Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 770 )

Teema: Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

Postitas:

Mul DPO9 ja ülitundlik test ei näidanud midagi, seega olin jälle peast rase 😛 Rinnad hakkavad vaikselt hellaks minema, mis minu puhul on alati päevade ennustajaks – päevad peaksid hakkama 9.-10.03, kuigi loodan, et hakkavad varem, sest mul 14.03 hüsteroskoopia ja kui liiga tugevalt veel määrib, siis nad ei saa seda teha.. Siis peab lükkama veel kuu-kaks edasi.. Mul päevad tavaliselt 5-7 päeva, niiet veits juba kahtlustan, et ei saa protseduurile minna.. No ootame ja vaatame.. Peale negatiivset testi õnneks kadusid kõik sümptomid ka kohe ära 😀
Ma oleks eelistanud detsembribeebit jaanuraibeebile, kuna mu mehel on jaanuaris sünnipäev ja siis pole kunagi kellelgi raha ega tahtmist pidu teha 🙂 Amburid on väga lahedad inimesed 😛 Aga no nii või teisiti on eesmärgiks saada beebi, keda oleme 8,5 a suutnud “vältida”.. Tahaks ikka enne 30. eluaastat emmeks saada 🙂 Kõik sõbrannad, tuttavad, sugulased on emad ja koguaeg öeldakse mulle lauset, et “saa enne emaks, siis näed, mis elu tähendab” jne.. Nagu ma poleks proovinud/soovinud 😀 Ja nii saangi juba aastaid puid alla lausetega “noh, millal siis teil tuleb” ja nt isa võttis endale noore pruudi ja ähvardas, et kuna meie perre ühtegi last ei ole tootnud, siis teeb oma pruudile lapse 😀 Kui see vaid oleks nii lihtne.. Enamusel ongi – ikka kuuled, kuidas keegi ÜHE korra kondoomi ei kasutanud või polnud käinud spiraali kontrollimas õigel ajal ja KOHE jäid titeootele.. Loodame mehega ikka, et kuna oleme niigi palju pidanud arstide vahet jooksma, siis ehk ikka lõpuks saame ilma IVF-ita selle pätsi ahju 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 15:45; 04.03 10:10; 09.03 07:14; 09.03 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu – kui 15 päeva päevadeni aega, siis alles Ov toimumise aeg ja ei ole kuidagi moodi võimalik, et juba mingi positiivse tulemuse said – rasedust ei ole veel tekkinud, tõenäoliselt pole veel toimunud ka ühinemist, pesastumisest rääkimata. Kui said positiivse RT-tulemuse, siis see peaks olema juba eelmisest tsüklist ja kindlasti peaks see olema juba korralikum triip, mitte imeõrn.

Tõenäoliselt on tegu siiski kuivamistriibuga ja soovitan mitte ennast lollitada nii varaste testimistega, kui rasedust ennastki veel olla ei saa, hormoonist rääkimata. Samuti soovitan selgeks teha, kuna toimub rasestumine ja mis hetkest üldse tasub rasedusteste teha. Kui on küsimus, siis küsi julgelt, siin hunnik tragisid selgitajaid 🙂

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka jälle siin. triipe püüame jaanuarist 2018. eelmise aasta jooksul olin 2x rase. esimene oli keemiline rasedus ja katkes kohe. teine oli peetumine, millest sain teada 11-ndal nädalal. see oli aasta lõpus.

nüüd veebruari võtsin kosumiseks, aga hetkel peaks kohe algama päevad ja peale seda võtan hingeliselt ennast kokku ja hakkame uuesti üritama. raskeks teeb minu jaoks asja ka see, et mul oli KOHUTAVALT halb olla rase olles, nii et nüüd ma kardan natuke ka sellepärast rasedust. aga no last tahaks ju saada 🙂 väga loodan, et rohkem ei tule katkemisi.

arst tegi nüüd väga põhjalikud vereproovid, alates igasugu viirustest kuni kilpnäärmeni. kõik oli korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uute päevadeni 15 päeva ja said testile triibu? See pole mõeldav ju. Ainult, kui veritsus oli juba rasedana. St , et määrib raseduse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul suht tugev voolus täna. Millest see võib olla, olen kuulnud nii ja naa. Et enne päevi, kui ka rasedana olles muutub voolus suuremaks????võta nüüd kinni.
Näonahk kui liivapaber, mis tavaliselt muutub enne päevi rasusemaks, on nüüd muutunud nii kuivaks, et mitu x päevas kasutan näoõli. Muidu piisab ikka päevakreemist.
Täna oli mega koristuspäev. Jah alles on lõuna tulekul???? aga alustasime mehega koos juba kell 8 läbi koristamist koos????Kuna on puhkepäevad terve nädal minul ja mehel vaba päev????
Nüüd poodi ja apteeki????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka jälle siin. Olen nüüd triipe püüdnud 10 kuud. Kahe eelmise lapsega läks mõlemaga umbes 1,5 aastat. Kolmanda raseduse sain teisel kuul, aga nagu hiljem selgus, siis kiired tulemused ei lõppe hästi – laps oli Downi sündroomiga ning katkestasin raseduse. Nüüd siis olen uuesti proovimas.
Vanust on juba ka omajagu – 43 aastat. Tsükkel on mul ka kogu aeg ebaregulaarne olnud 28st 39 päevani, seega suht keeruline sellele õigele päevale pihta saada.
Selles tsükklis tundub, et jäi OV vahele, muidu on ikka enamasti iga kuu toimunud. Sel kuul ei olnud mingeid tunnuseid, ei hakanud testimagi. Nüüd on juba nädal aega nibud jube valusad. Tavaliselt see mul PMS sümptomite hulka ei kuula, seega hakkas juba väike lootus tekkima, et äkki vaatamata sellele, et ma OV ei märganud, õnnestus sel kuul rasestuda. Täna CD 31 ja mõtlesin täna testi osta ning hommikul testida, aga nüüd märkasin mingit ähmast määrimist. Vist ei ole ikka mõtet minna testi ostma..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile, liitun ka teiega.
Mina püüan esimest kuud triipe????
OV oli 24.02 ning hetkel DPO 8 ja plaan teha testi lähiajal, loodan väga näha seal kahte triipu????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorrrriiii, aga ma käin siin kogu aeg piilumas, kuidas teil läheb ???? Blondu1, ma nii loodan, et sul läheb õnneks ja saad oma triibukesed. Mul oli kaks suuremat tunnust, miks ma endal üldse rasedust kahtlustama hakkasin. Esiteks püsis basaal väga kõrgel, tavapärase 36.6 asemel oli (ja on siiani) 37.1. Ja teiseks tunnuseks oligi suurenenud voolus. Kui muidu päevade eel muutus allpool kuivaks, siis nüüd on ikka suht märg ???? Ma luban, et ma rohkem siia pläkutama ei tule, hoian lihtsalt vaikselt silma peal. Ja hoian teile kõvasti pöialt ????
H.N.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 14:09; 17.03 12:39; 23.03 23:21; 28.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

H.N. Aitäh hea sõna eest!???? kahju jaa, et sa meiega pole , samas hea meel sinu üle. Ehk kuskil grupis ikka kohtume loodan?.Otsin sinu üles, kui peaks mujale liikuma. ????
Voolus on jaa kahtlaselt suur. Tunnen lausa kui” mulks” tuleb. Ohh oleks see nii ilus????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream hoian sulle pöialt ja muidugi ka teistele sel teel????????
Dreami looga olen väga kursus. Dream mina olen see, kes oma kurva loo sulle oktoobri triibupüüdjatesse kirjutas. Sinu meili ma kahjuks postkastist ei leidnud.

Aga minul hetkel jätkuvalt sama, ainult rinnad on tunduvalt hellemaks läinud, alakohus vaagna piirkonnas imelikud pistes/tuiked, just rohkem selles piirkonnas kus ov tundsin ja pesastumist. Mitte pms tunnused. Hoopis miskit muud. Kõht ei puhita, punnita , ega valuta, päeval magasin 2h sest väss oli peal.
Hommkuks test olemas????????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli veel kes minuga ühes rütmis, kus te olete, kuidas tunnete ennast/testite vms? Vaikus kuidagi????
Elli-Ly ma hakkasin juba päeval sinul loole mõtlema,aga nüüd tuli meelde kirjutada/küsida.
Sa olid minuga suht samas rütmis ainult selle vahega, et sul lut.faas natukr lühem. Et siis peaks suht sama aeg olema mitte pp -de aeg. Aga kuidas sul nii vara pp hakkasid ikkagi? Või mul miskit ikka vahele jäänud. ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, jaa, kirjutasingi, et mul lut faas oli olematu ja tegelikult ka eelmine kuu oli eriti lühike, aga siis nagu ei pannud tähelegi. Tagant järgi vaatasin, 9 päeva oli ainult ja seekord ka eeldusliku dpo7 ajal hakkas juba määrima ja dpo9t loen juba CD1ks, täna siis CD2. Minu rütm väga paigast ära hetkel ja rohkem edasi otseselt ov taga ei ajagi ega mingeid mõõtmisi-testimisi ei tee ja Duphat ka see kuu ei kavatse võtta. Lasen märtsil ja tõneäoliselt ka aprillil ja mail lihtsalt minna 🙂 Tunnen, et see pidev lootmine ja ootamine ja testimine ja pettumine on mind nii ära kurnanud, et lasen talvebeebide hooajal lihtsalt minna.

Kui tuleb, siis tuleb ja kui ei, siis juunist võtame uuesti käsile, et uue hooga kevade beebit püüda 🙂
(NB! Seda juttu räägib Elli tänase seisuga ja pole välistatud, et mõne nädala pärast jutt muutub 😀 )

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, raudselt see jutt muutub! 😀

Mina tahaks positiivset rasedustesti näha, kuidagi naljakas soov on. 😀 Esimese rasedusega sain sellise keskmise teise joone, rohkem ma ei testinud kus saaks jooni näha. Tegin digitaalseid rasedusteste ja käisin 2 korda verd andmas, aga seda esimest testi oli mul nii hea vaadata (ehk siis kõik triibud head).
Mul vist mingid hullud beebimõtted peas, okou. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul DPO8, mingeid tundemärke ei ole. Jah olen tundnud torkeid jne aga need ei ole minu jaoks nagu “miskit uut”, on ennegi selliseid asju olnud, niiet positiivset testi ilmselt järgmisel nädalal ei tule. Päevad peaks FLO äpi järgi hakkama 10.03.

G.R

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.03 08:23; 04.03 21:44; 07.03 12:29; 15.03 13:56; 02.04 15:09; 02.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream hoian sulle pöialt ja muidugi ka teistele sel teel????????

Dreami looga olen väga kursus. Dream mina olen see, kes oma kurva loo sulle oktoobri triibupüüdjatesse kirjutas. Sinu meili ma kahjuks postkastist ei leidnud.

Aga minul hetkel jätkuvalt sama, ainult rinnad on tunduvalt hellemaks läinud, alakohus vaagna piirkonnas imelikud pistes/tuiked, just rohkem selles piirkonnas kus ov tundsin ja pesastumist. Mitte pms tunnused. Hoopis miskit muud. Kõht ei puhita, punnita , ega valuta, päeval magasin 2h sest väss oli peal.

Hommkuks test olemas????????????

???? Nagu aru saan, oled sa see Kägu, kellel emakaväline oli?! Ja meil oli vist üks sünnitähtaeg?! Kui nii, siis tegelt ma kirjutasin küll sulle, huvitav, et kiri läbi ei tulnud. Kirjutaksin uuesti, aga ma ei leia enam su aadressi ???? Dream

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.03 23:15; 26.03 18:59; 31.03 15:11; 31.03 22:18; 01.04 19:13; 02.04 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik naiskad.Blondu ootame sinu triibuinfot,loodame et on ilus ja priske????☺️
Mul DPO13,Basaal veits langes aga mitte oluliselt,PMS annab ikka tunda.Homme peaks platsis olema.

Mona

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 02.03 04:45; 02.03 14:55; 02.03 16:30; 02.03 18:21; 03.03 13:33; 03.03 20:45; 05.03 07:11; 06.03 11:00; 07.03 06:53; 07.03 07:33; 07.03 12:14; 07.03 16:25; 07.03 18:46; 08.03 07:57; 08.03 16:47; 09.03 11:22; 11.03 13:36; 11.03 14:57; 11.03 17:06; 14.03 08:05; 15.03 05:44; 15.03 10:05; 20.03 11:49; 23.03 17:39; 28.03 06:41; 29.03 11:08; 30.03 12:16; 30.03 13:35; 30.03 13:40; 30.03 16:55; 31.03 11:41; 31.03 16:49; 31.03 17:01; 02.04 05:39; 02.04 07:17; 02.04 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hei,
Dream mina see jaa. Meil on lilyroosi@hot.ee
Vast seekord saan kätte????

Tegin testi, aga olin nii unine ja unustasin esimese pissi püüda. Püüdsin pool tundi hiljem pissi, mingi õrnake ikka. Aga ootan ka need 2 päeva ära. Täna dpo13 eelduste kohaselt homme peaks hakkama. Flo näitab et aega 2 päeva. Kas see tähendab, et täna ja homme veel ja ülehomme mitte ei peaks? Ma sellest äppist päris aru saanud pole. Minul tavaliselt hakkab 14 päeval. Seega ikka homme. Või flo näitabki tänast ja homsest? Homset kuupäeva ju õhtu 00.00 kui äpp nii võtab. ?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnad mega mega valuad. Vaagna piirkond imelik. Pms küll ei tunne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani ei mingit pms tunnuseid, mitte vähimatki.???? hommikul juustusaiad ajasid natuke iiveldama. Vaatab kas teen homme või üle homme hommikul uue testi. Siis teen 5 tundlikusega.ja üritan teha ikka esimese pissiga???? mitte nii nagu täna juhtus. Täna ilmus ka triip õrnake aja sees. Loodame triipe näha ikka????????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul täna määrib ja kõht valutab. Ühesõnaga ei olnud ka veebruar minu kuu.
Seekord mul tsükkel eriti lühike.

Nuuks 🙁

Triplet

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 20:47; 05.03 13:56; 30.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on DPO10 ja rinnad vaikselt hellad, seega peaks päevad hiljemalt 10.03 hakkama.. Tahtsin uurida, kas kellelgi on veel sarnast asja olnud või mida see võiks tähendada.. Mul on ovulatsioonist saadik siiamaani koguaeg valupisted nagu vasakus munasarjas.. Samasugused, nagu ovulatsiooni ajal, vb isegi teravamad. No igaljuhul vasakul alakõhus.. Kas see võib tähendada emakavälist rasedust..? Ja siis ju näitaks varajane test homme positiivset..? Aga tegelikkuses siis vaja kiirelt ju arstile minna ja lasta munajuha puhtaks teha.. 🙁 Oeh.. Tahaks lihtsalt saada ühe terve tibu, keda me mehega saaks siis armastusega lämmatada ???? Mul on noor ema ja ei kujuta ettegi, kui olen 60-aastaselt oma ainsa 20-aastase lapse ema.. Ja siis oleks lapse isa pea 70-aastane juba.. Loodame iga tsükkel.. Ja siis öeldakse, et kui lõpetad lootmise, siis tuleb.. Vahepeal olingi alla andnud ja 2 kuud möödus täiesti normaalsete tsüklitena – ei olnud sümptomeid, ei hilinenud ega muud seesugust. Nüüd kui olen saanud nüüdseks juba kahelt neurokirurgilt kinnituse, et minu rasedus oleks riskitasemelt samaväärne tavaliste rasedustega ja et ka IVF on täiesti lubatud, siis hakkab jälle see lootmine pihta 😀 Sest nüüd tean kindlalt, et ma ei ohustaks rasedusega ennast ja ka lapsel peaks olema minu sees turvaline olla kõik need 9 kuud ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1 – ma olen ka samas rütmis – täna DPO13.
Pühapäeval oli õrn roosa määrimine ühe korra, rohkem midagi. Täna on rinnad veidi hellad, aga ei midagi teistsugust nagu muidu enne PP.
Kui väga ette kujutada, siis võiks öelda, et alakõhus veidi nagu pressib, aga pigem on see elava fantaasia vili.
Testida ei plaani enne seda kui PP hiljaks on jäänud. Peaks saabuma 8.03.

Üldiselt olen suht rahulikus meeleolus ja pigem proovin sellele teemale mitte mõelda. Ehk siis kuidagi tavapärasest vähem peast-rase kahenädalaootus on olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki lahe ju.
Minul rinnad igas asendis annavad tunda, suht valusaks on läinud. Olengi kodus hetkel ilma rinnahoidjata. Tundub, et suurenenyd ka.
Lapsesoovija. Vara ju veel testida. Kui homme pdo11 ei pruugi test veel näidata, kui oled rase. Isegi kui oled, aga testida on vara võid vale negatiivse saada. Soovitan erinevakt minust oodata pp aeg ära ja siis testida.
Emakavälise puhul näitab test samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki sul hakkavad päevad siis dpo16 mitte dpo14?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu – mul oli seekord OV 2 päeva varem, kui tavaliselt, CD12. Ja äpp ennustab, et tsükkel tuleb 27 päeva ja PP hakkaks siis jah DPO16.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahaa selge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna DPO9
Kannatamatu nagu ma olen, sai tehtud ka varajane test. See muidugi ei näidanud midagi.
Enesetundest: Kui muidu mulle suitsuhais ei meeldi, siis nüüd häirib isegi veel rohkem. Rinnaesisele on tekkinud vinnid, mida pole täheldanud tükk aega, rinnad on valusad, eriti nibud, kohati on voolus suurem ja aeg-ajalt suu kuivab (see viimane võib ka keskküttest olla).

Mees käis täna proove andmas ja järgmine nädal saame tema tulemused. Tundub, et ta natuke ikka kardab tulemuste pärast, aga kuna tema vanus on juba seal maal, et viimane aeg lapsi saada, siis lohutasin, et võime alati IVF-i teha, kui näidud halvad on.

Minule arst proove veel ei taha teha ja kannatan juulini, kuniks aasta pillide ärajätmisest on täis ja siis mõtlen edasi. Muidugi kui tõesti on mehe näidud nii halvad, siis lähen kohe viljatusarsti juurde ja ei venita kummi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hei,

Dream mina see jaa. Meil on lilyroosi@hot.ee

Vast seekord saan kätte????

Tegin testi, aga olin nii unine ja unustasin esimese pissi püüda. Püüdsin pool tundi hiljem pissi, mingi õrnake ikka. Aga ootan ka need 2 päeva ära. Täna dpo13 eelduste kohaselt homme peaks hakkama. Flo näitab et aega 2 päeva. Kas see tähendab, et täna ja homme veel ja ülehomme mitte ei peaks? Ma sellest äppist päris aru saanud pole. Minul tavaliselt hakkab 14 päeval. Seega ikka homme. Või flo näitabki tänast ja homsest? Homset kuupäeva ju õhtu 00.00 kui äpp nii võtab. ?????

Saatsin sulle just meili. Vaata, kas said kätte?! Ja nii loodan, et see õrnake triibuke sul ikka kosub ja kosub. Mul peaks kohe-kohe ov olema. Loodan parimat, kuigi olen ka kahtlev, et kuidas selle kõigega suudan toime tulla. Väike ebakindlus on juhtunu pärast ja no ei ole sellist elevust ja õhinat, pigem ärevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream sain kätte ja kirjutasin vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme triipe püüdnud veel natuke alla aasta ning selgus, et mehel on sperma näitaja halb, sai ravi ning paari kuu pärast läks uuesti proovi andma, seis sama…suunati viljatusravile, viljatusravi arst aga ütles, et kuna mees noor veel (alla 30ne), siis võika ikkagi ravi proovida ja suunas ta meeste viljatusarsti juurde, ootab nüüd aega.. Panime ennast kirja ka IVF-le, sest arst ütles, et tema tulemusega on lootus väga väike. Aga lootust on ikka, tsükli alguses pean ka analüüse andma. Soovin kõigile edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 770 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsijänkud toovad triipe ehk märtsi triibupüüdjad 2019!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.