Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )

Teema: Maskid

Postitas:
Kägu

Viiruseosake ise lendaks, aga viiruseosake on alati mingi suurema osakese küljes, enamasti sülje ja koos sellega ei lenda see kindlasti maskist vabalt läbi.

koroonaviirus ei ole piisknakkus.

Sel viirusel on mootor või tiivad küljes?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiruseosake ise lendaks, aga viiruseosake on alati mingi suurema osakese küljes, enamasti sülje ja koos sellega ei lenda see kindlasti maskist vabalt läbi.

koroonaviirus ei ole piisknakkus.

Sel viirusel on mootor või tiivad küljes?

Kas tolmukübemel on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiruseosake ise lendaks, aga viiruseosake on alati mingi suurema osakese küljes, enamasti sülje ja koos sellega ei lenda see kindlasti maskist vabalt läbi.

koroonaviirus ei ole piisknakkus.

Sel viirusel on mootor või tiivad küljes?

Kas tolmukübemel on?

Selgita enne, mis see tolmukübe on? Ja on inimese organismis sees?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mask on üks ja sama kirurgiline mask, vist paar aastat juba taskupõhjas.

Mõnusaks hõredaks juba kulunud, lisaks käin enamasti nina väljas. Osades kohtades ei pane ammu juba ette.

Täiesti jabur sundus, isegi Läti lõpetas tänasest selle nõmeduse ära.

 

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa sellest aru, et kuidas me siis kollases ei ole? Haiglasse sattuvate in arv pidi takistuseks olema, lugesin ma eile ERR uudisest, et see peab langema alla 30. Kas ma olen päris segi või mis, aga minu meelest pidi see langema eelmiste piirangute kadumiseks alla 25 – kuidas see siis nüüd jälle üle 30 on, kui vahepeal on trend püsivalt langev olnud?

Mis trend sul langev on olnud? Üldine nakatunute arv? See ei tähendu ju automaatselt, et ka raskelt haigestunute arv on langustrendis?

Kõik trendid on langevad minu teada. Või sul on andmeid, et haiglasse sattujate arv on paari viimase nädalaga tõusnud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel viirusel on mootor või tiivad küljes?

on olemas piisknakkus ja on olemas aerosoolina leviv nakkus, need kaks on erinevad. Ja aerosooli need maskid kinni ei pea.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sulle lahendus. Ära tule Eestisse.

Mulle sobiks paremini, kui tema tuleks ja sinusugused ära läheks. Ühiskond mittemõtlevatest, tuimadest käsutäitjatest tundub hirmutav.

Keda see huvitab, mis sulle sobib? Kui sulle Eesti tuim ühiskond ei meeldi, siis võid ka ise kuhugi maskivabasse imedemaale kolida. Ära läheb ikka see, kellele olukord ei meeldi.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel viirusel on mootor või tiivad küljes?

on olemas piisknakkus ja on olemas aerosoolina leviv nakkus, need kaks on erinevad. Ja aerosooli need maskid kinni ei pea.

Nagu alati, ollakse teadlastest targemad. Need ütlevad, et erilist vahet nagu pole.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sulle lahendus. Ära tule Eestisse.

Mulle sobiks paremini, kui tema tuleks ja sinusugused ära läheks. Ühiskond mittemõtlevatest, tuimadest käsutäitjatest tundub hirmutav.

Keda see huvitab, mis sulle sobib? Kui sulle Eesti tuim ühiskond ei meeldi, siis võid ka ise kuhugi maskivabasse imedemaale kolida. Ära läheb ikka see, kellele olukord ei meeldi.

Kurb lugu küll, kui kodumaalt lahkumise põhjuseks saab talumatult kõrge idiootide kontsentratsioon, mis kogu riigi toimimise otse soomülkasse veab.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koguaeg inimesed ähvardavad eestist lahkuda mingi x jama peale. Parim ähvardus mu mälus oli see, et üks paar lubas Eestist lahkuda, kui Jaan Pehk eurovisioonile saab.

Sel viirusel on mootor või tiivad küljes?

on olemas piisknakkus ja on olemas aerosoolina leviv nakkus, need kaks on erinevad. Ja aerosooli need maskid kinni ei pea.

Nagu alati, ollakse teadlastest targemad. Need ütlevad, et erilist vahet nagu pole.

Kõik teadlased ei räägi sama juttu ju. Selgus võtab aega. Oma huvides kasutage ettevaatusabinõud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot oot, keegi ole siin avaldanud soovida lahkuda, ärge muutke teemat. Mingi maskipede ütles, et kellele ei meeldi, peaks ära minema.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kurb lugu küll, kui kodumaalt lahkumise põhjuseks saab talumatult kõrge idiootide kontsentratsioon, mis kogu riigi toimimise otse soomülkasse veab.

No kui see sind nii kurvaks teeb, siis võta midagi ette olukorra parandamiseks. Sa kas üritad midagi muuta enda jaoks  – lepid olukorraga või lahkud. Või üritad hädaldamise asemel olukorda muuta.

Kõige nõmedamad on need inimesed, kes millegagi rahul pole ja pidevalt kõiki ja kõike kritiseerivad, aga samas ise mitte midagi ei tee.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu see wc poti katse. Paned kaane peale ja tõmbad vett. Või ei pane kaant peale ja tõmbad vett. Ühel juhul pritsib väikeste osakeste pilv kaugemale ja teisel jääb kaane alla.

Ainult et sa unustad sellise asja, et viiruseosake lendab maskist vabalt läbi. Sinu näite puhul peaks siis vetsupoti kate olema tehtud mingist kalavõrgust, siis vast annaks seda osakeste pilve kaane alla jäämist võrrelda…

viiruseosake ise ja üksi ei lenda kuhugi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/96314867/puhapaevast-kaob-eestis-maskikohustus

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu see wc poti katse. Paned kaane peale ja tõmbad vett. Või ei pane kaant peale ja tõmbad vett. Ühel juhul pritsib väikeste osakeste pilv kaugemale ja teisel jääb kaane alla.

Ainult et sa unustad sellise asja, et viiruseosake lendab maskist vabalt läbi. Sinu näite puhul peaks siis vetsupoti kate olema tehtud mingist kalavõrgust, siis vast annaks seda osakeste pilve kaane alla jäämist võrrelda…

viiruseosake ise ja üksi ei lenda kuhugi.

Miinustajatele:

https://www.science.org/doi/10.1126/science.abd9149

“Traditionally, it was thought that respiratory pathogens spread between people through large droplets produced in coughs and through contact with contaminated surfaces (fomites). However, several respiratory pathogens are known to spread through small respiratory aerosols, which can float and travel in air flows, infecting people who inhale them at short and long distances from the infected person.”

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/96314867/puhapaevast-kaob-eestis-maskikohustus

No lõpuks ometi tuldi mõistusele.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/96314867/puhapaevast-kaob-eestis-maskikohustus

No lõpuks ometi tuldi mõistusele.

Nii harjumatu on ilma maskita kuskile sisse astuda 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/96314867/puhapaevast-kaob-eestis-maskikohustus

No lõpuks ometi tuldi mõistusele.

Nii harjumatu on ilma maskita kuskile sisse astuda ????

kohustuse puudumine ei tähenda keelamist. 😉

mina kannan valikuliselt, liiga rahvarohkest kohtades,  maski edasi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/96314867/puhapaevast-kaob-eestis-maskikohustus

No lõpuks ometi tuldi mõistusele.

Nii harjumatu on ilma maskita kuskile sisse astuda ????

Eks nii käibki uute normaalsuste kehtestamine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, minu mees tuli täna igatahes koroonaga koju. Kiirtest positiivne ja palavik 38.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, minu mees tuli täna igatahes koroonaga koju. Kiirtest positiivne ja palavik 38.

Ja see on kindlasti maskikohustuse kaotamise tõttu? A ma jäin kevadel maski kandes ja tegelikult isegi suht nullsuhtlusega (käisin ainult toidupoes korra) koroonasse – millest see siis oli?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, minu mees tuli täna igatahes koroonaga koju. Kiirtest positiivne ja palavik 38.

Ja see on kindlasti maskikohustuse kaotamise tõttu? A ma jäin kevadel maski kandes ja tegelikult isegi suht nullsuhtlusega (käisin ainult toidupoes korra) koroonasse – millest see siis oli?

Palju õnne, oled nagu neitsi Maarja, kes rasestus ilma seksita pühast vaimust.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on kindlasti maskikohustuse kaotamise tõttu? A ma jäin kevadel maski kandes ja tegelikult isegi suht nullsuhtlusega (käisin ainult toidupoes korra) koroonasse – millest see siis oli?

Mis sa haugud? Point oli selles, et viirus on endiselt liikvel.
Sulle tassis viiruse ilmselt pereliige.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on kindlasti maskikohustuse kaotamise tõttu? A ma jäin kevadel maski kandes ja tegelikult isegi suht nullsuhtlusega (käisin ainult toidupoes korra) koroonasse – millest see siis oli?

Mis sa haugud? Point oli selles, et viirus on endiselt liikvel.

Sulle tassis viiruse ilmselt pereliige.

Kas keegi on kuskil väitnud, et viirus on kadunud? Iga päev on ju pos teste ja mitte üksikud.

Mulle ei tassinud ükski pereliige midagi. Ma olin esimene, kes haigestus ja suurem osa pereliikmetest ei jäanudki üldse haigeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei tassinud ükski pereliige midagi. Ma olin esimene, kes haigestus ja suurem osa pereliikmetest ei jäanudki üldse haigeks.

Pereliige äkki asümptomaatiline või testisite kõiki?
Lihtsalt ei usu, et sa elasid erakluses ja said viiruse üksikust maskiga poeskäigust.
Miks sa “nullsuhtluses” elanud oled?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei tassinud ükski pereliige midagi. Ma olin esimene, kes haigestus ja suurem osa pereliikmetest ei jäanudki üldse haigeks.

Pereliige äkki asümptomaatiline või testisite kõiki?

Lihtsalt ei usu, et sa elasid erakluses ja said viiruse üksikust maskiga poeskäigust.

Miks sa “nullsuhtluses” elanud oled?

Kõik said testitud, osa olid pos ja osa neg, aga mina olin esimene. Miks elasime erakluses? Minu meelest elas terve Eesti aasta tagasi erakluses, see oli pigem standard kui erand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei tassinud ükski pereliige midagi. Ma olin esimene, kes haigestus ja suurem osa pereliikmetest ei jäanudki üldse haigeks.

Pereliige äkki asümptomaatiline või testisite kõiki?

Lihtsalt ei usu, et sa elasid erakluses ja said viiruse üksikust maskiga poeskäigust.

Miks sa “nullsuhtluses” elanud oled?

Kõik said testitud, osa olid pos ja osa neg, aga mina olin esimene. Miks elasime erakluses? Minu meelest elas terve Eesti aasta tagasi erakluses, see oli pigem standard kui erand.

saa siis nüüd aru, algul räägid kevadel haigestumisest  olevikus ja nüüd selgub, et hoopis mullune lumi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )