Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Maskid

Postitas:
Kägu

Kannan muidugi maski ja olen vaktsineeritud ka.

Aga kas sellisel maskikandmisel on mõtet? Eks ma ikka võtan selle taskust nagu teisedki, kohendan korduvalt kätega, kasutan korduvalt, ei vaheta iga paari tunni tagant.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on selleks et sa kaitsed teisi. Ja teised omakorda sind kandes maski ja ei aja oma võimalikku covid viirust nii kaugele. Vahemaad pead ju ka hoidma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan ühekordseid maske, mille viskan peale eest võtmist ära. Mis tast tasku panna?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan ühekordseid maske, mille viskan peale eest võtmist ära. Mis tast tasku panna?

Arvestades, et maskikandmine venib kindlasti kevadeni, aga praegu on alles suvi, siis kulub sul ikka arvestatav summa nende maskide peale, kui ainult 1x ees kannad. Lisaks tekitad ka arvestatava koguse prügi.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast seda, kui ma pidin hakkama (juba ammu) tööl terve tööpäeva maski kandma, olen ma selle suhtes üsna… noh, vähenõudlikuks muutunud. Jah, ma olen kursis, kuidas meditsiinilist maski ÕIGESTI ja KORREKTSELT kandma peab, aga igapäevast kontorielu sellele päris kohandada ei saa. Loomulikult ma kohendan seda vahepeal (sest see sõidab rääkides vahepeal üles ja alla), vahepeal võtan eest ära (joomiseks, söömiseks) ja panen siis jälle tagasi, vahepeal pean maski taga nina sügama ja mida iganes. Kuna mul on kohustus kanda maski kõikjal tööruumides viibides, kanda tohib ainult tööandja poolt antud maske (mitte enda omi) ja tööandja annab päevas ainult kaks maski, siis nelja tunni jooksul saab see mask parajat vatti. Mis teha, elu ei ole ideaalne. Samas ma usun, et ka selline maskikandmine on parem kui mitte midagi, sest aasta ja natukese peale jooksul on meie mitmesaja töötajaga ettevõttes küll olnud mitmeid koroonajuhtumeid, aga mitte ainsatki kollet (ehk siis tööl pole ükski inimene teisi töökaaslasi nakatanud).

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )