Esileht Pereelu ja suhted Masendav….

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Masendav….

ma ei tea, ma tunnen, et tahaks……….ma enam ei suuda. Kõik mis ma teen, on halvasti, kõik mis ma ütlen, on halvasti……mehega on halvasti juba vähemalt pool aastat. Ja ta kohe oskab vajutada neid nuppe, et ma endast välja läheksin…miks kurat ma siis lähen??????????? Mis mul viga on, et ma kaotan enesekontrolli juba, karjun………..tema ainult naerab….ütleb, et pean ravile minema, olen……see ajab mind veel rohkem endast välja, sest ta provotseerib….ta tahabki seda näha, naerda…… ma ei tea, mul on nii valus ja…..pisarad vist ei lõppegi. Nii üksi, täiesti üksi :(((((.

palun soovitage head nõustajat, psühhoterapeti vms, ma tõesti vajan seda. Aga mitte mehe pärast, vaid iseenda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 21:49; 15.04 22:07; 16.04 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta mees maha ja pane aga põsepuna palgele..!

Psühhiaatreid ei tasu usaldada…ega nemad ka paremini tea kui sa ise!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

jah, kui leian sobiva elamise, lähen….
Aga kuidas suuta olla vahepeal sama kalk kui on tema?
See on minu jaoks nii uskumatu, kõik see, et ta enda sõnul armastab!!!, kuid tegelikult ei hooli ta ju karvavõrdki. Mul on väga rasked ajad, lapsed väiksed, kisa päevläbi….ja siis ei ole ka kedagi, kes mõistaks. See on muidugi väga pikk jutt….kurat küll, ikka ma ulun….vastik on vaadata, kuidas inimene kohe mõnuga naerab ja käseb arsti juurde minna, ise aru saamata, mida tema valesti on teinud või teeb- ikka olen mina see, kes halvasti käitub, karjub, ütleb valesid asju, teeb kõike valesti…. kurat- kuna ma talle ühte kirja ära ei saatnud, siis nüüd süüdistab tõsimeeli mind oma paroolide kasutamises. Et mina käin tema kirju kustutamas. Ühe korra juba vahetas paroole oma ettekujutuses, nüüd vahetab uuesti ja süüdistabki, et mina käin tema meilboxis, kuigi ei käi…… kõik see, et ma olen nii süüdi kui olla saab, see on niivõrd rusuv. Ma olen nii vastikult haavatav ja nõrk, sellepärast ilmselt vajaksingi kõrvalist abi, sets enam ise toime ei tule…no ei tule….ta on suutnud mu nii kaugele viia……enne ma ei olnud ju selline…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 21:49; 15.04 22:07; 16.04 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et mehe käitumine on ainuke tema poolne kaisterünnak, millega ta suudab Sulle vastu hakata ja Sind rivist välja lüüa.

Tihtipeale võtabki ainult üks lastevanematest kogu argirutiini ja kohustused enda õlule ja lõpptulemuseks on tohutud pinged.

Ise olen ühe sellise suhte üle elanud, teistele vandus suurt armastust minu vastu, nelja seina vahel tümitas, mis jaksas. Küll ma olin tema arvates liiga palju koolis käinud, mõnuga pani diagnoose jne. jne. Ka laps oli olemas.

Mida ma kõige enam kahetsen- et varem sellele kõigele lõppu ei teinud! Ühelpäeval pakkisin lihtsalt ta asjad! Kananahk tuleb peale, kui teda meenutan, elu mahavisatud aeg.

Nüüdseks olen aastaid õnnelikus abielus!

Kallis teemaalgataja, ära raiska enda ja oma laste elu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta raamatukogust selline raamat: \”MIKS TA SEDA TEEB? Kuidas mõtlevad vihased ja kontrollivad mehed\”.

Ise loen seda praegu ja tunnen, kuidas minapilt jälle paika tagasi läheb ja suudan jälle enese elule keskenduda ning end täiesti normaalsena tunda, selle asemel, et püüda mõista, mida teen mida valesti, et minu mees käitub viisidel, nagu ta käitub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühhiaatrid võivad sind ka koos mehega sisse mässida sellesse mõttesse, nagu sa ise oleksid süüdi et sa ei mõista et mees sind armastab, oled haige jne Tee ikka nii kuidas ise tahad!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa siis ei lähe arsti juurde? su närvid on ilmselgelt läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei tea, ma tunnen, et tahaks……….ma enam ei suuda. Kõik mis ma teen, on halvasti, kõik mis ma ütlen, on halvasti……mehega on halvasti juba vähemalt pool aastat. Ja ta kohe oskab vajutada neid nuppe, et ma endast välja läheksin…miks kurat ma siis lähen??????????? Mis mul viga on, et ma kaotan enesekontrolli juba, karjun………..tema ainult naerab….ütleb, et pean ravile minema, olen……see ajab mind veel rohkem endast välja, sest ta provotseerib….ta tahabki seda näha, naerda…… ma ei tea, mul on nii valus ja…..pisarad vist ei lõppegi. Nii üksi, täiesti üksi :(((((.

palun soovitage head nõustajat, psühhoterapeti vms, ma tõesti vajan seda. Aga mitte mehe pärast, vaid iseenda… [/tsitaat]

Su mehel on sinust kopp ees lihtsalt, olgu siis mis iganes selle põhjuseks. Teine naine või lihtsalt tüdimus. Et sellist eemaldumist õigustada, viibki ta sind staadiumi, kus sina enesevalitsuse kaotad ja siis hea sulle öelda, mine ravi ennast. Minu meelest üsna klassikaline inimlik käitumine, sest sedasi teevad ka naised oma meestega.

Ega pole mõtet loota, et psühhiaater või psühholoog oleks nüüd imeabi, kes asjad su jaoks korda loksutab. Teil kahel on suur porbleem ja kui soovite, et kooselu edasi kestaks, tuleb probleemi koos lahendada. Praegu mulle pigem tundub, et mees teebki kõik selleks, et sa ise asjad kokku pakiks ja lahkuksid ja siis tema saab õnnetut nägu teha, sisimas aga on tulemusega rahul, et ei pidanud ise midagi otsustama.

Kuni te maha ei istu ja omi asju ei ürita paika saada, läheb sama rada. Muide, kui lähed vastuvõtule, siis pea 100% tõenäosusega tahab arst ka mehega kohtuda või kirjutab sulle antidepressandid ja siis liigud pohhuilt pilves, kuigi probleem on lahendamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

aitäh teile. MÕtlesin eile õhtul veel pikalt j ajõudsin järeledusele, et selle mehega ma ei jätka. Ei ole seda soovi.

Ja täpselt nii ma tunnen, et tahab lahti saada. Eks olen seda ka öelnud, et lähen. Siis tehakse ükskõikne nägu, et nojahh…. täiesti ükskõik.

Võtan esialgu täna siis raamatukogust raamatu., ehk saavad mõtted veel selgemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 21:49; 15.04 22:07; 16.04 07:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Masendav….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.