Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 770 )

Teema: Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Postitas:

Mona olen nõus sinuga. Võiks tõesti delikaatsem mõni kägu olla. Päriselt ma korraks mõtlesin, et loobun siin teemas käimas, mis oleks väga kurb???? aga seda a la” faa- faa-faad” ei taha lugeda nii, et klimp kurku tuleb ka ei tahaks????????
Ma ei ole üldse hella hingega ega midagi sellist, aga see jutt raputas küll soola haavale….

Mona tean seda tunnet, minul veel nädal kannatada????????

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu ov möödas ja, CD 9 oli Flo järgi. Mul muidu tsükkel nii 23-25 päeva pikk.

S.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.03 17:03; 12.03 10:28; 14.03 08:28; 18.03 19:34; 18.03 22:31; 19.03 11:06; 20.03 22:32; 21.03 18:05; 22.03 21:29; 22.03 22:00; 23.03 18:29; 25.03 11:08; 28.03 12:05; 01.04 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii! CD27 ja kuna hommikul oli imelik kreemjam voolus, siis olen täna eriti tähelepanelik olnud pestes/pühkides ja mul on tunne, et liigun aprilli. Ülikerge pruun määrimine alates kl ca 15:00. Tsükkel ju olnud enamasti 28pv ka..
Mehele lugesin Nova kliiniku lehelt juba selle terviseankeedi ette ja viisin kurssi, et millal umbes peaks minema (enne vaja ju pagas tühjaks laadida 2-7 päeva enne spermaproovi andmist).
Siis vaatan edasi, et mis testid lasen endale teha ja mis seal Nova kliinikus räägivad üldse, sest sorri, ma ei suuda päris aastat enne oodata ja siis alles meest/ennast lähemalt uurida lasta. Aprillis siis kümnes tsükkel proovimist meil, vanused 31 ja 35.
Woman’s Conceptioniga jätkan ja ilmselt tellin CB Advancedi ka jälle. Mind on OV-testid aitanud väga palju motiveerida (eriti ajastamise ja tubliduse osas). Triipe ei viitsi elusees võrdlema hakata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mona minul oli ka ov cd9 , enda tundmuste järgi ja uh järgi. Nii, et sõumae koos???????? ma loodan, mitte algavad pp ei hakka 30-31 märts.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne mäng, kellel õnnestub kohe või mõne üksiku kuuga, ning siis on need kes ootavad aastaid.
Need, kes ei suuda seda taluda, siis peaks endaga tegelema natukene. Olin ka oma aastate jooksul vahel kurb/kuri/masenduses, et mõni jääb kohe ja siis ma ootan juba ei tea mitmendat aaatat, aga ma sain üle, ma mõtlesin asjad selgeka oma peaa. Kindlasti on mängus ka sel teekonnal kadedus, sest endal on ka suur soov sees.
Aga me naised peame kokku hoidma ja olema õnnelikud ka teiste üle, sest beebisid väärime me kõik. 🙂
Raske on, aga hulluks ei tasu minna! Mina ei pahanda, kui inimene saab 1 kuuga triibud, suurimad õnnesoovid hoopis saadan teele!

Võrreldes nende aegadega, kui esimest püüdsin, siis kahjuks siin teemas kajastub, et hoitakse teadatuntud nimedele kaasa (arusaadav), kuid samas kirutakse neid kellel õnnestub kohe/mõne kuuga ja endiste triibupüüdjate vastu ei olda sõbralikud ja nende vastuseid/nõuandeid ei soosita. Mul isiklikult on lihtalt vastik seda vaadata ja meele teeb kurvaks, oeh. Ma hoian kõigile pöialt ja loodan et pikaajalised triibupüüdjad saavad triibud. Isegi kui on vaja minna IVFi tegema, siis jälgin teid ikka (nagu ma ikka olen nende aastate jooksul teinud).
See kõik on puhtalt minu arvamus!
Ilusat kevadet!

*Kindlasti on vigu, ma kirjutan hetkel autos. 🙂

Ja kui selline asi jätkub ja ma ei suuda leppida selle olukorraga mis tekkinud, lahkun mina siit teemast ja nüüd alatiseks. Korra ma lahkusin paar aastat tagasi, aga tulin tagasi, enam ma ei näe ennast seda tegemas. Minu jaoks on siin alagrupia üka teine teema, kus hakkan millalgi sõna võtma (kuigi loodan ise hakkama saada).

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mona olen nõus sinuga. Võiks tõesti delikaatsem mõni kägu olla. Päriselt ma korraks mõtlesin, et loobun siin teemas käimas, mis oleks väga kurb???? aga seda a la” faa- faa-faad” ei taha lugeda nii, et klimp kurku tuleb ka ei tahaks????????

Ma ei ole üldse hella hingega ega midagi sellist, aga see jutt raputas küll soola haavale….

Mona tean seda tunnet, minul veel nädal kannatada????????

Esimene kord võtan siin sõna. Oma esimest last proovisin 3 aastat. Teist kaks. Ja kolmas nüüd tuli teise kuuga. Minu meelest on see ikkagi foorum kus oma rõõme ka jagada. Mina seda teinud pole. Esimese kahega olin samuti närvipundar. Ootasin ja lootsin jne. Aga lugesin siin ja rõõmustasin alati teiste üle. See pole ju koht kus ainult kurta. Ikka jagada. Ja miks peaks keegi rõõmusõnumit delikaatselt tegema? Mõtle kui saadki lõpuks oma triibud. Sa ju oled õnnelik ja tahad seda kõigiga jagada. Jagama peabb Nii head kui halba. Ps! minul on kindel kehakaal millal ma rasestun. Muidu vist ei jää kui 72 kilo ei kaalu. jõudu ja jaksu teile!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 19:27; 23.03 21:57; 31.03 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus arstidega kogenumatele, mitmendal tsükli päeval oleks parim aeg naistearsti läbivaatuseks ja ultraheliks?

Viimati tehtud 02.2017 ja siis oli kõik OK, probleeme pole olnud selle kahe aasta jooksul (peale mitterasestumise, hehe).
Mõtlesin, et käin ise ka kohe Nova kliinikus arstil ära, kuigi vihhhhhkan naistearstil käimist (teretere iidamast pärit metallriist, sa tekitad minus ainult krampe ja külmavärinaid), aga siis oleks kõik nn asjaajamised ühes kohas jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen käinud siis, kui päevad läbi (tsükli lõpus umbes), siis arst on teinud UH ja teinud ka saatelehed hormoonide kontrolliks (tsükli 2-4s päev), ning pannud uue aja et rääkida tulemustest ja edasisest raviplaanist.
Kas sa tahad tavalise arsti juurde minna või plaanid ikka viljatusarsti juurde aega kirja panna?
Mehel sobib ka spermogrammil käia 2-3 päeva peale viimast vahekorda. Mu mehel tehti veel veretestid vaatamaks ega pole erinevaid haigusi jne, vist andis isegi uriiniproovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka alati rõõmustanud ja kaasa elanud, kui keegi on triibud saanud. Aga triibu saamistel on ka vahe. Kui kaua, kuidas lõpuks saadi kaua oodatud triibud ja kaua läks jne jne. Kõik see teekond. Kui lõpuks on triibud keegi saanud, selle üle on siiralt hea meel.
Oehh..
ei mul ei ole endaga vaja tegeleda. See tegelemine jäi aasta tagusesse aega, kui tõesti lõid lained pea kohal kokku, et miks ei õnnestu jne. Enam mitte, see mis ei tapa teeb tugevaks. Aga eks neid masekaid ikka on tulnud, kui pp saabuvad, arvan et kõigil, isegi tugevatel. Me oleme siiski naised. Ja soov beebi saada suur.????

Ma tajun endale suunatud viha, et mina arvan nii, nagu arvasin ja julgen seda ka välja ütelda , mitte nàmmutada. Paljudel on teine arvamus ja see ka loogiline, kõik me oleme erinevad. Mul ei ole midagi lisada. Kahju, et siin grupis nii kuumaks läks viimased leheküljed, enne seda olime kõik rõõmsad ja roosad, polnud pingeid. Ootasn huviga postitusi, kuidas kellegil läinud , mis uudised on jne jne.Uskumatu. Arvan, et lahkun grupist.????väga kahju on.

Kõigile ilusaid rasvaseid ja kiireid triipe,siiralt???? Ei ole mõeldud irooniaga. ????

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

All-, aitäh nii kiire ja põhjaliku vastuse eest! Plaan minna Nova kliinikusse jutule/kontrolli, seal naiste/viljatusarst ju kaks ühes mõnusasti. Eks räägin oma look ja vaatan, mis ütlevad. Lihtsalt, et mis kuupäevaks ehk mis CD minna kõige parem..

Su jutt jäi natuke segaseks, tsükkel hakkab ju esimese päevade päevaga? A ma loen “siis, kui päevad läbi (tsükli lõpus umbes), siis arst on teinud UH ja teinud ka saatelehed hormoonide kontrolliks (tsükli 2-4s päev)”, khm, päevad läbi on ju tsükli essa nädal alles?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka alati rõõmustanud ja kaasa elanud, kui keegi on triibud saanud. Aga triibu saamistel on ka vahe. Kui kaua, kuidas lõpuks saadi kaua oodatud triibud ja kaua läks jne jne. Kõik see teekond. Kui lõpuks on triibud keegi saanud, selle üle on siiralt hea meel.

Oehh..

ei mul ei ole endaga vaja tegeleda. See tegelemine jäi aasta tagusesse aega, kui tõesti lõid lained pea kohal kokku, et miks ei õnnestu jne. Enam mitte, see mis ei tapa teeb tugevaks. Aga eks neid masekaid ikka on tulnud, kui pp saabuvad, arvan et kõigil, isegi tugevatel. Me oleme siiski naised. Ja soov beebi saada suur.????

Ma tajun endale suunatud viha, et mina arvan nii, nagu arvasin ja julgen seda ka välja ütelda , mitte nàmmutada. Paljudel on teine arvamus ja see ka loogiline, kõik me oleme erinevad. Mul ei ole midagi lisada. Kahju, et siin grupis nii kuumaks läks viimased leheküljed, enne seda olime kõik rõõmsad ja roosad, polnud pingeid. Ootasn huviga postitusi, kuidas kellegil läinud , mis uudised on jne jne.Uskumatu. Arvan, et lahkun grupist.????väga kahju on.

Kõigile ilusaid rasvaseid ja kiireid triipe,siiralt???? Ei ole mõeldud irooniaga. ????

Samuti nagu sa avaldasid arvamust avaldasid ka teised. Kas siis peab kohe grupist lahkuma????? Rahune maha ja nagu sa ise ütlesid eelnevalt, hormoonid möllavad???? mine sa tea miks nii tundeline oled☺️

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 19:27; 23.03 21:57; 31.03 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi ka silma ALL- see tsûkli lôpu mãrkus, usun, et apsakas? 🙂
Kukijamuki. Tegelikult on nii, et oleneb, mida teada tahad. Nt minnes vahetult enne OV saad teada, kus munasarjas munarakk on vabanemas ja et kõik toimub ov suunas. Kui aga peale ov, siis näeb arst ov toimumist (õigemini, et toimunud) ja mõõdab, kas emaka seinad on ka vastavuses jne 🙂 ja no siis ka kolmas variant, millest ALL- rääkis. Ehk sius pigem ajasta oma soovide järgi – mis on sinu jaoks olisem, mida arst võiks näha/mõõta visiidi ajal.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti ei tea ja, hormoonid möllavad tõesti vist. Oleks see asja ette???????? mine tea…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid sulle Blondu1 ????
H.N.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 14:09; 17.03 12:39; 23.03 23:21; 28.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, ära mine ära! Kui, siis vaid lapseootajatesse 🙂

Vapper(41)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt 01.03 17:01; 02.03 11:38; 03.03 07:17; 03.03 12:38; 03.03 20:36; 03.03 20:43; 03.03 21:06; 07.03 10:03; 09.03 10:46; 10.03 23:27; 11.03 11:54; 11.03 13:12; 11.03 20:46; 11.03 20:56; 12.03 07:51; 12.03 08:05; 12.03 08:38; 12.03 21:04; 14.03 08:58; 14.03 08:59; 14.03 09:25; 14.03 18:38; 16.03 08:25; 21.03 09:02; 22.03 01:44; 23.03 23:33; 25.03 09:30; 25.03 17:40; 27.03 07:27; 28.03 10:34; 29.03 20:50; 29.03 21:04; 29.03 21:13; 30.03 02:18; 31.03 12:01; 31.03 17:27; 31.03 17:32; 31.03 20:43; 31.03 20:56; 31.03 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et lihtsam on ennast ja enda reageerimist muuta, kui neid reegleid kehtestada, et millal siia postitada tohib. 🙂

Mul täna on DPO6 ja wcs käies oli paberil väga-väga vähe verd. Ei teagi, kas tuli seest või oli mul seal all korrusel midagi katki, et paar vereplekki tuli. Mingeid muid sümptomeid ei ole. Rindadega kõik ok, alakõht vahepeal nagu pistab, samas sellest välja ei saa midagi lugeda, varemgi seda olnud. Voolus on selline kreemine, nii et liigub suhteliselt sarnaselt seis nagu eelmistel kuudelgi kahjuks 🙁

Triibik

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 02.03 10:51; 03.03 19:13; 10.03 14:58; 12.03 09:30; 12.03 09:30; 18.03 10:21; 18.03 19:33; 20.03 11:08; 21.03 20:30; 23.03 23:41; 25.03 08:12; 25.03 15:02; 25.03 20:54; 25.03 22:07; 26.03 17:15; 27.03 12:51; 27.03 23:25; 28.03 20:53; 28.03 21:21; 31.03 09:41; 31.03 20:04; 31.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

???????? A kust ma tean, mis on minu jaoks oluline? Vist see emaka seina värk pärast OV? Sest testide põhjal ma ju tean, et toimuvad?

Help!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, aga äkki tõesti puhkad jalga natuke?
Tuletan meelde, kui ilussuvi kurtis muret, et mees ei ole eriti aldis seksima ja äkki seetõttu ei taha triibud tulla, siis sinu kommentaar oli:
“Ma ei tea ,me vist oleme seximaijad????mina natuke vähem, mehele sobiks igapäev sexida, see oleks tema arvates super???? nii , et meil sellega probleeme pole???? kirg ja kihk on omal kohal. Eks see ongi, kellele palju liiga vähe ja vastupidi. Meestele muidugi “more and more””
See on sama hea, kui püüdjad ootavad pikisilmi triipe ja siis tuleb keegi ja ütleb, et “Mul küll sellist probleemi pole (jälle tuli esimese korraga)”. Ei? Kui endal samasugust muret pole, siis vast targem vait olla. Või siis võivad kõik rääkida, kes soovivad, ilma Blondu hukkamõistuta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki, ei olnud apsakas. Lihtsam on tsükli lõpus minna,et kohe uue alguses proove anda, muidu peab kuu aega ootama. 😀 Ma ei viitsiks, kuid kui peab, siis peab. Kui lähed alguses, siis näeb ehk limaskesta ja OV lähenemist, tsükli keskel OV toimumist ja limaskesta paksust samuti jne. Oleneb ju täiesti, millal üldse vastuvõtu saab. Edu sulle! Usun et saad targemaks ja äkki hakkavad asjad liikuma, pöidlad pihku.
* Muudan kord veel postitust. Ma tegutsesin ITKs. Oli vaja anda hormoonide analüüs, siia vaadati veel haigusi/suguhaigusi, vitamiine+k.a THS ja AMH, kindlasti oli veel midagi. Eks arst annab teada, mis täpsemalt teed ja mida anda vaja on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh juudas. Pole küll sel teemal sõna võtnud, ka mul mitme asja osas oma arvamus, aga kuna see siiski avalik grupp, siis nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Seetõttu…

Eks emotsioon teeb oma töö ja nagu see postitus, millest kogu teema alguse sai, õigemini postitaja ütles ju ise ka, et ei mõelnud midagi paha ja kuigi ka minule kõlas tekst pigem targutamisena too hetk, siis teksti taga emotsiooni ei näe. Mõnest asjast tuleb lihtsalt mööda vaadata ja ehk tõesti pigem arvamus oma teada hoida, sest olgem ausad, kes praegusel juhul sellest vaidlusest võidab? Pigem on kaotajaid, kes juba soovivad lahkuda. See on kahju, sest nii palju on olnud ju postitusi, et kui tore ja lahe grupp meil on. Loodan, et keegi siiski ei lahku, kui just siis triibulistesse…

Uued on ALATI meil oodatud ja teretulnud. Eks meele teeb pigem mõrudaks mitte see, kui tuleb uus triibupüüdja ja saabki kohe 1-2 kuul triibud kätte, vaid pigem see, kui inimene pole siia kordagi varem kirjutanud ja siis tuleb aind kilkama, et vot tema sai kãtte kohe triibud. Seda võiks siis juba otse triibuliste gruppi kirjutada.

Aga loomulikult on mul selle inimese üle hea meel, juba seetõttu, et tema ei pea kogema seda õudust, mida meie. Ja kui mõni inimene kirjutabki siia, et näete, triipe ei jõudnudki püüda, kuid juba triibulised, siis eks ma lihtsalt lasen selle teksti enda jaoks kiirelt mööda ja püüan lasta sel mind mitte segada. See muidugi aind minu arvamus ja kuidas teised sellistesse postitustesse suhtuvad – ma ei tea.

Samuti nõustun kellegi varasema kommentaariga, et ka vanad triibutajad on oodatud kaasa elama ja nõu jagama, lihtsalt et nõu saab jagada ka positiivses võtmes, mitte nö targutades (pean nüüd silmas üleüldse nõu andmist, mitte kedagi konkreetset). Hoiame kokku ja oleme üksteise suhtes viisakad ning positiivsed! Kui tuleb ka mõni krõbedam kommentaar vahele, siis ärme toida tuld ja las see “krõbe” arvamus olla omaette 🙂

Jätame ka Blondu rahule – ta ei mõelnud midagi halba, vaid avaldas arvamust. Jah, eks teinekord ei märkagi, et ka enda öeldu võib kellelegi haiget teha ja siin niigi kõigil emotsioonid laes. Las see teema vaibuda ja saame kõik toredad ja roosad edasi olla.

Palun ärge rikkuge seda õhkkonda enam rohkem ja unustame selle teema ning edasi vaid positiivsetes toonides! Mis arvate? Kohe ju paljudel OV käes või triibuliste testimine – hoian teile kõigile pöidlaid nii väga! ????

Elli-Ly

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast jälle vahelduse mõttes märku. Minul hakkas vahepeal uus tsükkel nii nagu ka arvasin. PMS oli ikka üsna jõhker lõpuni välja, seega minu puhul on ilmselt mõistlik püüda end mitte igasugustele tundmustele tuginedes rasedaks mõelda :). Hetkel on cd6, uus OV peaks äpi järgi olema 2.aprill.
Sellel kuul tunnen, et vit ei ürita iga hinna eest õiget aega sihtida, kuna mingil veidral põhjusel ei ole jõulu/aastalõpubeebi väga ahvatlev variant. Kas ma olen ainukene, kes nii mõtleb?

Kedi

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 08:33; 10.03 10:52; 10.03 16:23; 15.03 14:32; 24.03 10:22; 24.03 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kedi, mul algab uus tsükkel ilmselt täieõiguslikult homme ehk see tähendaks seda, et kui peaks aprillis õnnestuma, siis umbestäpselt jõulu/aastavahetuse virrvarriks.
Aga kui juba oled kümnendal tsüklil minusuguse närvikavaga, siis on juba täiesti ükskõik, millal tuleks. Peaasi, et õnnestuks 🙂

Ma pole vist ever midagi nii väga ootanud kui seda, et päevad ei hakkaks. Nooremana ei ootanud isegi päevi nii pingsalt 😀

CB Advanced 10pakk tellitud ja aprilliks valmis, kohtumiseni uues teemas!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki, mina alles teist kuud proovin. Tundub tõesti kuidagi kohatu viriseda lapse sünnikuu üle, samas mõistan neid, kes kaua proovinud ja neil on kindlasti hoopis teised mõtted selle koha pealt 🙂

Kedi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 08:33; 10.03 10:52; 10.03 16:23; 15.03 14:32; 24.03 10:22; 24.03 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tsüklihäire ja ei teagi nüüd mida teha. Oodata pingsalt pp. Tegin igaks juhuks RT ka ja padu negatiivne.

Kohtume aprillis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu vot, mina üks hea näide. Minu jaoks on kh detsember üks pigem mitte-soovitud kuudest, aga tegelikult lausa detsember kuni märts, sest selles vahemikus on ka enamik lähisugulaste sünnipäevasid nii minul kui mehel ja niigi peetakse 2-3 sünnipäeva koos ja pidevalt on nv’del kuskile sünnipäevadele sõit + loomulikult aastaalguses on ka sissetulekud ehk natuke pisemad ja detsemberis niivõi naa see samune jõulutrall + meie puhul ka siis veel hunnik sünnipäevasid. Need on peamised põhjused, miks pigem ootasin kevad-suve beebit.

Ma ei nimetaks seda virisemiseks, kui detsembribeebi sünd pole just eelistus, eks igalühel ole omad mõtted, kuna beebi ideaalis sündida võiks. Ja kuniks triipe nagunii pole, võib ju unistada. Samas, kui see detsembribeebi ikkagi tuleb, siis on ju nagu nii täiesti ükskõik ja enam sellistele tähtsusetutele asjadele ei mõtle üldse – oluline on vaid kõhus kasvav maailma ime! Oma kogemuse juures on hoopiski naljakas see, kui keegi arvab, et oh, ma tahan nt märtsibeebit – haahaa, palju õnne ajastamisel, et just esimese korraga õigel ajal pihta saab ja laps ka sünnib etteantud tähtajal. Mitte, et see nüüd võimatu oleks, aga paljud, kes pole varem triipe püüdnud ei oska ette kujutada seda, mis võib ees oodata – kuude pikkune proovimine. Loodan siiski, et kõik “ajastajad” saavad oma triibud vastavalt, lootsin ka mina ju esimestel kuudel, et saan oma kevad-suvebeebi…

Minul ikka viskab kergelt seda pahaolekut, kõht on punnis ja esineb kõrvetisi. Vetsus vb käin tihemini, aga samas ma ka joon palju. Kergelt sakutab ja torgib kõhus ja gaasilisust esineb kh väheke. Rinnad jätkuvalt pole valusad (miskipärast mul arvamus, või noh selline naljakas idee, et rinnad peavad valusaks mul minema lähipäevil, siis olen rase 😀 Tean küll, et nii see ei käi päris, aga siuke totakas kiiks on juures mul hetkel :D). Täna siis CD22, DPO 7-9. Peast-rasedus tuleb ja läheb, üha rohkem hiilib jälle ligi see pool, mis ütleb, et kle, ole normaalne SINA küll rasedaks ei jää, mis rasedusest sa siin üldse räägid…

Homme hommikul siis teen esimese testi, ehk ikka ilmub sinna testile midagigi ja saabub minu suur maailma ime – DETSEMBRIS – mis oli pigem mitte minu eelistuste kuu – aga triipe nähes on mul TÄIESTI ÜKSKÕIK! 🙂

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, aga äkki tõesti puhkad jalga natuke?

Tuletan meelde, kui ilussuvi kurtis muret, et mees ei ole eriti aldis seksima ja äkki seetõttu ei taha triibud tulla, siis sinu kommentaar oli:

“Ma ei tea ,me vist oleme seximaijad????mina natuke vähem, mehele sobiks igapäev sexida, see oleks tema arvates super???? nii , et meil sellega probleeme pole???? kirg ja kihk on omal kohal. Eks see ongi, kellele palju liiga vähe ja vastupidi. Meestele muidugi “more and more””

See on sama hea, kui püüdjad ootavad pikisilmi triipe ja siis tuleb keegi ja ütleb, et “Mul küll sellist probleemi pole (jälle tuli esimese korraga)”. Ei? Kui endal samasugust muret pole, siis vast targem vait olla. Või siis võivad kõik rääkida, kes soovivad, ilma Blondu hukkamõistuta.

Ilussuvi ei kurtnud, püsitas küsimuse,kuidas teil sexiga on, vastasin nii nagu asi on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ilusat kevadist ilma

Minul DPO5, rinnad eilsest valusad ja täna tegin lastega pika jalutuskäigu mänguväljakule ja tagasi. Muidu kõht natuke tuikas, siis peale jalutamist ikka päris krambitab.

Loodan vaatamata takistustele nii väga ????????

Üheksas kuu püüdmist saab kohe läbi. Seal on rõõmu ja pisaraid. Elli-Ly jutustas siin imelisest teatamise plaanist. Ma otsustasin, et kui peaks jääma, siis ei anna enne teada, kui arstil olen käinud, sest viimase keemilise ajal ütlesin ja see rõõm oli nii siiras. Ma ei taha jälle kurbi uudiseid tetada, et ei jäänud pidama. Tunnen, et üksi elan selle kergemini üle.

Aga muidu on plaan ikka paigas. Kui arstil käidud ja ehk ka uh tehtud, siis kleebiks uh pildi kaardi sisse ja peale kirjutaks häid jõule..

Aga sinnani tuleb jõuda. Järgmiseks kuuks mõtlen miskit muud jälle välja.

Soft

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlesin ka igasuguseid asju välja peas, kuidas mehele teatada, aga reaalsus oli see et keset päeva ostsin poest testi ja tegin ära ilma talle ütlemata (testi ostmist nägi, testimisest ei rääkinud). Paari minuti pärast läkain testi vaatama ja olidki mu esimesed triibud testil.
Süda puperdas, käed värisesid, silmadesse tulid pisarad ja nii ma elutoas ütlesin talle: ma vist olen rase. 😀 Ja siis näitasin testi talle, nutsime koos, sest seda ootasime 3.5 aastat. 🙂
Jäi kõik mu plaanitud ideed kasutamata, ilmselt teisel korral olen sama originaalitu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näen, et siin on vahepeal tunded üle keenud. See on täiesti õigustatud, sest see ongi selline valus ja tundlik teema.

Mina näiteks ootan endiselt uue tsükli algust. Väga mures olen. Vanust on ka palju ja seda murelikumaks teeb.

Ma ei kirjutanud siia varem enda tutvustusse, et mind tabas peale teise lapse sündi emakakaela vähk. Sealt edasi veel juhtus emakakaela kinnikasvamine tõenäoliselt operatsioonil tehtud vea tõttu ja siis veel ebaõnnestunud operatsioon ja spiraalide jamad jne.

Aga ma olen õnnelik, et mul on kaks poega. Mäletan aega, kuidas esimest püüdsime ja kuidas ma pidin läbima mitu operatsiooni ja siis Ivfi.

Praegu ma ikkagi sooviks väga kolmandat last ja loodan, et Jumal täisab mu soovi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 14.03 19:31; 15.03 13:51; 15.03 17:09; 16.03 08:15; 16.03 20:43; 24.03 18:56; 24.03 18:57; 27.03 16:35; 27.03 18:21; 27.03 19:11; 27.03 20:38; 27.03 20:55; 28.03 09:25; 28.03 09:58; 28.03 10:59; 28.03 14:29; 28.03 15:37; 29.03 08:28; 02.04 19:03; 02.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nime unustasin
Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 14.03 19:31; 15.03 13:51; 15.03 17:09; 16.03 08:15; 16.03 20:43; 24.03 18:56; 24.03 18:57; 27.03 16:35; 27.03 18:21; 27.03 19:11; 27.03 20:38; 27.03 20:55; 28.03 09:25; 28.03 09:58; 28.03 10:59; 28.03 14:29; 28.03 15:37; 29.03 08:28; 02.04 19:03; 02.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 770 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.