Esileht Pereelu ja suhted masenduses kas tõesti tööle ja ongi emapuhkus läbi

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: masenduses kas tõesti tööle ja ongi emapuhkus läbi

Postitas:
Kägu

RE: masenduses kas tõesti tööle ja ongi emapuhkus läbi

Ma saan nagu teemaalgatajast aru. Laste sünd võib väga vabalt aidata jõuda äratundmisele, et ka tööelu vajab mingit muudatust, selmet samasse kohta sama laua taha naasta. Minu lapsed pole veel 3-aastased, kuid töösuhe endise tööandjaga lõppes (õnneks). Teen nüüd küll sama tööd, kuid mulle sobival ja meeldival viisil ise ettevõtjana. Kusjuures, heheee…mu endine tööandja on minu klient:) Aga mitte mingi väega poleks ma suutnud jätkata oma vanas töökohas – samad inimesed, samad teemad iga päev, samas kuubikus passimine. Nüri.

Please wait...
Postitas:
mina

RE: masenduses kas tõesti tööle ja ongi emapuhkus läbi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tohoh, lastega kodus passimine pidi ju hullult väsitav olema. Siit muud lugeda ei saagi, kuidas naised kodus pikisilmi ootavad, millal mees töölt jõuab, et siis neile puhkust annaks paar tundi.
Nüüd tuleb hoopis vastupidine välja, et tegelt pole kodus lebotamisel häda midagi ja tööl käia on veelgi hullem…[/tsitaat]

Ihihii – väga hästi öeldud.
Vastupidiselt teemaalgatajale olen mina nüüd mõned päevad juba tööl käinud ja nii-ii mõnus on. Tõeline puhkus! Keegi ei kisa, ei kakle – ma saan oma lõuna rahus ära süüa, nii et keegi ampsu ei nõua või \”seljas ei turni.\” Super!
Võib-olla see tuhin läheb pikapeale mööda, aga hetkel on küll väga hea tööl käia. Hoopis teine maailm.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Pereelu ja suhted masenduses kas tõesti tööle ja ongi emapuhkus läbi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.