Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )

Teema: Maskid

Postitas:

Maskid siis kaovad või mitte? Kaua võib? Jäämegi alatiseks maskidesse, ilma ratsionaalse põhjendusetagi?

+19
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Krt ma ka nii lootsin, et reedel saab juba jälle vabalt hingata, aga jälle ei midagi … mul karbis veel viimased 5 maski ja no tõesti ei tõuse käsi uut karpi ostma.

+16
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ma ka nii lootsin, et reedel saab juba jälle vabalt hingata, aga jälle ei midagi … mul karbis veel viimased 5 maski ja no tõesti ei tõuse käsi uut karpi ostma.

Vabalt hingata ????????????

+20
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Vaata, meditsiinitöötajad on ka ületöötamisest väsinud, aga koroona patsiente jagub endiselt.

+30
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, meditsiinitöötajad on ka ületöötamisest väsinud, aga koroona patsiente jagub endiselt.

Just nimelt, mis näitab selgelt, et maskikandmisest tolku pole.

+23
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige mis tahate – enamustel inimestel käib ühekordseks kasutamiseks mõeldud mask käkra taskusse ja jälle ette kordi ja päevi. Ei usu ma ka korduvaks kasutuseks mõeldud maskide kuuma veega pesemisse iga kasutamise korra järel. Jah, koroona alguses seda tehti ja siis oli ka maskidel mingi mõte. Enam mitte. Olen selle koroona-jura algusest saati teinud kõike, mis nõutud – 3 korda vaktsineeritud (korra ka läbi põdenud), kandnud maske. Nüüd tunnen, et tõesti mul on kõrini. Nii lootsin, et täna on viimane päev, aga ei midagi. No need kägardatud lapid ei kaitse ju meid kedagi!

+35
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah nõustun eelneva kommenteerijaga, mina olen ka 3x vaktsineeritud ja ikka sain eelmisel kuul covidi. Läks rahulikult, mul on hea meel et vaktsiin all mis ehk leevendas ka sümptomeid, aga miks ma veel edasi pean maski kandma…….. no vabandust aga aru ma ei mõista  :/

+20
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi see on kohutav juba. Nii tüütu.

Ise olen ka, läbipõdenud, vaktsineeritud ja hiljuti saanud ka selle tõhustusdoosi. ALATI kandsin maski, pooldasin seda, ei käinud üritustel. Need möödunud aastad ma olin täielik vaktsiin-mask-väldi rahvarohkeid kohtasi. Oma töö tõttu samuti olin seotud vaktsineerimiskampaaniatega jms.
Aga nüüd enam ei saa aru miks. Ei jaksa, ei taha ja ei näe mõtet. Väga tüütu. Ma poleks uskunud et seda ütlen. Palun kaotage juba see mask…..

+18
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge unustage, et uusi viirushaiguseid tuleb veel peale. Sõda ja haigused käivad koos. Nii, et niipea ei peaks veel loobuma.

 

+6
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu see wc poti katse. Paned kaane peale ja tõmbad vett. Või ei pane kaant peale ja tõmbad vett. Ühel juhul pritsib väikeste osakeste pilv kaugemale ja teisel jääb kaane alla.

+10
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu see wc poti katse. Paned kaane peale ja tõmbad vett. Või ei pane kaant peale ja tõmbad vett. Ühel juhul pritsib väikeste osakeste pilv kaugemale ja teisel jääb kaane alla.

Ainult et sa unustad sellise asja, et viiruseosake lendab maskist vabalt läbi. Sinu näite puhul peaks siis vetsupoti kate olema tehtud mingist kalavõrgust, siis vast annaks seda osakeste pilve kaane alla jäämist võrrelda…

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellest aru saad, siis kanna palun FFP2 maski siseruumides, kus inimesi palju koos. Pole ju keeruline?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ma ka nii lootsin, et reedel saab juba jälle vabalt hingata, aga jälle ei midagi … mul karbis veel viimased 5 maski ja no tõesti ei tõuse käsi uut karpi ostma.

Sa ei pea ju ometi 24/7 maski kandma, või pead? Mitte hetkegi pole võimalik “vabalt hingata”? Huvitav, mina kannan maski ainult poes ja mõnes ametiasutuses ja eriti viimastes ei käi ma isegi mitte iganädalaselt.
Millega sina tegeled, et sul hingata ei lasta?

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellest aru saad, siis kanna palun FFP2 maski siseruumides, kus inimesi palju koos. Pole ju keeruline?

anna raha, et seda teha. ega see maskikandmine tasuta ei toimu, FFP2 maskid on tavalisest palju kallimad. Ja ega needki nii tõhusalt neid osakesi kinni ei püüa kui näiteks vetsupoti kaas.

Suures osas on maskikandmine lihtsalt mahavisatud raha.

 

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Eestis mask ei ole soovituslik nagu Soomes?
See kirurgiline kalts ei kaitse küll aerosoolina leviva viiruse vastu.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui tänasest oleks maskikohustus kaotatud, siis poes käies kannaks ikka edasi. Bussiga sõidan praegu harva, aga kui kasutaks, siis ka seal mask ette ( ma olin vist eelmisel suvel üks vähestest, kes kandis ühistranspordis maski). Mina ei tea, kes poes/bussis nakatatuna ringi käib. Endal kaks doosi saadud, läbi põdenud pole ja ei soovi ka.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on lollus ju, kõik tegelikult on ammugi aru saanud, et maskid (eriti need, mida ja kuidas rahvas kannab) ei tööta mitte mingilgi määral. See on puhas nonsense v siis nagu ainult statement väärtusega. Aga seda on täiesti absurd kellelegi peale sundida.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elades soomes, siis maski panen ette vaid siis kui see antakse (nt  arsti juures) aga muul ajal pole mitte kordagi maski kandnud. Isegi vaxxitud pole, rääkimata haige olemast.

Eesti tulles hakka otsima seda kaltsu, kuna kusagile ei saa minna, ilma, et keegi ei räuskaks.

+8
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei saa sellest aru, et kuidas me siis kollases ei ole? Haiglasse sattuvate in arv pidi takistuseks olema, lugesin ma eile ERR uudisest, et see peab langema alla 30. Kas ma olen päris segi või mis, aga minu meelest pidi see langema eelmiste piirangute kadumiseks alla 25 – kuidas see siis nüüd jälle üle 30 on, kui vahepeal on trend püsivalt langev olnud?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav.

Inimesed kannavad päikeseprille, mis katavad poolt nägu, takistavad normaalset nägemist, maksavad üüratud hinda ja suurem osa neist on ikka jube koledad. Ja ei kaitse mitte millegi eest.

Moetööstus…

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ma ka nii lootsin, et reedel saab juba jälle vabalt hingata, aga jälle ei midagi … mul karbis veel viimased 5 maski ja no tõesti ei tõuse käsi uut karpi ostma.

Sa ei pea ju ometi 24/7 maski kandma, või pead? Mitte hetkegi pole võimalik “vabalt hingata”? Huvitav, mina kannan maski ainult poes ja mõnes ametiasutuses ja eriti viimastes ei käi ma isegi mitte iganädalaselt.

Millega sina tegeled, et sul hingata ei lasta?

Äkki ta töötab teenindajana? Neil peab iga päev 8 tundi mask näos olema.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates kuidas enamik maske kannab, siis pole imestada,et kasu pole. Mask lõua otsas v nina all ei hoia ära viiruse liikumist ninna

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu see wc poti katse. Paned kaane peale ja tõmbad vett. Või ei pane kaant peale ja tõmbad vett. Ühel juhul pritsib väikeste osakeste pilv kaugemale ja teisel jääb kaane alla.

Ainult et sa unustad sellise asja, et viiruseosake lendab maskist vabalt läbi. Sinu näite puhul peaks siis vetsupoti kate olema tehtud mingist kalavõrgust, siis vast annaks seda osakeste pilve kaane alla jäämist võrrelda…

Viiruseosake ise lendaks, aga viiruseosake on alati mingi suurema osakese küljes, enamasti sülje ja koos sellega ei lenda see kindlasti maskist vabalt läbi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav.

Inimesed kannavad päikeseprille, mis katavad poolt nägu, takistavad normaalset nägemist, maksavad üüratud hinda ja suurem osa neist on ikka jube koledad. Ja ei kaitse mitte millegi eest.

Moetööstus…

Su võrdlus on ebakohane.

Kas päikeseprillid takistavad HINGAMIST? Kas on päikeseprillid kohustuslikud või saab ehk igaüks ise otsustada kas neid üldse kanda v millal ette panna/eest võtta?

Ning sulle tuleb ilmselt suure üllatusena, et kvaliteetsed päikeseprillid tõesti kaitsevad silmi päikese eest ..

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga no palju õnne. Mulle pakkuski huvi kui paljud on siin ajudeta käsutäitjad ja kui paljud on terve mõistusega. Päriselt kohe. Nüüdseks on siis selge, et käsukorras ongi võimalik rahvast mida iganes tegema panna. Sealjuures ilma igasuguse mõistusliku selgituseta. Mida oligi tarvis tõestada? Kurb, inimesi on siiani siiski lapsest saadik alati õpetatud oma peaga mõtlema ja küsima selgitusi, kui miski on arusaamatu või tundub ebaõige. Aga nüüd siis on kõik muutunud, käsk antakse, keegi ei mõtle (või kui mõtlebki, siis ei ütle midagi) ja voila. Nüüd kus selline seis on saavutatud, on lai tee ees lahti milleks iganes.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiruseosake ise lendaks, aga viiruseosake on alati mingi suurema osakese küljes, enamasti sülje ja koos sellega ei lenda see kindlasti maskist vabalt läbi.

koroonaviirus ei ole piisknakkus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiruseosake ise lendaks, aga viiruseosake on alati mingi suurema osakese küljes, enamasti sülje ja koos sellega ei lenda see kindlasti maskist vabalt läbi.

koroonaviirus ei ole piisknakkus.

Terviseamet valetab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest aru, et kuidas me siis kollases ei ole? Haiglasse sattuvate in arv pidi takistuseks olema, lugesin ma eile ERR uudisest, et see peab langema alla 30. Kas ma olen päris segi või mis, aga minu meelest pidi see langema eelmiste piirangute kadumiseks alla 25 – kuidas see siis nüüd jälle üle 30 on, kui vahepeal on trend püsivalt langev olnud?

Mis trend sul langev on olnud? Üldine nakatunute arv? See ei tähendu ju automaatselt, et ka raskelt haigestunute arv on langustrendis?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elades soomes, siis maski panen ette vaid siis kui see antakse (nt arsti juures) aga muul ajal pole mitte kordagi maski kandnud. Isegi vaxxitud pole, rääkimata haige olemast.

Eesti tulles hakka otsima seda kaltsu, kuna kusagile ei saa minna, ilma, et keegi ei räuskaks.

Mul on sulle lahendus. Ära tule Eestisse.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sulle lahendus. Ära tule Eestisse.

Mulle sobiks paremini, kui tema tuleks ja sinusugused ära läheks. Ühiskond mittemõtlevatest, tuimadest käsutäitjatest tundub hirmutav.

+8
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )