Esileht Koroonaviirus COVID-19 Maskinõue kinos

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Teema: Maskinõue kinos

Postitas:
Kägu

Huvitav,kui sa sööd viirus ei lenda sinule suhu,ta on väga tark

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et TA- mida sa teeksid kui sa teaksid, et kinno minnes oled homme haige? Viirus on õhus, mask seda kinni ei pea, kuna ta on õhust väiksem. Vähendab ainult kogust. Kui sa teaksid, et oled homme kinda peale haige, kas kannad maski või mitte, mida sa teeksid? Läheksid kinno ja arvestad sellega ?Kuidas sa siis maski kannaks, kui tead, et kindlasti jääd haigeks? Paneksid ette või mitte?

TA siin. Praeguse seisuga ma ilmselt jätan kinno minemata, ei võlu eriti see perspektiiv, et saal on täis ja enamus inimesi ilma maskita.

(Muide, see, kas mina kannan maski või plaanin kanda maski kinosaalis, ei ole siinses teemas kordagi jutuks olnud. Minu küsimus oli selle kohta, millised on reeglid ja mis seal saalis tegelikkuses toimub.)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilne reaalne kogemus – saali täituvus kindlasti alla poole, keegi seansil ei aevastanud, ei köhinud aga samas kogu seltskonnast tundus vaid ühel vanemal proual maks kogu filmi ajal ees, teised võtsid istuma (sööma/jooma)hakates maski eest ning massiline maskide ette panemine algas saalist väljumiseks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilne reaalne kogemus – saali täituvus kindlasti alla poole, keegi seansil ei aevastanud, ei köhinud aga samas kogu seltskonnast tundus vaid ühel vanemal proual maks kogu filmi ajal ees, teised võtsid istuma (sööma/jooma)hakates maski eest ning massiline maskide ette panemine algas saalist väljumiseks.

Mask siiski mitte maks 😀 Kahjuks ei saa eelmist postitust kuidagi parandada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille kohta lugeda tahad? Me oleme viimasel ajal mõnes riigis reisil käinud, igal pool on nõuded palju rangemad kui meil. Igal pool peab mask restoranis WC-sse minnes ees olema (jah, keegi sind maha ei lase ega kongi ei vii, kui pole, aga kõigil on ja trahv on soolane ja ainult mats käitub külas olles teisiti kui kohalikud ja kui reeglid nõuavad). Mõnes riigis on veel topeltmask nõutud toidupoodides ja lennujaamades jm. Aga meil on kisa ja hala, kuidas kellegi õigusi hirmsasti rikutakse.. Ainult õues võib maskita olla paljudes riikides (aga mitte kõigis!!!, on riike kus ka õues on kogu aeg mask nõutav, isegi eraautos üksi sõites peab mask ees olema!).

Päris hirmus kui inimene selliseks de.biilikuks muutub, kes peab normaalseks õues jalutades ja üksi autos istudes maski kandmist ????‍♀️????‍♀️

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hirmus kui inimene selliseks de.biilikuks muutub, kes peab normaalseks õues jalutades ja üksi autos istudes maski kandmist ????‍♀️????‍♀️

Ainud de.biil oled sina, kes ei saa aru, et selle mittetäitmise eest saad trahvi.

Kevadel Hispaanias oli õues mask kohustuslik. Kui liikusid rannas, siis oli ka peas.

Sinusugused s.tapead kaklevad Selveris.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris hirmus kui inimene selliseks de.biilikuks muutub, kes peab normaalseks õues jalutades ja üksi autos istudes maski kandmist ????‍♀️????‍♀️

Ainud de.biil oled sina, kes ei saa aru, et selle mittetäitmise eest saad trahvi.

Kevadel Hispaanias oli õues mask kohustuslik. Kui liikusid rannas, siis oli ka peas.

Sinusugused s.tapead kaklevad Selveris.

Kaklust on siiski alustanud need, kellele ei sobi, et kellelgi pole maski ees.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaklust on siiski alustanud need, kellele ei sobi, et kellelgi pole maski ees.

Mine kola siis Euroopa riikides ja käitu jopakana nagu siinsed ja vaata, kuidas kumminuiaga piki pead saad ja trahvi maksad 😀 Ega sinusugusele tulebki koht kätte näidata.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kaklust on siiski alustanud need, kellele ei sobi, et kellelgi pole maski ees.

Mine kola siis Euroopa riikides ja käitu jopakana nagu siinsed ja vaata, kuidas kumminuiaga piki pead saad ja trahvi maksad ???? Ega sinusugusele tulebki koht kätte näidata.

Anonüümsena siin foorumis haugud julgelt. Selge-selge.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anonüümsena siin foorumis haugud julgelt. Selge-selge.

? Sa reisimas üldse käid, et see üllatusena tuleb?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hirmus kui inimene selliseks de.biilikuks muutub, kes peab normaalseks õues jalutades ja üksi autos istudes maski kandmist ????‍♀️????‍♀️

Minu igapäevane töö ongi maskuga. Ma olen sellega nii harjunud, et ei pane tähelegi kui see ees on. Nii sõidam ma alailma üksi autos maskiga ja ka tänaval kõnnin maskiga peale poest tulekut.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anonüümsena siin foorumis haugud julgelt. Selge-selge.

? Sa reisimas üldse käid, et see üllatusena tuleb?

Ei ole küll see, kellelt küsid, aga oma kogemustest võin öelda, et on ikka mujal Euroopas ka need piirangud osalt vaid paberil. Küprosel olid suvel piirangud täituvusele ja tegevustele, aga reaalselt need ööelus küll ei toiminud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hirmus kui inimene selliseks de.biilikuks muutub, kes peab normaalseks õues jalutades ja üksi autos istudes maski kandmist ????‍♀️????‍♀️

Ainud de.biil oled sina, kes ei saa aru, et selle mittetäitmise eest saad trahvi.

Kevadel Hispaanias oli õues mask kohustuslik. Kui liikusid rannas, siis oli ka peas.

Sinusugused s.tapead kaklevad Selveris.

Puhta opakas oled ???????? Miks ma peaks Selveris või kusagil mujal kaklema? Ma lihtsalt ei lähe kohta, kus minu jaoks on maski kandmine naeruväärne. Ja oma autos ja õues see seda ilmselgelt on. Nagu ka restos suutäied vahel maski pähe toppida ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhta opakas oled ???????? Miks ma peaks Selveris või kusagil mujal kaklema? Ma lihtsalt ei lähe kohta, kus minu jaoks on maski kandmine naeruväärne. Ja oma autos ja õues see seda ilmselgelt on.

Lähed reisile ja istud toas, et jonnida? Kasva suureks!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anonüümsena siin foorumis haugud julgelt. Selge-selge.

? Sa reisimas üldse käid, et see üllatusena tuleb?

Mina näiteks käin väga palju reisimas, aga reisi sihtkohta saab ju valida. Tõesti ei maksa peale, et sõita kusagile randa maski kandma ???? Sina võid seda ju loomulikult teha, kes Sind keelata saab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhta opakas oled ???????? Miks ma peaks Selveris või kusagil mujal kaklema? Ma lihtsalt ei lähe kohta, kus minu jaoks on maski kandmine naeruväärne. Ja oma autos ja õues see seda ilmselgelt on.

Lähed reisile ja istud toas, et jonnida? Kasva suureks!

Ma lihtsalt ei lähe sellisesse kohta. Maailmas on siiski rohkem kui üks riik ja ma oskan ennast enne sihtkohas kehtivate nõuetega kurssi viia. Minu jaoks ei ole nauditava puhkus, kus rind kummis maski vahelt toitu sisse topin või mask taevapoole rannas päevitan ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole nauditava puhkus, kus rind kummis maski vahelt toitu sisse topin või mask taevapoole rannas päevitan ????

Sellist asja pole kusagil, ära kujuta endale ette.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks käin väga palju reisimas, aga reisi sihtkohta saab ju valida. Tõesti ei maksa peale, et sõita kusagile randa maski kandma ???? Sina võid seda ju loomulikult teha, kes Sind keelata saab.

Kus normaalses Euroopa riigis maski kandma pole pidanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole nauditava puhkus, kus rind kummis maski vahelt toitu sisse topin või mask taevapoole rannas päevitan ????

Sellist asja pole kusagil, ära kujuta endale ette.

Eespool üks ju väitis just, et oli vaja maski rannas ja üksi oma autos sõites.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool üks ju väitis just, et oli vaja maski rannas ja üksi oma autos sõites.

Pole keegi väitnud, et päevitades maski peab kandma, ära valeta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks käin väga palju reisimas, aga reisi sihtkohta saab ju valida. Tõesti ei maksa peale, et sõita kusagile randa maski kandma ???? Sina võid seda ju loomulikult teha, kes Sind keelata saab.

Kus normaalses Euroopa riigis maski kandma pole pidanud?

Siin polnud juttu ju normaalsest maskikandmisest. Et paned bussis või poes maski ette. Suur reisisell eespool ju väitis, et randa ja tänavale oli maski vaja. Ja vot sellist nõuet pole tõesti enamikes Euroopa riikides olnud. Niiet ideaalselt saab vältida reisimist riikidesse, kus jaburus üle võlli on keeratud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinos on nii 😀

Pangatöötajad pidid ju sellised keskmisest targemad olema?

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/maski-kandvat-kiirabitootajat-ei-lastud-pangakontorisse/?fbclid=IwAR3wO-csECUAyT86fwF_A4A0y4Liunl7_jaoBjj9naxxMiMRyQE5RddpBOk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tähendab Pangas, mitte kinos*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vot sellist nõuet pole tõesti enamikes Euroopa riikides olnud. Niiet ideaalselt saab vältida reisimist riikidesse, kus jaburus üle võlli on keeratud.

Suvaline googeldus:

https://www.ohtuleht.ee/1008498/prantsuse-linn-elanikele-kandke-tanavatel-maski-voi-saate-trahvi

https://m.facebook.com/hepnerheiki/photos/a.287085292004549/666366790743062/?type=3  Belgia, Itaalia, Kreeka, Malta, Portugal jne.

Oled sa jee kuskil reisinud. Ilmselt max Egiptuses.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vot sellist nõuet pole tõesti enamikes Euroopa riikides olnud. Niiet ideaalselt saab vältida reisimist riikidesse, kus jaburus üle võlli on keeratud.

Suvaline googeldus:

https://www.ohtuleht.ee/1008498/prantsuse-linn-elanikele-kandke-tanavatel-maski-voi-saate-trahvi

https://m.facebook.com/hepnerheiki/photos/a.287085292004549/666366790743062/?type=3 Belgia, Itaalia, Kreeka, Malta, Portugal jne.

Oled sa jee kuskil reisinud. Ilmselt max Egiptuses.

Kuule, kui sa nimetad viis riiki, kus oli õues maskinõue (ja ka siis enamasti mitte lausaline, vaid juhtudeks, kui ei ole võimalik distantsi hoida), siis vastab ju tõele, et enamikus Euroopa riikides pole sellist nõuet olnud ja lihtsa vevaga oli võimalik leida endale sobiv sihtpunkt.

Ma ise jätsin eelmisel aastal Hispaaniasse minemata just seetõttu, et väljas pidi maski kandma. Lähen hoopis sel talvel, kui niisugust nõuet enam pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise jätsin eelmisel aastal Hispaaniasse minemata just seetõttu, et väljas pidi maski kandma. Lähen hoopis sel talvel, kui niisugust nõuet enam pole.

Sellist nõuet ei olnud juba suvel pärast hädaolukorda, seega ma ei tea, miks sa juba seal ei ole.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise jätsin eelmisel aastal Hispaaniasse minemata just seetõttu, et väljas pidi maski kandma. Lähen hoopis sel talvel, kui niisugust nõuet enam pole.

Sellist nõuet ei olnud juba suvel pärast hädaolukorda, seega ma ei tea, miks sa juba seal ei ole.

Miks ma peaksin suvel Hispaanias olema? Suvel on siin ka soe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vot sellist nõuet pole tõesti enamikes Euroopa riikides olnud. Niiet ideaalselt saab vältida reisimist riikidesse, kus jaburus üle võlli on keeratud.

Suvaline googeldus:

https://www.ohtuleht.ee/1008498/prantsuse-linn-elanikele-kandke-tanavatel-maski-voi-saate-trahvi

https://m.facebook.com/hepnerheiki/photos/a.287085292004549/666366790743062/?type=3 Belgia, Itaalia, Kreeka, Malta, Portugal jne.

Oled sa jee kuskil reisinud. Ilmselt max Egiptuses.

Mis Sind vaevab ???? Fakt, et justnimelt enamikes riikides ei ole olnud maskikandmise nõuet õues ega rannas. Sul on mingi probleem, ei teised inimesed mõtlevad enne kui kuskile lähevad? Või kui olid täiesti rahul maskis päevitamisega, siis seda enam ei saa aru, mis Su probleem on. Ei mahu pähe, et leidub inimesi, kes ei oleks sellise asjaga rahul ???? Egiptuses ma olen korra elus käinud tõesti. 17 aastat tagasi koos vanematega. Peale nende viie Euroopa riigi, mille suitsid välja kaevata, ja Egiptuse, on nii Euroopas kui maailmas ikka üksjagu riike veel ???? Ma ei saa muidugi aru, mis point oli selle artikli jagamisel. Keegi ei vaielnudki siin ju vastu, et selline kord vabalt võis olla. Inimesed lihtsalt ütlesid, et nemad isiklikult ei läheks konkreetsesse kohta reisile selliste piirangute ajal. Miks see Sulle hinge ega pähe ei mahu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui olid täiesti rahul maskis päevitamisega, siis seda enam ei saa aru, mis Su probleem on

Maskis päevitamist pole kindlasti kuskil olnud. Avalikus kohas liikumine ei võrdu maskis päevitamisega.

Praegu ikka restos suudad käia?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui olid täiesti rahul maskis päevitamisega, siis seda enam ei saa aru, mis Su probleem on

Maskis päevitamist pole kindlasti kuskil olnud. Avalikus kohas liikumine ei võrdu maskis päevitamisega.

Praegu ikka restos suudad käia?

Ei oska öelda, kas oli või ei olnud, aga eespool ju väideti, et oli. Restoranis käimine pole õnneks kohustus. Seal peab tahtma käia, mitte suutma kuidagi käia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Maskinõue kinos