Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )

Teema: Maskid

Postitas:
Kägu

Tulen just reisilt, maskid olid siseruumides igal pool kohustuslikud, kontrolliti tugevalt, aga väga sõbralikult. Iga viimane kui töötaja tuletas meelde, et peab olema ja õigesti ette pandud. Keegi ei protestinud, keegi ei vaielnud, väga rahulikult suhtuti. Kui hotellis läksid söögilauast sammu eemale, et lisa tuua, kohe meenutati, et mask ette. Sama bensujaama maksma minnes või korraks üle poe ukse vaadates. Üldse polnud hullu, kui nii, siis nii. Käisin ka ekskursioonil, kus ainus kohalik oli bussijuht, kõik ülejäänud eestlased. Bussijuht ütles, et neil on seadus selline ja tema vastutab. Ka keegi õnneks ei protestinud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

Mina toda kommentaari ei kirjutanud, aga vastata võin ikka. Mulle ei meeldi, sest see on kole ja vastik vaadata, pealegi teisest kultuurist pärit komme. Eestis ei ole maske kantud ja soovin, et see nii jääks. Lisaks soovin näha inimese nägu. Häda pärast võib näo salliga katta, aga mask on lihtsalt vastik vaadata.

+7
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No sinu nägu on nii kole ja vastik vaadata, et sul peaks olema kohustus maski kanda.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

Mina toda kommentaari ei kirjutanud, aga vastata võin ikka. Mulle ei meeldi, sest see on kole ja vastik vaadata, pealegi teisest kultuurist pärit komme. Eestis ei ole maske kantud ja soovin, et see nii jääks. Lisaks soovin näha inimese nägu. Häda pärast võib näo salliga katta, aga mask on lihtsalt vastik vaadata.

tähendab siis, et lihtsakoeline piiratus ja sallimatus? mida oli muidugi ka arvata.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tähendab siis, et lihtsakoeline piiratus ja sallimatus? mida oli muidugi ka arvata.

Märkusena olgu öeldud, et maailmavaatelt ole liberaal. Homod ja mustanahalised mind ei sega, ka Aafrika sisserändajad mitte.

No sinu nägu on nii kole ja vastik vaadata, et sul peaks olema kohustus maski kanda.

Aasta selgeltnägija on leitud. Võta kapist kommi nüüd.

+6
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

Mina toda kommentaari ei kirjutanud, aga vastata võin ikka. Mulle ei meeldi, sest see on kole ja vastik vaadata, pealegi teisest kultuurist pärit komme. Eestis ei ole maske kantud ja soovin, et see nii jääks. Lisaks soovin näha inimese nägu. Häda pärast võib näo salliga katta, aga mask on lihtsalt vastik vaadata.

Aga sama põhjendusega vōin öelda, et maski peab kandma, sest mul on kole ja vastik vaadata teiste nägusid. Johhaidii, mina ja maailm ainult, ausõna.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina toda kommentaari ei kirjutanud, aga vastata võin ikka. Mulle ei meeldi, sest see on kole ja vastik vaadata, pealegi teisest kultuurist pärit komme. Eestis ei ole maske kantud ja soovin, et see nii jääks. Lisaks soovin näha inimese nägu. Häda pärast võib näo salliga katta, aga mask on lihtsalt vastik vaadata.

Ma otseselt ei ütleks, et kole on vaadata, kuid ängistav tunne oli nendes kohtades, kus kõigil maskid ees pidid olema. Mitte ainult selle pärast, et endal mask ees pidi olema, vaid pigem just seetõttu, et kõik olid maskiga. Praegugi veel tekib see tunne hetkeks sisse kui mõtlen, et pean näiteks poodi minema, kuni siis järgmine hetk meenub, et maskikohustust enam ei ole ja kohe tunnen kergendust.
Huvitaval kombel aga kaugemal reisil käies seda tunnet ei teki. Olen käinud reisil kui meil ei ole maskikohtustust, kuid sihtkohas on. Võtan siis maski justkui nagu oleks see sealse kohaliku kultuuri osa.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Praegugi veel tekib see tunne hetkeks sisse kui mõtlen, et pean näiteks poodi minema, kuni siis järgmine hetk meenub, et maskikohustust enam ei ole ja kohe tunnen kergendust.
Huvitaval kombel aga kaugemal reisil käies seda tunnet ei teki. Olen käinud reisil kui meil ei ole maskikohtustust, kuid sihtkohas on. Võtan siis maski justkui nagu oleks see sealse kohaliku kultuuri osa.

Mis sa korrutad sellest kultuurist? Sina ei ole mingi kultuuri välja mõtleja. Mina elan ka Eestis ja mul ei ole maskide vastu viiruste hooajal midagi. Et kelleski poodiminek maskide kandmise ajal ärevust tekitab, on veider.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

Küllap samal põhjusel, miks sulle foorumis anonüümsete kasutajate mula korda läheb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

Erilised koomikud on need, kes kannavad praegu ikka maske edasi, nina väljas ????

ja kuidas see sind puudutab?

Inimene kommenteeris jätkuvat jaburust. Tõesti, kas ajude vahel tõmbab tuul…

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

Näen ka koolilapsi jätkuvalt maskides, ka värskes õhus. Ma ei tea, kui ohutu see jaburus just on. Vajalik kindlasti mitte. Otsige oma arunatuke nüüd üles ja tulge mõistusele.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa korrutad sellest kultuurist? Sina ei ole mingi kultuuri välja mõtleja. Mina elan ka Eestis ja mul ei ole maskide vastu viiruste hooajal midagi. Et kelleski poodiminek maskide kandmise ajal ärevust tekitab, on veider.

Kas sa, ullike, sellest ei ole siiamaani aru saanud, et see maskikandmine ei muuda ei viiruste ega mingil muul hooajal mitte midagi?

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sa, ullike, sellest ei ole siiamaani aru saanud, et see maskikandmine ei muuda ei viiruste ega mingil muul hooajal mitte midagi?

Eks sina oled muidugi kõige targem viroloog kogu Euroopas ja mujalgi maailmas, kus maskikohustus kehtis 2020. aasta kevadest peale ja kehtib mõnes riigis ka edasi.
Hispaania lõpetas siseruumides maskikandmise kohustuse täna, jääb vaid kohustus maske kanda ühistranspordis ja tervishoiuasutustes (ka apteegid), aga pea pool rahvastikust on selle kohustuse kadumise vastu. Ja ligi 70 % ütles, et kannab maske edasi poodides ja baarides.
Haiglaravi vajavate arv  on tõusuteel. Ilmselt on see ka turismi aktiveerumisega seotud.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ikkagi, miks teile täiesti võõraste inimeste ohutud “jaburused” nii teravalt korda lähevad?

Mina toda kommentaari ei kirjutanud, aga vastata võin ikka. Mulle ei meeldi, sest see on kole ja vastik vaadata, pealegi teisest kultuurist pärit komme. Eestis ei ole maske kantud ja soovin, et see nii jääks. Lisaks soovin näha inimese nägu. Häda pärast võib näo salliga katta, aga mask on lihtsalt vastik vaadata.

juba sellepärast kasvōi paneks maski ette, et sinusuguseid närvi ajada 😀 mul pole lihtsalt sōnu, mis probleemid inimestel on????

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa, ullike, sellest ei ole siiamaani aru saanud, et see maskikandmine ei muuda ei viiruste ega mingil muul hooajal mitte midagi?

Eks sina oled muidugi kõige targem viroloog kogu Euroopas ja mujalgi maailmas, kus maskikohustus kehtis 2020. aasta kevadest peale ja kehtib mõnes riigis ka edasi.

Hispaania lõpetas siseruumides maskikandmise kohustuse täna, jääb vaid kohustus maske kanda ühistranspordis ja tervishoiuasutustes (ka apteegid), aga pea pool rahvastikust on selle kohustuse kadumise vastu. Ja ligi 70 % ütles, et kannab maske edasi poodides ja baarides.

Haiglaravi vajavate arv on tõusuteel. Ilmselt on see ka turismi aktiveerumisega seotud.

Jaa, muidugi viroloogid soovitavad 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viroloog Lutsar ju ütles, et maskid ei aita?

seda ei saa nüüd kuidagi teistmoodi tõlgendada ka…

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa, ullike, sellest ei ole siiamaani aru saanud, et see maskikandmine ei muuda ei viiruste ega mingil muul hooajal mitte midagi?

Sa ullike ei saanud aru, et viirused ei võrdu ainult covidiga?
Aga ei ole tõesti, sest olen tervem olnud nüüd maskide hooaegadel võrreldes varasemaga ja sama saan öelda eakama tervishoius töötava lähedase kohta. Olen väga rahul, et tõbised ei saa teistele viimastel aastatel tatipritsmeid näkku köhida nagu varasemalt.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näen ka koolilapsi jätkuvalt maskides, ka värskes õhus. Ma ei tea, kui ohutu see jaburus just on. Vajalik kindlasti mitte. Otsige oma arunatuke nüüd üles ja tulge mõistusele.

See ei ole vajalik, aga ilmselt neile meeldib mingil põhjusel nägu katta.
Ei tea, miks sinu arunatuke seda lausa ohtlikuks peab.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näen ka koolilapsi jätkuvalt maskides, ka värskes õhus. Ma ei tea, kui ohutu see jaburus just on. Vajalik kindlasti mitte. Otsige oma arunatuke nüüd üles ja tulge mõistusele.

See ei ole vajalik, aga ilmselt neile meeldib mingil põhjusel nägu katta.

Ei tea, miks sinu arunatuke seda lausa ohtlikuks peab.

“Ilmselt neile meeldib”? Ja see tundub sulle normaalne ja ok???
Sinusugustele maskitotudele lugemiseks: https://www.city-journal.org/the-failed-covid-policy-of-mask-mandates

Jaapanis tegelevad juba arstid selliste maskisõltlastega, kes on aru kaotanud ja ei julge enam palja näoga ringi käia.

They’re suffering from “mask dependency,” as this psychological affliction is termed in Japan, where a long tradition of mask-wearing during flu season has left some individuals afraid at any time to expose their faces in public.

It’s a difficult addiction to overcome, according to the Japanese therapists who specialize in treating it

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sa, ullike, sellest ei ole siiamaani aru saanud, et see maskikandmine ei muuda ei viiruste ega mingil muul hooajal mitte midagi?

Sa ullike ei saanud aru, et viirused ei võrdu ainult covidiga?

Aga ei ole tõesti, sest olen tervem olnud nüüd maskide hooaegadel võrreldes varasemaga ja sama saan öelda eakama tervishoius töötava lähedase kohta. Olen väga rahul, et tõbised ei saa teistele viimastel aastatel tatipritsmeid näkku köhida nagu varasemalt.

Naiivitar

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus haigust ei levi teisele näkku köhides… Või näed sa sellist asja väga tihti.

Kui üks absurdsus on see, et mingid inimesed käivad maskis edasi aga kannavad seda nina all (ehk siis miks üldse kanda???), siis eile haiglas ooteruumis, kus maskikandmine on jätkuvalt kohustuslik – ainuke inimene, kes seal köhis, oli ühtlasi ka ainsana see, kes oli maski endale lõua alla tõmmanud 🙂

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Ilmselt neile meeldib”? Ja see tundub sulle normaalne ja ok???

Sa vist ei tea teismelistest mitte midagi 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Ilmselt neile meeldib”? Ja see tundub sulle normaalne ja ok???

Sa vist ei tea teismelistest mitte midagi ????

Tean, et see on päris õrn iga psüühiliselt. Kui mul oleks teismeline laps, kes praegu kiivalt maskis käiks, siis ma oleksin murelik ja püüaksin aru saada, mis on sellise käitumise põhjus.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks teismeline laps, kes praegu kiivalt maskis käiks, siis ma oleksin murelik ja püüaksin aru saada, mis on sellise käitumise põhjus.

Kui sul oleks, siis sa niisama ei targutaks ja tunneksid oma teismelist piisavalt hästi. Paljudele meeldib see lihtsalt aksessuaarina, mingit haigust nad ei karda. Lisaks veel ägedad päikeseprillid ja täielik moondamine olemas.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks teismeline laps, kes praegu kiivalt maskis käiks, siis ma oleksin murelik ja püüaksin aru saada, mis on sellise käitumise põhjus.

Kui sul oleks, siis sa niisama ei targutaks ja tunneksid oma teismelist piisavalt hästi. Paljudele meeldib see lihtsalt aksessuaarina, mingit haigust nad ei karda. Lisaks veel ägedad päikeseprillid ja täielik moondamine olemas.

Sa ei saanud pihta, et just see ongi probleem, kui laps tunneb vajadust oma nägu katta.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saanud pihta, et just see ongi probleem, kui laps tunneb vajadust oma nägu katta.

Ja sa ei saanud ka pihta teismeliste kohta. Tead, on palju hullemaid asju, mida üks teismeline võiks teha kui maski kanda, mille taga rahulikult olla ja kellelegi nägusid ei pea tegema.
Minu meelest see on juba omaette probleem, et sind väga häirib, kui kõigi võõraste inimeste nägu ei näe.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saanud pihta, et just see ongi probleem, kui laps tunneb vajadust oma nägu katta.

Ja sa ei saanud ka pihta teismeliste kohta. Tead, on palju hullemaid asju, mida üks teismeline võiks teha kui maski kanda, mille taga rahulikult olla ja kellelegi nägusid ei pea tegema.

Minu meelest see on juba omaette probleem, et sind väga häirib, kui kõigi võõraste inimeste nägu ei näe.

Appi, kui rumal sa oled. Ma loodan, et sa ei ole lapsevanem.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kui rumal sa oled. Ma loodan, et sa ei ole lapsevanem.

Äkki ma olen teismeline?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kui rumal sa oled. Ma loodan, et sa ei ole lapsevanem.

Äkki ma olen teismeline?

Jutu taseme põhjal vaimselt küll.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutu taseme põhjal vaimselt küll.

Ja sinu tase on võimalikule lapsele niimoodi öelda. Mis neist maskidest!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )