Esileht Koolilaps masturbatsioon

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: masturbatsioon

Postitas:

Ootamatult (väike õde keeras prügikasti pahupidi) leidsin kasutatud kondoomid 15a poisi toast.Kuna külalisi pole käinud, siis usun, et need on kasutatud isekeskis olles. Mis aga paneb mind muretsema on see, et kuidas kondoomide osas talitada? Need on ta võtnud arvatavasti meie toast \”peidukohast\”, sest seal neid ootamatult vähemaks jäänud ja sama sort (ei saa üldse aru, kuidas selline koht üles leiti?). Kas nüüd jälgida,et seal \”peidukas\” oleks alati piisavalt kondoome, et poiss saaks vajadusle võtta või teha nt vannituppa selline koht, kus ta saaks võtta. Rääkida tundub kuidagi kohatu praegu, sest arvan, et ta tunneks piinlikkust.Mida teie teeksite? Taskuraha saab ka poiss, nii et saaks ka ise osta kui tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 10:12; 22.05 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoome võis kasutada ka su mees, aga tõenäolisem, et ikka poiss. Aga ükskõik kes kasutas, igal juhul on see tore, et ta mõtles sellele, et seks oleks turvaline. Kui saad teada, kes kasutas, kiida teda selle eest!
Masturbatsiooniks ei ole kondoomi vaja ja 15-aastane on juba nii vana küll, et päris seksi jaoks partneri leidmisega ja seksi enesega hakkama saada. Masturbatsioon on nooremate jaoks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa ise tunned oma last paremini – kas oleks mõistlik panna kondoome juurde või paari sõnaga ka juttu teha. Tubli noormees, et mõistlikult käitub igal juhul, oleks tõesti mõtet see ära mainida kiitvalt toonil (nagu öeldud, ainult sel juhul, kui su poiss on seda tüüpi, et üldse vajaks sõnadega seletamist – võib-olla ka mitte, äkki on piinlik). Aga sa ise oled vist ajanud segamini kondoomi ja masturbatsiooni – sel teisel esimesega seost ei ole nii otsest ju. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina sinu asemel räägiks pojaga nn seksi teemal ja annaks ise talle kondoome, et ta ikka teaks, et seks peab olema turvaline jne. Või kui sa rääkida ei taha tõesti, siis pane mõned tema sahtlisse kust ta need ise \”leiaks\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks isa ei võiks rääkida? ei pea ju ütlema, et leidsite, võib lihtsalt teema üles võtta. või kui tõesti poiss selline mitte-rääkija tüüp, siis ma hakkaks kondoome vannitoas kättesaadavas kohas hoidma. aga kui tal tõesti suhe on, siis tasuks ikka vestelda. võib muidugi ka olla, et lihtsalt harjutas pealepanekut, et tüdruku ees hätta ei jääks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:22; 22.05 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomid paneksin poja tuppa.
Miks peaks iseendaga tegeledes neid kasutama? Harjutamise mõttes äkki?
Ise osta on jama nii noorel lapsel- piinlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, miks peaks iseendaga tegeledes neid kasutama. Tõesti, ehk harjutamiseks. Võib-olla ei taha ka pesu ära rikkuda vms.Samas, olen kodune ja minu arust pole olnud sellist aegagi, et tal siin keegi külas käinud oleks. Keegi perest ikka kodus olnud alati.
Kes pakuvad varianti, et mees neid kasutas (ilma minuta), siis tundub see veidi naeruväärne. Kasutas ja pani poja tuppa prügikasti…. Mees pole vist aastaid juba üksi kodus ka olnud, et salaja selliseid asju teha siin:)Ja mehele rääkides oli see talle sama suur üllatus kui mulle ja arvas, et peaks pojaga ikka rääkima.
Aitäh mõtete eest. Praegu tundub kõige mõistlikum jälgida, kas veel kondoome peidukast kaob ja siis teema üles võtta (nt öelda, et vannitoas on kondome kui vaja, saab sealt võtta). Kondoomi vajalikkusest oleme juba aastaid tagasi rääkinud, lisaks igapäevajuttudes ikka vahel teemaks tulnud, et suguhaigused ja rasestumine noorelt jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 10:12; 22.05 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Aitäh mõtete eest. Praegu tundub kõige mõistlikum jälgida, kas veel kondoome peidukast kaob ja siis teema üles võtta (nt öelda, et vannitoas on kondome kui vaja, saab sealt võtta). Kondoomi vajalikkusest oleme juba aastaid tagasi rääkinud, lisaks igapäevajuttudes ikka vahel teemaks tulnud, et suguhaigused ja rasestumine noorelt jne[/tsitaat]

siis on ju hästi 😉 hakake kondoome lihtsalt vannitoas sahtlis hoidma ja natuke suuremas koguses, et pojal piinlik poleks võtta (et jääb vaid 1-2 alles). polegi ju vaja midagi öelda siis.

küll ta varsti ise ostma hakkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:22; 22.05 13:14;
To report this post you need to login first.

Heh, poisid kasutavad ju uudishmust neid ka iseenedaga tegeledes…
Minu kunagine peika pihtis küll mulle, et tema tahtis proovida…

Mina lihtsalt suurendaksin varusid. Ja räägiksin mehele ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on isa paar korda poja(suur juba) toas näppamas käinud:)
ma isegi ei tea, et kas ta sokutab hiljem asemele või kuidas nad klaarivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, mul on 9 a. poiss ja loen hirmuga seda topikut. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ausalt öeldes ei saa aru milles seisneb teemaalgataja probleem. Tubli poiss, teab, et tuleb kondoomi kasutada ja harjutas veidi. See kuskohast kondoome võttis pole ju oluline. Millest tühjast asjast paanikat teha. Mul on 16 a poeg ja ausalt ei saa ma aru milles seisneks jutuajamine kui ma ta prügikastist kondoomi leiaks, palun õpetage(soovitavald dialoogina). Samuti ei usu ma, et keegi tänapäeval häbeneb poest kondoomi osta, ka 15 aastane mitte. Tore muidugi kui noor teab kuskohas kodus kondoomid asuvad. Kas nende tarbeks peab mingi eraldi peidukoht olema? Kui te oleks pilku heitnud 8 klassi perkonnaõpetuse töölehtedele, siis näeksite, et seksivärki tudeerivad nad ikka üsna põhjalikult ning on enda keskealistest emmedest kindlasti haritumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma ei tea, tundub kuidagi imelik, et emme-issi peavad pojakest kondoomidega varustama. Nii suur poiss peaks ikka ise juba selle eest hoolitsema. Isa võtku üks tõsisem \”meestejutt\” pojaga ette 🙂 Ning vannituppa kondoomide kogumise asemel andke poisile raha, las läheb ostab ise.[/tsitaat]

Seda minagi – kuidas on võimalik, et ei häbene seksida, aga häbeneb kondoome osta? Seksivast inimesest võib ju isegi lapsevanem saada! Ja ei oska poes käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaksid kondoomid vannitoas olema? Et te saaksite neid aeg-ajalt üle lugeda? Poiss harjugu ise ostma.
Kondoomid võiksid olla poisi toas, tema voodile lähemal.
Teemaalgataja, kuhu te neid ise peitsite, imestad, et poiss leidis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps masturbatsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.