Esileht Hobinurk Maskis laulja

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Teema: Maskis laulja

Postitas:
Kägu

Praegu jooksvalt toimuvad, esimeses saates juba olid Ukraina lipud rinnas, seega mitte varem kui veebruari lõpp.

Siis olid Vabarnad ju Lõuna-Aafrikast tagasi juba. Kus nad siis veel reisil olid?

Issver, mis asju teie küll teate ja meeles peate!

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea ühestki osalejast midagi. Kellegi taustast ka mitte, saati veel salvestuseaegsetest reisidest. Vaatan saadet lõbu pärast tagantjärgi järgmisel hommikul (enne väldin meediat) ja lasen lihtsalt end üllatada. Isegi ei ürita vihjetest aru saada, need on alati osutunud ülikaugeteks ja suht segasteks. Kuulan lihtsalt laulmist. Kiivika tundsin kohe ära, kui suu lahti tegi. Ja Ostrati eelmisel hooajal. Kuigi mul polnud aimu ka, et nad laulda oskavad.
Samal ajal jookseb K2-s “Näita oma häält” ja see on kordi põnevam vaadata – 7 lauljat/mittelauljat paljastatakse 2 tunni jooksul, mitte ei pea ühe maski langemist ootama 2,5 tundi.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issver, mis asju teie küll teate ja meeles peate!

Einoh, kui keegi (sina?) väidab raudkindlalt, et Sandra ei saa maski all olla, kuna oli reisil, võib ju täpsustada asjaolusid. Kas see teema ei ole osalejate ära arvamiseks?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuigi mul polnud aimu ka, et nad laulda oskavad.

Ei oskagi ju 🙂

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu jooksvalt toimuvad, esimeses saates juba olid Ukraina lipud rinnas, seega mitte varem kui veebruari lõpp.

Siis olid Vabarnad ju Lõuna-Aafrikast tagasi juba. Kus nad siis veel reisil olid?

Mul on kuskilt meeles, et 24.02 nad veel postitasid kuskil sellise pildi, mis andis mõista, et nad on veel reisil. Kui salvestama hakati veebruari viimastel päevadel, siis ettevalmistused hakkasid ju varem, seega kahtlen küll, et see Sandra on. Kaheksajalal oli ka vihje, et ta on varem ainult koduseinte vahel laulnud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea ühestki osalejast midagi. Kellegi taustast ka mitte, saati veel salvestuseaegsetest reisidest. Vaatan saadet lõbu pärast tagantjärgi järgmisel hommikul (enne väldin meediat) ja lasen lihtsalt end üllatada. Isegi ei ürita vihjetest aru saada, need on alati osutunud ülikaugeteks ja suht segasteks. Kuulan lihtsalt laulmist. Kiivika tundsin kohe ära, kui suu lahti tegi. Ja Ostrati eelmisel hooajal. Kuigi mul polnud aimu ka, et nad laulda oskavad.

Samal ajal jookseb K2-s “Näita oma häält” ja see on kordi põnevam vaadata – 7 lauljat/mittelauljat paljastatakse 2 tunni jooksul, mitte ei pea ühe maski langemist ootama 2,5 tundi.

mulle jälle meeldib arvata ja pakkuda ja ei pea õnneks ootamisega tegelema 2,5 tundi, kas järelvaatamisel ootad lihtsalt või vaatad kohe lõpu ära

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samal ajal jookseb K2-s “Näita oma häält” ja see on kordi põnevam vaadata

on või?

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

on või?

On küll.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

on või?

On küll.

Ei ole. Mis me nüüd teeme?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀
Ma arvan, et – jätkake!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

on või?

On küll.

Mu jaoks on jah. Kogu 2 tundi on põnev.
“Maskis laulja” puhul enamasti tunnevad nii detektiivid kui ka Sander ammu juba ära (mida ta on ka kahes saates juba öelnud), aga siis pakuvad ikka kedagi täiesti võimatut. Naljaviluks, justkui vaatajal oleks huvitavam. No ei ole.
Kui tundis Sander ära, tundsid ka detektiivid. Ja siis pakkuda Mailis Repsi!? Või lühikese ja kitsaõlgse puhul Pehkat? Kui vaatajat nii rumalaks peetakse, siis olgu nende kommentaarides vähemalt hea nali. Aga pole sedagi.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen nüüdseks kindel, et Jänes on Siret Tuula.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katrin Karisma äkki Ööliblikas. Oli vihje, et tiibu kärbiti ootamatult – oli tal vist Estonias midagi sellist. Nahkhiire operetis on ka mänginud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina siis see, kes malekuninga esimese vihjete ringiga arvas, et tegemist on Kersti Kaljulaidiga kuniks laulma hakkas ja selgus, et on mees. Tänaste vihjetega koos pakun, et tegemist võiks tõesti olla Taavi Rõivasega.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina siis see, kes malekuninga esimese vihjete ringiga arvas, et tegemist on Kersti Kaljulaidiga kuniks laulma hakkas ja selgus, et on mees. Tänaste vihjetega koos pakun, et tegemist võiks tõesti olla Taavi Rõivasega.

Ei tea, kui pikk on Taavi Rõivas, aga Malekuningas tundub ikka väga pikk.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jänes – Kerli Kõiv. Hingelooma mainiti, Spirit animal oli Eesti Laulu laul. Ja metsas hulkumine, Elva kant:)

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anne  Reemann on sügises Maalit mänginud, seda tähendas see Kevade vihje?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katrin Karisma äkki Ööliblikas. Oli vihje, et tiibu kärbiti ootamatult – oli tal vist Estonias midagi sellist. Nahkhiire operetis on ka mänginud.

Lisan veel, et Karisma ka Kevades mänginud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna pakkumisi polegi?:) Oh, miks see Ajaviites küll pole …

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli tõesti üllatua.
Talle ju ei meeldi maskid

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on ta kuidagi imelik.. Isegi mask peast ära võetuna tundus kuidagi.. Ebastabiilne. Ei oska seletada. Mõjus imelikult. Närviliselt või midagi.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on ta kuidagi imelik.. Isegi mask peast ära võetuna tundus kuidagi.. Ebastabiilne. Ei oska seletada. Mõjus imelikult. Närviliselt või midagi.

On imelik jah, eriti kui suu lahti teeb.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea, et oleks. Keda ta mängis. Nimekirjas teda ka pole. Viimses reliikvias mängis, seda tean.

https://www.efis.ee/et/filmiliigid/film/id/152/naitlejad

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea, et oleks. Keda ta mängis. Nimekirjas teda ka pole. Viimses reliikvias mängis, seda tean.

https://www.efis.ee/et/filmiliigid/film/id/152/naitlejad

Et siis päriselt ka on sinu arvates “Kevadest” olemas ainult see film? Selle peale ei tule, et “Kevadet” on väga palju lavastatud ja teatrilavadel mängitud.

“Kevadet” on lavastatud mitmeid kordi, erinevates Eesti teatrites.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea, et oleks. Keda ta mängis.

Vabandust! Nüüd nägin, et mängis muusikalis Kevade Teelet. Mõtlesin kohe filmi. Minu viga.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga Eesti 60.a. naine võiks välja näha nagu Anu. On, kuhu püüelda.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see Anu siia teemasse puutub?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumb neist Anu on? Hirv või jänes?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selleks peab olema kaks tingimust: noorena kaunitar ja vanana palju raha. Kõik ei vasta iialgi nendele tingimustele.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süvene pisut, kuhu teemasse sa kirjutad.

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Esileht Hobinurk Maskis laulja