Esileht Pereelu ja suhted masenduses mehe rahaahnuse tõttu

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: masenduses mehe rahaahnuse tõttu

Postitas:

NB!Korter on 100% mehe nimel ja rõhutab, et ei kavatse seda hiljem kellegagi jagama hakata. Paistab, et see kommenteerija on veel hullemas seisus, kes arvab, et naine peab ülal pidama 2 autot,lapse, ostma toidu, maksma arved ja lõpuks veel ka korterilaenu, millest igakell välja võid lennata. Sellise sissetulekuga naisi võib siin foorumis olla aga mina nii palju ei teeni.Kes siis lõpuks meest kinni hoiab, eeldan, et see kommenteerija, kes kõigele muule veel tagatipuks ka laenu nõus maksma, mõtlemata, miks korterit jagada ei taheta. Tõesti, siin arutlemine ja mõnede heatahtlike inimestega vestlemine on mind juba piisavalt tugevaks teinud, et julgen ka mehe vastu astuda ja kui sellest tulemust ei tule, siis mul on tunduvalt odavam oma korter hankida ja arvestades, et kaovad suured söögi- ja muud kulud, jääb piisavalt veel üle, et saan ka endale kunagi midagi lubada.Selle pärast ju kirjutasingi, et sellest olukorrast välja tulla tahan, mitte, et tahaksin sellest mehest meeleheitlikult kinni hoida. Kui mees oleks algusest peale selline olnud, ehk siis 10 aastat, siis vaevalt keegi laste peale üldse mõtleks ja veelvähem midagi muuta loodaks.Sellest on ikka ju aru ka saada, et ka temal minu vastu tunded on aga raha vastu on lihtsalt suurem armastus.Kindlasti annan ka teada, kuidas läheb, kes lihtsalt nõiad on ja ei hooli, siis need tõesti ei ole sunnitud lugema ja veel vähem kommenteerimise peale aega raiskama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]NB!Korter on 100% mehe nimel ja rõhutab, et ei kavatse seda hiljem kellegagi jagama hakata. Paistab, et see kommenteerija on veel hullemas seisus, kes arvab, et naine peab ülal pidama 2 autot,lapse, ostma toidu, maksma arved ja lõpuks veel ka korterilaenu, millest igakell välja võid lennata. Sellise sissetulekuga naisi võib siin foorumis olla aga mina nii palju ei teeni.Kes siis lõpuks meest kinni hoiab, eeldan, et see kommenteerija, kes kõigele muule veel tagatipuks ka laenu nõus maksma, mõtlemata, miks korterit jagada ei taheta. Tõesti, siin arutlemine ja mõnede heatahtlike inimestega vestlemine on mind juba piisavalt tugevaks teinud, et julgen ka mehe vastu astuda ja kui sellest tulemust ei tule, siis mul on tunduvalt odavam oma korter hankida ja arvestades, et kaovad suured söögi- ja muud kulud, jääb piisavalt veel üle, et saan ka endale kunagi midagi lubada.Selle pärast ju kirjutasingi, et sellest olukorrast välja tulla tahan, mitte, et tahaksin sellest mehest meeleheitlikult kinni hoida. Kui mees oleks algusest peale selline olnud, ehk siis 10 aastat, siis vaevalt keegi laste peale üldse mõtleks ja veelvähem midagi muuta loodaks.Sellest on ikka ju aru ka saada, et ka temal minu vastu tunded on aga raha vastu on lihtsalt suurem armastus.Kindlasti annan ka teada, kuidas läheb, kes lihtsalt nõiad on ja ei hooli, siis need tõesti ei ole sunnitud lugema ja veel vähem kommenteerimise peale aega raiskama.[/tsitaat]
Miks sa omale paremat meest ei otsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]emme 14 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun väga vabandust, aga ma ei saa aru perekondadest, kus on naise raha ja mehe raha. Meil on ühine raha, muudkui kanname üksteisele, sest palgapäevad ja sissetulekud erinevad, ühel päeval on minul rohkem, teisel päeval mehel. Kõik vajalikud maksud ja arved maksame ühiselt, arvestame, mida saab ja mida mitte. Liisingud ja arved on esikohal, siis toit ja laste vajadused ja siis meie vajadused 🙂 Aegajalt on küll tunne, et ei ole piisavalt ja siis tahaks, et mees rohkem teeniks, aga oli ka aegu, kus mina ei pidanud isegi mõtlema, kas on raha või mitte, nii et ajad on erinevad. Teemaalgataja, püüa nüüd korra mõelda, mis see on, mis su mehe selliseks muutis? Ja siis mõtle, kas sa oled valmis seda probleemi lahendama.[/tsitaat]

Jah, väga õige ongi nii aga sellisel juhul peab mees ka selline olema, keda nii palju usaldada võib, et see nädalavahetusel kogu pere eelarvet ööklubisse ei jäta ja pere ülejäänud söögi jaoks võlgu peab võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesi ja peresid on erinevaid. Võib olla ühine rahakott ja ei loeta, kumb rohkem teenib, ostetakse, mida vaja. Võivad olla eraldi rahakotid (mul raskem mõista, aga selliseid on palju, ka toimib ju siis). Aga nii, et naine rapsib üksi ja ostab kõik ja mees ainult ootab, et teda poputataks ja kavatseb oma korteri ainult endale hoida (peale surma kellele?) – sellist olukorda mina ette ei kujuta. Mina ei paneks end IIALGI sellisesse olukorda. Mul peab olema enda nimel mulle kuuluv elukoht, et juhul kui kooselust midagi välja ei tule, ei saadaks mind kuuse alla saata.
Teemaalgataja, Sinu mees on viimane kõnts. Sellisega ei elaks ma koos mitte tundigi. Ja sina muretsed veel, kust leida psühholoogi, kes aitaks sul sellise olukorraga leppida…
Nüüd kohe selg sirgu ja sotid selgeks. Kui mees soovib olukorda muuta, siis võite ju proovida. Aga ennustan, et seni, kui elate MEHE korteris, pead olema valmis iga hetk tänavale lendama – võibolla päev enne sünnitust, aga tõenäolisemalt mõni päev peale sünnitust, kui su kõntsale kohale jõuab, et teda ei teenendata enam ega orjata nagu seni, sest üks väike olend nõuab kogu tähelepanu ja vääksub kogu aeg, nii et tema ei saa õlut juua…
Selline tulevik sind ootab, kui sa midagi KOHE ette ei võta.
Mina ei elaks üldse elamises, mis ei kuulu kasvõi 50 % ulatuses mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]iis sündis teine laps. läksin tööle 6 nädalase lapse kõrvalt (uuesti õhtuses vahetuses), et hakata raha teenima, oma osa maksma arvetest.

meie elujärg paranes oluliselt.

meie rahakotid on endiselt lahus, mina maksan poole, tema poole. laste eest vastutame ühiselt.

ma ei oota enam, et minu eest kõik kinni makstakse, mulle kõik hõbekandikul ette tuuakse. olen harjunud sellega, et pean enda eest ise vastutama ja enda laste eest ka.

peale selle teadmiseni jõudmist, et minu mees lihtsalt on selline, elame palju rahulikumalt.

Kui sinule ei sobi see, et peadki ise enda eest vastutama, siis ei sobi sulle ka seda sorti mees.

mina aga leian, et olen mehele tänu võlgu, et ta minus sellise vastutustunde on kasvatanud. [/tsitaat]

Ma olen su jutust nõus vaid selle osaga, et inimesi ei saa muuta – tuleb leppida nende puudustega või elada ilma nendeta.

Aga et naine ja ema tunneb, et ongi normaalne minna 6-nädalase lapse kõrvalt tööle, sest see \”kasvatab vastutustunnet\” ja siis ei tooda kõike \”hõbekandikul kätte\”?

Pigem oled sina oma mehest kasvatanud tõelise mittemehe ja tropi, kes ei ole ka kolme lapse isana aru saanud, mida mehe jaoks vastutus tähendab. Iga vähegi normaalne mees defineerib vastutust just nimelt elatise teenimise ja füüsilise abi läbi, sest selge ju, et ta rase ei ole, ei sünnita, väikeste lastega kodus ei ole ja majapidamistöid ka tavaliselt (eriti) ei tee.

Normaalsele mehele, kellel on pere, on AUASI selle pere eest hoolitseda oma võimete piires ja kohaselt, mitte nõuda naiselt poolt raha iga võileiva eest.

Meil on küll selline abielu, kus mina (naine) teenin oluliselt rohkem, kuid rahakott on meil ühine, mees ei tuleks selle pealegi, et sundida OMA lapse ema tööle, kui see laps vaevalt pead hoida suudab. Mis vastutustunnet ta sellisel juhul oma lapse suhtes üles näitaks? Rahakopikas on tähtsam kui 1,5-kuuse lapse heaolu? Kas on inimesi, kes arvavad, et 1,5-kuusel pole ema nii väga vajagi, peaasi et \”teeniks\” ja \”ei tekiks tuludes auku\”?

Mina põlgaksin sellist meest nagu sinu oma ja ei oleks temaga saanud teist, rääkimata kolmandast lapsest.

Iga naine saab üksikema olemisega hakkama, kui tal enam muud valikut pole (lahutus, lesestumine), aga et pidada meest majas ja uhkusega rääkida, et \”mina saan enda ja oma lastega ise hakkama\”? Kas mehel ei ole häbi selline mees olla? No ilmselt ei ole…

Ja mulle jäi arusaamatuks, mismoodi see \”teie\” elujärg paranes, kui rahakotid on eraldi, ja kuidas te siis laste eest ühiselt vastutate, kui samas kirjutad, et 3 last on ikka sinu üleval pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks Sa peadki oma silmad avama. Alustuseks meenuta, milline oli Teie suhe mitte päris esimestel kohtingutel, aga ütleme siis ennem Su lapseootele jäämist? Kas ta oli siis valmis oma materiaalseid resursse Sinuga jagama – ostis Sulle lilli või kingitusi, koos toidupoes käies maksis arve või mis iganes. Kui ei, siis nagu enamikule siin vastajatest, tundub mullegi, et oled ühe egoistliku lapsmehe otsa sattunud. See aga tähendab hullemat – kui ta pole võimeline võtma materiaalset vastutust, ei võta ta vastutust ka lapsekasvatamises. Jah, mängiks temaga kindlasti, on ju lõbus ja laps on nunnu:) Aga ma räägin vastutusest.
Kui aga varem oli kõik hoopis teisiti, siis… võib-olla on Su mehel probleeme, millest Sul aimugi pole. Ta on omadega nii ummikus, et elab Sinu peal välja ja süüdistab. Sellisel juhul võib ju teoreetiliselt mingi pisike protsent olla, et psühholoog aitab. Aga nõustada on vaja meest, mitte Sind.
Õnneks paistab Sinul olevat vastutustunnet ja oskust rahaga planeerida, probleemide tunnistamist, soovi vajadusel abi otsida jne. Lapsel saab vähemalt üks normaalne vanem olema:) Pühi pisarad ära ja pane mees paika.[/tsitaat]

Aitäh mõistmast!Mulle tundubki see suht nii olevat. Algul mees raatsis isegi kütet autosse osta, kui koos kuskile läksime ja mul raha polnud. Kui üürikorterites elasime ja mehel veel mingit vara polnud, siis oli hoopis teine lugu.Kui aga korteri ainult oma nimele võttis,siis tekkis ka ahnus.Kõik,mis tema ostab,on ainult tema oma.Abielu on ka väär,sest nii võib mees millestki ilma jääda – hirm jagamise ees.Kodus midagi ei tehta,sest selle eest ei maksa keegi.Tööl on iga liigutus arvel.Selline asi tuleb kasvatusest,kus vanemad lapsele kodutööde eest maksavad,hiljem ei tee selline mees ka oma kodus ainsatgi liigutust ilma kalkuleerimata.Triikrauda ei raatsi selline mees osta,kuna tema ei triigi,kuigi ainult temal on sellised riided,mis vajavad triikimist aga jällegi hirm,kui lahku läheme,siis ta ise niikuinii ei triigi ja mis siis triikrauaga peale hakata.Need on kõigest pisinäited.Mehe arusaam on,et kui tema on mees ja perekonna pea aga naine peaks kõik kulud tasuma, kõik kodutööd tegema ja kõige eest ka vastutama, mehe teenitud raha peaks olema mehe taskuraha hobideks ja lõõgastumiseks, naine peab ju mehele alluma.Mina aga olen otsustanud,et võin oma võimsuses kõige eest maksta,mis vajalik aga korterilaen jääb küll ära, niimoodi ma ennast ära kasutada ei lase.Sellisel juhul peaks see laen kahe peale olema ja korter samuti, et reedeti purjus mees mulle nina alla ei hõõruks, et elan \”tema korteris\”,pean tegema, mis tema käsib.Ka mehe enda sõbrad ei pea sellist käitumist normaalseks,enamik lihtsalt ei usu,et üks mees üldse nii käituda saab.Kuna temal on oht kõik kaotada,siis arvan,et on lootust,et kui ka mina ükskord vastu hakkan(mida minult iial keegi oodata ei oskaks),siis esiteks tunnen ise end paremini ja ka tal ei jää muud üle kui minuga teemat arutleda.Muide esimese sammu tegin juba eile ja ta jäi lihtsalt sõnatuks,et mina üldse teemat algatada julgen,mossitas nagu väike laps aga küll üle saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on Sul hea mõte otsida neutraalset spetsialisti kes aitaks sellist sasipundart lahendada. Elu selliselt kätuva mehega pole jätkusuutlik. Veel üht kulukat last mehe näol Sa vist endale ülalpidamiseks ei taha. Seega kuna pole näha, et tema muutuda tahaks pead Sina oma elu muutma. Kindlasti on Tartud perenõuandla või muu koht, kus psühholoogid vastu võtavad. Küsida saad kas või sünnitushaiglast, ka neil on info olemas. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Jaksu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui aga korteri ainult oma nimele võttis,siis tekkis ka ahnus…. aga korterilaen jääb küll ära, niimoodi ma ennast ära kasutada ei lase.Sellisel juhul peaks see laen kahe peale olema ja korter samuti, et reedeti purjus mees mulle nina alla ei hõõruks, et elan \”tema korteris\”[/tsitaat]

Kui te abielus olete, siis pole vahet, kumma nimel korter ja laen on. Lõpuks on see ikkagi ühisomand, hoolimata sellest, mida mees endale ette kujutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole abielus. Mees kardab abiellumist nagu tuld, sest tema jaoks ongi abielu justkui meeste paljaksriisumiseks loodud ja mitte millekski muuks. Tema jaoks pole abielul armastuse ja tunnetega midagi pistmist. Pahandab ka sõprade peale, kes abielu peale üldse mõelda julgevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.02 12:24; 17.02 13:22; 17.02 13:27; 17.02 13:46; 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 15:40; 17.02 15:45; 17.02 15:51; 17.02 16:04; 17.02 17:53; 18.02 18:41; 18.02 18:44; 19.02 11:37; 19.02 22:16; 20.02 13:21; 20.02 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Algul mees raatsis isegi kütet autosse osta, kui koos kuskile läksime ja mul raha polnud.[/tsitaat]

Mida lauset. Siit tuleb selgelt välja, et teie suhe polegi kunagi normaalne olnud, see mees on alati koonerdanud.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]emme 14 kirjutas:[/small]

Jah, väga õige ongi nii aga sellisel juhul peab mees ka selline olema, keda nii palju usaldada võib, et see nädalavahetusel kogu pere eelarvet ööklubisse ei jäta ja pere ülejäänud söögi jaoks võlgu peab võtma.[/tsitaat]

Sellise mehega, kes võib nädalavahetusel pere eelarve ööklubisse jätta, ei saada ometigi lapsi – või kui ka see (loodetavasti õnnelik) õnnetus juba kord juhtunud on, ei rajata temaga koos enam ühist elu.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui te abielus olete, siis pole vahet, kumma nimel korter ja laen on. Lõpuks on see ikkagi ühisomand, hoolimata sellest, mida mees endale ette kujutab.[/tsitaat]

Tänapäeval määratakse abielludes ka ristikesega ära, kas soovitakse ühisvara või mitte. Võid kolm korda arvata, kas teemaalgataja mees sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pole abielus. Mees kardab abiellumist nagu tuld, sest tema jaoks ongi abielu justkui meeste paljaksriisumiseks loodud ja mitte millekski muuks. Tema jaoks pole abielul armastuse ja tunnetega midagi pistmist. Pahandab ka sõprade peale, kes abielu peale üldse mõelda julgevad.[/tsitaat]

Sul on võimalus veel päästa enda ja oma sündimata lapse elud ning heaolu. Ära jää ootama lapse sündi vaid tegutse kohe. Siis on see sul juba tunduvalt raskem olukord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.02 13:03; 17.02 13:28; 17.02 13:51; 17.02 14:15; 17.02 15:23; 17.02 15:53; 20.02 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nii
– korter minu, maksan kommunaalid, neti, TV, elektri, telefonid (perepakett).
– mingi varasem laen enne kooselu võetud, maksan mina

– Auto tema oma, maksab tema.
– korteri remondilaen, maksab tema
– süüa ostab tema.

– laste asjad, nii ja naa, enamus mina, suuremate puhul annab oma panuse.
Rahakotid on eraldi, nagu näha. Olen rahul.

Teemaalgataja, teie probleem paistab olevat see, et mees peedistab sind TEMA korteris elamise eest. Põhimõtteliselt võiksite ju kommunaalid pooleks jagada, kuid sel juhul peaksite ka süüa ostma mõlemad. Läheb keeruliseks.
Süüa osta nii, nagu rahakott lubab. Kui härra kodus gurmeed nõudma hakkab, siis palu tal poodi minna ja seda osta siis. Tema hobi sa kohe kindlasti kinni maksma ei pea.
Ja üldse, kui soovid oma üürika võtta ja arvestad kokku need kulud pluss siis endale kuluva söögiraha ning muu pudi-padi – kui tuleb väiksem summa, ilmselgelt pead mingil määral oma meest üleval.

Võtke paber ja pliiats ja pange paberile mõlema tulud/kulud, vaata kas on proportsionaalsed võrreldes sissetulekuga. Ehk paneb mehe väheke mõtlema. Kui ei pane, siis elage eraldi. Mina elaksin. Las ostab ise süüa ja peseb oma pesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kodus midagi ei tehta,sest selle eest ei maksa keegi.

Triikrauda ei raatsi selline mees osta,kuna tema ei triigi,kuigi ainult temal on sellised riided,mis vajavad triikimist aga jällegi hirm,kui lahku läheme,siis ta ise niikuinii ei triigi ja mis siis triikrauaga peale hakata.

Mehe arusaam on,et kui tema on mees ja perekonna pea aga naine peaks kõik kulud tasuma, kõik kodutööd tegema ja kõige eest ka vastutama, mehe teenitud raha peaks olema mehe taskuraha hobideks ja lõõgastumiseks, naine peab ju mehele alluma.

[/tsitaat]

Perekonnapea on ikka see, kes vastutust kannab ja peret üleval peab ja/või on peamine hoolitseja ja tegija. Sinu mees on lihtsalt paadunud puuk ja poisike, kes kasutab osavalt ära orjastatud naist.

Et härra ei osta triikrauda, millega orjast naine saaks härra riideid triikida, sest pärast lahkuminekut ta äkki ei leia uut orja, kes tasuta triigiks, ja siis on triikraud mõttetu kulutus? Aga äkki ütled talle, et selle saab hiljem mõnele omasugusele maha ärida. Kindlasti on kuskil veel mõni mees, kes samal põhjusel ei raatsi tutikat triikrauda osta?

Kas ta maksab ka triikimise eest muidu sulle, kui sa oma ostetud, laenatud, kerjatud või varastatud triikrauaga härra riideid siledaks triigid?

Sest nagu loeme tema põhimõtete kohta – kodus ilma tasuta ei liiguta normaalne inimene lillegi.

Kes siis teeb ja kui suur selle inimese palgafond on? Sina teed, pappi ei saa ja töövahendid peaksid ka ise ostma?

Ja sealjuures arvab mees, et TEMA on perekonnapea? Huvitav, mille alusel selline arvamus saab kujuneda? Kodus lillegi ei liiguta, raha ei anna, elab nagu mees, kes on \”kaua noor\” ehk elu lõpuni laps?

Või sain kõigest kuidagi väärastunult aru ja tegelik pilt on ikkagi helgem?

Kui sain õigesti aru, on tegemist ikka meditsiinilist abi vajava inimesega.

PS. Taskuraha hobideks ja lõbustusteks on lastel. Mõni muidugi jääbki elu lõpuni lapseks, aga sellisel inimesel ei ole vaja küll peret luua ja minna naise rahakotist endale taskuraha küsima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 10:07; 20.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]emme 14 kirjutas:[/small]

Jah, väga õige ongi nii aga sellisel juhul peab mees ka selline olema, keda nii palju usaldada võib, et see nädalavahetusel kogu pere eelarvet ööklubisse ei jäta ja pere ülejäänud söögi jaoks võlgu peab võtma.[/tsitaat]

Õnneliku kooselu olulisimaid aluseid on mehe ja naise samasugune arusaam raha kulutamisest.
Kui ma ei saaks meest usaldada (ka rahalistes küsimustes), siis oleks kooselu võimatu. Vähemalt minu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:18; 20.02 22:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted masenduses mehe rahaahnuse tõttu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.