Esileht Koolilaps matemaatika abiõpetajat 3.kl

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: matemaatika abiõpetajat 3.kl

Postitas:

Tere.

Sooviksin infot, kust võiksin leida oma 3. klassi poisile matemaatikas abiõpetajat? Kas kellelgi on mõnda head pedagoogi soovitada Tallinnas?

Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minu esimene mõte on, et räägi oma poja klassiõpetajaga. Kolmandas klassis ei ole matemaatika nii keeruline, et lapse enda õpetaja ei võiks järelaitamistunde anda. Loomulikult kui ta lisatundide andmisega nõus on. Mul endal poiss ei ole matemaatikas kõige kiirem, siis oli veel kaks nädalat haige ka ja jäi maha (käib neljandas klassis). Palusin klassiõpetajalt abi, ta tegi lisatasu eest paar järelaitamistundi ja poiss sai järjele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minu esimene mõte on, et räägi oma poja klassiõpetajaga. Kolmandas klassis ei ole matemaatika nii keeruline, et lapse enda õpetaja ei võiks järelaitamistunde anda. Loomulikult kui ta lisatundide andmisega nõus on. Mul endal poiss ei ole matemaatikas kõige kiirem, siis oli veel kaks nädalat haige ka ja jäi maha (käib neljandas klassis). Palusin klassiõpetajalt abi, ta tegi lisatasu eest paar järelaitamistundi ja poiss sai järjele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks on sul vaja võtta abiõpetaja, ma mõtlen, et selles klassis pole ju mata veel nii raske, et ise lapsele järelõpet teha ei saaks? Mul on ka poiss 3.klassis, teinekord läheb mõni asi ka üle kivide-kändude ja kevadel on tulemas tasemetöö…võtsingi siis netist eelmiste aastate tasemetööd välja ja tegime neid koos. Kui midagi valesti oli, siis seletasin uuesti ja uuesti üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks on sul vaja võtta abiõpetaja, ma mõtlen, et selles klassis pole ju mata veel nii raske, et ise lapsele järelõpet teha ei saaks? Mul on ka poiss 3.klassis, teinekord läheb mõni asi ka üle kivide-kändude ja kevadel on tulemas tasemetöö…võtsingi siis netist eelmiste aastate tasemetööd välja ja tegime neid koos. Kui midagi valesti oli, siis seletasin uuesti ja uuesti üle. [/tsitaat]
vaat mõnikord on vaja abiõpetajat. ma ise kõrgharidusega, aga minu lastel on matemaatikas koduõpetaja. nad lihtsalt ei teinud minuga tööd kodus ja õpetaja oskab neile metoodiliselt õigesti läheneda ja õpetab nippe kuidas mõni asi meelde paremini jääks.
lisan veel ,et neil on mõlemal diagnoositud keskendumishäire.
mina leidsin omal ajal õpetaja koolielu.ee portaalist, seal on töökuulutuste rubriik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps matemaatika abiõpetajat 3.kl

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.