Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Näitan 30 postitust - vahemik 721 kuni 750 (kokku 772 )

Teema: Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Postitas:
Kägu

Minul dpo4. Kõht on rahulikuks läinud, ov tuiked möödas. Sel korral peale ov testi triipe saades öösel kõht lausa valutas, mitte ei tuiganud – ei tea, kas oli eriti hull ov.

Vahepeal loobusin kohvist, kuna lugesin, et see võib rasestumist takistada. Nüüd olen jälle jooma hakanud, ei usu enam pisiasjadesse.

Me oleme sinuga nö samas paadis siis, mul dpo1/dpo2.
Mina veel usun pisiasjadesse. Kohvi joon 1 tassi päevas, hommikul. Ja täna tassisin poest koju suure ananassi. See on 1. ananass elus, mis ma endale ostnud olen 😀 Kui palju seda ananassi korraga soovitav süüa on?

Vapper(41)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Mul täna CD1, nii et aprillis uuesti.

Küsimus suurele ringile – kui kaua te n-ö omal käel rasestuda proovisite enne, kui ov-teste tegema ja basaali mõõtma hakkasite jne?

Maasikas

Mina 1,8 aastat proovimist oma käel ja siis alles hakkasin ov teste tegema ja sain ka triibud 1,10 kuul , mis lõppes kurvalt novembris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul dpo4. Kõht on rahulikuks läinud, ov tuiked möödas. Sel korral peale ov testi triipe saades öösel kõht lausa valutas, mitte ei tuiganud – ei tea, kas oli eriti hull ov.

Vahepeal loobusin kohvist, kuna lugesin, et see võib rasestumist takistada. Nüüd olen jälle jooma hakanud, ei usu enam pisiasjadesse.

Me oleme sinuga nö samas paadis siis, mul dpo1/dpo2.

Mina veel usun pisiasjadesse. Kohvi joon 1 tassi päevas, hommikul. Ja täna tassisin poest koju suure ananassi. See on 1. ananass elus, mis ma endale ostnud olen 😀 Kui palju seda ananassi korraga soovitav süüa on?

Vapper(41)

Sa nagu mina😀 kui ma see tsükkel ostsin ananassi, siis ka elus esimese😊 aga peale selle läksin 100% ananassimahla peale üle😜
Kui mina ananassi söömisest lugesin , siis oli soovitav 1 sektor päevas (ananass teha 5 sektoriks) , nii 5 päeva. Mina jöin mahla edasi klaas päevas.

Mina Blondu

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kukijamuki

Maasikas, ma nt nüüd lähen kümnendat tsüklit ja enamiku kuudest olen kasutanud CB Advanced ovulatsiooniteste (2-3 kuud vahele jäänud). Näen selgelt, et OV tavaliselt sinna CD16- CD18 paiku ja testide tulemused kattuvad ka äppide ennustustega. Kõik oleneb: kui pikk tsükkel + olen õppinud korrektsemalt uue tsükli algust märkima (mitte kohe esimesest määrimisest).
Basaali ei mõõda, sest ei ole hommikuinimene ja mulle tundub see ilgelt tüütu.
Vooluse jälgimine siuke nii ja naa, eelmine kuu oli lampi munavalgevoolus enne CD10, kuigi naerunäo sain alles CD16..las see tegevus ka siis minupoolest olla.
Enne võtsin foolhapet, nüüd kuu aega võtnud Woman’s Conception tabletti, ei suitseta, ei joo (see tulnud õnneks eaga juba, et ei tahagi), tartari ei söö 😂Õnneks värske (puuviljad, salatid, köögiviljad) meeldivad väga ja olen väga suur ise kodus kokkaja, et selle nn “vitamiinide saamisega” ei tohiks probleeme olla.
Nüüd kümnendal kuul eraarstile minek koos mehega, vanus (31) tiksub ja ei viitsi seda kummi rohkem venitada. Loodan, et saame mehega konkreetsemad suuniseid (mees kuulab kindlasti arsti rohkem kui mind, see on kindel!).
Kui kästakse basaali mõõta või teatud päeval seksida või mingeid ravimeid võtta, kuulame sõna!
Olen võtnud endale mindsetiks põnevuse ja positiivsuse, tegelen hoopis paljude muude asjadega ja olen enda vastu hea (massaaz, pediküür, juuksur, uus raamat jne).
Praegu CD7 ja peamine mõte on see, et see kolm järgmist nädalat läheb nii ruttu! Palju tegemisi ja kevad ja üldse mõnus!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Oehh ma ikka ei suuda , et pean kohe mitu x päevas siia kirjutama, see ka omaette haigus juba nagu testimine😀

Minul siis hakkas vasakult poolt mullitama, ja vaagna piirkond natuke hell/tuim ei oskagi õiget sõnastust leida. Pms pole uuesti tagasi tulnud, aga selg annab vahest tunda. Raskustunnet/survet tunnen alakõhus.
Veider et pms tuleb ja siis kaob🤔 , kellegil veel nii olnud? Rinnad pakitsevad. Ahjaa olen täheldanyd, et viimased päevad käin rohkem wc-s
Ehk veel lootust. 🙏🙏

Please wait...
Postitas:
ALL-

Arvrstades su DPOsid siis peaks test korralikud jooned tooma, aga sul ei ole neid. Eks lootus püsib nii kaua, kuni päevad ei ole saabunud, aga kui ma sinu olukorras oleks siis ma ise väga ei loodaks selle kuu peale.
Ei taha kõlada kuidagi pahana ja halvana, aga sa loodad iga kuu ja kõik sümptomid loed (loodad pigem) raseduse näitajaks, minu meelest peaksid sa natukene rahulikult võtma ja mitte nii üle mõtlema, mis sest et seda on kerge kirjutada aga raske teha. Need triibud võivad sind üllatada just sellisel hetkel, mil sa neid ei oodanud ega lootnud.
See rasestumise teema teeb meid kõiki vahel “peast hulluks.” Mina olen olnud pigem realist ja olen oodanud päevade alguseni, üldjuhul on päevad enne kohale jõunud kui olen testimisele mõelnud, vähem seda pettumust ja tujulangust enne päevi. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oehh ma ikka ei suuda , et pean kohe mitu x päevas siia kirjutama, see ka omaette haigus juba nagu testimine😀

Minul siis hakkas vasakult poolt mullitama, ja vaagna piirkond natuke hell/tuim ei oskagi õiget sõnastust leida. Pms pole uuesti tagasi tulnud, aga selg annab vahest tunda. Raskustunnet/survet tunnen alakõhus.

Veider et pms tuleb ja siis kaob🤔 , kellegil veel nii olnud? Rinnad pakitsevad. Ahjaa olen täheldanyd, et viimased päevad käin rohkem wc-s

Ehk veel lootust. 🙏🙏

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvrstades su DPOsid siis peaks test korralikud jooned tooma, aga sul ei ole neid. Eks lootus püsib nii kaua, kuni päevad ei ole saabunud, aga kui ma sinu olukorras oleks siis ma ise väga ei loodaks selle kuu peale.

Ei taha kõlada kuidagi pahana ja halvana, aga sa loodad iga kuu ja kõik sümptomid loed (loodad pigem) raseduse näitajaks, minu meelest peaksid sa natukene rahulikult võtma ja mitte nii üle mõtlema, mis sest et seda on kerge kirjutada aga raske teha. Need triibud võivad sind üllatada just sellisel hetkel, mil sa neid ei oodanud ega lootnud.

See rasestumise teema teeb meid kõiki vahel “peast hulluks.” Mina olen olnud pigem realist ja olen oodanud päevade alguseni, üldjuhul on päevad enne kohale jõunud kui olen testimisele mõelnud, vähem seda pettumust ja tujulangust enne päevi. 🙂

ALL “loodan iga kuu” jah loodan, kes meist siis ei looda siin, ikka ju. See on ju normaalne .😊
Sry , kui minu jutt kellelegi ei meeldi😞 kõik me kirjutame, loodame ja oma ootustest, ei mõista hetkel probleemi.😞pole kuri, aga miks kohe nii neg. vastata.

Jah olen teadlik, et võin kukkuda. 🙂aga on küll ja küll kes saanud triibud hiljem nt peale pp-d.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul täna poole päeva pealt tuli selline väga intensiivne päevade valu ja wc-s käies näha, et ongi platsis. Tean, et paljud siin räägivad, et neil hakkab paar päeva enne määrima ja siis punased platsis. Minul küll seda ei ole, pigem nii, et kui täna õhtul esimest korda märkan, et punast tuleb, siis järgmine päev ongi juba suurelt platsis. Võtsin valuvaigisti sisse, sest kui õigel ajal jaole ei saa, siis võin järgmised mõned tunnid voodis pikali kõhtu valutada. Seega aprillikuu lootuses on Triibik platsis 🙂

Tuleval kuul siis umbes CD11 paiku on mul arstiaeg kinni pandud. Flo ennustab, et CD 17 on uus ov tulemas. Tsükkel mul siis umbes 30-31 päeva.

Lähen igatahes kurdan arstile muret, mul endal juba aeg sinna kinni pandud. Tahaks, et mees käiks enne spermaanalüüsi ka andmas ja tean, et NovaVitas seda teha saab – seal on see ilma saateleheta ja tasuline eks? Uurin, et kas kuskil on see mehele tasuta ka, kus saaks kiiremini, kui 1-2 kuuline ooteaeg? Mitte, et see test nii üle mõistuse kallis oleks tasulisena, aga nii ebaõiglane tundub see, et maksame suuri summasid sotsiaalmaksuna tervisekindlustuse alla ja kui endal reaalselt midagi vaja on, siis mine aga tasulistele uuringutele. See natuke juba poliitika ja tervisekindlustuse ja mille iganes teema, aga nii ärritab selline asi.

Tean et viimase hetkeni on hea loota, ma ise matsin juba siis maha, kui aja sees triipe ei saanud. See kuivamistriip tekitas küll korraks rõõmsa tunde, et aga äkki?!? Õnneks kaine mõistus võitis, aga kukkumine oli ikka natuke raske. Minutikese haletsesin ennast ja lasin 2 pisarat välja – siis mõtlesin, et no vähemalt nüüd see tsükkel saan arstil käidud ja saab targemaks ehk kah. Ja siis hakkasin poliitikat kiruma, et ise räägivad, kuidas Eesti rahvas hääbub ja iive on negatiivne ja meie siin püüame nii kõvasti triipe ja ei suudeta isegi normaalsed ja kiired arstijärjekorrad meile tekitada selle jaoks, et saaksime lõpuks oma kauasoovitud lapsed kätte. Nagu näha, siis kurbus asendus mingi suunatud vihaga kellegi üldise suunas. 😀

Triibik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen olnud siin kasutaja aastast 2003 kindlasti. Ja pean ALL iga nõustuma. Ma mõistan kyll kui raske see teekond on. Aga nats vabamalt võib ikka võtta 😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Triibik, mu mees küsis perearstilt telefoni teel saatekirja, kirjutas gonsiori tn asuvasse meestekliinikusse ja sai aja 2 nädala pärast. Ma arvan, et see on ikka tasuta st haigekassa raha eest.

Vapper(41)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ALLiga nõus, aga samas saan Blondust ka aru. Me kõik oleme erinevad ja ilmselt on siia kirjutamine ka mõningase teraapilise mõjuga. Võib-olla mõni inimtüüp saab siin ennast “välja elada” ja just tänu sellele ei mineta kuust kuusse ja aastast aastasse lootust ja positiivust? Mina pole veel märganud, et Blondu ahastuses oleks olnud 🙂
Kui kaua sina, Blondu, siin foorumis oled olnud? Oma triipe oled jahtinud koos emakavälisega ikka mitu aastat, kui õieti mäletan?

Kuidas Blondu ennast tunneb ja kuidas tal parem triibupüüdmise pingega hakkama saada on, oskab vaid tema ise öelda.

Vapper(41)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vapper, aitäh sulle! Mees saatis perearstile just saatelehe osas kirja ära. Kui homme ei vastata, siis helistab ka. 🙂

Triibik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ALLiga nõus, aga samas saan Blondust ka aru. Me kõik oleme erinevad ja ilmselt on siia kirjutamine ka mõningase teraapilise mõjuga. Võib-olla mõni inimtüüp saab siin ennast “välja elada” ja just tänu sellele ei mineta kuust kuusse ja aastast aastasse lootust ja positiivust? Mina pole veel märganud, et Blondu ahastuses oleks 🙂

Kui kaua sina, Blondu, siin foorumis oled olnud? Oma triipe oled jahtinud koos emakavälisega ikka mitu aastat, kui õieti mäletan?

Kuidas Blondu ennast tunneb ja kuidas tal parem triibupüüdmise pingega hakkama saada on, oskab vaid tema ise öelda.

Vapper(41)

Vapper mina pole siin kaua olnud, oktoobrist hakkasin sõna võtma, lugemas natuke varem.

Aitäh Vapper, et hoolid🤗

Pinget on, ei saa eitada, aga kuidas seda lühidalt ja kokkuvõtvalt teieni tuua…
Esimene aasta nagu ikka, ei põdenud väga, isegi teise aasta esimene pool väga. St et ei märkinud päevi, ov , ega tundmusi. Lihtsalt nagu ka hetkel oli ka siis regulaarne sex. Aga painama hakkas eelmise aasta suve lõpust. Et aitab, miskit tuleb teha/muuta. Võtsingi kasutusele ov testid ja vitamiinid( septembris) ja nii tuli rasedus, mis lõppes nagu paljud teavad.
Ja eks nüüd ole suurem hirm see, et kaua nüüd, siis läks pikalt ju. See selleks , võrreldes paljudega siit, pole minul ühte munajuha, mis teeb asja omakorda raskemaks. Ja muidugi aeg ka, vanus tiksub.
Ja aitab muidugi mõistev mees😊
Nii, et kui on küsimusi küsige, suudan siis vastan😜

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ALLiga nõus, aga samas saan Blondust ka aru. Me kõik oleme erinevad ja ilmselt on siia kirjutamine ka mõningase teraapilise mõjuga. Võib-olla mõni inimtüüp saab siin ennast “välja elada” ja just tänu sellele ei mineta kuust kuusse ja aastast aastasse lootust ja positiivust? Mina pole veel märganud, et Blondu ahastuses oleks 🙂

Vapper(41)

Vapper mina pole siin kaua olnud, oktoobrist hakkasin sõna võtma, lugemas natuke varem.

Aitäh Vapper, et hoolid🤗

Esimene aasta nagu ikka, ei põdenud väga, isegi teise aasta esimene pool väga. St et ei märkinud päevi, ov , ega tundmusi. Lihtsalt nagu ka hetkel oli ka siis regulaarne sex. Aga painama hakkas eelmise aasta suve lõpust. Et aitab, miskit tuleb teha/muuta. Võtsingi kasutusele ov testid, vitamiinid ja nii tuli rasedus, mis lõppes nagu paljud teavad.

Ja eks nüüd ole suurem hirm see, et kaua nüüd, siis läks pikalt ju. See selleks , võrreldes paljudega siit, pole minul ühte munajuha, mis teeb asja omakorda raskemaks. Ja muidugi aeg ka, vanus tiksub.

Tsiteerin: * Oled mures, et sul on väiksem võimalus rasestuda kuna sul on ainult üks töötav munajuha?
Siin on mõned julgustavad sõnad. Ovulatsioon toimub juhuslikkuse alusel iga kuu – kui sul on kaks
funktioneerivat munajuha tuleb munarakk sealt kus ta enne valmis saab.
Ainult ühe toimiva munajuha korral tulevad kõik munarakud sealt.

See tähendab ju, et iga kuu võib su munajuhast vabaneda munarakk 🙂

Vapper(41)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Dream , kui pikk sul muidu tsükkel on? Kaua üle läks, kui testima hakkasid?

Vastan siia siis ka lühidalt: tsükkel 28 p. Enne vaatasin ka oma tehtud teste, kus mul kuupäevad peal ja esimese testi tegin 30.tsüklipäeval. See oli täiesti neg, ka peale kuivamist pole midagi. Siis tegin veel 32.ja 33.päeval, mis olid õige aja sees neg, hiljem vaadates oli neil mingi imeõrn, vaevumärgatav kuma. 36.ja 37. ts.päeval tehtud testid olid ja algul neg, aga kuivades ilmusid sinna heledad roosakad triibud. Kõik eelnevad testid on 25 tundlikkusega. Täna siis tsükli 38.päev, hommikul tegin selle 10se tundlikkusega testi ja kohe ilmus teine, küll heledake, aga siiski konkreetne triip, mille kohta ka pildi lisasin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vapper(41)

Aitäh Vapper, et hoolid🤗

Esimene aasta nagu ikka, ei põdenud väga, isegi teise aasta esimene pool väga. St et ei märkinud päevi, ov , ega tundmusi. Lihtsalt nagu ka hetkel oli ka siis regulaarne sex. Aga painama hakkas eelmise aasta suve lõpust. Et aitab, miskit tuleb teha/muuta. Võtsingi kasutusele ov testid, vitamiinid ja nii tuli rasedus, mis lõppes nagu paljud teavad.

Tsiteerin: * Oled mures, et sul on väiksem võimalus rasestuda kuna sul on ainult üks töötav munajuha?

Siin on mõned julgustavad sõnad. Ovulatsioon toimub juhuslikkuse alusel iga kuu – kui sul on kaks

funktioneerivat munajuha tuleb munarakk sealt kus ta enne valmis saab.

Ainult ühe toimiva munajuha korral tulevad kõik munarakud sealt.

See tähendab ju, et iga kuu võib su munajuhast vabaneda munarakk 🙂

Vapper(41)

Vapper olen sellega kursis, aga olen realist, väga ei usu sellistesse imedesse😊 minu arst ka mainis sellist võimalikust, aga noo…
Mul eemaldati koos emakavälise rasedusega ka juha, rasedus oli munajuha ja emaka nurgas. Teine munajuha korras ja puhas.
Sel kuu seadsin ootused kõrgeks, kuna sai enne ov arstil käidud ja arst ütles, sel kuul munarakk vabaneb vasakult, seal on juha alles. Sellest ka suur ootus . Paljud ei mõista seda kahjuks , miks mu ootused kõrged on😞

Please wait...
Postitas:
Dream

Palju õnne, Dream! Räägi jah, tunnustest 🙂 Ja kas küsida tohib, kui vana sa oled?

Vapper(41)[/quote]

No tunnustest niipalju, et neid polegi 😁 Ov ma see kuu üldse ei tunnetanud, no kohe üldse mitte. Nädal enne pp hakkasid tavapärased pms tunnused, pidev pingetunne kõhus, pakitsus ja tuiked. Umbes siis kui pp oleks pidanud hakkama, kadusid ka need asjad ja oli lihtsalt tavapärane olla. Täna on kergelt kiskunud kõhus-seljas, aga muus osas pole miskit erilist. Kõige selle pärast ongi kuidagi segased tunded, uskusin tõsimeeli, et tsüklihäire. Hetkel otsustasingi, et ei hakka siin midagi üle mõtlema v lootma, üritan nädalakese oodata ja kui seis sama, siis testin uuesti. Aasta lõpus lapse kaotus ja sellega seotud jamad, on ka ettevaatlikuks teinud, nii et võtan hetkel rahulikult – no vähemalt üritan võtta 😉
Ja vanust mul 40, mõne kuu pärast saan 41

Please wait...
Postitas:
Dream

Tahaks veel öelda seda, et tegelikult on ju tõesti lootus olemas seni, kuni pp ei ole. Kuigi tsükkel võib olla regulaarne, võib meie keha teha trikke ja võime titaootele jääda just siis kui me seda enam ei oota. Mul ju nt ühe rasedusega ( olen sellest siin ka varem kirjutanyd), toimus ov alles tsükli 28 .p paiku. Muidu oli ts 28 p, tookord oli mul selleks ajak arst pandud. Ise olin mures, et äkki pp platsis ja arstilkäik luhtas. Seal aga avastas mul arst priske folliikuli ja sellest tsüklist ka rasestusin. Rasedust mul pp järgi arvestada ei saanud, see oli mul 2 n väiksem. Kui ma poleks tol korral arstil käinud, oleksin kindlasti muretsenu ja mõelnud, et miks pp ei hakka. No seda, et tavapärase, korrapärase tsükliga mul keha sellist vimkat viskab, seda ma poleks küll osanud oodata.
Seoses lootmise, tunnuste otsimise jmt, eks olen ka ikka mõelnud, et äkki need rasedusest, samas olen üritanud endale sisestada, et ilmselt on need tunnused siiski algavatest pp-dest – nii on kukkumine pehmem, kui pp hakkavad.
Samas mõistan Blondut, sest me kõik oleme erinevad ning igaüks elab oma tundeid erinevalt välja…Ootasime ju Blonduga sügisel koos last, meie lastel oli ka üks ja sama sünnitähtaeg, kui õigesti mäletan.Temal juhtus see õnnetu lugu varem, minu tita lahkus 12.rn. Raske aeg oli ja minul nt on praegu selline segane meeleolu, mistõttu üritan siin mitte väga tulevikule mõelda, vaid kulgen rahulikult ja loodan ainult, et mu triibuke kosub…Ja tet kõigilt loodan samuti varsti neid toredaid uudiseid kuulda 😀

Please wait...
Postitas:
karumaru

Ma siis ov teste teinud 3 päeva. Täna CD15, kalender ennustab CD18 ehk 3p pärast ov-d, aga test negatiivne. 15 minutiga ilmus üliõrn teine triip 🧐 Ja see kuu puuduvad tunnused, nagu eelmine tsükkel olid rinnad mega valusad oletatava ov ajal ja pikalt.
Võtan endiselt vitamiine ja kuningakepiõli, aga mida pole see on hea tuju, hoopis kuidagi morn ja väsinud on olemine…
Mina pole üldse nii kaua üritanud ja ise ka esimest korda lihtsalt huvist proovin neid ov teste, et jälgida, kas üldse mõtet teisele lapsele mõelda, kuni imetamine veel kestab ja lootusi üritan mitte väga kõrgeks kruvida, rasedusteste teen päris päevade ennustatava aja paiku ja olen ka suht realist, aga samas see lootusepojake kuskil hingesopis alati on ja valvab kõige üle, mul selline tunne, et palju ka ei tahaks, päris õlalt seda soovi ei raputa, see nagu vari, alati kaasas.
Siin olen lugenud ja jälginud ja liitusin alles 2019 alguses. Ütleks, et kindlasti raske kui mitte võimatu mõista mitu aastat triipe püüdnute ja vahepeal katkemise üle elanud naiste tundeid, aga mõistan seda lootmise osa. Inimesed on erinevad ja väga õigesti öeldud see, et siin kirjutamine on teraapiline. Nii ongi. Ma ka selline, kes pigem kardab pettuda ja sellepärast kaine lähenemisega, luban endale vähem igasuguseid tunnustele mõtlemist ja varast testimist jms. Aga omamoodi võimas, et kellelgi kuust kuusse seda maksimumi kruvimise ja siis pettumisega toime tuleku energiat jätkub ja ikka iga kuu uue positiivsusega ja täie kirega asja juures. Ma arvan, et see viib sihile ja eks igaüks tunnetab ise kõige paremini, mis teda aitab, kas kruvida ja kukkuda või hoida madalat profiili, tundub selline inimtüübi küsimus olevat rohkem. Peamine mitte käega lüüa 🙂
Ise olen sunnitud mõtte vahepeal taustale suunama kui ov teste positiivseid ei saa ja mõne aja pärast uuesti proovima. Aga väga tore oleks muidugi siiski aprillikuusse kaasa liikuda.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Tahaks veel öelda seda, et tegelikult on ju tõesti lootus olemas seni, kuni pp ei ole. Kuigi tsükkel võib olla regulaarne, võib meie keha teha trikke ja võime titaootele jääda just siis kui me seda enam ei oota. Mul ju nt ühe rasedusega ( olen sellest siin ka varem kirjutanyd), toimus ov alles tsükli 28 .p paiku. Muidu oli ts 28 p, tookord oli mul selleks ajak arst pandud. Ise olin mures, et äkki pp platsis ja arstilkäik luhtas. Seal aga avastas mul arst priske folliikuli ja sellest tsüklist ka rasestusin. Rasedust mul pp järgi arvestada ei saanud, see oli mul 2 n väiksem. Kui ma poleks tol korral arstil käinud, oleksin kindlasti muretsenu ja mõelnud, et miks pp ei hakka. No seda, et tavapärase, korrapärase tsükliga mul keha sellist vimkat viskab, seda ma poleks küll osanud oodata.

Seoses lootmise, tunnuste otsimise jmt, eks olen ka ikka mõelnud, et äkki need rasedusest, samas olen üritanud endale sisestada, et ilmselt on need tunnused siiski algavatest pp-dest – nii on kukkumine pehmem, kui pp hakkavad.

Samas mõistan Blondut, sest me kõik oleme erinevad ning igaüks elab oma tundeid erinevalt välja…Ootasime ju Blonduga sügisel koos last, meie lastel oli ka üks ja sama sünnitähtaeg, kui õigesti mäletan.Temal juhtus see õnnetu lugu varem, minu tita lahkus 12.rn. Raske aeg oli ja minul nt on praegu selline segane meeleolu, mistõttu üritan siin mitte väga tulevikule mõelda, vaid kulgen rahulikult ja loodan ainult, et mu triibuke kosub…Ja tet kõigilt loodan samuti varsti neid toredaid uudiseid kuulda 😀

Jaa õieti mäletad, meie beebidel oli sama sünnitähtaeg…

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Minul hetkel vaikus, pp ei ole veel…🙏 ja ei tunne ka, et midagi hakkaks, täna pms puudub,rinnad valusad ja alakõhus mullitab. Vaatame mida päev toob.🙏🙏

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun ka ALL-iga. Sellest viimasest “kirgede tormist” saadik siin on Blondu kohati ekstsentrilised sõnavõtud jäänud silma ja olen päris palju sel teemal mõtisklenud, kuid pole soovinud sõna võtta. Ei võta ka. Soovin siin kõigile ilusaid triipe. Kõigile. Sest tegelikult pole see ju teatud kujude ergutusklubi vaid KÕIKIDE triibupüüdjate teema, oodaku nad siis 2 kuud või 2 aastat 🙂

PS, ALL. Sa oled äge naine! Ma ise samamoodi hakkasin kohe uut planeerima ja 7 kuu pealt õnnestus kuklike kerkima saada 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul said päevad läbi, kestavad üldiselt 4 päeva. Verd tuli üsna vähe, aga pani muretsema see, et kui päevad läbi said, siis hakkas selline kõhuvalu nagu algaks uuesti. Veider kuidagi, aga rasedust ikkagist ei kahtlusta.

S.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
M.A

Mul oli ka korra nii,peale päevi algasid valud ja kestsid terve tsükli. Arst arvas,et väike tsüst võis olla, uued päevad algasid vesiselt,ju lõhkes siis.

Please wait...
Postitas:
lapsesoovija

Tere!

Ma küll lubasin mitte enam postitada, aga keegi küsis tunnuste kohta 🙂
Mul siis peaks hetkel olema 7+0.
Enne päevi mul küll muid tunnuseid ei olnud peale väikeste valutorgete. Algul olid need vasakul küljel (arst kinnitas ka, et seal oli kollaskeha, sealt tuli munarakk) ja ca 4 päeva enne oodatavat PP-d liikusid valutorked keskele. Vb paar päeva enne positiivset testi oli veel ka kõhukinnisusega punnitades tunda valu emakas.. Seega ei julgenudki väga punnitada 😀 Tavaliselt on rinnad enne PP-d hellad, seekord ei olnud. Nüüdseks muidugi on meeletud valusad kivid rinnal 😀
Minu point on see, et iga rasedus on erinev ja iga inimene on erinev.. Ja iga inimene näeb tunnustena erinevaid asju.. Kahjuks midagi kindlat enne positiivset rasedustesti ei ole.. Minul oli konkreetne sisetunne ka.. Ei oska seda seletada, aga tegu esimese rasedusega ja lihtsalt oli selline kõhusilitamise-vajadus, pesapunuja-käitumine ja olin pigem kodune. Alkoholi isu polnud (muidu ikka tarbisin pea iga nv) ja oma mees muutus kuidagi eriti kalliks 😀 Muidu ikka kakleme, sest oleme väga erinevad, aga siis kuidagi kasvas armastus ja klammerdumine kahekordseks.. See püsib siiani 😀
Ja ikkagi kinnitan teile, et kui tegu on kaua taga aetud esimese rasedusega, siis on see peale triipude saamist edasine ootusaeg veel palju stressirohkem, kui triipude taga ajamine..
Ehk siis oodata see esimene arstiaeg ära, kus loodet ja südant näeks.. Oli väga raske..
Mul need nüüd nähtud, aga kuna aeg ämmaemanda juurde pandigi alles kolmanda kuu lõpuks (raseduse kinnitas mu viljatusarst), siis on närvid nii läbi – ei julge kellelegi enne rääkida ka, sest öeldakse ju, et esimene trimester on see ohtlik aeg.. Mitte midagi muud ei saanudki teada peale selle, et rasedus on olemas, loode tundus olevat 6+2 ja proovide andmine, raseduskaardi vormistamine, esmane kontakt ämmaemandaga on alles peale 3. kuu lõppu.. Kuna enesetunne on enamjaolt hea, siis ikka muretsen-muretsen-muretsen.. Niiet ma pahatahtlikult soovin teile kõigile ka seda muretsemisaega, mis triipude saamisele järgneb! 😀 Kui vaid saaks nüüd kusagilt peale Google’i veel infot, mida teha tohin/ei tohi, mis on normaalne, mis mitte, kuidas tean, et ta ikka elus ja terve on..? Arvasin koguaeg, et ikka arsti juurde saab varem ja et esimese trimestri jooksul peaks juba igasuguseid asju tegema/mitte tegema ja selle info peaks ju andma arst/ämmaemand.. Aga mul saab enne esimene trimester läbi, kui ämmaemanda juurde saan 😀 Kuna enamjaolt ei tunne üldse mitte mingit erinevust, siis ei mõista, kuidas saab see esimene arstiaeg alles peale esimest trimestrit olla.. 🙁 Nii kardan ju, sest need triibud lasid ennast oodata üle aasta aja – enne seda me ennast ka ei kaitsnud raseduse eest kõik 7,5 aastat, aga ca 1a proovisime intensiivselt ja käisime arstide vahet ja olime juba IVF-i järjekorras..
Oeh, edu teile ja loodan, et teil ikka triibud kevade jooksul tuleks! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Ma küll lubasin mitte enam postitada, aga keegi küsis tunnuste kohta 🙂

Mul siis peaks hetkel olema 7+0.

Enne päevi mul küll muid tunnuseid ei olnud peale väikeste valutorgete. Algul olid need vasakul küljel (arst kinnitas ka, et seal oli kollaskeha, sealt tuli munarakk) ja ca 4 päeva enne oodatavat PP-d liikusid valutorked keskele. Vb paar päeva enne positiivset testi oli veel ka kõhukinnisusega punnitades tunda valu emakas.. Seega ei julgenudki väga punnitada 😀 Tavaliselt on rinnad enne PP-d hellad, seekord ei olnud. Nüüdseks muidugi on meeletud valusad kivid rinnal 😀

Minu point on see, et iga rasedus on erinev ja iga inimene on erinev.. Ja iga inimene näeb tunnustena erinevaid asju.. Kahjuks midagi kindlat enne positiivset rasedustesti ei ole.. Minul oli konkreetne sisetunne ka.. Ei oska seda seletada, aga tegu esimese rasedusega ja lihtsalt oli selline kõhusilitamise-vajadus, pesapunuja-käitumine ja olin pigem kodune. Alkoholi isu polnud (muidu ikka tarbisin pea iga nv) ja oma mees muutus kuidagi eriti kalliks 😀 Muidu ikka kakleme, sest oleme väga erinevad, aga siis kuidagi kasvas armastus ja klammerdumine kahekordseks.. See püsib siiani 😀

Ja ikkagi kinnitan teile, et kui tegu on kaua taga aetud esimese rasedusega, siis on see peale triipude saamist edasine ootusaeg veel palju stressirohkem, kui triipude taga ajamine..

Ehk siis oodata see esimene arstiaeg ära, kus loodet ja südant näeks.. Oli väga raske..

Mul need nüüd nähtud, aga kuna aeg ämmaemanda juurde pandigi alles kolmanda kuu lõpuks (raseduse kinnitas mu viljatusarst), siis on närvid nii läbi – ei julge kellelegi enne rääkida ka, sest öeldakse ju, et esimene trimester on see ohtlik aeg.. Mitte midagi muud ei saanudki teada peale selle, et rasedus on olemas, loode tundus olevat 6+2 ja proovide andmine, raseduskaardi vormistamine, esmane kontakt ämmaemandaga on alles peale 3. kuu lõppu.. Kuna enesetunne on enamjaolt hea, siis ikka muretsen-muretsen-muretsen.. Niiet ma pahatahtlikult soovin teile kõigile ka seda muretsemisaega, mis triipude saamisele järgneb! 😀 Kui vaid saaks nüüd kusagilt peale Google’i veel infot, mida teha tohin/ei tohi, mis on normaalne, mis mitte, kuidas tean, et ta ikka elus ja terve on..? Arvasin koguaeg, et ikka arsti juurde saab varem ja et esimese trimestri jooksul peaks juba igasuguseid asju tegema/mitte tegema ja selle info peaks ju andma arst/ämmaemand.. Aga mul saab enne esimene trimester läbi, kui ämmaemanda juurde saan 😀 Kuna enamjaolt ei tunne üldse mitte mingit erinevust, siis ei mõista, kuidas saab see esimene arstiaeg alles peale esimest trimestrit olla.. 🙁 Nii kardan ju, sest need triibud lasid ennast oodata üle aasta aja – enne seda me ennast ka ei kaitsnud raseduse eest kõik 7,5 aastat, aga ca 1a proovisime intensiivselt ja käisime arstide vahet ja olime juba IVF-i järjekorras..

Oeh, edu teile ja loodan, et teil ikka triibud kevade jooksul tuleks! 🙂

Jäin siin mõtlema, et said ämmaka aja 1.trim lõppu, aga pslju sul siis rasedust on sel ajal?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
ilussuvi

Lapsesoovija, aga miks sa arstile läksid, mitte ämmakale? Kas oli midagi, mis vajas arsti arvamust? Tavaliselt on esimene visiit ämmaka juures ja ta vormistab kohe rasedakaardi. Alles kuklavoldi uuringu ajal on veider “ametlikult” rasedaks saada. Aga eks arst teab, kuidas teeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsesoovija, aga miks sa arstile läksid, mitte ämmakale? Kas oli midagi, mis vajas arsti arvamust? Tavaliselt on esimene visiit ämmaka juures ja ta vormistab kohe rasedakaardi. Alles kuklavoldi uuringu ajal on veider “ametlikult” rasedaks saada. Aga eks arst teab, kuidas teeb.

Ma olen kolm korda rase olnud ja alati on esimene visiit arsti juurde, kes tuvastab raseduse ja seejärel määrab ämmaemanda, kelle juurde rasedusaegsele jälgimisele jäänud olen 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul 8 DPO ja teist ööd järjest on kohutav iiveldus, magada ei saa seetõttu. Päeval on aga kõik korras. Mul on varem ka pärast OV-i süda paha olnud, kuid see ränk ööiiveldus on uus asi. Aga nii vara vast rasedusiiveldust ikka ei ole…
–Vöötorav

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 721 kuni 750 (kokku 772 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!