Esileht Ilu ja tervis Massaažis rindadel ebamugav

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Massaažis rindadel ebamugav

Postitas:

Mul C korviga rinnad. Antud hetkel ka mõned tsüstid, mis ka kõhuli eriti magada ei lase. Kõhuli olles on rindadel väga ebamugav. Sooviks väga seljamassaaži minna aga ei suuda kõhuli laual olla, eriti veel, kui peale surutakse. Ka enne tsüstide teket ei olnud mul mugav oma rindade peal lamada. Kas on mingi variant, kuidas see mugavam oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seljamasaazi tehakse ka nende poollamavate toolide peal, kas neid just massaazisalongides on, aga küsida tasub. Tavaliselt on neid toole laatadel näha.

Võimalik, et kui käterätt või pleed vorstiks rullida ja rindade juurest ülevalt ja alt keerata, võtaks seda survetunnet vähemaks?

Mõtlesin taolist, tasub küsida, nendega saab seljamassaazi teha ja kaob kõhuli olemine.
https://sc01.alicdn.com/kf/UT8lYgTXP4XXXagOFbXG/Back-Massage-Chair.jpg_350x350.jpg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pannud froteerätiku vorstiks keeratuna rindade kõrvale, massööridel pole selle vastu kunagi midagi olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülaltoodud toole kasutatakse vist kontorimassaazis, samuti olen neid näinud laatadel, kus Massaazikooli õpilased praktikat teevad. Kui asud Tallinnas, siis võid uurida Massaazikoolist.
Rasedana käisin veel üsna suure kõhuga massaazis ja olin külili. Ilmselt massaaz siis väga tugev polnud, kuid mõnus ja lõõgastav oli ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Massaažis rindadel ebamugav