Esileht Koolilaps matemaatika tasemetöö, 3.kl

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: matemaatika tasemetöö, 3.kl

Postitas:

Lapse sõnul oli 3.klassi matemaatika tasemetöö olnud raske, et nende klassist ainult 1 laps jõudis kõik ülesanded ära lahendada. Kuidas teie lastel läks, millist tagasisidet olete saanud. Eile laps veel ei teadnud mitu punkti ta sai, ütles, et kõiki ülesandeid ei jõudnud ära teha.

Eesti keel oli olnud jälle päris kerge, laps sai 46 punkti, mis tõeliselt üllatav, sest ta käib koolis 2x nädalas logopeedil ja 2x kuus lisaks veel väljaspool kooli. Õigekiri on tõsine murekoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 punkti sai, lapse sõnul oli lihtne ja jõudis kõik ära lahendada. Klassi üldist punktitaset kahjuks ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ütles, et tempo oli kiire, kuigi ülesanded otseselt rasked polnud (sai 52 või 53 punkti, täpselt ei mäleta). Õpetaja oli hiljem tööde analüüsimise ajal ka ära maininud, et temagi arvates oli ülesandeid liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse arust oli raske, kuigi tal muidu läheb matemaatikas hästi . Sai 55-st punktist 39. Sõbranna, kellega koos muidu õpib ja on ka suhteliselt tugev matemaatikas, sai hoopis 30 ja teine sõbranna 20. Minu laps ütles samuti, et aega oli vähe.
Eesti keele kohta sama jutt, et oli väga väga kerge, sai 49,5 , maksimum oli 51. Isegi õpetaja oli öelnud, et pole ammu nii lihtsat eesti keele tasemetööd näinud 🙂 .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poegade sõnul oli lihtne, üks sai max punnid teine 53p(teine oli mingi mõttetu lohakusvea teinud). Eesti keeles oli ka ülilihtne olnud, mõlemil max punnid.
Aga on muidu ka viielised ja koos nendega pole pidanud õppima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja. Eesti keele tasemetöö oligi lihtne, õigekirja väga ei kontrollitud, pigem mahakirjutamise oskust (st sealt sai küll õigekirjavigade eest miinuseid).
Matemaatika oli keeruline. Just seetõttu, et oli nt ülesanne, kus justkui oleks pidanud mõõtma. Lapsed kõik varmalt hakkasid mõõtma ja ei saanud edasi enam aru. Tegelikult oli pilt illutsratiivne ja pidi hoopis arvutamise teel 2 arvu leidma. Samuti oli see töö väga paljude erinevate teemade käsitlus. Ei mäletagi nii eritahulist tööd.
Tasemtööd on tänasest saadaval ka Innove kodulehel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:06; 31.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas palun juhendaksite, kuidas 3. kl matemaatika tasemetööd näha saab, ei leia kuskilt vastavat viidet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru, kust neid tasemetöid Innove kodukal näha saab. Juhatatud link annab vaid infot metoodika kohta, tasemetöö link ei ole klikatav. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu muidu viieline laps sai 48 punkti, klassis kõige parem sai 50, enamusel läks päris kehvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, ei kontrollinud Innove kodukalt põhjalikult. Pidid olema tänasest kõigile nähtavad, ju siis tulevad hiljem. Varasemalt polnud isegi seda alajaotust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:06; 31.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sai eestikeeles 62% ja matemaatikas 72%, kui tööd vaatasin, siis mõlema puhul oli ikka seinast-seina, paar asja 100%, siis mõni oli 40% jne.
On muidu udu, hinded seinast seina, eriti hea peaga ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma 3.kl laps tegi oma tasemetööd, aga loomulikult pole minul siiani õrnagi aimu, kas ja kuidas tal läks, kas üldsegi sai läbi vms.
Eelmise aasta sarnaste tööde tulemused said meie kooli lapsevanemad teada alles sügisesel lastevanemate koosolekul!

Ausalt öelda olen saanud täielikult kõrini sellest krdima imemoodustisest nimega “kujundav hindamine”. Hindeid ei panda, hinnanguid ei ole, lapse päevik on tühi ja e-koolis ilutsevad ainsate “tulemustena” vaid “matemaatika-KH, eesti keel-KH, loodusõpetus-KH, inglise keel-KH.”

Vägevaim “kujundava hindamise” metoodika hinnang oli mu lapsel inglise keele eest “Harjuta veel!” ja seda ÜKS kord terve selle õppeaasta jooksul! Kallid õpetajad, kui te ei oska kujundavat hindamist, siis pange vähemalt numbridki, numbreid tunneb igaüks ja oskab panna kah. Praegu mina üldse ei teagi, kas mu laps läheb sügisel 4.klassi või jääb istuma – mingeid hindeid ju pole ja hinnanguid kah mitte ning minu küsimisele vastab laps ainult: “Hästi!” 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole aimugi palju punkte laps sai, nende väikeses maakooli liitklassis lõpetasid lapsed töö õigeaegselt ja hindeks on laps tasemetöö eest 5 saanud, punkte ma e-koolist ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma 3.kl laps tegi oma tasemetööd, aga loomulikult pole minul siiani õrnagi aimu, kas ja kuidas tal läks, kas üldsegi sai läbi vms.

Eelmise aasta sarnaste tööde tulemused said meie kooli lapsevanemad teada alles sügisesel lastevanemate koosolekul!

Ausalt öelda olen saanud täielikult kõrini sellest krdima imemoodustisest nimega “kujundav hindamine”. Hindeid ei panda, hinnanguid ei ole, lapse päevik on tühi ja e-koolis ilutsevad ainsate “tulemustena” vaid “matemaatika-KH, eesti keel-KH, loodusõpetus-KH, inglise keel-KH.”

Vägevaim “kujundava hindamise” metoodika hinnang oli mu lapsel inglise keele eest “Harjuta veel!” ja seda ÜKS kord terve selle õppeaasta jooksul! Kallid õpetajad, kui te ei oska kujundavat hindamist, siis pange vähemalt numbridki, numbreid tunneb igaüks ja oskab panna kah. Praegu mina üldse ei teagi, kas mu laps läheb sügisel 4.klassi või jääb istuma – mingeid hindeid ju pole ja hinnanguid kah mitte ning minu küsimisele vastab laps ainult: “Hästi!” ????

Ma usun, et õpetajad panekski rõõmuga neid numbreid, aga ülemused ei luba. See on enamasti juhtkonna otsus, kuidas koolis hindamine toimub, õpetaja ei tohi omaloomingut teha. Numbriline hindamine on põhjusega välja kujunenud, see võtab vähem aega ja annab ka kiiresti vähemalt mingi ülevaate inimese tasemest ja oskustest selles teemas isegi inimesele, kes aine nüansse ei jaga. Töö juurde lisatakase tavaliselt ka täpsemad kommentaarid, soovitused ja parandatakse vead, nii et ei saa ka öelda, et traditsioonilises hindamises virutatakse ainult numbreid ja muusse ei süveneta. Kujundavat hindamist saaks korralikult teha ainult juhul, kui õpetajatel oleks palju väiksem koormus, praegu on enamikul õpetajatel 150 õpilast erinevatest klassikomplektidest, selliseks e-süsteemi esseekirjutamiseks lihtsalt pole aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss ja sai matemaatikas 49p/49st. Ja eesti keeles 47p/51st.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 11:04; 06.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps tuli tademetöölt koju ja ütles, et on õnnelik kui saaks selle eest “4” (ta on läbi-lõhki viieline ja hästi lahtise peaga). Reaalselt oli e-koolis kirjutas kiitus maksimumpunktide eest ja matemaatika perioodi ja aasta hinne väljas. Kui klassijuhatajaga rääkisin, siis ta ütles samuti, et see aasta oli väga palju trikiga ülesandeid, mida varemast ta ei mäleta (ometi on ta väga pikalt õpetaja olnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss ja sai matemaatikas 49p/49st. Ja eesti keeles 47p/51st.

Kummaline. Selle tasemetöö maksimaalne punktide arv oli 55 mida minu laps matemaatikas tegi. Ta sai 40 punkti ja oli keskmine klassis kuigi tal on veidi raskusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss ja sai matemaatikas 49p/49st. Ja eesti keeles 47p/51st.

Kummaline. Selle tasemetöö maksimaalne punktide arv oli 55 mida minu laps matemaatikas tegi. Ta sai 40 punkti ja oli keskmine klassis kuigi tal on veidi raskusi.

Ma ausalt öeldes ei teagi, kas kõikides koolides on siis 3.klassis samad tasemetööd? Või on erinevad?
Kuna ise nägin tulemusi arenguvestlusel käies, eelmine neljapäev, siis tean, et kõik õige :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 11:04; 06.06 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss ja sai matemaatikas 49p/49st. Ja eesti keeles 47p/51st.

Kummaline. Selle tasemetöö maksimaalne punktide arv oli 55 mida minu laps matemaatikas tegi. Ta sai 40 punkti ja oli keskmine klassis kuigi tal on veidi raskusi.

Ma ausalt öeldes ei teagi, kas kõikides koolides on siis 3.klassis samad tasemetööd? Või on erinevad?

Kuna ise nägin tulemusi arenguvestlusel käies, eelmine neljapäev, siis tean, et kõik õige :).

riiklik tasemetöö ikka kõigil sama, aga kool võib muidugi ka oma töö teha. mitmed koolid teevad igal aast alõpus põhiainetes tasemetöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koolilaps matemaatika tasemetöö, 3.kl

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.