Esileht Ilu ja tervis Maskivastased klienditeenindajad

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Maskivastased klienditeenindajad

Postitas:

Mida arvate klienditeenindajatest kaubanduskeskuses, nt. Ülemiste, Rocca Al Mare, Kristiine kes ei kanna teenindades maski? Keskuses puutub teenindaja ca 800 inimesega päeva jooksul kokku.

Kas julgete midagi öelda? Kas olete näinud, millises poes teenindaja maski pole kandnud?

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunakeskuses on üks jõuluturu müüja (noorem naine), ma ei läinud lähemalegi, ütlesin 2m pealt, et ma ei tule teie kaupa vaatama, kui te maski ette ei pane. Pani. Tal oli mask täitsa olemas, aga lõua all.

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 08:30; 15.12 19:28; 30.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljudes poodides keskustes on müüjad maskideta, sel hetkel kui poodi astud otsivad maski kuskilt taskust välja.

goldtime poest jäigi mul ehted ostmata, kuna müüja oli maskita ja ei pannudki ette maski. nii nagu ka ülemiste keskuses, rimi vastas olev kohvik, teenindajad maskideta

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks midagi ütlema? Miks nad kandma peaksid?

Mul on täiesti ükskõik, maskiga, maskita. Ei jää midagi ostmata ega kuskil käimata. Olgu kuidas tahavad.

+14
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal oli mask täitsa olemas, aga lõua all.

Ja see siis lohutas sind, jah? Suva, et valesti maski kasutab, peaasi et midagi ees on. Sinusuguste inimeste pärast kantaksegi maski petteks ja sina arvad, et oled nüüd nii kaitstud.

Kui see müüja räägib (ja tõenäoliselt ikka kliendiga räägib), siis võib süljepiisakesi lennata ja see mask kaitseb ka nende eest. Muidugi, käed oleks teenindaja pidanud ära desinfitseerima kohe pärast maski näperdamist.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks – väldin üldse kaubanduskeskusi

Teiseks – väldin poode, kus müüjad on maskideta

Kolmandaks – kui on vajadus, siis ütlen müüjale ja pandi kohe mask ette.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal oli mask täitsa olemas, aga lõua all.

Ja see siis lohutas sind, jah? Suva, et valesti maski kasutab, peaasi et midagi ees on. Sinusuguste inimeste pärast kantaksegi maski petteks ja sina arvad, et oled nüüd nii kaitstud.

Tead, kui ta selle nartsu ka lõua alt uuest ette pannes valesti tegi ja mask saastunud oli – siis ikkagi parem, et ma ütlesin ja ta maski ette pani. Mis sa räuskad siin minuga? Kui sellisele müüjale terve Lõunakeskuse täis ostjaid sedasama ütleksid nagu mina, siis järgmisel päeval ilmub ehk õigesti tööle? Kui aga kõik kliendid nagu lambad temaga niisama vestlevad ja ei nõua tal maskikandmist, siis see müüja ei paranda ennast mitte kunagi.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 08:30; 15.12 19:28; 30.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal oli mask täitsa olemas, aga lõua all.

Ja see siis lohutas sind, jah? Suva, et valesti maski kasutab, peaasi et midagi ees on. Sinusuguste inimeste pärast kantaksegi maski petteks ja sina arvad, et oled nüüd nii kaitstud.

Koroona hull jälle möllab.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi loll küsimus, aga kas need, kes on koroona läbi põdenud, kas nad üldse peavad enam ennast ja teisi maksiga kaitsma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi loll küsimus, aga kas need, kes on koroona läbi põdenud, kas nad üldse peavad enam ennast ja teisi maksiga kaitsma?

Väga hea küsimus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis elutähtsaid kaupu see maskita müüja müüb, mida netist tellida  ega mujalt osta ei saa?

Ostjal on valikuvabadus ikka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtun sellesse positiivselt.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 15:46; 30.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik et keegi sellele ei mõtle, et see vaene müüja peab poes olema hommikust õhtuni selle maskiga. Las paneb ette kui ostja tuleb maskiga. See ju viisakas. Kui ikka nii väga kardetakse saab ju koju tellida kauba. Või saab ilma läbi. Milleks tammuda seal poodides.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik et keegi sellele ei mõtle, et see vaene müüja peab poes olema hommikust õhtuni selle maskiga

Med töötajad peavad kosmonaudiriietes olema, rasket tööd tegem(mitte piiks-piiks kassas istudes) ja on ka elus.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:17; 30.12 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need med töötajad pole ka 80-aastased kaasuvate haigustega vanurid, nagu on raskelt haigestunud inimesed.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 15:46; 30.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need med töötajad pole ka 80-aastased kaasuvate haigustega vanurid, nagu on raskelt haigestunud inimesed.

Kuskohas sellised rasket tööd teha rabavad? Nemad peaks ennast eriti hoidma, kasvõi maskide kandmisega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:17; 30.12 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi loll küsimus, aga kas need, kes on koroona läbi põdenud, kas nad üldse peavad enam ennast ja teisi maksiga kaitsma?

Väga hea küsimus.

Peavad ikka, sest koroona üks eripära ongi see, et immuunsus ei kesta kaua, st antikehad ei pruugi olla kuigi püsivad ja tõhusad. Võid ikkagi uuesti viiruse saada ja veel hullemini läbi põdeda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda nüüd küll ei tea keegi veel peale selle vastaja.

Võid ikkagi uuesti viiruse saada ja veel hullemini läbi põdeda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljudes poodides keskustes on müüjad maskideta, sel hetkel kui poodi astud otsivad maski kuskilt taskust välja.

Aga see on ju okei. Miks ta peaks üksinda poes olles maski kandma?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 18:15; 30.12 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi loll küsimus, aga kas need, kes on koroona läbi põdenud, kas nad üldse peavad enam ennast ja teisi maksiga kaitsma?

Loomulikult. Me ei tunne seda haigust niipalju, et teaks, millal uuesti nakatuda võib. Enamik läbipõdenuid ei tea, kas neil on antikehad tekkinud. Ja keegi ei tea, kaua need antikehad püsivad.

Ise olen läbi põdenud ja kasutan töö juures jätkuvalt respitraatorit (mitte maski) nagu teisedki kolleegid. Samuti desinfitseerin palju käsi. Lisaks ei tekita ma sellega teistes inimestes segadust, sest nemad ju ei tea, et ma olen COVID-19 juba läbi põdenud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 18:15; 30.12 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik et keegi sellele ei mõtle, et see vaene müüja peab poes olema hommikust õhtuni selle maskiga. Las paneb ette kui ostja tuleb maskiga. See ju viisakas. Kui ikka nii väga kardetakse saab ju koju tellida kauba. Või saab ilma läbi. Milleks tammuda seal poodides.

Aga see müüja võib ilma maskita seal poes tammuda?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 08:30; 15.12 19:28; 30.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on ka ok, kui müüa kliendi sisenedes alles maski panem. Täna just nägin apteegis töötajat sama tegemas! Ise ma ka ei tahaks maskita müüjaga suhelda, hoian konkreetselt eemale neist poodidest. Tegelikult eelistangi netipoode nüüd enamasti..,

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui müüja on plastikust seina taga peidus, pole maskil mõtet. See plastsein kaitseb tõhusamalt kui mingi suva mask, mis on terve päev ees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hea meel kui teenidajal maski pole, kuna käin ka ise maskita, siis kui see neil ka taskus või kuskil on, siis nähes mind nad seda ette ei pane. Hea suhelda inimesega, kes midagi ei pobise läbi kaltsu. Saage üle sellest võltspandeemist ükskord.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Maskivastased klienditeenindajad