Esileht Pereelu ja suhted masenduses mehe rahaahnuse tõttu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: masenduses mehe rahaahnuse tõttu

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ammu kolmekümnendates! Aga suht lapsik ja tundub, et ootab minult emahoolitsust ja vastutust, ise soovides veel elu nautida ning arvates, et minu elu on nüüd elatud, kuigi olen tunduvalt noorem. Naistel pole ju midagi vaja, mehed peavad puhkama ja lõõgastuma. Naistelt ju küsitakse õhtul – mida sa päev otsa tegid üldse?[/tsitaat]

Siis teegi omale selgeks, kas tahad kahte last. Sellises vanuses nad paremuse poole enam ei muutu vaid hullemaks. Mina sinu asemel korjaks oma kodinad selle vana diisli peale(kui on mehe elamine) ja paneks minema. Uus algus on raske, aga pärastpoole tänad õnne, et julgesid selle sammu ette võtta. Sa suudad ka lapsele palju enamat pakkuda, kui ei pea sellise mehe pärast oma närve kulutama. Ja kui on õige mees, siis selline käik lööb ehk ka tema silmad lahti.

Julgust ja otsustusvõimet sulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.02 13:03; 17.02 13:28; 17.02 13:51; 17.02 14:15; 17.02 15:23; 17.02 15:53; 20.02 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Muide kahtlustan, et teema on libateema, tihti siin mingid pooltöötud beibed kurdavad, et mees ei taha üldse raha anda ja nad ei saa ilusad olla. Siis on alati see rahaandjast mees süüdi, et rohekm ei teeni.[/tsitaat]

Palun loe teema korralikult läbi, enne kui õelutsema kukkud. Mees käib tööl aga raha kulub nö \”oma asjade\” peale ära aga tahab veel paremini elada. Kuigi olen ka ise hästi teeninud, pole ma enda välimuse peale kunagi kulutanud ja pole ka plaanis, beibede maailma ei kuulu, geelküüsi ei poolda ja juukseid värvin ise. Suudan ka ilma firmamärkideta ilusaid riideid leida ja kulda ei oma ega ihalda ka. Paistab tõesti, et on veel hullemas seisus inimesi olemas, kahju, kui sellise mürgise mõtlemisega oled. Ma ei ootagi, et keegi seda üldse lugema peaks, kui aidata ei taha ja teiste tundeid ei austa. Suudan endale vajaliku ka ise hankida ja ei võtakski ühegi mehe käest sentigi vastu, iga kopikas küsitakse purjus peaga tagasi, minul sellist alandust vaja ei ole, et kellegi kulul elaksin. See, kui hingelises raskuses olen, ei tähenda, et mul üldse mingit väärikust pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei õelutsenud, lihtsalt avaldasin arvamust. Ma lihtsalt ei usu seda, selline suhe ei saa olemas olla minu meelest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.02 13:09; 17.02 14:19; 17.02 15:37; 17.02 15:47; 17.02 16:26; 17.02 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin välja suht sarnasest suhtest. Praegu on nii hea ja rahulik elada oma lastega omaette.
Ka minu lapse isa oleks sama ülbeks kätte läinud, nagu sinu oma kirjelduse järgi, aga ma hakkasin juba ammu vastu ja igapäevane oli tülitsemine raha ja tema käikude pärast. Samamoodi silus enda ja oma autokese välimust vahetpidamata. Elu oligi üks pidu ja trall.
Samuti armastasin nagu ullike seda lontrust. teenindasin ja orjasin ja uskusin tema juttu, et armastab ka. Jõudis lõpuks kohale, et armastav inimene teist nii ei kohtle. Tagatipuks pettis ja valetas ka kogu aeg, aga seda avastada oli ikka suht kõva uurimistöö.
Võid arvestada, et kui ta sinult piisavalt raha ja mugavust ei saa, siis paneb ajama teise ullikese juurde, kes suudab su üle trumbata. Ja see juhtub varem või hiljem.
Mina soovitan mõistusele tulla ja oma tunded endast välja visata, mida selle mehe vastu tunned. Ma tean kui segaduses sa oled ja mida tunned. Oled enda ära kaotanud ega tea enam kuidas on õige, mis on parem jne. See manipulaator ja väljapressija on su tümaks teinud. Mõtle enda väärikusele – sa ju väärid paremat kohtlemist! Ärka üles ja pane ennast maksma! Üks mees peab endaga ise hakkama saama ja peret toetama, mitte pere ei pea seda eputist toetama! Tundub, et rahaliselt saaksid üksi oma lapsega paremini hakkama.
Kas sul on tõesti vaja kannatada ja ennast piinata, et sellist kasutut asjakest omada?!
Pikaajalise depressiooni ja hingepiinade tagajärg võib olla psühhosomaatiline haigus. Mina juba olen selle küüsis selle pika kannatamise pärast. Usu, sa ei taha seda.
Mina usun, et armastus ei tohiks haiget teha.
Ja ära muretse, et laps isata kasvab. Sa võid ju last isale anda hoida nii tihti kui ta seda tahab. Laps ei jää isata selle pärast, et te lahku lähete. Ja kui isa huvi ei tunne, siis polegi talle sellist isa vaja. Küllap tuleb su ellu keegi teine siis, kes tahab sellele lapsekesele isaks olla ja vääriks teda rohkem.
Mina võitlesin ka oma tunnetega, ega suutnud teda jätta, kuigi sõbrad ja mu enda mõistus ütles kogu aeg, et ma pean temast loobuma.
Ühel päeval nutsin tema pärast ahastavalt ja palusin valju häälega ingleid, et nad selle armastuse tema vastu minult ära võtaks, et ma ei vaja seda. Ja ime juhtus. Kas tõesti inglid aitasid!? Aga läinud ta on – 6 aastat võitlesin oma suure tundega… nüüd on nii hea vaba tunne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakene, sul hetel juba on üks LAPS, see on su oma mees, kes pole veel täiskasvanuks arenenud ja vanusel pole siin mingit rolli. Ja armusid sa temasse ilmselt kunagu just tema toredate lapselike omaduste tõttu (mida sul endal ehk vajaka). Nüüd oled rase ja roosad prillid langesid eest, sest mehel pole vaja enam eriti pingutada (ega rase või imikuga naine niikuinii niisama minema kõnni), samas on lapse näol sündmimas konkurent sinu armastusele ja tähelepanule. Kahjuks pean ütlema, et pärast sünnitust läheb asi hullemaks.
Kaldun arvama, et sinu mehe armastus on nö infantiilne armastus (armastan sind kuna sina armastad mind), ise kutsun seda heade aegade armastuseks. Kui tekivad probleemid, siis lapselikuna ei suuda ta neid näha sinu vaatenurgast, esikohal on enda suur EGO.

Kas tunned selles artiklis ära oma mehe:
http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/lapsmees-poeb-naise-selja-taha.d?id=18710943

Psühholoogist on abi küll, aga sulle endale eelkõige, mitte paariteraapiana.

Endal üks selline eksemplar üleelatud/-elamisel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kuradi kohast te leiate omale sääraseid mehi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan, et lugejate sekka on ka mehi sattunud. Mind huvitaks tõesti meesterahva arvamus väga, kas raha ja edevad asjad on enam väärt kui pere tunded?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei panusta teie ühisesse ellu sentigi, krediitkaardid tühjad, laps tulekul ja mees nõuab SINULT veel raha enda vajadusteks juurde. No kuule, tule mõistusele!

Kusjuures sa tunned ennast veel süüdi ka, et anda pole ja üldse mõtled, kuidas teda mitte pahandada, et ta sinuga ikka rahul oleks.
Mõtle tõsiselt, kas sul ikka tasub sellest ilueedist kümne küünega kinni hoida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahjuks pole mul isiklikku arvutit ja maili aadressi, kui mees arvutist nuhiks, et veel kellelegi kurta julgen, siis ei kujutaks sõda ette. Muidugi tore oleks, kui ta ise siit lugema sattuks ja ennast kirjelduse järgi ära tunneks, ehk saaks siis minu piinadest aru.[/tsitaat]

Mis mõttes? Kuidas sa varem näiteks koolis käisid, ülikoolist tuleb ju automaatselt ka meiliaadress?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub, et sa ise oled lapsik, kui oma meest kardad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahjuks pole mul isiklikku arvutit ja maili aadressi, kui mees arvutist nuhiks, et veel kellelegi kurta julgen, siis ei kujutaks sõda ette. Muidugi tore oleks, kui ta ise siit lugema sattuks ja ennast kirjelduse järgi ära tunneks, ehk saaks siis minu piinadest aru.[/tsitaat]

Oeh.

Midagi Sa vist ikka jätad siinkohal rääkimata.

Nagu MISMÕTTES ei ole isiklikku meiliaadressi? https://mail.google.com ei avane? Isegi õnnetu hot.ee ei avane? Kui midagi enda teada tahad jätta, lihtsalt ei salvesta kasutajat ega parooli, Firefoxil tasub jagatud arvutis yldse private browsing sisse lylitada, teiste brauseritega pole ma kursis, aga ilmselt on neilgi võimalusi.

& kogu see aga-äkki-mees-vihastab-et-mul-on-ka-elu mentaliteet . . . pyha pyss! Inimeseloom! KELLELE Sa elad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina tean paari eriti klammerduvat naisinimest, kellel on mehega ühine meiliaadress, sest mees ei luba isiklikku teha. Tegelikult ka, selliseid on olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.02 13:09; 17.02 14:19; 17.02 15:37; 17.02 15:47; 17.02 16:26; 17.02 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selle nimel, et lapsel oleks isa, oled sa valmis veel mingisugused 18 aastat seda meest ümmardama? Huvitav, mis sinust küll selleks ajaks järele jääb?

Kui sa vähegi mõistlik inimene oled, siis usun, et küllap sa paari aasta pärast asju hakkad pakkima. Kui aga ei ole, siis ärkad 18 aasta pärast üles, vaatad peeglisse ja ei jõua ära kahetseda, et kohe midagi ette ei võtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 19:48; 18.02 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mida tähendab – et varem jõi vähem? selgub, et joodik ka veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kaua on koos oldud(on ka ilusaid mälestusi), hoolitseb oma välimuse eest, varem oskas õhtuti mu tuju oma naljatamisega tõsta, tundub ka,et oskab teiste probleeme kõrvalt õige nurga alt näha, voodielust tunneksin puudust, käib trennis ja ehk suunaks ka last spordiga tegelema.

Kui praegust sellele kõigele mõtlen, on väga valus. Miks ta raha esikohale seab? Meil on teatud suur ühine hobi-huvi aga rahasse suhtumine nii erinev. Ta ei taha näha minu probleeme, hirme ega minu tundeid.[/tsitaat]

1. Käib trennis ja näeb hea välja

No ei tule midagi muud – muu on mälestused ja tulevikuootused. Voodielu saab elada iga mehega (isegi naisega).
Minu meelest mõtled sa ainult oma hargivahega. Mees ongi sinu geelküüntega beibe. Mees-beibe. Öäkk. Kui juba lihakaha tahad üleval pidada, võta siis juba noorem.

Sihukestele on väga lihtne asju selgeks teha. Kutsu töömees, lase külmkapile koodiga tabalukk ette monteerida. Rohkem ei pea midagi ütlema ega tegema. Kui see teinepool on beibe, siis ole hea, ela rolli sisse – JA OLE MEES!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja! Minul olid küll teised mured mehega, aga ühine on see, et ka mina nutsin päevast päeva. See oli kohutav. Aga poja on mul tõeline rõõmupall ja rahulik laps.
Käisin TÜ naistekliinikus psühholoogi juures (tasuta ja pääses kiiresti löögile, soovitan!), tema ütles, nuttu ei tohi tagasi hoida. Emotsioonid tuleb endast välja lasta.
Küll kõik hästi läheb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, kas see sind aitab, aga räägin oma loo:
olime mehega koos 2 aastat. Olid ohumärgid küll, et mees on nn kooner, sest rahakotid olid meil rangelt lahus. tema majandas oma rahaga, mina omaga. Kui kokku kolisime, jagasime solidaarselt ka kohustused. enam-vähem kõik arved pooleks. Muidugi suuremad ostud tegi mees (autod, telekad jne), lubas muidugi mõista endale ja enda hobile meeletult raha. Mina aga jäin esimest last ootama. Siis algasid ka tülid raha pärast. Kuna mina olin rase, lisatöö-otsad jäid ära, hakkasin vähem sisse tooma. Mees oli aga harjunud, et tulen ise toime. lapsele vajamineva ostsin kõik enda vahenditest (voodi, mööbli, vankri, riided, kõik tarvikud jne). Elu jätkus peale lapse sündi vana rada. Muidugi olin sunnitud mõne-kuuse tite kõrvalt tagasi tööle minema, sest puudus minu panus ju. (ei olnud veel emapalka). Ootamatult jäin teise lapse ootele (laste vahe 2 aastat). Tundus, et elu hakkas juba jumet võtma, käisin uuetsi tööl, panustasin pere-ellu ja kõik oli jonksus. Siis läks asi veel hullemaks. Kuna rasedused on olnud mulle väga rasked, on nö ‘kuival hoitud’ mees ikka kohati päris pööranud. Teise lapse ootamine oli mulle kohutavalt raske! nutsin vist terve raseduse aeg. kuna mul oli juba 1,5 a laps, kelle eest hoolitseda, olin ise uuesti rase, siis mingeid pikki tööpäevi ma mõistagi teha ei saanud. käisin õhtuses vahetuses tööl, restoranis. Selle rahaga suutsin maksta oma arved ja tuua koju toidu. just, oma osa arvetest! sest lõpuks käskis mees mul kõikidest arvetest pool kinni maksta. asi läks väga inetuks. kolisin isegi korra kodust välja, kuid mingil hetkel leppisime ja kolisin tagasi. nutsin end samuti magama pea igal õhtul. meie suhe oli täiesti sassis. mees oli muutunud mingiks monstrumiks, kellel silme eest vaid raha keerles. süüdistas mind sajas surmapatus, kuidas ma midgai ei teeni ja olen muidusööja. seda oli rasedana väga raske kuulata. tahstin ju ka olla hoitud ja armastatud. tahtsin, et mees TAHAKS meid toetada ja lastega kodusolemise ajal ülal pidada. aga ei, see oli nagu õudus-unenägu. Siis sündis teine laps. läksin tööle 6 nädalase lapse kõrvalt (uuesti õhtuses vahetuses), et hakata raha teenima, oma osa maksma arvetest. kui noorem laps oli 1 a, ütlesin mehele, et lähen ära. pakkisin oma asjad ja läksin. kuid mis sa arvad, et mul niisama minna lasti? oh ei! ta tuli ka. alustasime uues kohas, uuelt lehelt. ka mina sain tasuva töö ja meie elujärg paranes oluliselt. mehega tülid kadusid. nüüd on meil ka kolmas laps. mina sain emapalka ja läksin 1,5 a lapse kõrvalt uuesti tööle, et ei tekiks auku, kus ma ei teeniks. meie rahakotid on endiselt lahus, mina maksan poole, tema poole. laste eest vastutame ühiselt. suuremad ostud teeb tema, remondi eest maksab tema, minu kanda on igapäevased kulutused. Oleme nüüd need asjad kuidagi paika saanud. ma ei oota enam, et minu eest kõik kinni makstakse, mulle kõik hõbekandikul ette tuuakse. olen harjunud sellega, et pean enda eest ise vastutama ja enda laste eest ka. peale selle teadmiseni jõudmist, et minu mees lihtsalt on selline, elame palju rahulikumalt. Kui sinule ei sobi see, et peadki ise enda eest vastutama, siis ei sobi sulle ka seda sorti mees.
inimesed on erinevad, nende taust on erinev, nende algperekonnad on erinevad. me ei saa neid muuta. saame vaid leppida ja kohaneda. Kui ei kohane, siis tuleb leida uus, kellega suudad leppida.
mina aga leian, et olen mehele tänu võlgu, et ta minus sellise vastutustunde on kasvatanud. saan ise hakkama ja ei karda ka 3 lapsega üksi jääda. olen nüüd hoopis teistsugune naine, kui 10 aasta eest arvasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, minu teada ei saa perekooli foorumi kasutajaks ju registreerida, kui sul meilikat ei ole…

tasuta meilikontosid saab luua kus iganes, hot.ee, mail.ee, gmail.com, jne. Milles probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 09:19 on mehe poolt ikka üdini ajupestud. Pole ime, et mees muudkui tagasi ronib, uue naise niimoodi välja õpetamine võtaks kõvasti aega, kui üldse võimalikuks osutuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui aus olla oled ise loll..loe oma kiri uuesti läbi ja mõtle..kas see on eluterve keskkond, kuhu laps sünnitada?

arvad, et laps on tänulik sulle? kui teada tahad, siis sa juba praegu põhjustad lapsele stressi millega ta peab sündima ja hakkab endas kaasas kandma ning see hakkab väljenduma tema tervises ja käitumises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja su mees on EBANORMAALNE. Jah, ja v arsti kahjuks sa ise ka kui sa selle terroristiga koos jätkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jube. no miks te, naised, ei abiellu enne kui lapsi hakkate saama??? abielu kui toiming paneb ainuüksi mehi mõtlema, kas selle naisega tahaks oma elu, lapsi ja vara jagada (antud juhul nb!) või mitte. kui naine oleks vähegi seadnud laste saamise eeltingimuseks abielu, enne kui jalad harki ajas, et lapsi teha, poleks sellist olukorda ilmselt olemaski. sest siis oleks mees ammu vehkat teinud, kui talle tema enda vara ja bmw nii olulised on. ma ka ei tõmbleks mehena mingi abielu pärast, kui olen niisamagi kätte saanud seksi-, koristus- ja lastekasvatusteenused.

praegu aga leian, et igale potile leidub kaas. küll aga korraldab teie eluviis lastele eheda näite, kuidas elada alanduses, üksteise usaldamatatuses ja sentide saagimises.

toodate endasuguseid lihtsalt juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:04; 18.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem kasvagu isata kui sellise jobuga. Küllap hakkad emapalgast ka tibidega lõbutsemist kinni maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste arvamusest ei ole keegi eriti huvitatud, kes pikaaegse kooselu jooksul voodielu jalgade harkiajamiseks peavad, ilmselt kommeteerija teeb seda sageli igal pool, sedasorti naisehakatised pole just õiged nõu andma.
Mis seal nii arusaamatut on, et mees naise meile loeb, kas keegi pole selliseid enne näinud.Ma ei saa aru, kust siin välja annab lugeda, et ma iseenda ja lapse eest vastutada ei suuda? Küsimus on selles, et kas naine peab ka mehe eest vastutama, mis siis üldse mehe kohustusteks tänapäeval jääb, kas iseenda tuju tõstmine ja täisväärtusliku elu nautimine, kui kõrval inimene pead vaevab, kuidas arveid maksta (arvestades, et mees ei hooli ka kokkuhoiust)? Kui keegi kahtleb teema õigsuses mailiprobleemi tõttu, siis palun anna oma telefoninumber ja võin helistada. Anonüümsus oleks kasutu, kui kontaktandmed foorumis ripuksid. Heasüdamlikud inimesed on vastukaaluks ka omi muresid kirjutanud ja sellest on abi, kui loed, et pole üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas eluasemekulud maksab mees? Korteri laenu ka?
Sellisel juhul on ju suht loogiline, et söögi kulu on sinu kanda. [/tsitaat]

Palun lugege teema enne läbi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mis seal nii arusaamatut on, et mees naise meile loeb, kas keegi pole selliseid enne näinud.Ma ei saa aru, kust siin välja annab lugeda, et ma iseenda ja lapse eest vastutada ei suuda? Küsimus on selles, et kas naine peab ka mehe eest vastutama, mis siis üldse mehe kohustusteks tänapäeval jääb, kas iseenda tuju tõstmine ja täisväärtusliku elu nautimine, kui kõrval inimene pead vaevab, kuidas arveid maksta (arvestades, et mees ei hooli ka kokkuhoiust)? [/tsitaat]

Tead, mina küll ei usu, et asi sinu mehe rahaahnuses on. Ilmselgelt ta lihtsalt ei hooli sinust, sestap ongi tal nii lihtne sind ära kasutada.
Ahned inimesed ei kulutaks ona raha tilulilu peale, aga miskid veljed ning pidu ja pillerkaar seda just nimelt on.
Sul on jah selline meesbeibe, kes kasutab sind haledalt ära, kui leiab uue ja parema (loe: rikkama), siis küllap liigub edasi.

Aga eks tee katset, anna talle seda teemat lugeda ja kui peale seda ta oma perekonna heaolu prioriteediks seab ning vastavalt ka käituma hakkab, võid talle andeks anda ja rõõmsalt koos edasi elada. Kui aga ta su selle jutu peale kukele saadab ning oma beibestiili edasi paneb, siis mõtle ikka hoolega, kas igapäevaselt selline eeskuju on lapse jaoks nii vajalik nagu sina kipud arvama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 19:48; 18.02 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selliste arvamusest ei ole keegi eriti huvitatud, kes pikaaegse kooselu jooksul voodielu jalgade harkiajamiseks peavad, ilmselt kommeteerija teeb seda sageli igal pool, sedasorti naisehakatised pole just õiged nõu andma.
Mis seal nii arusaamatut on, et mees naise meile loeb, kas keegi pole selliseid enne näinud.Ma ei saa aru, kust siin välja annab lugeda, et ma iseenda ja lapse eest vastutada ei suuda? Küsimus on selles, et kas naine peab ka mehe eest vastutama, mis siis üldse mehe kohustusteks tänapäeval jääb, kas iseenda tuju tõstmine ja täisväärtusliku elu nautimine, kui kõrval inimene pead vaevab, kuidas arveid maksta (arvestades, et mees ei hooli ka kokkuhoiust)? Kui keegi kahtleb teema õigsuses mailiprobleemi tõttu, siis palun anna oma telefoninumber ja võin helistada. Anonüümsus oleks kasutu, kui kontaktandmed foorumis ripuksid. Heasüdamlikud inimesed on vastukaaluks ka omi muresid kirjutanud ja sellest on abi, kui loed, et pole üksi.[/tsitaat]

sulle on mehe poolt ikka tõsist ajupesu tehtud, et sul enesehinnang nii madal on. kui sa ainult teaksid, kui normaalselt on võimalik armastatud inimesega peres pere- ja rahaasju ajada, siis sa suudaksid ka adekvaatsemalt enda suhet diagnoosida. kuna sa aga pead veel vajalikuks meest õigustada, siis järelikult pole mehe käitumine veel sinu taluvuspiiri ületanud. teema pole arvete maksmises ja kokkuhoidlikkuses, teemas on karjuv info sellest, kuidas mees naist ära kasutab. ja on vaid aja küsimus, kui mehe tõeline pale ka sulle selgeks saab. piisab sinu mõnekuulisest töövõimetusest või töö kaotusest ja sa näed, mida su mees tegelikult väärt on. kahju, et selles kõiges jääb kaotajaks laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:04; 18.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle teeb see sündimata laps muret: lapsed võtavad üle oma vanemate elumudeli, st kui tüdruk, siis on juures järjekordne pealiskaudne, ainult välimust hindav subjekt, kelle jaoks on peamine, et \”mees olemas oleks\”, kui poiss, siis järjekordne ärakasutaja, kes naistesse põlastusega suhtub.

aga 100% on nii, et kui keegi siin avaldab teema täiesti ebafunktsionaalsest \”suhtest\” ja teemale vastajad sellele tähelepanu juhivad, siis sõidab teemaalgataja rind puhvis sisse ja kukub oma äbarikku kaitsma. ju siis meeldib nii elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooner on hullem kui joodik.
Joodik magab peatäie välja ja on homme kaine.
Kooner on kooner nii kainena kui purjus peaga.
Aga kui tõsiselt öelda, siis arvan, et olen EV koonrit nr. 1 oma elus näinud oma kadunud vanaisa näol. Suri 76-aastaselt. See ei parane mitte kunagi!
Varsti saad teada, et kas lapsele ikka on vaja pamperseid , saab marlidega ka. Käru võiks olla pruugitud,riideid pole ka vaja, bemmi uued kummid on palju vajalikumad, jne.
Tean üht peret, kus naine võttis pidevalt oma isalt-emalt laenu, et oma mehele süüa osta peale emapalga lõppu.Naine sai jalaga, kui toitu polnud piisavalt või oli ununenud six-pack ostamata. Kahjuks elavad koos siiani. Naine käib 2 kohaga tööl, maksab kõik laste ja koduga soetud kulud, mees kogub raha pangaarvele. Kuuldavasti juba vanas rahas seal miljon, aga ikka vähe. Naine pole omale aastaid ühtki uut riiet ostnud, mees käib firmaates. Mõlemad 30 pluss.Naise enesehinnang on null, mees mõnitab teda igal juhul, et naine pole ilus nagu mõni naine tema töö juures, jne. Iga aastaga ikka vähem tahan nendega suhelda, laste pärast ikka käin veel seal, meil lapsed ühevanused. Kingin siis ikka mõne uue mänguasja või riideeseme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes pole teemaalgataja taolistest inimestest kunagi aru saanud. Enesehinnang on NULL, eneseväärikust pole ollagi! On nõus ka põrandakaltsu rolliga. Peaasi, et mees majas oleks. See, et tegemist pole mehe vaid jobuga- see enam kohale ei jõua.
Aga jõudu sulle! Eks siis mine kerjama kui bemmile ikka uusi velgesid või muud tillipikendust vaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted masenduses mehe rahaahnuse tõttu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.