Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 772 )

Teema: Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Postitas:
ALL-

Võid panna aja ka enne OVd, siis ehk vaadatakse UHs OV toimumist, saate tegutseda mehega veel ja pärast seda saab mees spermogrammil käia, kui arst on saatekirja/aja pannud. Nii et plaan sul hea!

Nii tore vaadata, et kõigil midagi toimub ja oodatakse teatud aega (OV/rasedustest).

Minu ainuke “lõbu” on OVtestide tegemine, kus ma ilmselt niipea täispositiivsest testi ei saa. Kannatan paar kuud ära ja käin arstil, kuigi tahaks nii väga kuskile liikuda ehk toimetada juba.

Äkki läheks ise ja teeks mingeid vereproove, aga mida? Oskab keegi soovitada midagi?

Ma ei taha targutajana paista, aga äkki ootate triibupüüdmisega seni, kuni tsükkel taastub? Nii pisikese beebi kõrvalt on täitsa normaalne, kui ovulatsiooni veel tükk aega ei ole.

Minul on mõlemal korral tsükkel taastunud 13-15 kuud pärast sünnitust (imetasin mõlemat last aasta aega). Esimesel korral läks veel nii, et alles veel aasta (!) pärast esimesi päevi hakkasid päevad regulaarselt käima, siis hakkasin OV teste tegema ja jäingi kohe uuesti rasedaks. Enne oleks lihtsalt palju asjatut pettumust olnud.

OV võib toimuda ka imetamise ajal, peale mida hakkavad päevad. Nagu ennegi öelnud, siis meeleheitlikult ei püüagi hetkel OVle pihta saada ja tänu sellele rasedaks jääda, vaid tänu tingitud kehamärkidele teen ma OV teste, mida võib vabalt ka imetamine mõjutada kuid ei pruugi.
Kuna me oleme endale eesmärgiks sättinud teatud kuu, kus olen kindlasti loobunud rinnapiima andmisest ja mõned kuud peale seda proovime ise, aga teades meie diagnoosi, siis ei jää lootma püha õnnele et mul õnnestub ise rasedaks jääda. See-eest anname me siiski kõik selleks, et enda poolt kõik teha et mingigi võimalus on.
Lisaka ei ole ma ainus naine, kes imetab last ja soovib uue ootele jääda, sest ilma päevadeta jäädakse ka rasedaks (tutvumisringkonnas mitu juhtumit).

Ei pane ma midagi pahaks, kui keegi tunneb muret/huvi mida ma siin teen ja mis hea pärast. Eks ma ise kahtlesin kaua, kas üldse kuskil sõna võtta, sest viltuvaatajaid on palju. Roheline tuli sai mõned kuud tagasi antud, nüüd kulgeme rahulikult. Päeval tegelen lapsega küllalt, rõhku panen ka enda heaolule (näiteks kehakaal, õige toitumine) ja lihtsalt loodan sisimas sellele õnnele et ÄKKI õnnestub ise enne seda rasket järgmist osa. 🙂 Kui see raske samm astuda, siis selleks ajaks pean niikuinii imetamiseat loobuma, kuid samas korrapäraseid tsükleid ei pea olema, piisab ühest OVst.

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Triibik – Kui hommikune näitab triipu, siis õhtune veel ei pruugi. eriti kui ongi liiga vara. Aga ega siin on tõenäosus suur saada liba-triipe. Loodan, et sul siiski triibud tulemas, mitte päevad algamas.

Tihane – novembris, kui mul tsüklihäire oli, siis ütles üks arst, et vale-negatiivne tulemus võib esineda kuni 2 nädalat pärast ärajäänud päevi. Kui selleks ajaks pole ei päevi ega positiivset testi, siis ilmselt tegu tsüklihäirega – jäi üks kuu lihtsalt vahele vms.

Mul kõht jubedalt punnitab ja mingeid asju ei kannata kõhule panna. Isegi muidu pigem lõdvalt olevad kodupüksid tunduvad pitsitavat. Kaal gramm-grammi haaval on langevas suunas, aga kõht pigem on suuremaks läinud ning sellise tugeva olekuga, mitte lihtsalt lodev pekk vms. Gaasitab, aga kõht on pigem kinni. Ma loodan, et mul pole hommikul kiiret vetsu, et saan oodata ära mehe töölemineku, et uus testmine ette võtta 😛 Oiii kui väga ootan hommikut…

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole nüûd tûkkaega siin káinud. Solvusin 😀 paevad on nüüd âra olnud ja otsustasin, et sellest kuust enam flod ei vaata ja teste ei tee, tegutseme ülepâeviti ja vaatame mis saab. Fakt on see, et kui augustiks midagi toimunud pole siis arstile mõlemad ja eks náis mis siis saama hakkab. Lugemas kâin ikka siin ja kaasa elan ka kôigile ja endast annan mârku ka vahel aga jah ma lihtsalt ei jôua enam seda flod vahtida ja teste kokku osta sest alati on need no niii negatiivsed. Ennem ei testigi kui tõesti on kahtlus rasedust arvata.
Kena kevadet ja kiireid rasvaseid triipe meile 😊

Kts.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Dream

Mul pidi pp algama laupäeval siiani ei ole. RT on näidanud negatiivset. Kas see on vōimalik et ma olen ikkagi rase aga rasedustest ei näita?

Oh jah, mul suht sama seis. Peale lapse kaotust 12 rn, aasta lõpus, on mul hetkel teine tsükkel käsil ja esimest kuud taas üritamas. Eelmine tsükkel oli ilusasti 28 p, hetkel tsükli 32. päev, aga ei miskit. Test padunegatiivne. See kuu ov ei tunnetanud, pms oli suht tugev, nüüdseks ka see taandunud, nii et ootan päevi, aga tundub, et tsüklihäire hoopis. Enne seda viimast rasedust oli mul suht korrapärane tsükke ja kuna ka eelmine kuu oli selle pikkus ok, siis tundubki imelik, et mis toimub?! Oh, lihtsalt nõme, oleks testil varjukenegi, aga no ei…ainult üks tume triip…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elli-Ly, kõhukinnisus ju ka üks märke 😉 hommikul igatahes ootan su update’i, ei taha su lootusi utsitada, sest tean, kui valus see kukkumine olla võib, aga pöidlad pihus sinu eest!

Ma juba ise vahepeal olin pahur täna, hoiatasin juba meest, et mul ilmselt PMS tulemas. Ma eelmine kuu kasutasin tihedalt kuningakepiõli. Lugesin kuskilt, et selle sisse võtmine pidi PMSi leevendama. Ma küll kasutasin välispidiselt, aga tundus, et see mõte mulle mõjus, sest väga ei PMSitanud. 😀 see kuu pole kasutanud, nii et tunnen, kuidas see pahur ja ärrituv olek peale tuleb.

Triibik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

No ma siis teen algust updat’iga😊
Mina näen ja reaalis nõks parem , kui pildile sai , siiralt loodan, et kosub triibuke🙏🙏

https://www.upload.ee/files/9745312/E884F755-D156-46AB-AFD1-3408A5C811FA.jpeg.html

Mis arvate🙏😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näen ja reaalis nõks parem , kui pildile sai , siiralt loodan, et kosub triibuke🙏🙏

https://www.upload.ee/files/9745312/E884F755-D156-46AB-AFD1-3408A5C811FA.jpeg.html

Mis arvate🙏😊

Ülehomme on juba kindlasti tugevam triip!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
karumaru

Oi, mis emotsioonide ookeanilained siin vahepeal. Need teemad puudutavad nii väga ja igaühel nii individuaalne arvamus.
Minu arvamus, et eks siia postitada võivad ikka kõik triibupüüdjad, isegi need, kes (sel korral) proovinud ainult 1-2 kuud. Aga pikemat juttu ja hõiskamist võiks juba uues, rasedate teemas 😉 Kui kellelgi tuleb välja kohe- palju õnne! Mul endalgi mitmel tuttaval nii olnud. Uudise üle rõõmustan koos nendega siiralt, aga mis võib haiget teha kui edasi hakkab tulema märkusi, et “millal siis veel kui mitte nüüd, kuni olen veel noor” jne. Ma pole väga jaganud oma lapsesoovi, mainin ja kõik, ei jaga detailselt seda ootusärevust jm infot, eelistan siin teatud anonüümsuses ja täpselt sarnases ootuses inimeste keskel jagada pigem. Mõnikord rasedaks jäänud tuttavad ei tule vb selle peale, et ma tahaksin ju küll vägagi ka, aga pole õnnestunud ja siis üritatakse lihtsalt sõbralikult öelda, et võta julgelt see rohkemate laste plaan käsile, on sul ka juba aeg jne .
Aga kogu maailma infot ei saa blokeerida. Nt päevapoliitikas üleval abortide teema. Siin lugemise taustal ju eriti kurb ja raske arutleda sel teemal. Kuidas küll ühed tahavad nii väga (ja ise ka oma südames ootuses), aga teistel, kellel see elu alge juba kõhus kasvamas on mingid hoopis teised olukorrad ja elu hetkeseis, mis paneb langetama otsust selle elu alge lõpetamiseks 😢 Ma ei taha siin poliitikasse minna ega arutleda selle üle, kuidas see on eetiliselt ja moraalselt jne, aga lihtsalt paneb mõtlema ja kaasa tundma. Ohh, väga rasked teemad…
Minul isiklikult tervis parem. Ei teagi, mis see oli. Mingi väike ebamugavus ja balanss korraks off, aga käsimüügi tooted jõhvikaekstrakt ja MultiGyn Actigel aitasid 1 päevaga kõik korda mul tundub. Ja rohkelt, rohkelt taimeteed. Nii et olen jälle lootusrikas ees ootava aja suhtes, läheme uuele ringile ja eks siis aprillis võib jälle popcorni ette võtta piltlikult ja hakata jälgima, mis värk tundub olevat 😉
Me kõik oleme siin individuaalsed, erineva olukorraga (ajalugu, vanus, olukord mehega, eelnevad lapsed või veel lapsi ei ole jne), aga ühendab meid triibupüüdmine. Seega selle koha eesmärk siin olla teineteisele sõbralikult toeks 🙂
Õues oli juba nii kevadine ja ilus täna 🙂 see energia võiks küll kõigile miskit head kaasa tuua 🙏🏻

Please wait...
Postitas:
karumaru

Ja nüüd alles märkasin viimaseid update. Blondu, kas see 2 triibuga rt? 🤞🏻 Hoian pöialt!

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Blondu, sul siin mitmetel kuudel triibulised olnud ja siis ikkagi päevadega lõppenud. Hoian sulle väga-väga pöialt, aga õnne veel ei soovi! Loodame, et varsti!

Ma ise just ärkasin, tahaks vetsu minna, aga mees veel kodus ja ei taha, et ta testimist näeks/aru saaks, et testimisega tegelen. Appi 😀 Pean mingi plaani välja mõtlema. Varsti siis update, kuidas tänane test läks 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Test tehtud. Tegin sama testi, nagu eile. Tulemust ei oska välja lugeda, sest testipind on mingeid joonekesi täis, mis segab vaatamist. Tundub, nagu testi pind oleks mingi rulli viimane kiht, kus juba ebakvaliteetne materjal on (nagu teibirullil või kassalindil). Igaljuhul roosakat triipu pole ja seda eilset versiooni triibust on keeruline välja lugeda läbi nende segavate joonekeste. Midagi nagu ikka oleks, aga kindel pole. Täna peaks olema DPO 9-11 ja seega veel lootust maha ei viska, kuna testi tundlikkus oli 25. Ehk on veel selle testi jaoks liiga vara.

Nüüd mõtlengi, et ega homme pole mõtet uuesti proovida. Jätaks mõned päevad vahele ja siis vaatab mis edasi saab, kas test või punased. Päevad peaksid mitte-hakkama laupäeval ja mitte-määrima juba neljapäeval. Kui vahepeal testimistuhin võitu minust ei saa, siis ehk laupäeval testin uuesti oma viimase testiga. Kuna laupäeval ma ka linna, siis hea vajadusel mõni test juurde osta.

Miskipärast on mul tunne, et küll see kaheldav ja pea olematu triibuke hakkab kosuma ja varsti saan täitsa arvestatava roosa triibu testile. Aga kui kogu see värk nüüd päevadega lõppeb, siis on küll maru valus kukkumine…

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tegin täna hommikul Biocard Baby eriti varajase testi ja see oli küll padunegatiivne, polnud seal triibupoegagi. Enne uuesti ei testi, kui pp hilinenud, ehk siis enne 1. aprilli püsin rahulikult 🙂 Kapp muidugi erinevaid teste täis ja näpud sügelevad, aga üritan kannatlik olla.

Maasikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
lapsesoovija

Kes siin vahepeal küsisid, millisel tsüklihetkel ultraheli tasub teha, siis mina soovitaks pigem tsükli alguses – kohe peale päevi. See on ainuke aeg, kui näeb polüüpe vms healoomulisi kasvajaid, mis takistavad rasestumist. Sest hiljem on juba emaka limaskest liiga paks, et sealt vahelt pisikesi kasvajalisi üles leida. Minul 1 selline polüüp leiti, kui tehti ultraheli 1 päev peale päevi ja enne polnud keegi seda leidnud. Läbimõõt oli 7 mm ehk siis imepisike ja tegelikult ei takistagi rasestumist, sest hetkel ju triibud käes.. Ootame ikka arstiaega, et teada saada, kas Vabariigi aastapäeval sai aastatepikkune ootus lõpuks tulemuse 🙂
Ma läksin samuti juba enne tavalisse kontrolli, kui mehe analüüsi andma saatsin – ka solidaarselt. Päris viljatusarsti juurde IVF-i plaaniga läksime siis, kui mehe analüüsid olid juba üle 4 kuu korras olnud ja triipe tulnud ei olnud. Tavaliselt öeldakse, et igal kuul on rasestumise võimalus 25% ehk siis igati tervete inimeste puhul peaks nelja kuuga õnnestuma, kui teevad täpselt ovulatsiooni ajal ja muid takistavaid faktoreid pole. Sealt sain siis kilpnäärme hormooni rohud peale ja 2 nädalat hiljem sai päts ahju pandud 🙂 Vähemalt praegu kõik tunnused viitavad sellele ja 4 testi olid positiivsed ja ka Synlabi analüüsiga sain 48h rasedushormooni tõusuks 63%, mis peaks olema igati normaalne, kuna teine tulemus oli juba üle 1000 (üle 1000 minnes hormooni kasvutempo aeglustub vahepeal).
Blondu Sorri, aga mina küll seal varju ei näe.. Üldse on tihti siin neid teise triibu postitusi olnud, kus mina küll teist triipu ei näe 😀 Minul DPO9 ei näidanud veel midagi (vb ka samasugune vari sel juhul, aga mina lugesin igaljuhul negatiivseks) ja DPO13 oli siis teine triip täiesti nähtav.. Ja järgmine test päevase uriiniga – teine triip oli isegi tumedam, kui kontrolltriip.. Muidugi ma loodan, et ma olen lihtsalt loll ja ei näe ja saad ka oma kauaoodatud triibud – õhinaga tulingi vastust vaatama siia foorumisse hommikul 😀 Ja miks te teete testi tundlikkusega 25 ? See ei saagi enne “päevade päeva” ju näidata.. Mina tegin esimesena ikka selle tundlikkusega 10 🙂 Ja siis edasi iga päev erineva tundlikkusega, et kinnitust saada 😀 Mees ka käskis tema silme all teha ühe, sest ta muidu lihtsalt ei uskunud 😀 Ma ka siiani tegelt ei usu.. Eks arsti juures saame teada, kas meie unistus on päriselt lõpuks täitumas või on vaja puhastus teha, et päevad hakkaks.. Loodame ikka esimest varianti, sest niisama ei taha küll seda kõike läbi teha, mis praegu toimub: iiveldus, isud, rääääige väsimus, kõhukinnisus (soolte veritsusega) jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis arvate🙏😊

Ei näe ka triipu kahjuks.. Ehk on liiga vara, proovi paari päeva pärast uuesti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Elli-Ly paraku on nii olnud jaa, ei tea miks, seekord loodan jälle, et on õige triip ja kosub.
Lapsesoovija olen eelnevalt teinud küll ja küll 10 seid ka, ütleks kümneid ja kümneid😀
Hetkel apteegis polnud neid😀ju on teisi saritestijaid ka😀
Muidu ostaks😜
Kes ütles, et näe seal triipu, siis seal ikka on miskit, kas õige v vale seda ei tea. Aga mina isiklikult näen ja mees ka😊 eks paista kuidas edasi. Plaan teha igapäev, et näha kas tumeneb🙏🤔

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Lapsesoovija – minu test tundlikkusega 25 on sellepärast, et sattusin kehva apteeki, kus oli valik olematu ja võtsin lihtsalt seda, mis oli. Aga pigem niipidi justnimelt selle pärast, et kui 10 tulemust ei näita, oleksin rohkem pettunud vist. Nu vahet pole. Ma vist varem pole üldse nii vara testinudki, aga seekord on mul lihtsalt selline tunne. Ma isegi ei karda testi vaadata nagu tavaliselt, et negatiivne tulemus eest leida. Ja negatiivne tulemus pole mind seekord ka üldse morjendanud justnimelt selle tundlikkuse tõttu. Eks ma nüüd siis ootangi neid mitte-algavaid-päevi, et uuesti proovida 25sega.

Mis puutub piltidesse, siis igaühel ekraan erinev ja mõne ekraani valgustus ja värvigamma võib triibu rohkem esile tuua, samal ajal kui mõni teine ekraan just n-ö ära kaotada. Kui Blondu seal triipu näeb, siis hoolimata pildist vast ikka on. Eks oma silm ole kuningas 🙂

Aga üldiselt soovin sulle vastupidamist! Usun, et see ootusärevus on suur, et teada saada, kas kõik korras jne! Kui juba suksed tunnused, siis vast ikka one. Ole tubli! Jõudu ja jaksu! 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Muidu olen lihtsalt lugemas käinud aga nüüd silmasin, et siin on keegi, kes samuti imetades triipe ootab 🙂 Minul on lapsed 3a ja 9k. Teist jäin ootama kui imetasin. Enne seda ootasime ja tegime ov teste üle aasta, vahele jäi ka üks katkemine. Imetamist ära lõpetada ei kavatse enne lapse teise eluaastat lõppemist, seega tean, et võimalus on väike aga kui beebi tulla tahab, siis kätt ette ei pane 🙂 Päevad on ühe korra olnud ja olen suhteliselt kindel, et ov toimus 17.03.

Ma loodan, et keegi ei saa kurjaks, et siia kirjutan… Ma tõesti elan kõigile kaasa ja ootan samuti oma beebit 🙂

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Ma siin natuke segaduses. Nädal peale dupha võtmise lõpetamist hakkasid siis pühapäeval lõpuks punased, aga – pool päeva veritses, õhtuks määris ja eile määris ainult vetsus käies. Arst küll ütles, et see ei loe, aga ikkagi veidi muretsen. Neljapäeva hommikul saan siis lõpuks analüüse andma. Tuleks see päev juba kiiremini🙏
Varjutriibulistele pöidlad pihus🙂

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Lapsesoovija, aitäh omapoolse kommentaari ja soovituse eest!
Kuna NovaVitas esimene vaba aeg hetkel 08.04, siis seekord lähen ikka arstile hoopis CD22 ehk pärast OV. Eks kui vaja uue tsükli algul uuesti käia, siis peab käima.
Mehele loodan samaks päevaks aja saada 🙂

(Varju)triibulistele ilusat kuu lõppu!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Tegin nii tumedaks kui sain, kas nüüd näete?😊
https://www.upload.ee/files/9747442/988FEC5A-77AA-4DBF-835B-13F35F7425FB.jpeg.html

Please wait...
Postitas:
Lycette

Mina näen küll siin triibu kuma,hoian pöialt, et see nüüd kosuks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sa ei proovi plaattesti? Mul selle ribaga tuli hästi õrn aga plaadiga tuli palju selgem

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blondu, mina näen küll seal õrna triibukest. Loodan, et see kosub kenasti edasi 🙂

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin nii tumedaks kui sain, kas nüüd näete?😊

https://www.upload.ee/files/9747442/988FEC5A-77AA-4DBF-835B-13F35F7425FB.jpeg.html

Ma nägin esimesel paremini 😀 Mitmes dpo on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sa ei proovi plaattesti? Mul selle ribaga tuli hästi õrn aga plaadiga tuli palju selgem

Olen neid plaate ka küllalt kasutanud, just mõtlesin proovida ribasid, kuidas need on😊
Pm olengi kõik see triibupüüdmisaeg teinud plaate.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Aitähh Lycette ja Maasikas🙏😊
Eilne test ja dpo8 😊

Please wait...
Postitas:
lapsesoovija

Blondu, Oi, kui alles DPO8, siis jah võib 2-3 päeva pärast täitsa positiivne test tulla 🙂 Mul oli ka DPO9 korraks tunne, et ülivarajasel testil mingit varju nägin, aga valguse käes vaatasin, et ikka täitsa negatiivne ja viskasin minema.. DPO13 tehtud testil polnud enam kahtlustki 🙂 Samal päeval oleks pidanud päevad hakkama ja siis ma värisevate kätega vaatasin seda testi ja hingeldasin 😀 Nüüd juba pikalt sellest möödas ja värisedes ootame arstiaega.. Mis on homme.. Olen nii õel küll, et soovin Sulle ka seda pikka arstiajaootuse piina! 😀 Ei oleks arvanud, et see veel piinavam on, kui triipe pikalt taga ajada 😀 No ikka muretsed ju jubedalt ja kuna esimest korda elus nägime triipe, siis ei oska veel millegi järgi järeldusi ka teha, kas olen tõesti sedapsi või ei 🙂 Et kas ikka emakasisene ja mitte tühi lootemuna vms, nagu siit erinevaid variante kuulnud olen.. Aga lugesin kusagilt ka, et kui südamelöögid ära näha, siis langeb ärakukkumise võimalus 5% peale, niiet loodame-loodame-loodame homme näha südant! Ja no raske on ka lähedastele koguaeg valetada 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oii, lapsesoovija, see lähedastele valetamine… Ma ei ole küll veel rase, aga hirmuga mõtlen selle valetamise peale 😀 Mul sõbrannadega mai alguses üks reisike ees ja ma olen meie seltskonnas olnud alati see pidutseja ning veinist ei ütle kunagi ära. Kui ma peaksin nüüd varsti oma triibud saama, siis ma ei kujuta ette, mis haigused ja antibiootikumid ja imeasjad ma endale külge pean mõtlema, et usutav oleks. Ma olen ülihalb valetaja ka veel, alati saadakse aru, kui luiskan 😀

Maasikas

Please wait...
Postitas:
lapsesoovija

Maasikas – ma viimati sõbranna sünnipäeval ka valetasin, et antibiots peal ja siis muidugi teine sõbranna hakkas murelikult torkima, et mille pärast ma neid söön.. Valetasin siis, et soolteprobleemide tõttu – see lõpetas teema kohe 😀 Kuna mul sooled ka veritsevad rasedusest tingitud kõhukinnisusest, siis tundus see peaaegu ausa valena 😀 Ma muidu ka see hull peomutt olnud ja kõik teavad, et ma kunagi niisama keeldunud väga pole.. Vahel, kui otsustan roolis olla, aga kui pidu leiab aset linnas, siis nagu ei ole loogiline, et autoga lähen, sest elan ise ka linnas 😀
Ma nüüd maikuus lähen reisile ja see saab uudne kogemus olema, et ei joo ega suitseta (jah, olin ka suitsetaja varasemalt – mingi vahe peol-suitsetaja, enne rasedaks jäämist lausa igapäevane-suitsetaja, kuna olime arstide poolt lastetuteks tunnistatud ja tundus pointless ennast tagasi hoida). Aga läheme emaga koos ja emale plaanime rääkida sel nv-l juhul, kui homme südame ära näeme – ei jaksa kolmanda kuu lõpuni valetada (olen emaga väga lähedane) ja öeldakse ka, et nendele võid juba varem rääkida, kellele ka katkemisest räägiks.. Niiet siis kõige lähedastematele tahakski sel nv-l rääkida, et ei peaks koguaeg valesid välja mõtlema, miks ma enam nädalavahetustel sauna ei lähe jne 😀 Muidu olen hull saunahunt olnud, nüüd ühe korra ainult julgesin natuke saunas istuda.. Räägitakse, et esimesel trimestril ohtlik veidi, aga kuna ma harjunud, siis ehk võib, kuni enesetunne hea 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blondu, Oi, kui alles DPO8, siis jah võib 2-3 päeva pärast täitsa positiivne test tulla 🙂 Mul oli ka DPO9 korraks tunne, et ülivarajasel testil mingit varju nägin, aga valguse käes vaatasin, et ikka täitsa negatiivne ja viskasin minema.. DPO13 tehtud testil polnud enam kahtlustki 🙂 Samal päeval oleks pidanud päevad hakkama ja siis ma värisevate kätega vaatasin seda testi ja hingeldasin 😀 Nüüd juba pikalt sellest möödas ja värisedes ootame arstiaega.. Mis on homme.. Olen nii õel küll, et soovin Sulle ka seda pikka arstiajaootuse piina! 😀 Ei oleks arvanud, et see veel piinavam on, kui triipe pikalt taga ajada 😀 No ikka muretsed ju jubedalt ja kuna esimest korda elus nägime triipe, siis ei oska veel millegi järgi järeldusi ka teha, kas olen tõesti sedapsi või ei 🙂 Et kas ikka emakasisene ja mitte tühi lootemuna vms, nagu siit erinevaid variante kuulnud olen.. Aga lugesin kusagilt ka, et kui südamelöögid ära näha, siis langeb ärakukkumise võimalus 5% peale, niiet loodame-loodame-loodame homme näha südant! Ja no raske on ka lähedastele koguaeg valetada 😀

Lapsesoovija, minul oli emakaväline , oktoobris sain triibud, novembris avasti, et… rasedust oli 6+6 nädalat, kui ilma jäin 😢
Aga loodan, et see triip kosub, hetkel iiveldab lõunasöögi ajal, ei tea.. on see hea või halb märk, loodan et hea🙏🙏

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 772 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!