Esileht Ajaviite- ja muud jutud Massaaz ja spa-teenused – kas tunnete end mugavalt?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Massaaz ja spa-teenused – kas tunnete end mugavalt?

Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib massaaz kui ma saan olla kõhuli ja tegeletakse minu selja, jalgade ja kätega.
Üldse ei meeldi kui peab keerama selili ja kõhupoolt siis katsutakse ja väga ebakindel tunne on.

Olen valimas endale pikemat spa-hoolitsust – kas need eeldavad ka kehapoole vahetust?
Kas teie naudite keha eesmise poole hoolitsust?

Olen ka pisut ülekaaluline, kõht on pehme ja rind on suur ning laialivalguv, mulle ei meeldi alasti ennast eksponeerida ja ei ole üldse lõõgastunud nii…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ütled, et keha esipoolele massaaži ei taha, siis keegi vägisi tegema ei hakka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen ka, et see on ju ikka kliendi otsustada, kust ta tahab end masseerida lasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks me oleme nagu loomad, selili heitmine on ju ülim usalduse märk.
Mul sama teema, selili olen ainult kodus ja rannas 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen massaažis käinud küll nii, et tuleb selili keerata, aga sel juhul tehakse ikka jalgu ja käsi ning keha on rätiga kaetud. Kõhtu pole masseerida tahetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

iluteenustes on ebamugavused minu jaoks lihtsad tulema. mulle meeldib näiteks, kui massaažiruum ei ole haudvaikne, mängib vaikselt muusika, aga massöör on vait. kui juba näen, et massööril on muusika mängimise võimalus, aga ta ei pane muusikakeskust tööle, olen seda viisakalt küsinud ise. mul on väga ebamugav, kui iluteenindaja üritab haudvaikust oma lobaga täita. small-talk võõra inimesega on minu jaoks stressisrohke ja nullib ära teenuse nautimise. olen hakanud näieks raamatuid lugema juuksuris, et vähemalt juuksurid saaksid kohe aru, et ma pole lobisemisest nendega huvitatud. muidugi näen-kuulen kõrvalt, kuidas iluteenindajad pläkutavad pidevalt oma klientidega, aga minu puhul on selline suhtlemine välistatud. minu jaoks näitab see iluteenindaja professionaalsust, kui ta suudab kiirelt ära hinnata, kas kliendil on jututuju või mitte. lisaks on mul ebamugav, kui mind võõras inimene asub kohe sinatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selili olles kaetakse keha saunalinaga, masseeritakse sääri ja reisi (mitte ülaosa), jalalabasid, käsi, pead. Kõhtu ja rinda keegi ei puuduta kunagi, ei minul ega abikaasal. Vähemalt selles spaas, kus mina käin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen massöör ja kõik eelpool öeldu on õige. Ütle julgelt, et soovid vaid selja ja käte/jalgade tagant poolt massaaži. Massööril ka vähem keeramist ja mässamist:)
Meeldiv muusika ja mittemulisemine on elementaarne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

iluteenustes on ebamugavused minu jaoks lihtsad tulema. mulle meeldib näiteks, kui massaažiruum ei ole haudvaikne, mängib vaikselt muusika, aga massöör on vait. kui juba näen, et massööril on muusika mängimise võimalus, aga ta ei pane muusikakeskust tööle, olen seda viisakalt küsinud ise.

Ma üritasin kunagi käia joogatrennis, kus oli haudvaikus ja iga heli, mis liigutamisel tekkis kuulda (või kõhu korin vms). Väga ebamugav oli ja võimatu keskenduda minu jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi käisime mehega suhteliselt sageli spaas massaažis ja muudes kehahoolitsustes.
Aga mulle ka ei meeldi eriti kui peab selili olema. Kuidagi selline nilbe tunne tekib kui keegi kõhtu ja jalgu mudivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi, kui mu jalalabasid masseeritakse. Alati, ALATI, kommenteeritakse kui külmad jalad on (alati on olnud) ja ise muretsen et äkki tallad on karedad vms. Kõhuga on nii ja naa lood, kui liiga intensiivne ei ole siis on okei.
Viimane massaaži kogemus oli rasedana, mulle meeldib nii öelda tavainimesena rohkem massaažis käia, sest siis tehakse natukene intensiivsemalt ja ei ninnu-nännutata nii palju.
Ükskord võtsin sellise massaaži, kus tehti ainult seljale, jalgadele, kätele ja turjale. Valisin vist väga pika massaaži, sest peale seda oli pea paks peas ehk hakkas valutama ja kuidagi uimane oli olla.

Soovitan sul lugeda massaažide informatsioone, äkki leiad endale sobivama (paljudel kirjas kas kogu keha või selg/jalad jne). Kui sulle kõhuli ikka ei meeldi, siis maini kohe alguses. 🙂 Kuigi pöörata võid, aga keskendutakse teistele piirkondadele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Massaažis saad alati öelda, mida tahad ja mida ei taha, et masseeritaks. Mulle on kõhumassaaži tehtud, ei meeldinud ja ülejäänud korrad, kui taheti teha, keeldusin. Siis masseeriti muid kohti selle asemel.

Kunagi üks tuttav meesterahvas lasi tund aega ainult selga masseerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

olen hakanud näieks raamatuid lugema juuksuris, et vähemalt juuksurid saaksid kohe aru, et ma pole lobisemisest nendega huvitatud. muidugi näen-kuulen kõrvalt, kuidas iluteenindajad pläkutavad pidevalt oma klientidega, aga minu puhul on selline suhtlemine välistatud. minu jaoks näitab see iluteenindaja professionaalsust, kui ta suudab kiirelt ära hinnata, kas kliendil on jututuju või mitte. lisaks on mul ebamugav, kui mind võõras inimene asub kohe sinatama.

Ma pole kohanud vist ühtegi juuksurit, ei professionaalset ega vähemprofessionaalset, kes ise oleks pläkutama hakanud.
Nad räägivad ikka siis, kui klient ise jutukas on.
Massaažis ütlen, kust soovin, et masseeritakse – ma soovitan ikka lasta käsi ja õlgu ka selili olles masseerida, see on täielikum. Jalgu pole ma masseerida lasknud, ei meeldi. Kõhtu – isegi sellist mõtet pole tulnud, et peaks masseerima, mis sellest pekist ikka kiigutada 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mda seal kõhu peal üldse masseerida on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mda seal kõhu peal üldse masseerida on?

Hiinas on kõhumassaaž väga tavaline ja usutakse, et see paneb siseorganid paremini tööle ja negatiivse energia kaduma. Samamoodi pööratakse seal suurt tähelepanu näiteks tallaalustele ja kõrvadele, mida meie massöörid enamasti täiesti eiravad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Massaaz ja spa-teenused – kas tunnete end mugavalt?