Esileht Koolilaps Matemaatika õppimine iseseisvalt või koos eraõpetajaga?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Matemaatika õppimine iseseisvalt või koos eraõpetajaga?

Postitas:

Kas keskkooli matemaatikat on võimalik iseseisvalt õppida ja valmistuda riigieksamiks kui aine kui selline on väga nõrk?
Üks võimalus on eraõpetaja palkamine aga see on juu nii kallis? Kuna olen üksikema ja lõpetan hetkel täiskasvanute 12ndat, siis eraõpetaja palkamine läheks üsna kulukaks mulle. Mida teha? Kuidas valmistuda iseseisvalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 08:05; 02.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sa oled nõrk seepärast, et tõesti matemaatikast arusaamine ongi raske, on eraõpetaja mõistlik. Kui põhjus on selles, et jagasid matemaatikat küll, aga teismelisena lihtsalt koolist ükskõik ja ei õppinud ning teadmistes augud sees, siis vòid iseseisvalt proovida, kui motivatsiooni on. Tuleb õppimist alustada sealt, kus teadmised lünklikud, võimalik, et juba seitsmenda klassi õpikutest. Samuti võid minna riigieksamiks ettevalmistuskursustele. Need ka tasulised, aga odavam kui eraõpetaja. Tallinnas ja Tartus tehakse neid kindlasti, võimalik, et mujal ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 08:30; 02.11 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse kursuseid selleks, et valmistuda matemaatika riigieksamiks.

https://www.ttu.ee/kooliopilasele/riigieksamiks-ettevalmistamine/riigieksamiks/matemaatika/

Samasuguseid ettevalmistuskursusi tehakse mujalgi, guugelda: ettevalmistus matemaatika riigieksamiks. Neid on koolide juures, ülikoolide juures.

Arvan, et rühmagrupis osalemine on odavam ja edasiviivam kui päris üksi või eraõpetajaga õppimine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:49; 02.11 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse kursuseid selleks, et valmistuda matemaatika riigieksamiks.

https://www.ttu.ee/kooliopilasele/riigieksamiks-ettevalmistamine/riigieksamiks/matemaatika/

Samasuguseid ettevalmistuskursusi tehakse mujalgi, guugelda: ettevalmistus matemaatika riigieksamiks. Neid on koolide juures, ülikoolide juures.

Arvan, et rühmagrupis osalemine on odavam ja edasiviivam kui päris üksi või eraõpetajaga õppimine.

Igalpool on grupid täitunud juba 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 08:05; 02.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igalpool on grupid täitunud juba

jaanuaris ja kevadel algavad grupid ka? Seal on neid ju erineva pikkusega.

Soovitan siiski ühendust võtta ja küsida.

Või siis on veel variant, et sa võtad Innove kodulehelt varasemate aastate riigieksamid ja õpid nende järgi. Lihtsalt tuimalt lahendad. Kui mingit ülesande tüüpi üldse ei oska, siis selle osas küsid oma kooli õpetajalt abi. Või lähed sa ainult otse eksamile?

https://www.innove.ee/eksamid-ja-testid/riigieksamid/riigieksamite-materjalid/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:49; 02.11 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igalpool on grupid täitunud juba ????

No minu meelest ei ole nt Tehnikaülikoolis jaanuaris algavaid gruppe veel väljas. Septembris või oktoobris alanud kursused on muidugi täis. Seal on kontaktandmed ka, kirjuta ja küsi üle, kas on veel kohti jaanuaris algavale kursusele ning kuidas sinna registreerida saab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 08:30; 02.11 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õpid täiskasvanu gümnaasiumis, siis peaks ju seal mingi õpetaja olema? Igatahes sinu olukorras alustaksin iseseisvalt ning eraõpetaja võtaks vajadusel hiljem appi. Saad sealt palju rohkem abi kui oled ise mingi osa ära õppinud ning tead, kus üldse on lünk ning siis saab õpetaja just seda teemat õpetada. Ma olen ise ka eratunde andnud ning kui tullakse kevadel jutuga, et keegi tahab eksamiks korrata, siis mina lihtsalt pole õpilast võtnud. Kui keegi tuleks jutuga, et tahab enne eksamit konkreetselt eksponent- ja logaritmvõrrandeid korrata, võtaks jutule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Matemaatika õppimine iseseisvalt või koos eraõpetajaga?