Esileht Pereelu ja suhted Masendus peal – jäängi üksi?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Masendus peal – jäängi üksi?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palju neid perekonda panustavaid mehi siin Eestis on? Mõned tõesti on, olen neid ka ise näinud. Kõik toimivates suhetes. Valdav enamus on aga siiski ainult saajad ja egoistid.
Ma isiklikult olen lõplikult tüdinud nende harva esinevate peresse panustavate meeste otsimisest nagu nõeltest heinakuhjas.
tsitaat]

Minu mehe tutvuskonnas on küll pea kõik nö peresse panustavad mehed. Samuti meie mõlemite vanematel ja vanavanematel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ülekaalul (no kui sa just 120 kg ei kaalu) pole mehe leidmisega tegelikult suurt pistmist. mul on 3 üksikut 36aastast sõbrannat, kes on ideaalkaalus, treenitud, tööalaselt edukad, aga samas üksikud ja lastetud. [/tsitaat]

Ülekaal mängib ka rolli. Aga veel suuremat rolli mängib ellu suhtumine, iseloom jne….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 14:30; 10.09 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on tütar, siis õpetad ta asjatult meestevihkajaks:( On ka häid mehi!

Kui sul on poeg- siis ta juba eos meheks saades kompleksidega- ema ju on õpetanud, et mehed on nõmedad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 14:30; 10.09 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]


Kosmeetika all mõtlen ka lihtsalt kosmeetiku juures käimist. Mina ei ole veel siinmail kohanud meest, kes lepiks hoolitsemata (kulmud, näohooldus, regulaarne juuksur, meik) ja aastaid vanu riideid kandva naisega ja/või väheteeniva naisega. Nii või teisiti on olukord mulle kahjulik.
Ja milleks mul on vaja mingi mehega koos tiksuda ja seksida, üksi on ikka kordades parem – vähem stressi ja kulusid.[/tsitaat]

Minul on pikad paksud juuksed, mida ise värvin, isegi lõikamisega olen viimasel ajal saanud ise hakkama. juuksezhelee+füün ja väga ilusa soengu saab paari minutiga ise peegli ees. Kulme kitkun ja värvin ka ise, samamoodi teen nädalas korra koorivaid maske. Kreemid olemas, kosmeetka ka – jumestuskreem, puuder, ripsmetu¨¨, pliiatsid, põsepuna, lauvärv. Meigin ennast igapäevaselt, aga kosmeetikale siiski kuus üle 10¤ kindlasti ei lähe ja ma ei tee seda ka seksimise eesmärgil, endal on meeldiv hea välja näha.
Riided ostan kaltsukast ja neidki vähe. Loomulikult valin ainult tõeliselt lahedaid ja häid riideid, mida ma kahjuks poest pole üldse leidnudki. Ainult pesu ostan muidugi poest, aga seda palju ju ei kulu. Hetkel olen töötu. Mul on ka eelmisest abielust lapsed.
Austajatest mul aga puudust pole olnud, sealhulgas 4 pikka suhet, millest viimane kestnud poolteist aastat ja kirg lõõmab metsikult. Suhted on lõppenud alati minu algatusel, pole veel ükski mees minu riietuse pärast põgenenud 🙂
See on NII loll jutt, et meestele meeldimiseks peaks mingeid ulmesummasid kulutama.
meestele ei meeldigi ülemeigitud naised. Maniküüris pole näiteks ma kunagi käinud ja küüsi lakin aruharva, mingi peo jaoks.

Kulude poolest – mees ikka on see, kes minule kulutab, mitte vastupidi. kui väljas käima, siis alati maksab tema, isegi jõuga pressimine ei aita ja pigem vaadatakse viltu sellele pakkumisele.
Seks aga on üks põhilisi vahendeid pingete leevendamiseks, looduslik õnnehormoon on parim.
tundub ikka, et viinamarjad on hapud, otsitud ettekäänded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, olen üksik ja tundub, et ka jään selleks.Sest ei ole mehi, kes panustaks perele või tahaksid kestvamat püsisuhet. Endal olnud kolm suhet, esimene pettis, teine suri ja kolmas osutus memmekaks.Kõik need aasta-paarised suhted. Lapsi pole. Lihtsalt ei leidu meest, kellega 5, 10 või enamgi aastaid koos olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul sama mure, olen üksik ja tundub, et ka jään selleks.Sest ei ole mehi, kes panustaks perele või tahaksid kestvamat püsisuhet. Endal olnud kolm suhet, esimene pettis, teine suri ja kolmas osutus memmekaks.Kõik need aasta-paarised suhted. Lapsi pole. Lihtsalt ei leidu meest, kellega 5, 10 või enamgi aastaid koos olla. [/tsitaat]

Enamasti on meestetuks jäämise põhjused liig kõrged nõudmised kaaslasele. Paraku käivad mitmed omadused käsikäes, näiteks kui tahad väga töökat meest, pead arvestama, et enamasti on ta ka kohutav pedant ja nõuab ka sinult, et iga asi oleks piltlikult öeldes täpselt 45 kraadise nurga all. Kui tahad head suhtlejat, kellega koos seltskonnas on tore olla, kaasneb sellega tihti ka see, et mees ongi ülisotsiaalne ja mõnusat kahekesi koos olemist jääb väheks. Kui tahad rikast ja edukat meest, kaasneb sellega paratamatult see, et istud päevade viisi koos lastega omapead ja kaasat näed enamasti öösel. Kui sa tahad kodus abistavat, lastega nunnutavat pehmet ja südamlikku meest, võib juhtuda, et tal on raskusi kriisisituatsioonis otsuste vastu võtmisel ja temast pole suurt karjääritegijat ning kinnisvara soetajat. Jne. Oh, eks muidugi leidub üksikuid pärleid, kuid pead endalt küsima, et kas ise oled selline pärl, et ideaalne mees sind valiks? Harmooniline kooselu tekib siis, kui mõlemad osapooled saavad siiski enamuse ajast iseendaga hakkama, kaaslasele andestatakse tema kiiksud, õpitakse nende kiiksudega koos elama, ilma pidevate süüdistusteta. Ei tasu illusioonidesse laskuda, et kõik teised paarid tunduvad olema ideaalsed, kõrvalt vaadates. Kuid tegelikult, kui üks kaaslastest ei ole just täiesti naiivne, isikliku arvamuseta lollpea, leidub igas paarisuhtes keerulisemaid hetki ja asju, millega on raske harjuda ja kohaneda. Tuleb lihtsalt otsustada, kas sinu jaoks kaaslase kiiksude talumine kaalub üles kooselust saadavad plussid (koos tegemise rõõm, keegi kellega asju läbi arutada, keegi, kellega oma emotsioone jagada, keegi kellelt saada lähedust, keegi, kes aitab laste kasvatamisel, kui neil on raske iga jne,).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 17:18; 11.09 09:30; 11.09 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas tark naine oskab nohikus ja veidi ebaatraktiivsemas noormehes ära tunda tulevase peaministri, tulevase maailmatasemel teadlase või Mick Jaggeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 17:18; 11.09 09:30; 11.09 09:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Masendus peal – jäängi üksi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.