Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsikuu triibupüüdjad 2018 ❤????

Näitan 13 postitust - vahemik 211 kuni 223 (kokku 223 )

Teema: Märtsikuu triibupüüdjad 2018 ❤????

Postitas:

Palju palju õnne Mann! Siiralt hea meel selle üle, kuna eelmistest teemadest veel selgelt meeles see katkemine. Kõikidele triibulistele muidugi ka!????
Endast siis – triipe püüdnud juba pikemalt, sai käidud ka just viljatusraviarstil ja kui uus tsükkel taas tulema peaks, siis juba uus veri tsükli 3-5 päeval ja munajuhade läbitavus ees. Imelik oli see, et arst andis mulle valida, et kas kohe lap op või proovime enne geeliga läbitavust. Arvasin, et seda otsustab ikka arst. Muidu mehel ja endal endiselt kõik korras ja testid ideaalsed. Ov toimimist kontrollitud testide, UH ja verega. Lihtsalt ei mahu pähe, et mis siis takistab.????‍♀️ Vanus ei tohiks ka probleeme tekitada. Palun lohutust ja kogemusi ☺️

Maius.

Kas geeliga läbitavuse uuringut saab haigekassa rahastusel ka teha? Minu günekoloog ütles, et seda saab ainult tasuliselt teha, maksab 170 eur. Ise tahaks geeliga teha esialgu, sest kardan operatsiooni ja üldnarkoosi.

Seda saab teha ka haigekassa rahastusel. Ise olen ITKs, kuid tasuta uuringu järjekorrad seal novembris alles. Ise teen seal tasulise ja maksab 116 eurot. ☺️ Ma ka prooviks esialgu seda läbitavust, kuna tundub kehale kergem taluda, kuid see võib ka olla edutu, st. ei saa geeli emakasse vms ja vastuse pidi saama 90% juhtudest. Kui sealt aga vastust ei saa ning munajuhade läbipuhumisest abi pole rasestumisel siis lap op ikkagi järgmine samm.

Maius

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 19:45; 31.03 07:41; 01.04 00:25; 01.04 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast, Maius! Kuule, kus saab 116 EUR eest seda geeliga testi teha? Mulle soovitas günekoloog Shoisi juures seda teha, aga seal maksab 170 EUR https://www.ultraheli.ee/et/hinnakiri
Sügiseni küll ei jaksa oodata 🙂

ja siis veel küssa – kas see geeliga protseduur teeb ka “munajuhade läbipuhumist” ehk et võib eemaldada sealt mingeid takistusi? Või see on siiski ainult laporoskoopia puhul, et võib nagu midagi lahendada ka see protseduur?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:46; 31.03 23:36; 01.04 19:45; 01.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast, Maius! Kuule, kus saab 116 EUR eest seda geeliga testi teha? Mulle soovitas günekoloog Shoisi juures seda teha, aga seal maksab 170 EUR https://www.ultraheli.ee/et/hinnakiri
Sügiseni küll ei jaksa oodata ????

ja siis veel küssa – kas see geeliga protseduur teeb ka “munajuhade läbipuhumist” ehk et võib eemaldada sealt mingeid takistusi? Või see on siiski ainult laporoskoopia puhul, et võib nagu midagi lahendada ka see protseduur?

ITKst tasub uurida sul. Dr Erlang oli see kes mind uuringule suunas ja ma läksin Shoisi juurest ITKsse üle. Küll mitte hindade poolest vaid tegevusetuse tõttu.
Ma pole päris kindel selle munajuhade läbipuhumise kohapealt, kuid edukas munajuhade läbitavuse uuring peaks arsti sõnul pisemad takistused, kui neid peaks esinema, ära lükkama.
Ise olen lugenud, et peale emba-kumba uuringut on ka rasedaks jäädud. See mõte hoiab positiivsena mind ☺️

Maius

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 19:45; 31.03 07:41; 01.04 00:25; 01.04 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lootsin, et ma suudan rahulikum olla aga ei. Olen teinud rasedusteste (tugevus 10 miU/ml) ja triip on kenasti tugevamaks läinud. Tegin täna hommikul ühe ja minu arust on testi triip juba sama tume kui kontroll triip.Tegin ka teise testi mis oli tugevusega 25 miU/ml ja no seal on vaevu seda triipu näha ???? Täna CD30, 16dpo ja 4+1 nädalat rasedust. Ilmselgelt lähen ma esimesel võimalusel veretesti tegema sest hirm on nii suur, et äkki jälle katkeb vms ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 25.02 17:18; 26.02 09:39; 03.03 10:10; 06.03 11:51; 09.03 12:32; 13.03 12:37; 15.03 09:29; 15.03 19:44; 16.03 11:09; 16.03 21:23; 25.03 10:12; 26.03 07:25; 26.03 10:41; 26.03 12:20; 27.03 08:01; 27.03 17:04; 28.03 18:20; 28.03 18:26; 28.03 20:57; 01.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bluelagun- tean, mida tunned! Mul samamoodi kõik sõbrannad saavad ümber lapsi. Olen ainuke nendeealine, kes ikka ootab…minul on ametlikku püüdmist juba 2,2aastat. Ikka loodan… olen käinud homöopaadi /refleksoloogi juures, kes ütles et mul munasarjas takistus. Arsti juures oligi LAP aeg paari kuu pärast.sellest möödas juba 8kuud, ei miskit. Takistust polnud. Nuud plaanin enne ivf veel nõelravisse minna. Muidu on tehtud juba 6kuud hormoonidega ravi. Mainin ära, et mõlemad mehega terved 30ndates.
Täna Mul on 11DPO, tegin testi- negatiivne, aga lähemalt uurides näen teist õhkõrna Triipu kõrval, aga see voib olla ka varjustus või kuivamistriip. Kõhuvalu natuke on, tähendab pp hakkavad peagi. Ravimite tõttu peaksid pp hakkama lähipäevil. Aga kunagi pole nainud kuivamistriipu 😀

Edu kõigile 🙂

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 21:35; 22.03 08:06; 26.03 11:34; 01.04 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere saatusekaaslased.
Olen lugenud foorumit pool aastat igapäevaselt ja teie lugudest palju jõudu saanud edasi võidelda.
Triibupüüdmist alustasin 02.2017.Käisin eelmine kuu esimest korda viljatusarstil Dr.Ehrenbergi juures. Mul hormoonid korras ja ultraheli esialgne uuring ka. Nüüd ootame kuna mees pääseks arstile proove andma.
Arstile minnes ütles, et ovulatsioon tulemas kuigi minu äpi järgi pidi see olema nädal tagasi. Muidu alati päecad väga õigeaegsed olnud. Päevad hilinenud 5 päeva, test nii negatiivne kui veel annab olla, kõik need 6 tk nädal järjest.
Rinnad juba 4 päev väga valusad aga päevi ei kuskil.
Närviline aeg vist selle põhjustanud. Andke nõu kuidas stressi allapoole saada. Oootan meie pisikest väga juba, vanus 28. Üritan mõelda, et elan rahulikult oma elu ja vaatan mis saab aga paratamatult avastan end jälle googeldamas sadat eri rasedaks jäämise asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 09:00; 01.04 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere saatusekaaslased.
Olen lugenud foorumit pool aastat igapäevaselt ja teie lugudest palju jõudu saanud edasi võidelda.
Triibupüüdmist alustasin 02.2017.Käisin eelmine kuu esimest korda viljatusarstil Dr.Ehrenbergi juures. Mul hormoonid korras ja ultraheli esialgne uuring ka. Nüüd ootame kuna mees pääseks arstile proove andma.
Arstile minnes ütles, et ovulatsioon tulemas kuigi minu äpi järgi pidi see olema nädal tagasi. Muidu alati päecad väga õigeaegsed olnud. Päevad hilinenud 5 päeva, test nii negatiivne kui veel annab olla, kõik need 6 tk nädal järjest.
Rinnad juba 4 päev väga valusad aga päevi ei kuskil.
Närviline aeg vist selle põhjustanud. Andke nõu kuidas stressi allapoole saada. Oootan meie pisikest väga juba, vanus 28. Üritan mõelda, et elan rahulikult oma elu ja vaatan mis saab aga paratamatult avastan end jälle googeldamas sadat eri rasedaks jäämise asja.

Samuti on igasuguseid torkeid olnud umbes kaks nädalat. Dpo14 minu arvates muidugi, ov teste ei teind.
Raske meest ka tal stressiajal tegutsema panna. Ütleb, et ajastamine ajab isu ära. Ma nüüd pole muidugi enam maininud kuna aeg on aga paratamatult olen hinges vihane kui õigel ajal vedu ei võeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 09:00; 01.04 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bianca, hoian pöialt et sellest päris triip saab.

Endal on nii nädalake OVni oodata. Ma siin haun plaani, kuidas mees õigel ajal ära võrgutada, mõtlesin striptiisi proovida ???? Meil on selle graafikuga ka veidi nagu on – mehel 12tunnised tööpäevad ja no siis tööpäeva õhtul tihti asjatama ei jõua. Aga ma ei raatsi õiget aega mööda lasta, niiet tuleb võrgutama hakata ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast, Maius! Kuule, kus saab 116 EUR eest seda geeliga testi teha? Mulle soovitas günekoloog Shoisi juures seda teha, aga seal maksab 170 EUR https://www.ultraheli.ee/et/hinnakiri
Sügiseni küll ei jaksa oodata ????

ja siis veel küssa – kas see geeliga protseduur teeb ka “munajuhade läbipuhumist” ehk et võib eemaldada sealt mingeid takistusi? Või see on siiski ainult laporoskoopia puhul, et võib nagu midagi lahendada ka see protseduur?

ITKst tasub uurida sul. Dr Erlang oli see kes mind uuringule suunas ja ma läksin Shoisi juurest ITKsse üle. Küll mitte hindade poolest vaid tegevusetuse tõttu.
Ma pole päris kindel selle munajuhade läbipuhumise kohapealt, kuid edukas munajuhade läbitavuse uuring peaks arsti sõnul pisemad takistused, kui neid peaks esinema, ära lükkama.
Ise olen lugenud, et peale emba-kumba uuringut on ka rasedaks jäädud. See mõte hoiab positiivsena mind ☺️

Maius

tänud! Shoisil olid siis mingid suhtumise probleemid?
Millal sa lähed uuringut tegema? Hoian sulle pöialt 🙂
Mul peaks lähipäevadel selguma, kas sel tsüklil jäin rasedaks, kui mitte, siis lähen võimalikult kiiresti seda uuringut tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:46; 31.03 23:36; 01.04 19:45; 01.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

krt, vaatasin järgi, et ITK-s ongi see uuring 116 EUR, mu enda arst ka ITK-s, aga ei võinud siis seda soovitada, vaid saatis kallima Shoisi juurde 🙁 https://www.itk.ee/patsiendile/hinnakiri/naistekliinik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 14:46; 31.03 23:36; 01.04 19:45; 01.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast, Maius! Kuule, kus saab 116 EUR eest seda geeliga testi teha? Mulle soovitas günekoloog Shoisi juures seda teha, aga seal maksab 170 EUR https://www.ultraheli.ee/et/hinnakiri
Sügiseni küll ei jaksa oodata ????

ja siis veel küssa – kas see geeliga protseduur teeb ka “munajuhade läbipuhumist” ehk et võib eemaldada sealt mingeid takistusi? Või see on siiski ainult laporoskoopia puhul, et võib nagu midagi lahendada ka see protseduur?

ITKst tasub uurida sul. Dr Erlang oli see kes mind uuringule suunas ja ma läksin Shoisi juurest ITKsse üle. Küll mitte hindade poolest vaid tegevusetuse tõttu.
Ma pole päris kindel selle munajuhade läbipuhumise kohapealt, kuid edukas munajuhade läbitavuse uuring peaks arsti sõnul pisemad takistused, kui neid peaks esinema, ära lükkama.
Ise olen lugenud, et peale emba-kumba uuringut on ka rasedaks jäädud. See mõte hoiab positiivsena mind ☺️

Maius

tänud! Shoisil olid siis mingid suhtumise probleemid?
Millal sa lähed uuringut tegema? Hoian sulle pöialt ????
Mul peaks lähipäevadel selguma, kas sel tsüklil jäin rasedaks, kui mitte, siis lähen võimalikult kiiresti seda uuringut tegema.

Shois on väga stoilise rahuga mees ja tegelikult läheksin sinna igakell rasedana tagasi, et saada hingerahu vms, aga kuidagi see enne rasedust suhtumine jäi minu jaoks väheseks. Kuna vanus peale ei pressi siis umbes pole vaja tegeleda niipalju vms suhtumine. Kuigi on ju selgelt näha, et miskit abi ju vajame mehega kui siiani pole õnnestunud, testid korras, ov toimub ja vahekorras tihemini pigem. Isegi soojamaa reis on sinna püüdmise sisse jäänud.
Endal uuring aprilli lōpus, seda saabki vist teha peale päevi, aga enne ovulatsiooni. Loodetavasti uut tsüklit muidugi ei tule ???????? jääksid vereproovid ka siis tegemata. Dr Erlang pani kohe suure portsu analüüse tsükli esimesse poolde. Ta pole küll selline “hoian su kätt ja lohutan” tüüpi arst, aga tegutseb ja on kindel plaan silme ees vähemasti. Endal nii ka kindlam.
Loodan, et sul siiski läks sel korral õnneks! Tean, kui piinarikas see ootamine olla võib. Mul ov just oli, seega 14nda paiku saab teada miskit.

Maius

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 19:45; 31.03 07:41; 01.04 00:25; 01.04 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka püüan märtsist triipe. Spiraal eemaldati veebruari lõpus. Märtsi alguses olid päevad, nüüd järgmised veel pole alanud, päev-kaks üle. Kõhus pakitseb juba mitu mitu päeva, pisike törts roosakat vedelikku tuli 2 päeva tagasi. Muus osas siiani vaikus, testi tegema ei kibele veel, ootan mõned head päevad veel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 15:25; 02.04 08:18; 02.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kolin siiski aprillikuu püüdjate ridadesse. Päevad kohal 🙁 Ilmselt sai saatuslikuks laupäevane trenni trauma 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 15:25; 02.04 08:18; 02.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 211 kuni 223 (kokku 223 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsikuu triibupüüdjad 2018 ❤????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.