Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted masendav seksuaalharimatus (või hoolimatus?)

31 postitus (kokku 31)

Teema: masendav seksuaalharimatus (või hoolimatus?)

Postitas:

minul on kondoom purunenud oma rumaluse ja teadmatuse tõttu – kasutasime libesti asemel vaseliini. tean, tean, et vale variant, aga ehk vabandab mind see, kui ütlen, et sellest rohkem kui 20 a möödas ka. ehk siis arvan, et kohati võib ka vale libesti (siitsamasti foorumist võib ju lugeda, mida veel tänapäevalgi kasutatakse – beebiõli jmt).

SOS pillide valestivõtmise kohta: neid tuleb võtta 2 tk, 12 tunnise vahega või midagi taolist, oleneb tabletist. piisab, kui 2. tablett jätta võtmata või võtta hiljem, kui ongi õnnetus taga. ma olen elus korra võtnud ning siis olin nii hirmul, et panin endale kella helisema ööseks kella 3ks, et tablakas ära võtta. aga arvata on, et mitte kõik ei tee seda.

anonüümsena julgen tunnistada, et olen aborti teinud. olin 16aastane. oli puhas oma lollus ja kedagi süüdistada ei ole. nüüd olen juba 20 aastat elanud tihedat riskivaba monogaamset sekselu, kasutades ainult kondoome. meie peres on ka lapsed. kui peaksin kogemata rasestuma, siis olen valmis sünnitama, sest mu mees ja pere on parimad maailmas. ent peale seda laseksin küll juba steriliseerida. sinnamaani nuumame kummitootjaid! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)

Esileht Pereelu ja suhted masendav seksuaalharimatus (või hoolimatus?)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.