Esileht Ilu ja tervis Mask ainult suu ees

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Mask ainult suu ees

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>No mina olen see üks töll, kel mask vaid suu ees. Ja ei saagi üle nina tõmmata, sest prilliklaasid kogu aeg udused. Lühinägevus on mul väga suur ja ilma prillideta liikumine ei tule kõne allagi. Viimastel kuudel olen 2 korda pidanud prilliraame remontima- mask on ninapadjad ära lõhkunud.</p>

Täpselt sama siin. Prillid on udused, ei näe lihtsalt ja kõik. Maski kannan kallite kaasteeliste pärast ja vahel tõmban ka ninale. Ja kohe jälle alla, et midagi näha. Jutt, kuidas maski saab “õigesti” kanda, nii et prillid uduseks ei lähe, on paras bullshit. Lähevad.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 13:02; 06.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama siin. Prillid on udused, ei näe lihtsalt ja kõik. Maski kannan kallite kaasteeliste pärast ja vahel tõmban ka ninale. Ja kohe jälle alla, et midagi näha. Jutt, kuidas maski saab “õigesti” kanda, nii et prillid uduseks ei lähe, on paras bullshit. Lähevad.

Uduseks lähevadki siis kui ei kanna õigesti ehk siis ei suru seda üleval servas olevat traati oma näo kuju järgi nina peale.

Kuram, kas sa arvad, et ma ei suru või? Surun nii et vähe pole, ikka udused. Kelleks sa ennast pead, et ainsana oled traadist kuulnud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 13:02; 06.02 13:12;
Postitas:
Anonymous

No õues praeguse külmaga lähevad tõesti uduseks väänuta seda traati kuidas iganes. Aga toas ei ole küll kunagi probleemi, kui mask on õigesti paigaldatud ja võimalikult silmade all.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 19:00; 06.02 10:08; 06.02 13:15;
Postitas:

Mul prillid ja ei saa samuti nina sees kanda,prillid kogu aeg udused.

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Mina kannan salli ja ka nina väljas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 20:05; 06.02 22:58;
Postitas:

Täpselt sama küsimus. Neid näeb tõesti igapäevaselt. Kus nad elanud on, et pole kordagi kuulnud, kuidas nina kaudu levib viirust samuti.

Ise olen proovinud, kas nii on parem hingata. No ei ole, sest talvel külmaga hingan suu kaudu.

Kui on nii suured hingamisraskused, siis lihtsalt ära kanna. Keegi ju ei karista ega viska kiviga.

Aga mis muidu sinu probleem on kui näed kedagi maskiga ainult suu ees? Tunned ennast nii targana, et tekib ärritus? See ei ole ka päris normaalne. Kas sa siis ka ärritud, kui näed inimest ühe kindaga? Hämmastav on muidugi ka su kujutlusvõime kesisus, kui arvad, et ainus põhjus on see, et suu ees maskiga inimene ei tea, kuidas maski kanda. Suht jube kombinatsioon on jäik mõttemaailm + ärrituv loomus.

Miks nii leilis!?

Ju tal on ärrituv loomus????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 23:36; 06.02 23:39;
Postitas:

Minu arust on see üle maski tolknev nina suht rõve???? Aga no meeste puhul pidi nina suurus oluline märk olema … ju siis ei taheta seda maski taha peita.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 23:36; 06.02 23:39;
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ilu ja tervis Mask ainult suu ees