Esileht Pereelu ja suhted masendav

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: masendav

Postitas:

Mehega järjekordne tüli sp, et ma märkmikusse ei kirjutanud esimese lapsega (mida tegi, millal mingi sõna ütles – kuupäev) seonduvat ja et ma seda ka noorema lapse kohta ei tee. Et miks ma ei pildista ega filmi, kas on raske kaamerat kapi otsa panna.
Kogu aeg saan millelgi kallal võtta. Mul on sellest nii kõrini.
Aga mul tõesti ei tule sellel hetkel pähegi, et midagi kuhugi kirjutada või pildistada/filmida.
Tema põhjendus on alati üks – ega ta seda paha pärast ütle, ta ütleb alati nagu asi on.
Mis temal viga öelda, tema veedab lastega päevas kokku kuskil 1h. Muul ajal teeb tööd. Muud tema ei tee.
Nii kaua kui teen seda mida tema tahab, siis on kõik ok, sest temal on alati õigus ja kui ei olegi, siis ta oskab ikka teha nii, et temal on lihtsalt õigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehega järjekordne tüli sp, et ma märkmikusse ei kirjutanud esimese lapsega (mida tegi, millal mingi sõna ütles – kuupäev) seonduvat ja et ma seda ka noorema lapse kohta ei tee. Et miks ma ei pildista ega filmi, kas on raske kaamerat kapi otsa panna.
Kogu aeg saan millelgi kallal võtta. Mul on sellest nii kõrini.
Aga mul tõesti ei tule sellel hetkel pähegi, et midagi kuhugi kirjutada või pildistada/filmida.
Tema põhjendus on alati üks – ega ta seda paha pärast ütle, ta ütleb alati nagu asi on.
Mis temal viga öelda, tema veedab lastega päevas kokku kuskil 1h. Muul ajal teeb tööd. Muud tema ei tee.
Nii kaua kui teen seda mida tema tahab, siis on kõik ok, sest temal on alati õigus ja kui ei olegi, siis ta oskab ikka teha nii, et temal on lihtsalt õigus.

[/tsitaat]ma nüüd sildistaks. ta on neitsi:)))) või kala

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ma nüüd sildistaks. ta on neitsi:)))) või kala[/tsitaat]

äh, ei ole.
tavaline manipulaatori tähtkujus sündinud mehesarnane toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ta selle tunni jooksul mis ta lastega on klõpsib siis mõne pildi ja teinekord filmib. Ja kirjutab asju üles, sa ütle, et sa ise ei oska:).
Ega sul tegelikult muud üle jää kui mitte südamesse võtta, ära tee välja lihtsalt ja kui tuleb vahel meelde, siis pildista oma lapsukesi, oma lõbuks, mitte et mees käskis ja pead.
Ja mehele ütle, et alates tänasest nt kuu aega tohib sulle vaid ilusaid asju öelda ja kiita:), sest sa oled talvel väga tundlik, kohati isegi masenduselaadses olekus. Et kui midagi head öelda pole, siis pole vaja suud lahti tehagi. Või muidu…:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma naerataks kenasti ja ütleks, kallis, ma lähen nädalaks reisile ja sa saad TERVE nädala lapsi pildistada ja asju üles kirjutada. Kas pole tore võimalus sul lastega aega veeta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne mehesarnane toode, kes arvab, et naine lastega kodus puhkab:) Pesu saab ise pestud, toad korda ja söök valmis, naine jooksku ainult kaameraga lastel järel, lust ja lillepidu see kodus istumine 😀 Aga sa teinekord jooksegi ja pildista ja filmi ja muudkui kirjuta üles, kõik, mis lapsed ütlevad. Ära süüa tee ega korista, ja kui mees tuleb koju ja süüa tahab, siis lükka oma päevatöö talle ette, las vaatab, kuni süüa teeb ja koristab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed on juba suuremad, aga neile aeg-ajalt meeldib vaadata endast pilte ja videosid. Loomulikult ka meile.
Kui sinu mees on terve päev tööl, kas sulle siis ei meeldi talle näidata, toredaid/naljakaid momente lastest, mis päevajooksul on juhtunud?

Mina ise kolasin lastega kodus olles palju ringi ja fotokas oli alati kaasas.
Tähtsamad juhtumid, kiftid ütlemised kirjutan neile möeldud mälestusteraamatusse ülesse. Lapased ise pärivad, millal mida nemad hakkasid tegema ja mis olid nende lemmikuteks.

Ma ei saa aru sinu protesti pildistamise ja märkmete tegemise vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eeem, aga miks ta nagu ise ei tee kui tema tahab? kas peale tööd ei saa pilti teha või asju üles kirjutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka alguses eriti ei pildistanud, nüüd mõtlen, et oleks ikka võinud mõne hetke selleks näpistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees teebki ise. Ta käib kodus kuus nädalajagu päevi ja siis ta sahmibki tehnika asjadega. Pildistanud olen vahest isegi, aga filmida ma ei viitsi. Märkmeid pole teinud, saan võtta vast perearsti juurest väljavõtte kui vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Märkmeid pole teinud, saan võtta vast perearsti juurest väljavõtte kui vaja on.[/tsitaat] Nendest naljakatest lausetest ja sõnadest, mida laps rääkima õppides öelnud on… jaa, mul ka perearsti juures terve romaan hoiul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted masendav

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.