Esileht Lapse ootamine Masendus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Masendus

Postitas:

Käies 7+4 nädalal arstil, näitas UH kasvu poolest 6+1 nädalat ning kahtlustati et vōib tekkida peetumine. Lapsel ise muidu süda lōi. Nädala pärast on uus kontroll. Ma mōtlen koguaeg sellele ning kardan. Kas kellelgi on olnud veel selliseid olukordi? Mis on saanud? See on ka minu esimene rasedus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käies 7+4 nädalal arstil, näitas UH kasvu poolest 6+1 nädalat ning kahtlustati et vōib tekkida peetumine. Lapsel ise muidu süda lōi. Nädala pärast on uus kontroll. Ma mōtlen koguaeg sellele ning kardan. Kas kellelgi on olnud veel selliseid olukordi? Mis on saanud? See on ka minu esimene rasedus

Tere!

Minul oli rasedust 7n kui arstil káisin ja oli ńádal kasvust maas, kuid sùda lõi samuti. Nádal hiljem oli uus UH ja peetumine. Ka minul oli lootus,et vb ov oli hiljem… kuid kahjuks tegi loodus oma valiku. Ka minul oli esimene rasedus.
Loodan,et sul láheb paremini ja kõik siiski hásti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht sarnane olukord oli just veidi aega tagasi, näitas 10 päeva väiksemat last ja saadeti koju ootama 2ks nädalaks. Elu jubedamad nädalad olid… aga 2 nädala pärast oli ilusti kasvanud laps ja elus. Nüüdseks tasulisel oscaril käinuna selgus ka tõsiasi, et arst pani ultraheli tehes 10 päevaga mööda, tglt laps vastab ilusti päevadele ja kõik ok seega ka seda võib juhtuda. Samas tean ka seda, et ega seda muret miski väga ei vähenda. Minu soovitus- ÄRA GOOGELDA ENAM! See teeb asja hullrmaks, püüa mõelda, et sinu titaga kõik hästi ja seda ka endale sisendada. Usu 🙂 Loodan et teil kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Masendus