Esileht Ilu ja tervis Mask ette või mitte?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mask ette või mitte?

Postitas:
Kägu

Kas ma võin minu näo lähedal protseduure teostavatele med. töötajatele öelda, et nad maski endale ette paneks? Kaks korda olen juba nende köhatamisi hirmuga kuulanud, et kas lähen koju koos koroonaga või mitte. Homme pean jälle neid külastama. Mida teha?

+14
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ütlegi, et ma koroonafoobik, järsku ei tee tüli kui maski ette panete.

 

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võid!

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võid öelda. Mina kedagi õpetama ei hakanud, lihtsalt vahetasin salongi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid paluda, aga sundida ei tohi. Mul ka hetkel köha, aga see kliimaseadmest tingitud. Maski kannan vaid, siis kui see on kohustuslik.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

med. töötajatele öelda,

Kas nad ise tõesti seda ei taipa?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

med. töötajatele öelda,

Kas nad ise tõesti seda ei taipa?

noh köhatus ja köha on erinevad asjad.  Ja maski kohustust ju hetkel ei ole. Hambaarstid on küll kõik makse kandnud, seda ka nende enda kaitseks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme hetkel keskmise riski e. kollasel tasemel ja sellega on med-asutuses nii personalil kui klientidel mask kohustuslik (mitte statsionaaris patsientidel, nemad on ka haiglasse tulles testitud, aga ambulatoorses osas küll). Seega mitte et võiks, aga peaks märkuse tegema. Kui ikka tegu med töötajaga. Salongid jmt on maskid vabatahtlikud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka jah, üks suur hambaravi asutus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkab pihta..Moodsal koroonaajastul on isegi peeretus vist rohkem lubatud kui väike köhatus.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik müstika, et ikka veel on inimesi, kes seda koroonat kardavad. Ma juba lootsin, et vaikselt hakkab k6igile kohale j6udma, milline BS see k6ik oli. Sealjuures ma eeldan, et teemaalgataja on juba vähemalt 4 süsti saanud, med. töötaja niikuinii, ikka vähe?? Pidi ju kaitsma kindla surma eest…

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu hambaarst ei kipu ka maski kasutama ja mulle käib see nii närvidele, et kavatsen teise kohta üle minna. Minu meelest on elementaarne, et patsiendile sedavõrd lähedal olles paneb meditsiinitöötaja maski ette. Kaugeltki mitte ainult koroona pärast, liigub palju ka teisi viiruseid. Pealegi suhtleb arst suus tegutsemise ajal patsiendiga ja mulle ei meeldi mõte, et tal rääkides suust süljepritsmeid mulle vastu nägu võib lennata. Inimestel on tihti ka ebameeldiv hingeõhk, pole ka hambaarstid selles osas mingid erandid, nii lähedal tunned paratamatult arsti hingeõhku.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik müstika, et ikka veel on inimesi, kes seda koroonat kardavad. Ma juba lootsin, et vaikselt hakkab k6igile kohale j6udma, milline BS see k6ik oli. Sealjuures ma eeldan, et teemaalgataja on juba vähemalt 4 süsti saanud, med. töötaja niikuinii, ikka vähe?? Pidi ju kaitsma kindla surma eest…

Miks sa arvad, et ilmtingimata kardetakse koroona? Mina ei karda, aga ei taha ka vabatahtlikult seda ega ka mõnda muud viirust endale külge saada, kui on lihtne võimalus seda vältida.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtegi hambaarsti ma pole küll näinud, kes ilma maskita hambaid raviks, ei enne koroonat ega peale koroonat. Äkki tal on muudki probleemid hügieeninõuetega? Aga niisama vastuvõtul ma küll ei arva, et mask peab olema, täna just käisin arsti juures, ei olnud tal maski ja mul ka ei olnud. Ei karda koroonat, olem kolm korda süstitud ja kaks korda põdenud, mul savi.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olem kolm korda süstitud ja kaks korda põdenud, mul savi.

nu voot, meie ei ole süstitud, ei ole põdenud ja ei taha k-t saada ka.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nu voot, meie ei ole süstitud, ei ole põdenud ja ei taha k-t saada ka.

Sinu probleem.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei karda koroonat, olem kolm korda süstitud ja kaks korda põdenud, mul savi.

Siis ei ole jah enam midagi kaotada, ühe otsa poole minek nagunii, nii nagu vanainimesed ikka ütlevad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nu voot, meie ei ole süstitud, ei ole põdenud ja ei taha k-t saada ka.

Ei ole sul sellest pääseda võimalik.

PS: Kuidas reisimas oled saanud käia need aastad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS: Kuidas reisimas oled saanud käia need aastad?

Ta ei käinudki, istus kodus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nu voot, meie ei ole süstitud, ei ole põdenud ja ei taha k-t saada ka. Ei ole sul sellest pääseda võimalik.

Miks mitte kui ma ei ole elus kordagi isegi grippi põdenud? Ära usu kõike mida reklaamitakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mitte kui ma ei ole elus kordagi isegi grippi põdenud? Ära usu kõike mida reklaamitakse.

Pole elus külmetushaigusi põdenud? Kui oled, siis sina ei tea, milline neist oli gripp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole elus külmetushaigusi põdenud? Kui oled, siis sina ei tea, milline neist oli gripp.

Hea kloun oled, püüad väita, et paaripäevane nohu ongi see tappev gripp mille tõrjeks peab igal aastal vaktsineerima?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea kloun oled, püüad väita, et paaripäevane nohu ongi see tappev gripp mille tõrjeks peab igal aastal vaktsineerima?

Eriti loll jutt. Gripp on täpselt samasugune nagu koroona, mõnel on väga kergelt ja mõnel raskelt. Sinu ettekujutus on see, et kui pole tappev, pole gripp. Täiesti rumal jutt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole elus külmetushaigusi põdenud? Kui oled, siis sina ei tea, milline neist oli gripp.

Hea kloun oled, püüad väita, et paaripäevane nohu ongi see tappev gripp mille tõrjeks peab igal aastal vaktsineerima?

Hea Kloun oled sa ise. Aru saad sellest siis, kui su ema, isa, laps, elukaaslane või muu oluline inimene sellesse suremas on. Nojah. Tegelikult ei saa mõni isegi siis aru. Nii et lihtsalt lepi sellega, et oled Hea Kloun.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Mask ette või mitte?