Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mastercard deebetkaart

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mastercard deebetkaart

Postitas:

Tellisin pangast uue deebetkaardi, internetipangas on mu kaart näha, täpselt sama kujundus ja numbrid nagu reaalsel kaardil, ainult selle vahega, et kui kui pildil oleval kaardil on paremas nurgas oleva logo all kirjas Mastercard, siis reaalselt mulle saadetud kaardil seda sõna ei ole, on ainult Mastercardi logo. Kas see on ebaoluline või peaksin panka minema ja küsima, miks te mulle praakkaardi saatsite? Endal eelnev kogemus puudub sellise asjaga.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:00; 02.12 20:20; 02.12 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa järeldad, et on praakkaart? Äkki lähtuks sellest, kas töötab, mitte kujundusest, mis muutub ajas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 18:02; 02.12 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi mine panka, võimalikult kiirelt. Esimese asjana maini ka seda, et Perekoolist saadeti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama küsimus uut kaarti saades ja helistasingi panga infosse. Öeldi, et kõik OK, logo ongi sedasi muudetud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama küsimus uut kaarti saades ja helistasingi panga infosse. Öeldi, et kõik OK, logo ongi sedasi muudetud.

Suur tänu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:00; 02.12 20:20; 02.12 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa järeldad, et on praakkaart? Äkki lähtuks sellest, kas töötab, mitte kujundusest, mis muutub ajas.

Mul on vaja seda lähiajal välismaal kasutada. Ei tahaks riskida, et kas seal kusagil majutusasutuses ikka ka sellest aru saadakse, kui kirja peal pole, et mastercard on.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:00; 02.12 20:20; 02.12 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lobotoomia on kasuks!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks riskida, et kas seal kusagil majutusasutuses ikka ka sellest aru saadakse, kui kirja peal pole, et mastercard on.

Arvad, et nemad on samasugused tumbad nagu sina? Et logo või kirja järgi tuvastavad kaarti? On ikka loogika mõnel inimesel.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 18:02; 02.12 22:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mastercard deebetkaart