Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maskis laulja

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Maskis laulja

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Äkki Ilves on Kerli Kõiv</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See saade on kunst ja kultuur EKRE ning Reformierakonna valijate jaoks.

Noo, siin sa oled küll rämedalt ülekohtune ka Keskerakonna, Sotside ja Isamaa joodikutest valijate suhtes.

Sest Eestis on teatavasti ca 40000 funktsioneerivat alkohoolikut ja nad kõik on valimisealised ja mingi partei valijad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilves on äkki Vaiksoo?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pisikest kasvu ilves võiks olla Kerli Kõiv. Laulda oskab ta ju ka.

Pikasäärne on pigem modell, kui laulja.

Aga see, kes ostrati pakkus, kohe alguses, on saate salvestusel osalenud inimene.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Ostrat ju samuti pole varem laulnud. Aga ütles ju, et 1,5 kuuga tegi Maiken temaga imet ja kokast peaaegu laulja.

Mõte oli Levandit ja Margnat näiteks toonud isikul ilmselt see, et kui sa kuuled, et keegi ei pea väga viisi, siis on teda raske viisi pidama panna. On muidugi lihtsamaid laule, mille saab ilmselt talutavalt maha joriseda, ja autotune, lisaks saab viisipidamist treenida, aga siiski ta ei usu, et kumbagi neist meestest saaks panna sealsete võistlejatega sarnasel tasemelgi laulma. See, kui keegi pole varem laulmisega suurt tegelenud, ei tähenda automaatselt, et ta viisi ei pea. Vähemalt laulmistunnis kooliajal on ju arvatavasti kõik laulma pidanud, paljud laulavad vahel duši all või mingit tööd tehes või lapsele unelaulu vms. Seega, kui sa oleks öelnud, et oled Ostrati kuulnud ka väga viisist mööda laulmas, siis ta poleks ilmselt uskunud, et too suudaks selles saates osaleda. Praegu enamik lihtsalt ei tea, milline ta lauluoskus enne võtteperioodi oli.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poolarhunt – Juss Haasmaa äkki?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poolarhunt – Juss Haasmaa äkki?

Juss Haasma laulab paremini.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“No Ostrat ju samuti pole varem laulnud. Aga ütles ju, et 1,5 kuuga tegi Maiken temaga imet ja kokast peaaegu laulja.”

See 100% autotune porgandihääl küll mingi laulmine polnud, väga halb oli kõrvale kuulata.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks te pakute inimesi, kes on varasemalt naljaviluks laulnud ja on teada, et nad viisi ei pea?

No Ostrat ju samuti pole varem laulnud. Aga ütles ju, et 1,5 kuuga tegi Maiken temaga imet ja kokast peaaegu laulja.

Ja kolm laulu õpib vast isegi see ära, kes muidu viisi ei pea.

Sellepärast.

No on sul loogika. Muidugi ei ole teada nende lauluoskus, kes varem pole laulnud. Vabalt võib olla varjatud talente.
Ma räägin, et pakutakse neid, kes ON laulnud ja kellest on teada, et nad üldse viisi ei pea. Laulu õpib ära küll, aga sellest ei piisa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks te pakute inimesi, kes on varasemalt naljaviluks laulnud ja on teada, et nad viisi ei pea? Eelmisel hooajal pakuti siin kõvasti Levandit- no ta ei pea ju absoluutselt viisi ja isegi Maiken ning häälemasinad ei saa imet teha. Nüüd pakutakse Margnat. Kas te pole kunagi Kahte kanget vaadanud? Laulab küll pisut paremini kui Levandi aga siiski mitte piisavalt, et lauljana üles astuda.

Saturn nüüd ka mingi eriline laulja ei olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ehk on järgmine kord asjalikum. Temas on jah mingit lapseliku ohjeldamatust, pluss “mina ja maailm” ja kokku see kombinatsioon oli piinlik vaadata.

Häirivaks muutub jah oma ülivaba olekuga. Kõike, mis sülg suhu toob, pole vaja lobiseda. Näiteks, kes on tema ema söbranna (L.Kersna) ja keda ema tervitab. Jätaks isiklikku elu puudutavad kommentaarid ära, oleks mulje päris meeldiv, sest iseenesest on ta terane ja mõtleb aktiivselt kaasa.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga see, kes ostrati pakkus, kohe alguses, on saate salvestusel osalenud inimene.

Maski all olevaid inimesi teab käputäis inimesi. Ega siis salvestusel (saated salvestatakse ette) stuudios olevale publikule isikut näidata, muidu oleks täiesti võimatu nädalaid saladust pidada. Vaata hoolikamalt, üheski kaadris pole näha maski maha võtnud isikut koos publikuga.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma ei usu, et ilves on Nechajeva, liiga kergelt usutav

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nalja teed? 😀 mina pakkusin ja no see oli NIII Ostarti peenike porgnadihääl kui vähegi olla sai. Pole käinud mitte ühegi saatesalvestusel iialgi, ammugi ei roniks sinna koroona ajal :))

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilveseks pakuksin Inga Tislarit või kedagi sinna kanti . Paistab olevat laulmisega sina peal, aga Kerli hääl see küll ei ole, Elina N. ilmselt ammugi mitte. Ju siit tuleb tore üllatus!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilveseks pakuksin Inga Tislarit või kedagi sinna kanti . Paistab olevat laulmisega sina peal, aga Kerli hääl see küll ei ole, Elina N. ilmselt ammugi mitte. Ju siit tuleb tore üllatus!

Ilves ei saa kuidagi Elina olla, kuna Elina on ikka palju pikem

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma räägin, et pakutakse neid, kes ON laulnud ja kellest on teada, et nad üldse viisi ei pea. Laulu õpib ära küll, aga sellest ei piisa.

Selge.
Siis pead ikkagi perekooli moderaatori poole oma murega pöörduma.

Et sulle ikkagi isiklikult EI MEELDI, kui pakutakse siin teemas inimesi, kes laulda sinule teadaolevalt ei oska ja need pakkumised solvavad sind isiklikult.
Loomulikult, võid need pakkumised ka koheselt ebasobivateks märkida, kui valetamine, laim jne misiganes seal variantide reas on.
Ma ei oska sind kahjuks muud moodi lohutada.

Minu poolest on vaba maa, pakun keda tahan ja keda arvan.
Aga sina tegutse!

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilves ei saa kuidagi Elina olla, kuna Elina on ikka palju pikem

Äkki Merilin Mälk

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga kas järgmises saates on mingi suunamudija siis ka või? viimase aja sündmusi arvestades ei imesta, kui mallu seal laulma tuleb. ja küllap sellepärast ka eraldi elab, et saaks rahulikult laulu-tantsuproovides käia. kus sa laste kõrvalt ikka ütled, et lähed saatesse… ajaliselt ju sobib ka.

aga fööniks pakub huvi. selline sale neiu. sanderi saatealguses öeldud vihjete põhjal võib oletada modelli. aga ma ei tea, sellest maailmast midagi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti nii paljud suudavad seda jaburust vaadata ja veel aktiivselt kaasa elada? Uskumatu!

+2
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti nii paljud suudavad seda jaburust vaadata ja veel aktiivselt kaasa elada? Uskumatu!

Kui ei meeldi, ära vaata! 😀

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei vaatagi. Reklaami juhtusin nägema, sellestki piisas.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis värk selle Mart Sanderi S-iga on 😅? Susiseb nii hullusti sel aastal. Uued proteesid?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

• Ma ei vaatagi. Reklaami juhtusin nägema, sellestki piisas.
  • Ma ei vaata kunagi Naabrist parem saadet. Ma ei ava neid teemasidki siin. Või peaks kõik teemad mis ei huvita avama ja kirjutama et mind ei huvita jms lollust🙄👈?
  • +8
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
    Kägu

Mina vaatasin ja endamisi mõtlesin, et üle pika aja üks väga äge meelelahutus ka telekast.

Aga sul ma täiesti luban mitte saadet vaadata, mitte siin teemas rohkem möliseda ja üleüldse oma asjadega rohkem tegeleda.

+9
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Ma ei ava neid teemasidki siin. Või peaks kõik teemad mis ei huvita avama ja kirjutama et mind ei huvita jms lollust🙄👈?

Tegu on ilmselt mingi autistiga.
    Sest noh, norm inimene ikka vähemalt loeb pool raamatut läbi, enne, kui arvama hakkab,et ikkagi ei meeldi kahjuks.
    Mitte ei otsusta kaane alusel, nagu see külatola.

+1
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Mina vaatasin ja endamisi mõtlesin, et üle pika aja üks väga äge meelelahutus ka telekast.

Aga sul ma täiesti luban mitte saadet vaadata, mitte siin teemas rohkem möliseda ja üleüldse oma asjadega rohkem tegeleda.

Ah, sõnakasutus ütleb ära, milline kontingent seda saadet vaatab ja naudib.

+1
    -4
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Mis värk selle Mart Sanderi S-iga on 😅? Susiseb nii hullusti sel aastal. Uued proteesid?

Ma juba eelmisel hooajal kommenteerisin siin, et tema s on nii imelikuks muutunud, vanasti ta ei susistanud.

+1
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Nalja teed? 😀 mina pakkusin ja no see oli NIII Ostarti peenike porgnadihääl kui vähegi olla sai. Pole käinud mitte ühegi saatesalvestusel iialgi, ammugi ei roniks sinna koroona ajal :))

Mina selle teise loo ajal mõtlesin ka, et no nii tuttav hääl, aga mitte ei arvanud ära. Olen vaid paari Ostrati saadet näinud, seega ma poleks tema peale tulnudki, aga kui mask maha läks, siis tekkis küll see tunne, et no muidugi – nüüd panen pildi kokku. Tal on tõesti väga iseloomulik tämber ja vb kui oleks rohkem Ostrati näinud, siis oleks ära arvanud.

Fööniks on äkki Elisa Kolk? Need pikad peenikesed jalad on talle omased ja ta on ju USAs elanud (või elab lausa?). Laulda oskab ka, seal ju niikuinii ka tugevalt neid laule tuunitud, seega isegi mitte oskajate laulmisest midagi välja võlutud.

+2
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

• Mina selle teise loo ajal mõtlesin ka, et no nii tuttav hääl, aga mitte ei arvanud ära. Olen vaid paari Ostrati saadet näinud, seega ma poleks tema peale tulnudki, aga kui mask maha läks, siis tekkis küll see tunne, et no muidugi – nüüd panen pildi kokku. Tal on tõesti väga iseloomulik tämber ja vb kui oleks rohkem Ostrati näinud, siis oleks ära arvanud.

Fööniks on äkki Elisa Kolk? Need pikad peenikesed jalad on talle omased ja ta on ju USAs elanud (või elab lausa?). Laulda oskab ka, seal ju niikuinii ka tugevalt neid laule tuunitud, seega isegi mitte oskajate laulmisest midagi välja võlutud.

Ta on nii lühikest kasvu, fööniks vist pigem pikem. 🤔

0
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maskis laulja