Esileht Hobinurk Märtsis Mallorcal, kes käinud ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Märtsis Mallorcal, kes käinud ?

Postitas:

Kas on vihmane, tuuline, kuiv, soe.. ?
Mis variant on.
Kuus keskpaiku läheks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Statistika järgi mitte just väga soe, samas keskmiselt 9 h päikest päevas:

http://www.holiday-weather.com/majorca/averages/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kell läheks enne Tenerifele kui Mallorcale, sest Mallorca on natuke nagu läbusaareks muutunud… Lisaks on Tenerifel sel ajal kindlasti ka soojem ning seal on väga palju näha. Nn pealinnas Santa Cruzis on küllaltki palju näha ka siis, kui ilm ei ole just eriti mõnus. Kõik erinevad väljakud ja kirikud, muuseumid ja galeriid. Ka see Põrgu Kuristiku (või noh Barranco del Infierno) ala on ka vaatamist väärt, kuid see on jällegi paras matk edasi-tagasi (ca 4h), nii et igaühele ei sobi. Kui Eestis meeldib metsades kolada, siis Põhja-Tenerife loorberimetsad tuleks ka üle vaadata ning seal saab valida erinevas pikkuses matkaradu. Muidugi vesi võib sel ajal ujumiseks liiga külm olla, nii et vali pigem normaalse basseiniga hotell (vt: https://www.novatours.ee/search/puhkusereisid/kanaari_saared_(hispaania)/tenerife). Või kui plaanid pigem sealset ilusat loodust vaadata, siis võid hotelli osas järeleandmisi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ühel aastal seal mehega rattalaagris kaasas. Ma tõesti ei mäleta, kas oli veel märts või juba aprilli esimene nädal. Ujuda igatahes veel ei kannatanud ja väga tuuline oli seal ka. Meri oli kogu aeg lohesurfareid täis, neil oli tõeline pidu seal. Aga tuuline on seal vist kogu aeg. Enne reisi hoiatas mind üks töökaaslane juba tuule eest. Tema käis seal juunis.
Aga väga külm seal ka polnud. Pilte vaadates oli riietuseks õhuke kampsun lühikeste varrukatega pluusi peal. Päevitusriideid ei saanud küll vist kordagi selga. Mis ma seal tegin? Jalutasin lõputult piki promenaade. Sõitsin renditud jalgrattaga jälle mööda promenaade. Käisin kaks korda Las Palmase katedraalis, seal on imeilus vitraažaken, mida tasub eriti vaadata just hommikul, kui päike sisse paistab. Sõitsin rendiautoga mööda saart, käisin mägedes ja kloostrites. Käisin ühes suures koopas, kus oli ka klassikalise muusika kontsert. Seal oli järv ja välja toodi meid paatidega. Shoppasin Las Palmase El Corte Ingles kaubamajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene küsis ju Mallorca, mitte Tenerife kohta. Mina läheksin jälle iga kell Mallorca, mitte Tenerifele.
Mina käisin aastaid tagasi märtsis, päris mõnus soe oli juba, vesi polnud küll just soe, aga see polnjd meie reisi eesmärk ka. Aastad võivad muidugi erinevad olla. Mingit meeletult tuult küll ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ühel aastal seal mehega rattalaagris kaasas. Ma tõesti ei mäleta, kas oli veel märts või juba aprilli esimene nädal. Ujuda igatahes veel ei kannatanud ja väga tuuline oli seal ka.

ma lähen sel aastal mehega rattalaagrisse kaasa. eelmisel aastal käis ta aprilli viimasel nädalal ja oli täpselt nibin-nabin veel sobilik trennitegemiseks, juba üsna varsti hiljem oleks liiga soe olnud. mees oli igatahes suht põlenud tagasi tulles. samas oli aga üks päev, kus oli ainult 14-15 kraadi ja kallas vihma. mõnusalt ujuda ei kannatanud, pigem korraks sisse ja kohe valja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Märtsis Mallorcal, kes käinud ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.