Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maskis laulja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )

Teema: Maskis laulja

Postitas:
Kägu

Nii ilus oli vaadata, väga ilusad kostüümid! Hakkasin kohe kaasa mõtlema, kes kes võiks olla. Midagi tarka välja ei mõelnud. Lea Liitmaa sobiks nii Saturniks kui Fööniksiks. “Tuhast tõusnud” ei pea olema just põhjas käinud, vb on Eestist ära olnud, haige olnud, vms.

+9
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hahaha, mis inimesed siin on😂😂😂😂.
Viskame paar miinust ja lähme klatšime mingeid mm-e edasi. Mingid kostüümid, kunst, see on pläma. Vapustav kontingent!👏👏👏

+3
-34
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viskame paar miinust ja lähme klatšime mingeid mm-e edasi. Mingid kostüümid, kunst, see on pläma. Vapustav kontingent!👏👏👏

Miks sa neid miinuseid nii südamesse võtad?

Panin sulle plussi. Hakkas nüüd kergem?

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Miks sa neid miinuseid nii südamesse võtad?

Panin sulle plussi. Hakkas nüüd kergem?

Ei, ausõna nii naljakas on. 😂 Aitäh muidugi.

+1
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liblikaks pakuks ehk Laurat.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen juba eos huvi kaotanud. Esimest hooaega hakkasin huviga vatama. Aga selle lõpuks see vähenes. Nii venitatud saade, nii venitatud ja lõputud kommentaarid nn zürii poolt.

+19
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Said miinuse, sest sa oled mingi imelik, kes vahib saateid ette ära enne kui eetrissegi jõudnud. Kuskilt selle tasulise TV3 platvormi pealt siis vist. Nagu muud elu pole, et ei jõua saateid normaalse ajani ära oodata.

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Said miinuse, sest sa oled mingi imelik, kes vahib saateid ette ära enne kui eetrissegi jõudnud. Kuskilt selle tasulise TV3 platvormi pealt siis vist. Nagu muud elu pole, et ei jõua saateid normaalse ajani ära oodata.

Eile oli TV3-s kostüüme ja tegelasi tutvustav saade. Täiesti avalikult kõigile vaatamiseks 😀

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eile oli TV3-s kostüüme ja tegelasi tutvustav saade. Täiesti avalikult kõigile vaatamiseks 😀

Aa, OK, sorry siis.
Sel juhul miinus teemaalgatajale, kuna ei ole *täiesti normaalne* kirjutada mingist saatest ilma viitamata, kus/millal seda üldse nägi.

p.s. Ah soo, nagu kava uurides selgub, klatšimise üle nalja tegev teemaalgtaja vaatas AK ajal mingit maskisaadet 🙂

+4
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen juba eos huvi kaotanud. Esimest hooaega hakkasin huviga vatama. Aga selle lõpuks see vähenes. Nii venitatud saade, nii venitatud ja lõputud kommentaarid nn zürii poolt.

pipratera võttis juba sõna

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ma kuulsin valesti?

“…mitte vitaalne liblikas, vaid selline vägev, äge ja naiselik.”

Ainus, keda pakkuda oskaks (säärejooksu ja seismise viisi põhjal) on Fööniks – Ines.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest inimene, kes tunneb vajadust kasutada sama emotikoni 4x (me saame ühest ka aru) ja omab sõnavaras sõna “pläma”, jätab endast kuidagi erudeerituma mulje kui miinustajad. Ja-jaa…

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ma kuulsin valesti?

Ainus, keda pakkuda oskaks (säärejooksu ja seismise viisi põhjal) on Fööniks – Ines.

Ines on beebiootel.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ma kuulsin valesti?

Just, Inesel on megasuur kõht ees. Isegi kui tal momendil juba laps käes, siis selle saate salvestamise ajal kõht mis kõht.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ma kuulsin valesti?

Just, Inesel on megasuur kõht ees. Isegi kui tal momendil juba laps käes, siis selle saate salvestamise ajal kõht mis kõht.

Ai, siis ei saa tema olla jah. Liblikas ja Laura tundub ka võimalik, aga see oleks jube ilmne kuidagi. Liiga lihtne.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal 2 tegelast olid selliste peenikeste jalgadega nagu Laura ja Liis Lemsalu.

Arvan, et Tanel Padar üks osalistest see aasta, ta ikka osaleb sellistes saadetes ja on iga natukese aja tagant jälle pildil.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kannata seda Lensini möla seal saates. Vaatan neid saateid järgi, et saaks Lensini kommentaarid edasi kerida.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kannata seda Lensini möla seal saates. Vaatan neid saateid järgi, et saaks Lensini kommentaarid edasi kerida.

Kas samad kohtunikud on jälle? Mind häirib Lensini pudikeel ja edvistamine, ei suuda samuti teda vaadata.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas samad kohtunikud on jälle? Mind häirib Lensini pudikeel ja edvistamine, ei suuda samuti teda vaadata.

Fokini asemel on Jõekalda, ülejäänud samad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fokini asemel on Jõekalda, ülejäänud samad.

Hea seegi!

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan, et maskide all on palju üllatusi. Ei oleks üldse huvitav kui järjest paljastuvad päris lauljad.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vabandust. Mis kunst?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et Tanel Padar üks osalistest see aasta, ta ikka osaleb sellistes saadetes ja on iga natukese aja tagant jälle pildil.

Hakkame peenikesi jalgu sorteerima? Ma pakun siis Elisa Kolk.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkame peenikesi jalgu sorteerima? Ma pakun siis Elisa Kolk.

Fööniks võiks olla ka Kerli Kõiv. Ta on kadunud olnud.

Lea Liitmaa ei sobi -tal on liiga spetsiifiliselt äratuntav hääl.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan hoopis, et on see ooperitädi, kes Eurovisiooni juhatas. Rääkides oli tal küll..eeee….keeruline tämber, aga ma arvan, et hääleseadet tundva inimesena võib ta sellistes lauludes oma häält muuta. Ja lõpuks ega teda väga paljud ei teagi, ehkki ta on jah kuulus.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ooperitädi, kes Eurovisiooni juhatas.

See “tädi” on Anneli Peebo, aga vaevalt tal aega on seda janti kaasa teha ja tema hääl on ikka väga ainulaadne.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

• See “tädi” on Anneli Peebo, aga vaevalt tal aega on seda janti kaasa teha ja tema hääl on ikka väga ainulaadne.
0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. See “tädi” on Anneli Peebo, aga vaevalt tal aega on seda janti kaasa teha ja tema hääl on ikka väga ainulaadne.

See “tädi” on Anneli Peebo, aga vaevalt tal aega on seda janti kaasa teha ja tema hääl on ikka väga ainulaadne.

• Tal pole ka nii peenikesi jalgu kuskilt võtta
  • +5
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Õnneks on salvestus olemas, saan vaadata ilma zürii kommetaarideta ja maski eemaldamise 😉

+3
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Vabandust. Mis kunst?

Mõtlesin sama😂

0
    -2
    Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maskis laulja