Esileht Ilu ja tervis Mask ainult suu ees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Mask ainult suu ees

Postitas:

Kas need, kes maski vaid suu ees kannavad, tõesti ei ole pea aasta jooksul mitte kusagilt juhtunud kuulma või lugema, kuidas maski kanda? Ei möödu päevagi, kui mõnd sellist tola ei kohta.

+40
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 18:25; 06.02 12:14;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas need, kes maski vaid suu ees kannavad, tõesti ei ole pea aasta jooksul mitte kusagilt juhtunud kuulma või lugema, kuidas maski kanda? Ei möödu päevagi, kui mõnd sellist tola ei kohta.

Miks sa otse nendelt ei küsinud, keda nii nägid maski kandvat? Siin küsimisest on vähe kasu.

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on neil mingid meditsiinilised vaegused, näiteks hingamisraskused ja seetõttu hoiavad mina vaba. Pool maski on ikka parem kui mitte midagi.

+4
-21
Please wait...
Postitas:

Ehk on neil mingid meditsiinilised vaegused, näiteks hingamisraskused ja seetõttu hoiavad mina vaba. Pool maski on ikka parem kui mitte midagi.

kaks maski on parme kui 1 mask.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 18:48; 06.02 09:50;
Postitas:
Anonymous

Täpselt sama küsimus. Neid näeb tõesti igapäevaselt. Kus nad elanud on, et pole kordagi kuulnud, kuidas nina kaudu levib viirust samuti.
Ise olen proovinud, kas nii on parem hingata. No ei ole, sest talvel külmaga hingan suu kaudu.

Kui on nii suured hingamisraskused, siis lihtsalt ära kanna. Keegi ju ei karista ega viska kiviga.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 19:00; 06.02 10:08; 06.02 13:15;
Postitas:

Sest viirus ei huvita. Mask on kuna peab.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 20:05; 06.02 22:58;
Postitas:

kaks maski on parme kui 1 mask.

On jah parme aga ma Kopli trammis neil maske küll näos ei näinud.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Täpselt sama küsimus. Neid näeb tõesti igapäevaselt. Kus nad elanud on, et pole kordagi kuulnud, kuidas nina kaudu levib viirust samuti.

Ise olen proovinud, kas nii on parem hingata. No ei ole, sest talvel külmaga hingan suu kaudu.

Kui on nii suured hingamisraskused, siis lihtsalt ära kanna. Keegi ju ei karista ega viska kiviga.

Aga mis muidu sinu probleem on kui näed kedagi maskiga ainult suu ees? Tunned ennast nii targana, et tekib ärritus? See ei ole ka päris normaalne. Kas sa siis ka ärritud, kui näed inimest ühe kindaga? Hämmastav on muidugi ka su kujutlusvõime kesisus, kui arvad, et ainus põhjus on see, et suu ees maskiga inimene ei tea, kuidas maski kanda. Suht jube kombinatsioon on jäik mõttemaailm + ärrituv loomus.

+5
-22
Please wait...
Postitas:

Aga mis muidu sinu probleem on kui näed kedagi maskiga ainult suu ees? Tunned ennast nii targana, et tekib ärritus? See ei ole ka päris normaalne. Kas sa siis ka ärritud, kui näed inimest ühe kindaga? Hämmastav on muidugi ka su kujutlusvõime kesisus, kui arvad, et ainus põhjus on see, et suu ees maskiga inimene ei tea, kuidas maski kanda. Suht jube kombinatsioon on jäik mõttemaailm + ärrituv loomus.

Miks nii leilis!?

+5
-3
Please wait...
Postitas:

Hämmastav on muidugi ka su kujutlusvõime kesisus, kui arvad, et ainus põhjus on see, et suu ees maskiga inimene ei tea, kuidas maski kanda.

Mis põhjus veel siis on? Kui ta on mingi veendunud maskivastane, mis üldse topib siis? Kui meditsiinilistel põhjustel ei saa kanda, pangu vesiir. Seega tõesti ei tea, mis nendel lõua otsa maski riputajate või nina väljas käijate peas toimub. Äkki selgitad, mis need muud põhjused on siis?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.02 22:20; 05.02 22:56; 05.02 23:01; 05.02 23:25; 05.02 23:26;
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>No mina olen see üks töll, kel mask vaid suu ees. Ja ei saagi üle nina tõmmata, sest prilliklaasid kogu aeg udused.  Lühinägevus on mul väga suur ja ilma prillideta liikumine ei tule kõne allagi. Viimastel kuudel olen 2 korda pidanud prilliraame remontima- mask on ninapadjad ära lõhkunud.</p>

+9
-9
Please wait...
Postitas:

Tead, ma enam ei viitsi. Mask on näkku vaod vajutanud, nina pealt tuleb nahk suurte tükkidena maha, nina servad veritsevad. Olen lühinägelik ja prillid on udused kogu see 12 tundi, mil maski kannan. Maskidele on kulunud sadu eurosid. Seal, kus maski traat ninale toetub asub ka prilliraam- sinna tekkis verevalum. Nägu sügeleb ja on punne täis. Aitab küll mulle!
Jah, tean, arstid ja õed saavad hakkama jne jne. Ma pole arst ega õde.
Tõmban korduvkasutatava maski vaid suu ette, sageli kasutan salli või kampsunikraed, mis on valitsuse poolt lubatud ja soositud “kaitsevõtted”. Mis kasu sellest tsirkusest on? Mitte mingit.

+11
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 22:44; 05.02 23:17;
Postitas:

Tead, ma enam ei viitsi. Mask on näkku vaod vajutanud, nina pealt tuleb nahk suurte tükkidena maha, nina servad veritsevad. Olen lühinägelik ja prillid on udused kogu see 12 tundi, mil maski kannan. Maskidele on kulunud sadu eurosid. Seal, kus maski traat ninale toetub asub ka prilliraam- sinna tekkis verevalum. Nägu sügeleb ja on punne täis. Aitab küll mulle!

No kas tasub niimoodi luuletada. Arstidel ja õdedel peaks siis kõigil nina üldse maha kukkuma, aga millegipärast pole märganud, et neil nina veritseb ja nahk kukuks suurte tükkidena ära. Prillid ka vist täitsa terved. Aga siin on suur hädapätakate kamp koos, kelle jaoks maski kandmine on maailma lõpp. Mis sadu eurosid nende maskide peale siis kulub, see oleks ka päris huvitav teadmine.

+17
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.02 22:20; 05.02 22:56; 05.02 23:01; 05.02 23:25; 05.02 23:26;
Postitas:

blaablaa- ma ei kanna üldse enam maski, kõik mu tuttavad paranoilised maskikandjad on haigeks jäänud ja maskivastased on terved või asümtomaatilised.

ise sain ka teada et mul on antikehad. milllal mul see “kohutav pandeemia” kallal oli ei pannud tähelegi.

+6
-16
Please wait...
Postitas:

blaablaa- ma ei kanna üldse enam maski, kõik mu tuttavad paranoilised maskikandjad on haigeks jäänud ja maskivastased on terved või asümtomaatilised.

See on ka päris huvitav tähelepanek, et need maskivastased on kõik harimatud topskid, kes kirjutada ei oska. Asümptomaatiline on see sõna, kui soovid jälle nii keerulisi sõnu kasutada.

+17
-6
Please wait...
Postitas:

No kas tasub niimoodi luuletada. Arstidel ja õdedel peaks siis kõigil nina üldse maha kukkuma, aga millegipärast pole märganud, et neil nina veritseb ja nahk kukuks suurte tükkidena ära. Prillid ka vist täitsa terved. Aga siin on suur hädapätakate kamp koos, kelle jaoks maski kandmine on maailma lõpp. Mis sadu eurosid nende maskide peale siis kulub, see oleks ka päris huvitav teadmine.

Karp maske (50 tk) maksab 25-30 eurot, kevadel oli isegi 50 eurot. Sa ikka vahetad korralikult 3-4 tunni tagant või kannad nädal aega sama maski?

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 22:44; 05.02 23:17;

Hämmastav on muidugi ka su kujutlusvõime kesisus, kui arvad, et ainus põhjus on see, et suu ees maskiga inimene ei tea, kuidas maski kanda.

Mis põhjus veel siis on? Kui ta on mingi veendunud maskivastane, mis üldse topib siis? Kui meditsiinilistel põhjustel ei saa kanda, pangu vesiir. Seega tõesti ei tea, mis nendel lõua otsa maski riputajate või nina väljas käijate peas toimub. Äkki selgitad, mis need muud põhjused on siis?

Vesiir näos oleks küll päris imelik nähtus.

+21
-3
Please wait...
Postitas:

Karp maske (50 tk) maksab 25-30 eurot, kevadel oli isegi 50 eurot. Sa ikka vahetad korralikult 3-4 tunni tagant või kannad nädal aega sama maski?

Enam ei ole ammu sellised hinnad. Kannan jah korduvkasutatavat maski, maksis 10 eurot. Efektiivsus on katsete kohaselt sarnane kirurgilise maskiga. Ja ei ole nägu punniliseks läinud, nina sinine, nahk maha kukkunud või muid hädasid, mis siin välja on toodud.

+7
-4
Please wait...
Postitas:

Mis seal siis nii imelikku on? Kui tavamaski kanda ei saa, siis kannad visiiri. Mis probleem sellega on siis? Jälle silmad ja nina kukuvad peast? Või maksab sadu eurosid?

+3
-15
Please wait...
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Tõmban korduvkasutatava maski vaid suu ette, sageli kasutan salli või kampsunikraed, mis on valitsuse poolt lubatud ja soositud “kaitsevõtted”. Mis kasu sellest tsirkusest on? Mitte mingit.

</p>
jah, kôlab nagu okaskrooni ja risti kandmine! Kannatused inimkonna nimel.

+7
-3
Please wait...
Postitas:

Mina käin niimoodi poes – kui rohkem inimesi (või eakad) läheduses, tõstan minimaalselt katsudes üle nina, vahepeal  tõmban jälle natuke allapoole, et hingata. Esimestel kuudel talusin maski hästi, viimasel ajal järjest halvemini. Astmaravimeid ei ole paar aastat kasutanud, ainult hädaabi on kotis käepärast, nüüd mõtlen, et peaks arsti juurde minema – õhupuudus kipub vaevama, varem on seda olnud ainult ägeda köha järgselt. Järjest sagedamini tõmban ainult salli näo ette, seda saan ka üle nina tõmmata. Olen mõelnud, et parem kui poes mask olemas ja lähema kontakti korral kasutada, ei teadnud, et see nii ärritab inimesi kui vahepeal nina välja võtan.

+7
-3
Please wait...
Postitas:

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 06:48; 06.02 09:41; 06.02 10:05;
Postitas:

olgu se mask nii või naapidi ees, aga hoia eemale

+3
0
Please wait...
Postitas:

Mis seal siis nii imelikku on? Kui tavamaski kanda ei saa, siis kannad visiiri. Mis probleem sellega on siis? Jälle silmad ja nina kukuvad peast? Või maksab sadu eurosid?

Seesuuret… Kuidas sulle seda nüüd öeldagi, ilma et sa solvuks ja turtsuma pistaks?

Visiir ja vesiir on VÄGA erinevad asjad. Vesiiri näo ees kandes võib nii mõndagi peast kukkuda. Ja kindlasti maksab vesiir oluliselt rohkem, kui sadu eurosid.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 06:48; 06.02 09:41; 06.02 10:05;
Postitas:

ma pidin kuugeldama seda vesiiri, aga tasus ära  😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 18:48; 06.02 09:50;
Postitas:

Issand jummal, lapsed ei tea, mis on vesiir?

Siis pole midagi imestada, et selmet kirjutada õigesti: privilegeeritud, kirjutatakse valesti: priviligeeritud.

Nutma ajab.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Anonymous

Ära siis üldse kanna! Ainult suu ees kandmine on lihtsalt üks maski raiskamine, mis ei kaitse sind ega teisi mitte mingil moel. Egas mask pole nagu püksikud, ilma milleta pole avalikku randa minek sünnis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 19:00; 06.02 10:08; 06.02 13:15;
Postitas:

Pean tööl 11 tundi maski kandma ja tõmban ka vahel nina välja, kuna lihtsalt ei suuda teistmoodi. Tunnen, et ei saa maskiga piisavalt õhku, on tekkinud peavalud. Ja ei ole mõtet mulle rääkida arstidest ja õdedest, kes peavad veelgi pikemalt maskiga olema – minu töökoha ventilatsioon ei kannata kindlasti võrdlust haigla omaga.

+5
0
Please wait...
Postitas:

Tervislikel põhjustel on lubatud maski üldse mitte kanda. Võimalik, et sellel, kes maski suu ette tõmbas, hakkaski hetkel halb, mõne aja pärast tõmbab jälle üles tagasi.

Rohkem oma peaga mõtlemist ja tolerantsust, eks.

+4
-2
Please wait...
Postitas:

Tervislikel põhjustel on lubatud maski üldse mitte kanda. Võimalik, et sellel, kes maski suu ette tõmbas, hakkaski hetkel halb, mõne aja pärast tõmbab jälle üles tagasi.

Rohkem oma peaga mõtlemist ja tolerantsust, eks.

Rohkem tolarantsust kõigilä!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 18:25; 06.02 12:14;
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Ilu ja tervis Mask ainult suu ees