Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Masendav

Postitas:
Kägu

Kes on meil siin need, kes igas teemas ”masenduvad”, kelle jaoks suur osa asju elus on ”müstika”ja kellel on kohe hirmus kahju võõrast lapsest või mehest? Eks ma ise ka vahel üllatun kergelt, imestan. Aga et pidevalt masendus peale tuleks või midagi lausa müstikaks peaks, seda juhtub harva.

+4
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

see on lihtsalt ütlus. ega nad tegelikult ju masendu ka, vaid annavad mõista oma seisukoha.
no nagu mu sõbrannal oli kunagi nagu hüüdlause iga asja peale- see ei ole normaalne.

+9
0
Please wait...

Postitas:
kirilind2

müstika, mis teema. ütlen ausalt, masendus tuleb peale, kui tnimesel sellised asjad muret teevad. mul on sinust ikka täitsa kahju kohe.
Nii, et nüüd sa tead, mina olen see kurb masendunud inimene, kellel kõigist ja kõigest kahju on.
Mis nüüd siis nagu edasi peaks saama?

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

müstika, mis teema. ütlen ausalt, masendus tuleb peale, kui nimesel sellised asjad muret teevad. mul on sinust ikka täitsa kahju kohe.

Nii, et nüüd sa tead, mina olen see kurb masendunud inimene, kellel kõigist ja kõigest kahju on.

Mis nüüd siis nagu edasi peaks saama?

Ei peagi midagi saama – Kirilind2 on üks neist, kes Perekoolis masendumas käivad. Vastus küsimusele.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Masendav, mis sõnad kõik perekoolis ebasoovitavad on. Masendav!
Aga see ei tähenda, et ma masendun. Iga ärritava asja peale ei ärrituta ja iga masendava asja peale ei masenduta. Said targemaks?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ulme, mida teema

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis ma just lugesin? Ma olen šokeeritud ja pisarad jooksevad. Enne seda olin natuke imestunud, üllatunud, kukkusin toolilt maha ja pettusin inimkonnas. Päikest!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ok

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes on meil siin need, kes igas teemas ”masenduvad”, kelle jaoks suur osa asju elus on ”müstika”ja kellel on kohe hirmus kahju võõrast lapsest või mehest?

Neid on, kuna leidsin otsinguga 7130 tulemust märksõnale “masendav”

Aga sa ei kujuta ettegi perekoolika teist seisundit, mis on 3X populaarsem, ja mis on imestamine.
Leidsin 8472 tulemust märksõnale “imestan”, eks lisanduvad veel 31813 “imelikku” ja 296 tulemust “imestusele”.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks need, kes ei suuda ära imestada, milline “lollus lokkab siin Perekoolis” (ise loomulikult olles üks külastajatest vist endale aru saamata)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õõvastavat on 1337 leidunud. Asjad ja olukorrad on vaiksemaks jäänud, kõnetavaid on 97.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes on meil siin need, kes igas teemas ”masenduvad”, kelle jaoks suur osa asju elus on ”müstika”ja kellel on kohe hirmus kahju võõrast lapsest või mehest? Eks ma ise ka vahel üllatun kergelt, imestan. Aga et pidevalt masendus peale tuleks või midagi lausa müstikaks peaks, seda juhtub harva.

Sul on siis ligipääs perekooli telgitagustele, et tead täpselt, kes mis sõnu kasutab? Üks osa sõnu on kõnekeelelised ja ei tähenda seda, mida arvatakse, et nad tähendavad. Kui inimene ütleb, tule taevas appi, ei ole see ju otseselt taevaste jõudude poole pöördumine, vaid imestuse väljendamine. Nii et ma siis ka nüüd imestan, et oi, kas on tõesti inimesi, kes sellest aru ei saa, miks kasutatakse sõnu müstika, masendav, küll on kahju jne. Ulme ütleks ma 🙂 Aga nooh, nagu näha ulme minu jaoks on kellegi jaoks igapäev 🙂 Huvitavat elu elame 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ulme ütleks ma

Kasutatud 2841 korda…..no on ikka ulme…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda, et kellelgil kahju on minust vòi kellestki muust, vot neist ma aru ei saa.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda, et kellelgil kahju on minust vòi kellestki muust, vot neist ma aru ei saa.

Sellist asja kuulda on lausa õõvastav. 1338. korda. Neist, kel ei ole kunagi kellestki kahju, ei saa mina aru.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järjekordne olematu mõtlemisvõimega lumehelbeke. Sul süda ei lähe ka pahaks neid sõnu lugedes? irw
Kui mõni inimene hüüatab kurat, sa siis tõsiselt arvad, et see inimene peab päriselt süüdlaseks kuradit?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad. Kombed on erinevad.
Jäta see lihtne tõde meelde.

Sinu omast ekspressiivsema väljenduslaadiga inimesed pole sugugi nii suur haruldus, et sa neid siit eraldi otsima peaksid; samuti ei tähenda tundetoonide rõhutamisega liialdamine, et seda tegevatel inimestel muudki omadused sarnased oleksid või et neid saaks selle ühe tunnuse alusel kuidagi kategoriseerida. Samamoodi, nagu tugeva lõuaga inimesed ei ole kõik ühtmoodi iseloomuga, kui lubad analooge kasutada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks tädi tekitab siin endale iga päev kortse kulmu keritades. Ma avastasin, et mina ei oskagi ainult ühte kulmu keritada, mõlemad kerkivad korraga.
Mul oli kunagi töökaaslane, kes imestades hüüdis: Kuul pähe!

+1
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )