Esileht Pereelu ja suhted Masendus

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Masendus

Postitas:

Ma olen seda näinud, kuidas hoolivast isast saab lahku minnes kuuvarjutus. Meestel nimelt hakkab kohe ego mängima stiilis mina maksan elatist, mina võin teha ja olla kuidas tahan. Seega, praegu ma seda suhet laste nimel ei lõhuks. Võib olla hangiksin kõrvalsuhte.

Põhipõhjus on ikka selles, et mees tahaks last kasvatada ja toetada, aga ta ei taha ühelgi juhul eksi toetada. See pole paraku praegu võimalik, sest miinimumelatisest saab lapsega koos elav vanem last ilusti kasvatada, kusjuures lapsega koos elav vanem ei pea rahaliselt panustama. Samas seadusandlus justkui nõuab ka lapsega koos elava vanema poolset panust. Sisuliselt saab lapsega koos elav vanem poole miinimumelatisest oma tasku pista lisatuluna. Seda muidugi mees ei taha.
Loomulikult on ka siis lapsed alati “haiged”, kui eraldi elav vanem neid näha soovib.
Arusaadavalt ülaltoodud tingimuste tõttu jagatud hooldusõigus ei tule kõne alla, sest siis kaob lisatulu lapsega koos elavale vanemale.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 12:19; 06.06 15:24; 29.06 20:39; 29.06 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhipõhjus on ikka selles, et mees tahaks last kasvatada ja toetada, aga ta ei taha ühelgi juhul eksi toetada. See pole paraku praegu võimalik, sest miinimumelatisest saab lapsega koos elav vanem last ilusti kasvatada, kusjuures lapsega koos elav vanem ei pea rahaliselt panustama. Samas seadusandlus justkui nõuab ka lapsega koos elava vanema poolset panust. Sisuliselt saab lapsega koos elav vanem poole miinimumelatisest oma tasku pista lisatuluna. Seda muidugi mees ei taha.
Loomulikult on ka siis lapsed alati “haiged”, kui eraldi elav vanem neid näha soovib.
Arusaadavalt ülaltoodud tingimuste tõttu jagatud hooldusõigus ei tule kõne alla, sest siis kaob lisatulu lapsega koos elavale vanemale.

Ei ole see lapse kasvatamine nii odav, kui sina arvad. Ei tule 150 euroga kuidagi välja. Lisaks kulub sellele väga palju aega. Need isad, kes arvavad, et nii jube palju tuleb maksta, pakkugu parem lapse eest hoolitsemise osas abi. Seda muidugi ei ole ega tule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see lapse kasvatamine nii odav, kui sina arvad. Ei tule 150 euroga kuidagi välja. Lisaks kulub sellele väga palju aega. Need isad, kes arvavad, et nii jube palju tuleb maksta, pakkugu parem lapse eest hoolitsemise osas abi. Seda muidugi ei ole ega tule.

150ga ei tule, 300ga aga tuleb. Hetkel peab lahus elav vanem kõik 300 ise maksma, mitte et panustataks 150+150. Muidugi tuleb lapsega elavale vanemale kontole veel lisaks lapseraha ka. Et seda elatise suuruse juures arvestataks, tuleb kohtust läbi käia.

Kui lahus elav vanem on isa, siis on see “hoolitsemise osas abi” pakkumine ränkraske võitlus läbi kohtute, isegi kui emal on tunduvalt väiksemad võimalused lapsele head arenemiskeskkonda pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 12:19; 06.06 15:24; 29.06 20:39; 29.06 22:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Masendus