ruumist teise minek väikse topsiga on talle igaljuhul nähtav, kui ma just väga õiget momenti ei taba. Ta juba täna küsis, et äkki kohe testi teha, kuniks ta kodus on. Ta ütles, et häid uudiseid telefoni või kirjateel ei soovi saada. Nu tehniliselt minu teavitamiseplaan läheb tema soovidega vastuollu, aga tegelikult teavitan siiski koos kodus olles, nii et see ei loe 😀

Igaljuhul mõtlen nüüd, et pean suutma kuidagi testimised niipalju edasi ehk lükata kellaajaliselt, et teda enam kodus ei oleks ja testid pean paigutama kh nii, et ta ei näe nende vähenemist või siis tühjad karbid tagasi kappi panema XD Muidugi kõik see plaan on täiesti mõttetu negatiivsete testide puhul. aga mine sa tea, vb läheb siiski õnneks 😛
Peast-rasedal Ellil on masterplaan 😀 Kui vaid peast-rasedus muutuks päriselt raseduseks 😀

Keegi küsis siin ka lastearvu kohta. Mina olen praktiliselt väiksest peale mõelnud, et tahaksin ühte last – tütart endale. Kuniks kohtusin oma mehega, tema päris algusel mainis, et paar last ikka ja niisama äkitsi muutuski ka minu mõte selles osas – soov on tänaseks saada 2 last kindlasti ja ehk ka kolmas laps. Ma soovin jätkuvalt väga endale tütart, kuid kuna mina ise oleksin tahtnud endale vanemat venda, siis tahaksin, et esimene laps sünniks poiss ja teine tütar. Loomulikult mul on tegelikult täiesti ükskõik – peasi et üldse laps(ed) ja peasi et terve laps (ed)…

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehhee…
Vot nii see on.. Ülemõtlemine. Samas ma teadlikult ei oota, et nüüd ja kohe kuid keha vist tunnetab seda siiski. Ma tahaks alustuseks korrapärseid päevigi esialgu nagu enne katkemist oli. Mis võiks seda reguleerida,kohe ei taha jälle arsti juurde joosta? Pole peaaegu 2kuud päevi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 08:53; 16.03 10:57; 22.03 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilussuvi, see on mu lemmik, mida ma ka ise oktoobris kuulsin ITK-viljatusravi arstilt!
“rasedus ei pea tulema nii, et arvestatakse ov aega ja siis ollakse vahekorras – rasedus peab tulema lihtsalt suguelu elades”.
Oi ma tahtsin talle äsada 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hullud gaasid täna õhtul sees, kuigi poe midagi sellist söönud, ei piimatooteid ega jahutooteid????(pole kooki veel söönud)kõht nii nii punnis. Täna tuli isu natuke patustada.. käisime just jslutamas ja lipsasime poest läbi, tuli koogiisu ????ei tea, ei tea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD23 ja väga kummaline valu on vasakus munasarjas vahepeal kiirgaks nagu selga ja jalga. Väga ebamugav.Huvitav,millest see tingitud võib olla…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 19:30; 22.03 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hullud gaasid täna õhtul sees, kuigi poe midagi sellist söönud, ei piimatooteid ega jahutooteid????(pole kooki veel söönud)kõht nii nii punnis. Täna tuli isu natuke patustada.. käisime just jslutamas ja lipsasime poest läbi, tuli koogiisu ????ei tea, ei tea.

Mul iga päev magusaisu olnud nüüd ja olen ikka midagi magusat lubanud endale????

S.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.03 17:03; 12.03 10:28; 14.03 08:28; 18.03 19:34; 18.03 22:31; 19.03 11:06; 20.03 22:32; 21.03 18:05; 22.03 21:29; 22.03 22:00; 23.03 18:29; 25.03 11:08; 28.03 12:05; 01.04 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S mitmes tsüklipäev on?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 20 on täna.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.03 17:03; 12.03 10:28; 14.03 08:28; 18.03 19:34; 18.03 22:31; 19.03 11:06; 20.03 22:32; 21.03 18:05; 22.03 21:29; 22.03 22:00; 23.03 18:29; 25.03 11:08; 28.03 12:05; 01.04 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S ja ov on toimunud? ????minul kui nii võtta on cd15 ehk dpo6 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik. Mina võitlesin täna iseendaga, et mitte liiga vara testida. Tänasega siis maksimaalselt nädal möödas OVist, võimalik, et isegi vähem. Mõtlesin ikkagi proovida ja siis mõtlesin, et ka parima tahtmise juures ilmselt test ei näitaks veel midagi 😀 Isegi kui loogika ütleb, et igal juhul liiga vara veel, siis tahtmine positiivset testi näha nii suur, et tahtmine peaaegu kaalub loogika üle XD. Õnneks sai täna ikka loogika võitu.

Esmaspäev on see päev, kus ma esimese testi teen. Kui siis on puhtanegatiivne, jätan ühe päeva vahele ja testin kolmapäeval uuesti. Kui on mingitki varjundit näha, siis ilmselt juba teisipäeval uuesti. Päevad peaksid mitte-hakkama 30ndal ehk siis täpselt nädala pärast peaks olema igaljuhul kas triip pulgal või punane püksis.

Kuidas teie oma testimistuhinat tagasi hoiate?

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole hetkel triibupüüdja, aga jælgin teemat huviga, kuna püüdsin oma triipe kokku 1,3 aastat kuni lõpuks sain need kätte. Lihtsalt need peast raseda tunnused, koik motted ja tunded on niii tuttavad ja elan sii koigile südamest kaasa 😀 Aga rasedaka jain mitte seetōttu, et ma lōpetasin stressamise vaid läksin arsti juurde. Tahtsin lihtsalt öelda, et see jutt stressamise lõpetamisest on täielik jamps. Mina lõin ka mingiks hetkeks käega, ei teinud enam ov-teste, püüdsin raseatumisele mitte enam moelda ja elasin oma tavapärast elu edasi, arvate et see aitas midagi? Ei aidanud. Alkoholi tarbisin ka minimaalselt, aga ei olnud ka sellest tolku. Jah, kangemat kraami ei tarbi ud teadlikult aga veini natuke ikka. Lõpuks nautisin veini ikka samamoodi nagu enne rasestumisplaane 😀 Vahetult enne rasestumist käisin üritusel kus sai veel korralikult tarbitud. Niiet sellel mittetarbimisel ei olnud rasedaks jaamisel küll mingit moju. Rasedaks jäin tänu klomifeenile kuna mul ov-d lihtsalt tänu PCO-le ei toimunud. Nagin tanu sellele vist esimest korda elus positiivset ov-testi,ma sain aru et ma ei olnudki vist oieti positiivset testi näinudki! Teine triip oli palju rasvasem kui kontroll. Varasemalt oli alati mingi triip aga hele. Rasedustest naitas positiivset dpo9.
Aga teistele koigile edu ja loodan et saate ka oma kauaaegsed triibud:)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 10:37; 26.03 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, jõudsin ka viimased lk-d läbi lugeda, küll olete siin aktiivsed 🙂 Ja ütlen ka enda poolt, palun jätame iroonitsemise, jätame selle foorumi positiivseks, eksju!? Ka mul on vahel, mingit teemat lugedes tekkinud tunne, et kallikene…rahu…, aga olen jätnud kommenteerimata, kuna me ei ole keegi teise inimese nahas ja me ei tea, kui kerge v raske on olnud talle see teekond. Lapse saamine jm sellega seonduv on väga hell teema ning meile kõigile on lubatud need tunded, mida tunneme. Seoses pingevabalt võtmisega, võin küll aga öelda, et ka minu puhul on vähemalt 2 lapse puhul pidanud paika ütlus, et lase vabaks ja see juhtub…. Kindlasti on see olnud juhus, aga neil kordadadel on olnud nii, et olen siin kuid keha jälginud, ov-teste teinud, ov ajal aktiivsem olnud, aga rasestumine on toimunud just sellel kuul, kui olen mingil põhjusel ov jälgimise unustanud või olen miski pärast olnud maru rahulik ja kindel, et see kuu ei õnnestu…See kõik peab tulema aga enda seest, seda ei saa kellegile ette heita. Sõna võivad väga palju haiget teha. Olgu esimese, teise v viienda lapse soov – me kõik oleme ühes paadis ja meie tunded on loomulikud. Minule on nt viimati väga haiget tehtud (usun, et tahtmatult), kui nüüd, aasta lõpus, kaotades 12 rn oma väikese beebi, püüti mind “rahustada” stiilis, et sul ju vanust nii palju (olen 40 a), on ju teada, et siis võib nii minna v sul ju vähemalt 5 last, siis pole ju nii hull see olukord v äkki on see märk, et aitab… Ausalt, mis vahet seal on, mitmes laps on v kui vana oled, kui last soovid ja sellise asja üle pead elama, on see, sõltumata muudest asjadest, väga raske…
Nii et, jäägem positiivseks teineteise suhtes! Soovitusi saab anda ka positiivses toonis…
Minul hetkel 30. tsüklipäev. Juba nädal aega on tugevad päevade-eelsed tunnused. Hetkel on küll tunne, et rase ei ole ja ootan, et pp pihta hakkaksid. Samas tean ja olen ka kogenud, et nii pp-eelselt, kui ka rasedusega on sümptomid väga sarnased, nii et, mine tea 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie oma testimistuhinat tagasi hoiate?

Elli-Ly[/quote]

Raske on tagasi hoida…Aga mina lihtsalt ei muretse koju rasedusteste…, muidu oleksin vist igapäevane testija…

Aga tahtsin teiega jagada ühte, oma triibusaamise lugu. Tol korral olid mu tsüklid umbes 28-35 p pikad, vahel isegi pikemad natuke. Olime juba ca aasta üritanud ning panin aja arstile. Aja sain sinna 28. tsüklipäeva paiku. Ise pabinas, et kui nüüd pp platsis sel ajal, siis läheb arstivisiit luhta. No ja kui arst uh vaatas, tegi ta rõõmsa näo, et nüüd vut-vut koju ning tegudele. Nimelt oli mul seal ilus küpse folliikul “sõbrakest” ootamas ning sellel kuul ma ka rasestusin. Endale täiesti üllatuslikult ajal. Sellest tulenevalt sain korra hiljem uh-s korraliku ehmatuse osaliseks. Nimelt 12 n uh-s küsis arst, nagu ikka, millal olid viimatised pp-d. Selle järgi ju arvestatakse rn-d. Mina siis ütlesin, tema sisestas andmed arvutisse, hakkas uh-d tegema ja jäi murelikuks. Ütles, et lapse süda ei löö ning rasedust on reaalselt 2 n maas… Oi see oli šokk…hetk hiljem aga taipasin, et oot, mul ju oligi ov kaks nädalat hiljem, et peabki 2 nd vähem rasedust olema (kui tavapäraselt on see u 14. tsüklipäeval, siis minul oli 28. päeval)…No ja siis avastas ka arst, et oli mingi nupu unustanud sisse lülitada vmt, mistõttu südamelööke ei näinud. Tegi selle liigutuse ära ja voilaa, tuksuv südameke ka täiesti olemas. Aga see ehmatus, see tunne on siiani meeles… Selle kõigega tahtsin tulevastele emmedele öelda, et kuniks ei ole pp, on alati lootust, isegi kui test ei näita. Minult nt ongi testid alles peale pp ärajäämist näitama hakanud, ikka mitu päeva pärast seda, varem on need täiesti negatiivsed olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurdan natuke. Mul seekord päevad pikemalt kui eelmine kuu. Vahetasin ühekordsed hüg.sidemed bambusfliisist naturaalsete korduvkasutatavate vastu ja proovisin ka korduvkasutatavat menstruaalanumat, kuna tavasidemed ajavad ebameeldivalt hauduma ja tampoonid liialt nagu kuivatavad. Ikka puhaste kätega hoolikalt ja enne keetsin seda anumat jne. Aga ma ei tea, kas see seotud selle proovimisega, aga eile 6. päev päevade algusest ja voolus selline imelik, pruunikas-roosakas. Tükiline kohupiimalaadne ei ole, mingit paha lõhna ka nagu pole… Kerge ebamugavus ja põiepõletiku tunne on.Ma ei saagi aru, kas asi on põiepõletikus (külmetanud pole!) või mingi nö naistemure kallal, seene moodi vms, mingi bakterite tasakaal häiritud. Nädala pärast oleks aeg hakata ov testima ja proovima uuesti, aga kui nüüd hoopis selline asi, et peab ravima ennast, siis läheb järgmise kuu võimalus üldse luhta ju ???? Mitte mingit muud põhjust seene tekkimiseks ei ole kui vb magusaga liialdanud siis? Päevade ajal oli jube väsimus ja magusaisu, et oleks üldse jõudu lapsega toimetada ikka lubasin šokolaadi endale rohkem kui tavaliselt. Jube ebamugav ja ndl vahetus ka veel, kohalik apteek üldse kinni, peab kaugemale minema midagi leevenduseks proovima osta. Ei teagi mida üldse kui täpselt aru ei saa, mis viga on üldse. Nukker ????
Kellelgi head soovitust, mida võiks apteegist leevenduseks või profülaktiliselt leida? Praegu ainult joon palju teesid, et juhul kui põiejama, siis nö pesta läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

karumaru, kui põiepõletik, siis see ikka väga konkreetne ja ei tekita küsimust, et kas on või mitte. VB lihtsalt keha pole selle mooncupiga harjunud ja seetõttu võtab kohanemine aega, tekitades ärritust vms. Ilmselgelt kõige mõistlikum arsti poole pöörduda, sest vb siiski seeneline või mingi muu põletik vms… Et igaks juhuks… Loodetavasti läheb ruttu mööda ja varsti jälle tegutsemas 😛

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis cd25, olen jälginud ka siinset tegemist. Aga ise tegin täna testi hommikul, ilmis justkui fantoom 2 joon, et ikka veenduda tegin päeval uue teise firma testi ja jälle see fantoom. Ootan põnevusega ehk nüüd paari pàeva jooksul läheb ikka paksemaks. Eelmine laps tuli esimese korraga ja praegu proovisime ka esimest korda ja tunne et jälle kümnesse :D. Ainus erinevus muidu olemisest on kahtlased torked alakõhus ja selline kerge iiveldus teatud lõhnadele. Kuna eelmise rasedusega oksendasin 9 kuud järjest otse sünnituseni kaotades sellega ca 10kg, siis kardan, et ka see ei pruugi kergem tulla :(.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina testimist ei suuda väga taltsutada????kui teste kodus olemas siis läheb käiku varakult????
Täna tulin töölt enne lõunat ja ikka oli vaja apteegis käia , jah ma pidin ostma homseks hommmikuks????aga mind ullikest oli vaja KOHE koju jõudis teha, pissi ka vägistasin natuke välja, kuna oli ca 1h tagasi enne seda töölt koju tulles käinud tööl. Vot nii suur testimis vajadus????????
No ei suuda ju, tegelt ka????

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päriselt , kui ma eelmine kord polnud kuri jhe, aga nüüd ma saan ausalt kurjaks, kas tõesti ainult mina näen ja mulle tundub!!?? ???? see on küll mõnitamine meie suunas või mitte??! ????????
Hallloo rahvas!!??

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles probleem?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 18:09; 21.03 14:46; 21.03 17:50; 21.03 19:33; 22.03 14:50; 23.03 16:03; 30.03 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha väga arutada… pärast olen jälle kuri ja paha. ????
See teema “ triibupüüdjad” oli mõned leheküljed tagasi väga normaalne ja kõik hoidsid kokku ja kõik oli ok. Aga ju ma olen nii tundlik sel teemal ainukesena.. kui mõni tuleb hõiskama, et a la esimest kuud püüan jne jne et vist õnnestus D …
kes me siin püüame aastaid, minul isiklikult jookseb 3 aasta(2a ja 3kuu) eelmine aasta lõpp lõppes rasedus emakavälisena, mida sai ka püütud 1.9 aastat.???? siis see on väga väga hell teema. Kui tullakse , et see kuu hakkssin üritana ja voilaa vist õnnestuski, teeb????

Kui teile kõigile tundub see normaalne, siis pigistan silma kinni, kui keegi hops tuleb teemasse ja siia oma rõõmuhõiskeid postitab.
Kuna mulle meeldib väga siin teemas olla, jälgida, kaasa elada ja mida kõike veel.

Kas tõesti olen mina nii nii emotsionaalne ?????

Aga enda testimisest ka natuke, tegin testi ja sain ka mingi varju testile. Jah annan aru, et alles dpo6 ja väga vara, test oli 25 tundlikusega ja veel päeval”pigistatud” piss???? näis .. homme ei testi, esmaspäeval hommikul ehk????????
Aga olemine on küll:
Rinnad hellad
Alakõht kisub/tirib/tuikab vms
Alakõht ka nagu punnis
Kerge iiveldus
Hormoonid möllavad, tujukus
Voolus suurem
Meeletu joogijanu, suu kuivab
Annaks see kuu meile triibud????????

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan Blonust täitsa aru,kuidas mõnel nii lihtsalt ja teine üritab aastaid.Kuid ei saa panna seda inimesele pahaks,kui nii lihtsalt rasestub,Vb võiks jah veitsa delikaatsem olla sest siin on väga palju neid kes kaua proovivad ja on kõiksugu meetmed ka läbi proovinud.Viimastel päevadel on siin kuidagi pingeline.Proovime nüüd kuidagi siin edasi hästi läbi saada ja arvestada teiste inimeste storydega.
Minul endal siis täna ov,mees pani hommikul Soome minema sai siis kaks õhtut asjatatud ka.Homsest siis saan ka doposid lugema hakata.Tulevad jälle pikka kaks nädalat.Mis testimisse puutub siis üritan ikka need 10 päeva ära oodata aga ei luba midagi????????

Mona

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 02.03 04:45; 02.03 14:55; 02.03 16:30; 02.03 18:21; 03.03 13:33; 03.03 20:45; 05.03 07:11; 06.03 11:00; 07.03 06:53; 07.03 07:33; 07.03 12:14; 07.03 16:25; 07.03 18:46; 08.03 07:57; 08.03 16:47; 09.03 11:22; 11.03 13:36; 11.03 14:57; 11.03 17:06; 14.03 08:05; 15.03 05:44; 15.03 10:05; 20.03 11:49; 23.03 17:39; 28.03 06:41; 29.03 11:08; 30.03 12:16; 30.03 13:35; 30.03 13:40; 30.03 16:55; 31.03 11:41; 31.03 16:49; 31.03 17:01; 02.04 05:39; 02.04 07:17; 02.04 16:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 770 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.