Esileht Ilu ja tervis Massaaž esimest korda

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Massaaž esimest korda

Postitas:
Kägu

Oh neid vanainimeste veidraid fantaasiaid!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid vanainimeste veidraid fantaasiaid!

Pole siin mingeid fantaasiaid. Selline vahva lugu juhtus minuga kuu aja eest ühes pealinna salongis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid vanainimeste veidraid fantaasiaid!

Pole siin mingeid fantaasiaid. Selline vahva lugu juhtus minuga kuu aja eest ühes pealinna salongis.

Kus sellised ahistajad pervod töötavad?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui massööri käsi riivas mu jalgevahet, siis see oli pisut üllatav, aga samas ka meeldiv. Silma pilgutades küsis ta kavalalt- kas ma sooviksin minna massaaziga järgmisele levelile. Nii ta just ütleski- järgmisele levelile. Kuna käod on siin minu peale kaevanud sinna kuhu vaja ja miinuseid ladunud, siis ma ei tihka praegu öelda, mis edasi hakkas juhtuma.

Äkki jätkus massaaž teises toas, mis asus korrus kõrgemal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid vanainimeste veidraid fantaasiaid!

Pole siin mingeid fantaasiaid. Selline vahva lugu juhtus minuga kuu aja eest ühes pealinna salongis.

Korralikus salongis selliseid asju ei tehta. Allakäinud inimesed teevad seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralikus salongis selliseid asju ei tehta. Allakäinud inimesed teevad seda

Selles on sul vist õigus. Kuna ma olen elus kolm korda üldse sellist teenust kasutanud, siis võisin sattuda salongi, mis ei olnud korralik.

Äkki jätkus massaaž teises toas, mis asus korrus kõrgemal?

Ei olnud korrus kõrgemal. Jätk oli huvitav ja ma lahkusin salongist täis rahulolu. Täpsemalt ma kardan kirjelda seda mis edasi juhtus, kuna siin käib palju inimesi, kellele meeldib kaevata ja teatada “sinna kuhu vaja”. Lisaks veel need kümned miinused.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud korrus kõrgemal. Jätk oli huvitav ja ma lahkusin salongist täis rahulolu. Täpsemalt ma kardan kirjelda seda mis edasi juhtus, kuna siin käib palju inimesi, kellele meeldib kaevata ja teatada “sinna kuhu vaja”. Lisaks veel need kümned miinused.

Eks neid “õnneliku lõpuga massaažide” pakkujaid on ju päris palju. Mis siin ikka imestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks neid “õnneliku lõpuga massaažide” pakkujaid on ju päris palju.

Sa näid olevat asjatundja. Kas seda “õnnelikku lõppu” pakutakse tänapäeval ainult meestele või nüüd juba ka naistele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks neid “õnneliku lõpuga massaažide” pakkujaid on ju päris palju.

Sa näid olevat asjatundja. Kas seda “õnnelikku lõppu” pakutakse tänapäeval ainult meestele või nüüd juba ka naistele?

Peaks nagu mõlemile pakutama, kui sellise salongiga tegemist, asi käib ju raha eest nagunii ja see on ju lisateenus. Mis vahet on siis mis soost on massöör või mis soost on klient?  Puutub kogemata vastu teatud kohta, teeb silma ja nii see läheb. Klient on nagunii võõras inimene, raha on raha, ja oskused peaksid tal olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi annaks infot, et kuidas seal käib asi? Kas pean paljaks võtma?

Soovitav on ikka paljaks võtta, mis seal ikka häbeneda. Enne on soovitav end kodus puhtaks pesta, sealjuures soovitan alakeha korralikult puhtaks pesta. Nii ei teki masööri juures piinlikkuse tunnet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu ja tervis Massaaž esimest korda