Esileht Pereelu ja suhted Masturbeerimine abivahenditeta

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Masturbeerimine abivahenditeta

Postitas:

Mis moodi on G-punkt ja pissihäda omavahel seotud?

Muide vägagi. Põeipõletikuga leiab selle G-punkti imekergelt üles ja põieärrituse leevenduseks sobib G-punkti masseerimine imehästi.

Niisama nühkimine muidugi ei mõju. Millest sa sel ajal mõtled?

Kuidas kellelgi. Minul aitab küll. Kui mul mensi ajal metsikud valud olid, siis just see mehaaniline kliitori nühkimine ja orgasmid aitasid valu leevendada (lõõgastasid pinges siselihaseid). Ei mingeid fantaasiaid või mõtteid, puhas mehaanika.
Üldse püüan vähem mõelda sel ajal ja panna tähele, mis kehas toimub. Hoopis huvitavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 18:40; 28.05 21:52; 01.06 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ka jalgu risti kokku hõõrudes orgasmi saada.
Vahest nühi ja tee mis trikke tahad ja ei midagi. Sestsamast võid lihtsalt ajutööga mitu järjest saada. Müstika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

G -punkti orgasmi teen ühte sõrme liigutades. Ma avastasin nn mõnupunkti juba lasteaiaealisena, kui pissihäda sôrmedega kinni hoidsin.

Mis moodi on G-punkt ja pissihäda omavahel seotud?

Mind ikka paneb imestama, kuidas naised oma keha ei tunne. G-punkt ja pissihäda on omavahel lausa otseses seoses, sest g-punkt asub põiepoolses seinas ja kui seda tugevalt masseerida, tekibki pissihäda tunne. Kui sa suudad selle tunde seljatada n.ö ja tead, et kui end vabaks lased, siis voodisse ei lase, saadki g-punkti orgasmi. Selleks piisabki ühest sõrmest tupes. Nii et see jutt, kuidas mehe peenis peab nii ja naa suur olema, ei oma üldse tähtsust, kui ainult näpust piisab. Probleem on hoopis selles, et mehe peenis ei suuda seda g-punkti piisavalt hästi ja tugevalt stimuleerida. Ma pole küll teadlane, aga oleks nagu kuulnud, et g-punkt on kliitori pikendus. Kõik kes saavad vaginaalset orgasmi, saavadki g-punkti orgasmi.
Aga teemaalgataja probleem on veidi imelik. Kliitorini ju ikka ulatub, aga ma ei saa aru, miks seda on vaja nii hirmsasti nühkida, et käsi lausa ära väsib. Või on teemaalgataja ikkagi mees, kellel pihku tagudes käsi ära väsib. Kliitor on nii tundlik nupuke, et selle nühkimine tekitab hoopis ebamugavust. Vähemalt minul küll. Tee näpp märjaks ja õrnalt vajuta või tee ringikesi kliitoril. Enda rahuldamine võtab aega maksimum 5min, aga selleks peab ka vastav tuju olema. G-punkti peab tõesti tugevamalt ja kiiremini nühkima ja see võib tõesti ära väsitada. Siis läheb mul orgasmini jõudmisega 10-15min.
Aga näiteks mina ei ole võimeline saama mitut orgasmi järjest. Kui üks kord saadud, siis kliitorit enam puutuda ei saa. See liiga tundlik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Masturbeerimine abivahenditeta